Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
10. aug 2009

veam,vies ze zivo si presne 28tt pamätam aj ja,bo som ostala v nemocke..
ale ovela dlhsie ani nebudes,ako ja cakat,len par dni 😀

mau ahoj,ty si zaneprazdnena? nejak flakas 😀

veam
10. aug 2009

Petka par dni?nie par tyzdnov? 😝

petkaerdal
10. aug 2009

ja som porodila v 36,tak par dni..ved 38 bude dobre nie? ci ty chces az v 40? 😀

pointka
10. aug 2009

Ahojte.

baby ako tu citam vas tehu pocity, mam pocit, ako keby som ani tehu nebola, pripada mi to tak davno 🙂
Veam o tom brusku povedz dokine, radsej bud prioptrna ako potom banovat. Ja som vsetko referovala dokine.

Ako sa vam mavaju babatka? Ja som tak stastna, ze Sofinka je take dobre dietatko, je uplne uzasna 🙂

petkaerdal
10. aug 2009

Ahoj poi,aj mne to uz pripada velmi davno

super,ze Sofia je zlatucka,ja mam taku Selin,ani neviem,ze ju mam,za to Aylin 😅

my ideme zajtra na ockovanie,som zvedava,ako to baby zvladnu..

babulka123
autor
10. aug 2009

ahojte zlaticka , takze pomalinky pridavam foto krpatej tak mozete potom kuknut...

inak je uplne super, naje sa a spi, zobudi sa po 4 hodinach , naje sa a spi a takto dookola.. dufam ze jej to vydrzi aspon do 15r, 😀 😀 😀 😀

pointka
10. aug 2009

babulka 🙂 to som si myslela aj ja pri mojej 🙂 zo zaciatku bola uzasna, prespala cely den, ale uz teraz ee 🙂 uz si po kazdom jedle vyzaduje pozornost, tak sa jej venujeme, pozera, teda skor pocuva bebeTV, je tak 1-2 hodky hore, potom si pospi 1-2 hodky, to cez den, zato v noci spinka dobre 🙂

mala je zlatunka, este raz gratulujem. Mas aj mliecko, kojis?

Petka, my ideme do poradne v stredu a zachvilu nas tiez caka ockovanie, tak dufam, ze bude ok, lebo ja som hystericka, mala mala teraz trosicku prievan na oku, vytekal jej trosicku hnis, no a ja som skoro infarkt chytila, takze neviem, co budem robit, ak nahodou bude mala mat teplotu ☹
Drzim vam palceky, aby vam to dobre dopadlo.
Vies a nemozes mat obe deti anjelikov 🙂 To by si chcela vela 🙂

veam
10. aug 2009

Petka no ja by som rada isla skor aspon v tom 38tt... 😀 ...podplatim dokiho 😀 😀 😀

Babulka mala je zlata a tusim cely tatko 😀

janula13
10. aug 2009

ahojte babulky ospravedlnujem sa ze sa vam nevenujem, ale zase zneuzivam mamine sluzby, ale to by nebol ten problem, ale pc ma brat stale obsadeny alebo tam nieco bezi, tak nieje tak k dispozicii aj ked ja som 😀

babulka mala je zlatunka, mne sa zda ze je na vas oboch ale este si vas musim pozriet a zanalyzovat 😀 tak dufam ze sa rychlo zabehnete a zabyvate, super ze je taka dobra, a ze kojis, sikulka si 😀

petka napisem *IP 😀

tvojka skoda, ale ked zase budem spat co bude tak o 2tt a vy by ste boli u nas tak sa neopovaz nas vynechat ja chcem vidiet fesandy a vas samozrejme tiez 😀 uvidim ci kvoli niecomu nebudem musiet skor spat, ale chcem este pockat tu kym su tie tepla aspon..a mm by mal zatial vymalovat co ma motivuje byt tu a sam,ozrejme aj kvoli mamine, ta zboznuje prckov aj modre z neba by im zniesla, uzasna babka 😀

a vcera sme mali navstevu, kamoska z vysky, aj s detmi a oni nas fotili na svadbe a teraz aspon trochu pofotili prckov a aj nas, to budu isto pekne fotky, ktocche poslem link na jeho web, podla man foti supeeer, osdporucam vsetkymi desiatimi a su strasne prijemni parik..tak som zvedava co bude boli to len take nestrojene momentky, to ja budem vyzerat, som hrozna na fotkach 😀

tehulky, davajte si na seba pozooor 😉
idem, pocujem krikluna...

babulka123
autor
10. aug 2009

ahojte, nooo prave sme ako tak uspali malu. aj vcera aj dnes cca od 8-10 ma svoj cas kedy spat ani nahodou ale na druhej srane som rada lebo aspon nekukuckuje v noci..

malu len kojim mliecka mam zatila asi dost, neviem , ale kedze pribera tak snad to bud eok.
zajtta ideme k tete doktorke sa prihlasit tak som zvedava co bude...

pridala som este nejake foto ... cez den sice malinka spinka ale snazim sa spat s nou takze vela teraz nekonikujem ale verim ze ked si najdeme nejaky rezim tak budem viac online.. zatial vam vseetkym posielam pusinky

mauzos
10. aug 2009

babulka mala je krasna, podla mna cisty ocino 😉 Super ze kojis a ze mala je taka dobra ... nech jej to vydrzi co najdlhsie 🙂

peti drzim palce na zajtrajsie ockovanie, dufam ze nebude ziadny problem. No flakam, lebo nas je tu teraz vela, tak nestiham este aj net 😒Ale vecer si stale aspon precitam.

