Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
13. júl 2009

No musim si tedai zistit kde je taky obchod,v BA je urcite niekde...vyber je asi ako kedy,podla kolekcie

vierka
13. júl 2009

petka - veru tak, bez neho... normalne sa toho aj obavam, ze ci nebude nejaky problem ked ho vysadim uplne, ale verim, ze nebude 😀

veam - no ved ja tie veci co podostavam budem preriedovat - ako oblecko... ale dostanem aj vela veci ako tu prenosnu postielku, vanicku, vajicko do auta, takze dost podostavam aj takeho veci a na tom dost usetrim 😀

veam
13. júl 2009

Ved jasne,vela usetris a aspon si mozes za tie usetrene peniazky kupit nieco ine co budes potrebovat 😀

janula13
13. júl 2009

veam HM je v auparku a v avione 😉

veam
13. júl 2009

Janula dakujem moc...pojdem niekedy pozriet.

vierka
13. júl 2009

veam - no kedze musie zariadit aj komplet detsku izbu nabytkom, tak tie peniaze veru je kam davat 😀 😀 😀

veam
13. júl 2009

Vierka mate 3-izbovy byt?Ci byvate v rodinnom dome?

petkaerdal
13. júl 2009

Vierka,urcite nebude problem,preco by mal byt...

no ideme ku lekarovi za chvilku,uz sa tesim 😀

veam
13. júl 2009

Petka drzim palce a verim ze babulky ti pekne pribrali 😀

vierka
13. júl 2009

petka - drzim palceky 😀

veam - mame 3 izbovy podkrovny byt, tak sme postupne zariadovali vsetko a detsku sme nechavali prazdnu a cakali sme na dovod pre ktory ju treba zariadovat 😀 a vy?

veam
13. júl 2009

vierka my mame tiez podkrovny ale 2-izbovy,zatial musi stacit a aj staci,uvidime neskor,chceli by sme potom poriesit nejaky vacsi...tak to bude zabava zariadovat detsku izbu,mna take veci bavia... 😀

vierka
13. júl 2009

veam - my sme chceli tiez 2 izbovy, ale klasicky a prerobit si ho na troj, ale to bol tak rieseny byt, ze by sa to nedalo a mangel 3izbovy nechcel, tak sme to nechali tak... a potom si to rozmyslel a ked sme sa isli pytat opat na byt v tej bytovke, tak bol posledny volny 3izbovy, tak sme ho hned bez vahania zobrali a vobec nebanujeme...
a teraz sa to veeeeeeelmi hodi, sice bude este nejaky cas s nami v spalni babo, ale potrebuje ten nabytok, pretoze mame skrinu akurat tak na nase veci a mimkovske by sme nemali kam davat 😅

petkaerdal
13. júl 2009

ahojte,tak sme spät,spravili sme si aj prechadzku,boli sme na nakup a na zmrzku
Aelin vazi 4280g a Aylin 4050g,moc pribrali 😀 a sme ok 😀

petkaerdal
13. júl 2009

a som zabudla,nozky mame v poriadku,balit na siroko nemusime

baby,vy davate detom vitamin D? my sme dneska dostali kvapky a kazdy den 2 kvapky vitaminu D

a dneska sme aj dostali tu lyzicku,tak sa to tusim vola,ale na co to je netusim 🙄

mici11
13. júl 2009

Ahojte babenky,

No my sme sa cely den flakali, boli sme v meste, parku...Bolo fajn. Kupila som si aj so svagrinkou slnecniky na kocik a su fakt peckove a konecne Samkovi nesvieti slniecko do kocika.
Vierka aj my sme zariadovali komplet detsku 😉.
Peti baby maju krasnu vahu, my mame poradnu zajtra poobede, tak som tiez zvedava kolko pribral Samko. A v stredu ideme k ortopedovi, tak som zvedava co nam povie. Na sone noziciek dokyna kazala balit dalej na siroko a kontrola ked bude mat 3 mesiace. Tak uvidime. Vitamin D sa berie od 14 dna zivota babatka. Tiez ho berieme, kvapka sa na lyzicku do mliecka. Ale nam dokyna vravela, ze to beru len kojene babatka, lebo materske mliecko ho neobsahuje, ale umele ano. Je to vlastene na kosticky. Berie sa do 1 roka. A do polroka berieme aj kanavit, prvy mesiac raz za tyzden a teraz uz len raz za mesiac a to do pol roka. To neberu tvoje baby?

