Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

pointka
4. nov 2009

babulka, v ziadnom pripade to neryp, neumyvaj, nevytlacaj a necisti.
to same by malo za par dni prasknut, hnis vytecie a potom sa to zasusi.
ak by sa ti to potom nezdalo a zhorsovalo sa, zvacsovalo velmi, tak chod k dr. budu to musiet vycistit, ale myslim, ze to nebudete mat.

pointka
4. nov 2009

veam, drzim palce 🙂
ale zase na druhej strane uz by sa odtial mohla vratit s babatkom v naruci, nie? 🙂 uz ma celkom vysoky datum 🙂

mauzos
4. nov 2009

Ahojte 🙂

No Veam tak snad ti uz primar povie nieco nove, drzim palce 😀

Babul, ako pisala Pointka, nic sa s tym doma nesmie robit. Ale ak je to velmi zahnisane, tak by som asi skocila k Dr. Je to aktovne TBC a mozu to cistit len na plucnom, neviem ci by som riskovala, ze jej to praskne doma 😖

Mici tak nasim som zo zaciatku davala aj cuketu, tekvicku co ma taky hruskovy tvar - ona je taka sladucka ako melon, patizon, pastrnak, kalerab .. neviem uz ma nic nenapada, ale vo vseobecnosti deti oblubuju korenovu zeleninu, kludne pomiesaj s mrkvickou. Teraz som im uz par krat dala batat - sladky zemiak a je velmi chutny, u nas ho maju v Kauflande. Dnes som im robila mnamku kuracie masko podusene na mladej cibulke s batatom a osupanym a vykostkovanym hroznom, bolo to velmi dobre. Inak treba davat do zeleninky aj trosku oleja alebo masla, neviem ci davas, je to velmi dolezite ... len neviem od akeho veku, skus pokukat po nete.

mauzos
4. nov 2009

juuuj a Mici vsetko najlepsie Samkovi k vymesaciu 😵

babulka123
autor
4. nov 2009

mici.. vsetko len to naj.. inak my budeme so samkom oslavovat spolu .. ja som 8.6.

petkaerdal
4. nov 2009

ahojte
Jani,chalani su krasnii a ako sa menia,nooo fesaci su to

Samkovi vsetko naj k 5 mesiacikom,deti nam tu rastu,ako z vody,zachvilu si tu budeme,ako babky pisat 😀

mau normalne maslo treba davat? a olej aky?

petkaerdal
4. nov 2009

veam drzim palce,ale uz rod!!

mauzos
4. nov 2009

Peti ja davam slnecnicovy alebo olivovy, alebo klasicke maslo. Ja uz im aj dusim na oleji alebo na masle a je to uz fakt chutnejsie, ako taka len uvarena zeleninka. Nasla som pekny clanok o detskej strave, tak kuki http://baby-web.topky.sk/Clanky/a507-Aka-ma-byt...

Myslis, za aj ako dochodkyne budeme zavisle na konikovi? 😀

petkaerdal
4. nov 2009

mau,pokukam potom ,dik

inak uz mam tovar doma 🙂 ,dufam,ze cez vikend pojdeme domov,uz som zvedava,na tie veci 😀

janula13
4. nov 2009

peti hod link ake si objednala, ja som potom si vsimla ze sa mi pacia dizajnovo viac ine, ale neva, uz som nestihla stornovat..ale uz sa tesim velmi, uz zaplatime a cakame...
mala som velmi prijemnu navstevu, tak som vas opominala, bola tu Katarinka z MK, aj s poradnou nam pomohla, dobre bolo, mohla by aj castejsie, dufam ze ju nasi dracici neodradili od deti 😀

katarinka77
4. nov 2009

Janulka, neboj, neodradili, práve naopak 🙂 😉 ! Maťko aj Kubko sú ako takí dvaja anjeličkovia, strašne zlatunkí a peknunkí 😉 ! Som rada, že som ich spoznala 😉 . Ale K. hovorí, že nevesty vám nezabezpečíme, ale kamošov 😀 . Nuž... My ženy o tom žiaľ nerozhodujeme 😀 😀 .

petkaerdal
4. nov 2009

Jani a kedy si objednala? uz ti prisiel mail,ze zasielka odoslana?ak ti neprisiel,tak mozes zmenit este

http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=804366
tieto som objednala,ale tu lev a tukan 🙂

http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=719580
a toto choditko a hupacka v jednom som tiez objednala

http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=104...
a tieto autosedacky este k tomu,objednala som vcetko naraz,nech aspon neplatim postovne 15 euro 🙂

pointka
4. nov 2009

ja som tuto stolicku objednala 🙂
http://www.stambre.sk/?lg=1&cat=252&pg_page=2&p...

pointka
4. nov 2009

veam si tam asi nechali 🙂

mauzos
4. nov 2009

Peti presne tie iste stolicky som chcela aj ja objednat levikov, ale videla som ich na zivo tych levikov a nepacili sa mi tak velmi ako na fotke, tak som bola sklamana. A mali aj ten potah inu kvalitu, taky viac igelitovy. Ale dufam, ze budes spokojna 🙂
Tie autosedacky su nadherne 😵

Poi ta stolicka je krasna, ale strasne draha ... no ale ty si to mozes dovolit, ked nekupujes vsetko dvojmo 😉

veam
4. nov 2009

Ahojte...

