Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

pointka
5. sep 2009

jvo pekne nausnicky a mala aka spokojna s nimi 🙂

jvo
5. sep 2009

poi a kolko stala? tusim sa tam musi ist potom na preockovanie, hradi nieco aj poistovna?

loginka
5. sep 2009

jvo, zlate 🙂 mala to zvladla v pohode?

mici11
5. sep 2009

Jvo ja nedam to ockovanie, detske doktorky s ktorym som sa o tom bavila nie su o tom az take presvedcene, teda je to fajn ale ze rotavirus je len jeden z virusov co sposobuje hnacku, tusim to uz tu niekto tiez pisal. A odporuca sa to hlavne predcasne narodenim detom a s oslabenou imunitou. Takze toto nedame, i ked si nemyslim, ze je to na skodu, ale nejak ma to nepresvedcilo. Radsej dam v 15 mesici proti kiahniam. Poistovna nedoplaca nic, plne si to hradis, dokopy je to okolo 200,-€ tusim.
Inak samko aj dnes cely den pospava, bude to zrejme pocasim, lebo inokedy nespinka. Ale som rada.

jvo
5. sep 2009

mici dakujem za nazor ja tiez asi toto ockovanie vynecham, dufam ze nebudem lutovat
kocky neviete niektora po polsky? kamoska bude mat drobca a hrozne sa jej paci jedna postielka len nevie ci sa to da objednat aj na slovensko ak ano kuknite mi to, dakujem
http://www.familyshop.com.pl/towar.php?id_tow=824

mici11
5. sep 2009

Jvo nemas zaco. Po polsky trochu rozumiem a kamosku sklamem, na Slovensko sa to neda objednat ☹
Ale z tejto stranky sa da objednat aj na SK a nevyjde postovne a balne ani vela, nech skusi pozriet tam 😉
http://dino.sklep.pl/nowy/

mici11
5. sep 2009

Jvo, ale je tam moznost opytat sa mailom ci by to doviezli do inej krajiny. Teraz som to tam nasla 😉 Je to tam po anglicky napisane, staci na to kliknut a napisat mail v anglictine, respektive v polstine 😉

jvo
5. sep 2009

jej super hned jej idem napisat dakujeeeem
babulka mala je krasna akurat som pozerala nove foto, ma paradne vlasy 😀

mici11
5. sep 2009

Jvo nemas za co 😉

babulka123
autor
5. sep 2009

ahojte..
heheh JVO ani mi nehovro.. tie vlasy su super, ale uz ma to aj vytaca.. vyzera ako taky chuligan ..zlaticko moje.
v piatok sme boli u dr. mala cela v ruzovom, tricko , nohavice, papucky, cerveny dudel a ona sa ma spyta ci je to chlapec.. no skoro ma rozhodilo.. hovorim nie len jej tak divne stoja vlasy..

a mozem robit cokolvek , aj s mastnymi rukami od kremu som je cez to presla.. ale kde do 5 min. jej to zas tak stoji..

mici11
5. sep 2009

No Babulka, takze to iste skusam robit Samkovi s vlasmi aj ja,jemu to stoji ale do boku a kazdy nam vravi, ze : Ake pekne dievcatko - no pochopis????

babulka123
autor
5. sep 2009

mici .. neeeee... heheheheh ale co narobis.. ja to vyriesim aspon nausnickami.. teda dufam ze coskoro..

mici11
5. sep 2009

Inak Ninka mi ani zdaleka nepripada, ze by vyzerala ako chlapcek 😉 Uska das prepichnut, ci prestrelit?

jvo
5. sep 2009

babul a pani doktorka nevie aky je rozdiel medzi chlapcom a dievcatkom 😀 inak tusim cely tato je to ako vsetky baby teda aspon ta nasa ma este aj vrasky ked sa rehoce po tatovi 😅

mauzos
6. sep 2009

Ahojte 🙂 dnes tu nikto nie je? 😕

Mici ja davam cajik casto, ale nasi papaju len UM. Vzdy ked si mrnkaju a viem ze este nemozu byt hladni, tak im ponuknem. Niekedy si len cucunu, niekedy vypiju aj 100 naraz, takze ti neviem povedat kolko vypiju denne, ale robim ho viac krat denne. Urcite viac vypiju, ked je horuco. A robim tiez Hipp na dobru noc a my uz mozme aj jablckovy a niekedy robim aj fenyklovy, ten pomenej, ale chutia im vsetky rovnako 😉

Babul mala je rozkosna s tymi vlaskami a fakt cisty ocko 🙂

Logi ja by som tiez nechcela kocik za sebou, su strasne dlhe a ako pisala Janka a Petka nemozne sa s nimi soferuje. Ja na Bumbleride nedam dopustit, snad jedina nevyhoda je, ze sportova cast sa neda otocit do protismeru. A velky je podla mna dost ... kamoskyn 3 rocny syn v nom sedel a tak sa mu pacilo, ze nechcel z neho von, hoci sa uz davno nechce kocikovat 😝

loginka
6. sep 2009

babul, krasne fotecky, ako sa maju baby pahu a gregy?

mauzos, a ako sa sklada do auta apod?