petkaerdal
13. júl 2009

mici ahoj,tak ty teda behas kade tade,to my ked ideme na 3 hodky niekde,tak som mrtva 😒
ten kanavit neberiem,to nie,ale ten vitamin D od dneska,pytali sa ma,ci kojim,aj tak mi ho predpisali,tak davam,ani som nevedela o tom,ze sa to dava..ja davam 2 kvapky

tak ty ides zajtra,som zvedava kolko Samko pribral

baby mate este tu liniu na brusku??? ja to este mam a ani to nejak nebledne,kedy to zmizne?

dneska som fakt mrtva z tej prechadzky 😖

mici11
13. júl 2009

Peti no mrtva som aj ja 😝 , ale aj svagrina nieco vybavovala, takze zato sme boli dlhsie. Aj ja mam este tu liniu na brusku, ono to zmizne ale kedy neviem. Tiez davame 2 kvapky, vola sa to vigantol.

vierka
13. júl 2009

fuha, tak dneska to bol taky vychdzkovy den, len ja som isla po praci hned domov zlikvidovat tu vybuchnutu bombu v mojej kuchyni, ktoru som vecer zanechala po peceni torty 😀
ale dneska bolo krasne a verim, ze aj zajtra bude a ze si pojdeme niekam do priehrady aspon nohy omocit 😀

petka - tak to maju krasnu vahu, ved som pozerala tie fotecky a rastu ako z vody 😀

mici - a na zajtra drzim palce, aby povedali krasnu vahu, urcite pribera maly pekne podla planu 😉
no my este musime vyriesit, tak dame comp, lebo je zatial v detskej izbe a tu ho nechavat nechcem 🙂

janula13
13. júl 2009

petka ja tiez uz dlhsie davam to Dcko, vigantol, 2kvapky do mlieka, ale nic ine nam nedala..
super ze uz nemusite nasiroko vbaloit nasim povedal ze nemusime ked mali mesiac, a o 2tt ideme zase na kontrolu, dufam ze budu ok, normalne vaham ci som zle nepocula ked povedal ze nebalit a ci som nemala este balit 😅 nechce sa mi verit zeby nasi nemuseli...vam tam co napisali, nam to 1b1b pri kazdom a neviem co to znamena..
ja som sa bola prejst ze uspim kubka, ale kdeze, plakal celu tu hodinu , teda s prestavkami, lebo vypluval dudel, proste nechcel spat, a ked sme prisli a vzala som si ho na ruky ticho a zalomil, tak som ich nechala o hodinu dlhsie spat, a samy sa po 4hod zobudili a napappali...
inak je tu strasne teplo, v byte nam ukazuje 30C a na balkone bolo 40C, bojim sa ze aj mali budu z toho nervni, rozmyslam ze zajtra budu len v tych takych bodynach bez rukavov, len tielka, ved im je teplo a vecer pred kupanim ich davam len tak naholo na pstel, nech si vetraju pindulakov, myslela som ze sa im to bude pacit, ale vcera taky rev, az potom prestali a kubko ked sa kupal akoby ho z koze drali..
a v piatok planujeme ist do madarska kupit plienky..len si to neviem predstavit v takom teple...

petkaerdal
13. júl 2009

Jani,my sme na siroko ani nebalili,uz v nemocky mali nozky ok a teraz sme mali druhu kontrolu,ci je to stale ok a je,tak som velmi rada...