Jani tesim sa na nove fotky, dufam ze nieco hodis aj sem.

janula13
10. aug 2009

mau ved le kvolitebe pridavam foto, ale tie od kamarata budu tak o mesiac, ma strasne vela roboty, tak trpezlivost 😉

mauzos
10. aug 2009

juuuj, co bude s nimi mesiac robit? ved uz budu zase vacsi 😀 Kvoli mne? Myslis, ze nikto iny nie je zvedavy, len ja?

marione74
10. aug 2009

jeej babulka, nahodou nakukam, Tvoj mimik je uz na svete? blahozelam, je zlatucka 😉
Inak pozdravujem Vas vsetky 🙂

petkaerdal
11. aug 2009

dobre ranko baby,
mau vsetko naj k meninkam 😵

petkaerdal
11. aug 2009

babul,mala je sladka a tiez aka vlasana 😀

vierka
11. aug 2009

dobre ranko babulky 😀 😀 😀

mauzos - dakujem za informacie, pri najblizsom zachvate na lytku si to asi kupim... a ked to nepride do poradne, tak sa opytam na nej a bude 😀 ale dakujem....
a dnes mas meninky??? tak vsetko len to naj naj naj 😀

janula - naaaaahodou som aj ja zvedava na fotecky malinkych 😀 lebo chcem sa ist dat s mangelom fotit - take tehu fotky a stale neviem kam 😅 😀

babulka - mala je kraaaaaaasna, rozkosna 😀 a je super, ze je take dobre babatko a robis dobre, ked spinkas niekedy aj cez den ked ona - predsa len je to namahave sa starat o dietatko a treba si odpocinut 😀

no a vcera som si kupila take tehu tricko a kupila som nasmu drobcovi take kratase na leto na traky, s takou Zirafou cez cely jeden bok a bolo k tomu take pasikave tricko 😀 proste som neodolala 😀 😀 😀

petkaerdal
11. aug 2009

Vierka ahoj
tak som tu neni sama

daj gate do albumu,pozriem,comu si neodolala 😀

vierka
11. aug 2009

petka - no kym budem chodit do prace, tak o takomto case tu nebudes nikdy sama 😀
nemam ich odfotene 😅 dneska vecer odfotim a hodim do albumiku 😀

petkaerdal
11. aug 2009

a dokedy planujes byt v praci? ved aj po porode budes vstavat skoro,len ci budes stihat konikovat..

mne male zase zadriemali a ja niezeby som si sla lahnut este,ale tu bludim,poobede budem mrtvola 😅

vierka
11. aug 2009

petka - no odchod na matersku mi vychadza 12.12. 😀 no ale ved uvidim dokedy to tu vydrzim... ale hadam to bude v pohode 🙂
no potom uz asi veru nebudem stihat nic 😀 ta obdivujem ze ty to pri dvoch princeznach takto super zvladas vsetko, aj ostatne baby co maju dve sem este dokazu napisat par riadkov 😀
mala si si trochu este oddychnut s nimi ked este nebuntosia 😀

petkaerdal
11. aug 2009

ani sa mi nechce spat,dneska som taka nijaka,bez nalady,poobede ideme k dr. tak uz teraz stresujem,lebo kym sa niekam vytrepeme,tak to trva

vies co Vierka,da sa to zvladat,ked male len tak lezkaju,tak pri nich tiez stiham konikovat,zatial este stale nevyzaduju az tak pozornost,tak sa da..ale neskor uz to bude tazsie
a zvladat musim,co narobim 😀

male este nekopka? ja som uz v 16 citila,take steklenie

veam
11. aug 2009

Ahojte...neviem ci mam ist na ten cukor dnes,ale asi idem teraz,tak ked sa dnes neozvem,som sa z toho prehodila 😀

vierka
11. aug 2009

petka - no ved hej, asi sa to este da, kym ich nemusis nahanat po byte 😀 😀 😀
a akemu ides dokimu??? so sebou, ci s malymi???

vies co, v piatok v noci sa mi zdalo ze citim take akoby bublinky v brusku, tak chvilocku... ale neviem ci to bolo ono 😕 inak som si zatial nevsimla nic 😅 babo je asi lenive po tatinkovi 😀 😀 😀

veam - tak ty mas dnes ten cukor??? tak drzim palce a potom daj vediet ako si dopadla 😉

veam
11. aug 2009

No mam tam ist tento tyzden,hocikedy,tak idem dnes,nech to mam uz za sebou,fuj a bojim 😖

veam
11. aug 2009

vierka my mame zase stale hladne babo a hamblive po tatinkovi 😀 😀 😀

vierka
11. aug 2009

veam - a to tam tusim treba ist nalacno, nie???
no tak aspon vies po kom je 😀
ja som zvedava ako nase babo pristupy k odhalovaniu pohlavia a ze ci bez problemov ukaze co ma medzi nozkami - a ked ano, tak kto vie po kom toto bude mat 😀 😀 😀

peggyyy
11. aug 2009

babulka malá Ninka je nádherná, gratulujem a prajem vám aby ste boli zdravučké
veam držím palce aby ti to dobre dopadlo

vierka
11. aug 2009

ahoj pegy a vy sa mate ako??? 😀

veam
11. aug 2009

Baby uz som aj spat,poslali ma domov,ze mam prist skoro rano-o siedmej,tak pojdem zajtra...ze aby mi neprislo zle,ale to mi pride aj tak si myslim...ano vierka treba ist nalacno,treba priniest moc a zoberu aj krv,takze cukor uz mam v kabelke...