veam
6. sep 2009

Ahojte...hlasim sa ze zijem 😀

Petka uzite si to tu... 😉

Babulka mala je zlatucka s tymi postavenymi vlaskami... 😅

Jvo malej to pristane a pekne nausnicky... 😵

Log vidim ze mas dilemu s kocikom,prajem ti dobry vyber a aby si bola spokojna...

veam
6. sep 2009

Teraz som prisla z tesca a tak mi ruplo tam dole v krizoch,kdesi az na zadku som myslela ze sa zlozim,ledva chodim,dost to boli,snad mi to prejde ☹

babulka123
autor
6. sep 2009

logi myslim ze ok... aspon ked tu boli naposledy tak boli spokojne..
veam opatrneeee

vierka
7. sep 2009

dobre ranko baby 😀

petka - na matersku by som mala nastupovat 12.12. - ale kedze mam este nejaku to dovolenku, tak tu asi uz v decembry nejako moc nebudem... tak mam akurat tie tri mesiace na zaucenie 🙂

jvo, babulka - male su kraaaaaasne 😀

mici11
7. sep 2009

Dobre ranko,

Tak ako sa mate? Peti ako bolo na SK?
Vierka, 32 mesiace to je akurat, nie? Potom si oddychnes 😉

veam
7. sep 2009

Ahojte...

vitajte baby po vikende,mna uz to prestalo do rana boliet nastastie a teraz budem zase slamena az do zajtra poobedia,uz sa tesim na stvrtok do poradne 😀

tvojka
7. sep 2009

Ahojte,
veam,aj ja som mala počas tehu problém s krížami,vystrelovalo mi to z krížov do nohy,chodila som ako kripel.Ako prišlo tak aj odišlo,chytilo ma to tušim 2x,ale trvalo to aj pár týždnov.Zrejme mi baby zatlačili na nejaký nerv.

Jvo,malá má tuším rovnaké náušničky ako my 😉 .Krásna je!Už si papka nožičky?Naše ich teraz začali objavovať,tak už to hádam dlho nepotrvá a budú si ich žužlať.
Inak už mám sem tam problém ich prebaliť,jednak skáču ako žaby,robia mostíky a dávajú si ruky do plienky,ked ju rozopnem.A ked v nej majú naložené,tak mám čo robiť,aby som im nemusela aj ruky umývať 😝

My sme víkendovali klasicky u svokry,ale baby nejak neboli vo svojej koži,boli urevkané a ja som z nich už bola nervozna.Dnes je už všetko ok,ved sme doma... 😅

Baby,tak kedy dáme to stretko?Väčšina z vás je za víkend?Mne by celkom vyhovoval víkend 19.-20.9.V sobotu idem gratulovať kamoške na svadbu,to je o 16h,takže zostávame v BA.Ja som mala v pláne sa ísť aj ukázať do FC,vy nie?Len neviem,kde by sme si tam potom sadli na kávičku,ked nás bude tolko kočíkov.Navrhnite niečo...(v pripade nepriaznivého počasia kam,aby sme sa zmestili???)

Jáj a dakujeme za pochvaly fotečiek 😵

tvojka
7. sep 2009

Halooo,kde ste všetky?

Ozaj Jani,chcela som sa spýtať na ten pruh,ešte to má ?(neviem,ktorý krpec)Eliške sa to tuším trošku zmenšilo.Na poslednej poradni som sa pýtala aj na tú mincu a dokyna mi povedala,že to sa volakedy robilo,ale že to nemalo efekt žiadny.Vraj sa to rovnako dobre vtiahne aj samé... 😕

veam
7. sep 2009

Tvojka ja si tiez myslim ze mi male zatlacilo na nejaky nerv,lebo som nic take nerobila,iba som sla z tesca a z nicoho nic mi tam puklo az som sa ohla...a uz ma to trochu aj boli ked chodim

mici11
7. sep 2009

Ahojte, teda dnes to tu "zije" ☹ My sme boli v meste, v parku a nakupit. Samko mi spal v kociku 3,5 hodiny!!! To sa este nestalo 😉 Dufam, ze mu to ostane. Kupila som prvy krat plienky babylove v DM, mala som kupon a este 10% zlavu 100ks ma vyslo na 10,50 tak som zveda ake budu.Ale za taku cenu ich vyskusm. Inak vyzeraju v pohode. Doteraz sme mali len pampers baby active a tesco fialove. A sleep and play, ale tie nam nevyhovuju ☹
Zajtra ideme na ockovanie, som zvedava ako to Samko zvladne...
A kde ste vsetky?
Tvojka ahoj, malym sa nepaci u svokry? Ci len nemali svoj den?

veam
7. sep 2009

baby minule som si vsimla ze v tescu maju nejake nove pampers v bielom baleni,neviete co to je zac?

mici11
7. sep 2009

Veam tie sme este nemali, tak neviem...ale nabuduce ich mozno kupim

vierka
7. sep 2009

no ja som dneska cely den zaucala tu novu kolegynku, takze takto to mam... konika v praci uz budem stihat asi malokedy... uz aby nieco aj samostatnejsie robila aby som stale nemusela s nou nieco riesit a aby uz aj sama nieco robila 😀

veam
7. sep 2009

Vierka konecne nieco robis 😀 😀 😀

Mici len pekne skusaj,ja uz potom kupim len tie najlepsie 😀