petkaerdal
14. júl 2009

Dobre ranko,my sme spinkali do 4 teraz 😕 super,ale uz sa im dalej nechce,ale za to mne ano,ale to im je jedno 😀

vierka
14. júl 2009

dobre ranko 😀

no ako tak citam Petka, tak tie tvoje baby vobec nie su empaticke 😀 to ja som sa ledva o pol siestej vytrepala z postele a taaaaaaak sa mi nechcelo 😅

a mame nieco nove o Pegy? ako sa ma??? 😕

veam
14. júl 2009

Ahojte...

Vierka Pegg sa mala v piatok ozvat ze ako dopadli vysledky a nic...pocitam ze je stale este v nemocke chuda

vierka
14. júl 2009

veam - dakujem za infosky, ja na nu stale myslim, ze ako je na tom a strasne moc jej drzim palce a verim, ze to bude dobre... potom ju pozdravuj keby si jej pisala...

veam
14. júl 2009

Vierka jasne odkazem...

Baby vcera som bola v tej TT a kupila som jednu taku dekovu zavinovacku a jednu obycajnu aj s vyplnou,deku si kupim az potom,bud ruzovu alebo modru.

Vierka ty si z TT?

janula13
14. júl 2009

ahojte, moji draci spia na balkone, aj ked sa budia, ale aspon su na vzduchu..spali do 3 zase a potom do 6 a potom do 8.30, tak sa dalo, potom zase zaspali, takze aj gruntujem trochu a ako pozeram na hodiny cochvila krmim zase 😕
No peti super ze ti tak spinkali, ale ked pozeram na cas kedy si mi úisala IP, ja by som nebola schopna pisat, ja som totalne nemozna v noci, normalne si hovorim, smola chlapci, papat sa nebude, ja nevladzem vstat 😅 ale zatal vzdy este papat dostali 😀
Petrka ja odgrgavam na pleci, nie vzdy sa zadari, ale co uz, riskujem sablu, ale ked zaspi hned po krmeni tak je v pohode, ale ked boli brusko tak nie,dnes som mu dala po papani aj gastrotuss, aby ho zaha nepalila, tak som zvedava ci pomoze, zatial mam pocit ze ok, neprehlta stale to vracajuce sa mliecko...mozno pomoze..

peti vy ste nebalili nasiroko vobec?my ano takmer 3tt a teraz sa uvidi, dufam ze to bude ok..ale v zahranici co pocuvam to fakt nerobia..
aaa uz sa to mece v kociari..idem tam..

drzim palciska pegy..

pointka
14. júl 2009

Ahojte.
Vcera sme boli na klbikoch a su v poriadku. Podotykam, ze som nebalila nasiroko vobec.
Tak nam uz potvrdili, ze vobec nemusime balit nasiroko.
Ako sa mavate? My ideme zajtra do poradne, tak som zvedava, kolko mala pribrala, boze ona je uz taka velka 🙂
Vcera mala asi horsi den, poobede az do vecera spekulovala nevedela zaspat, tak uvidime ako bude dnes, ale to asi z toho tepla.

veam
14. júl 2009

Janula aj ja som pocula ze v zahranici sa nasiroko nebali,to iba u nas su take trendy... 😕

Poi drzim palce do poradne.

Ostatne kde ste???

vierka
14. júl 2009

veam - no ja som byvala priamo v TT, teraz v TT len pracujem - ale ved v podstate som tu kazdy den a byvam hned v dedine vedla TT 😀

pointka - drzim palce zajtra na poradnu, podla mna bude mat mala slusnu vahu 😀

janula - nasiroko s atusim bali naozaj len na sk, inde to tusim ani nerobia...

veam
14. júl 2009

Vierka tak to potom nebyvame moc daleko od seba,vcera som ta mohla v TT navstivit 😝