Tak som doma,este sme boli u nasich...nenechali si ma tam ale bolo to na tesno

Takze zase vysoky tlak,CS:5 no konecne sa nieco deje,vraj uz je to na rozpadnutie...ked neporodim,tak v pondelok idem na kontrolu a uz si ma tam nechaju...poslali ma na monitor a ten bol nejaky zly,neviem ci zo stresu alebo z coho,ale bol hranicny...zajtra mam prist znovu na monitor,tak uvidime co sa bude diat,ale ma s tym riadne vynervovali,teraz len rozmyslam ci je vsetko ok...a mam taky silny zlty hlienovity vytok,tak som sa ho pytala ci to moze byt zatka a povedal ze moze,ze to nemusi byt vobec s primesou krvi...

petkaerdal
4. nov 2009

mau,tak dufam,ze nebudem sklamana 😅 ,pretoze sa velmi tesim.

veam,tak hadam uz kazdu chvilu to pride,uz som nedockava..bojis porodu? 😀

janula13
4. nov 2009

dakujeme vsetkym za komplimenty, no neviem, ci su az taki zlati ale pre mna najzlatsi samozrejme 😀

Petka sila aj ja som chcela tu, ale tu s tym tukanom, ale este jednu iny model, ale neva, ta zelena nam zapasuje, sice netusim aka bude nazivo..ale verim ze fajn...autosedacky uz mrkam aj ja, dobre si vybrala, ja este popozeram, mozno zase skoncim v ajashope..choditka zatial nie, mm nechce, ze vraj to nie je dobre pre babo...uvidime...

veam, neboj, porodis krasne a bude pio vsetkom to len ten stres, uz to mas za par...hodin, minut? 😀

katarinka, ani muzi to nevedia odnavigovat, tak zatial ostaneme pri tych nevestickach...uz sa tesim az pridete obaja 😉 mozno si to K rozmysli 😀 😀 😀

veam
4. nov 2009

Petka no taky zvlastny pocit,ked neviem co ma caka...aj bojim aj nebojim,neviem...

katarinka77
4. nov 2009

Jani, no musím mu nejak zblbnúť ten jeho navigačný a nastaviť kozmickú rýchlosť dievčatkovským spermiám 😀 😀 . Inak, keď som bola puberťáčka, tak sme s kamoškou boli zaľúbené do takých chalanov dvojičiek, oni po nás požmurkovali 😀 , ale potom si našli baby dvojičky. Aká sranda! Veď ich deti musia vyzerať ako súrodenci, nie?
Aj my sa tešíme, keď prídeme obaja, určite čoskoro, tí malí krásavci mi učarovali 🙂 .

petkaerdal
4. nov 2009

Jani,aj ja som pocula,ze tie chodtka niesu dobre,ale asi aj prehanaju,ved aj ja som v tom bola a chodim pekne,si myslim..a objednala som to preto,lebo ked zacnu chodit a ja budem sama,tak neviem neviem,takze jedna sup do bezky a s druhou sa budeme ucit a potom opacne,neviem si to inak predstavit 😅ty si to vies predstavit a vybrala som tuto aj preto,ze je na celom nete najlacnejsia co je spolu s hojdackou,takze ked uz vyuzijem,ako hojdacie kresielko 😵

a autosedacky som pozerala a su strasne drahe,Jani a ja som uz chcela polohovatelne,lebo su aj nepoloh.no a tieto maju 6 poloh

petkaerdal
4. nov 2009

veam,ale isto sa tesis,ze uvidis tvoju princeznicku 😀 a porod isto zvladnes 😀

jvo
4. nov 2009

ahojte pozeram ze riesite aj autosedacky, nevyznate sa v tom niekto lebo my uz budeme musiet kupit novu ta nasa je daka mala ked ma Emmka zimnu bundu tak ju do nej ledva natrepem, vybrala som Romerku
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

inak pozeram ze na tom vasom vebe kde maju vsetko lacne odkial mate tie stolicky stoji o 59 eur viac 😝 takze asi nie su vo vsetkom lacnejsi teda aspon myslim ze to je ona

http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=116...

petkaerdal
4. nov 2009

jvo,co mam ja vajicko,viem ,ze je do pol roka a neviem presne,ale tusim do 68 cm,takze ja uz tiez som objednala,dufam,ze budem spokojna,mne ide hlavne o to,aby bola polohovatelna,je od 9 kilo,podla mna tam uz baby mozem dat teraz,lebo ani mne sa do tych vajicok uz nevmestia

ja som objednala od 9 do 25 kilo,ta tvoja je do 18 len?

vy co mate jedno dieta sa vam nakupuju veci,ked nemusite dvojmo a nepozerate az tak na cenu 😀

jvo
4. nov 2009

peti ten tvoj link na sedacku som si vsimla az teraz len som citala ze ma polohovanie to chcem urcite aj ja, no idem pokukat tie co su do tych viac kg....

pointka
4. nov 2009

jvo aj ja chcem romereku sedacku pre malu 🙂

mau, no ano, kupovat pre jedno je ine, ale aj nam na nu prispeju svokrovci ako darcek k vianociam a chcem ju preto, ze vydrzi do 3 rokov.

veam ja by som sa uz bala ist domov a ty si uplne v pohode, este sa domov aj tesis 🙂

jvo
4. nov 2009

poi ja som citala ze maju dobre testy a ze su najbezpecnesie tak preto som zatial pre tuto znacku len neviem teraz aku vahovu kategoriu vybrat....bojim sa radit v obchode aby neporadili len koli cene 😀 a aby nieco predali ale zatial som mala vyhliadnutu tu hore....

pointka
4. nov 2009

su najbezpecnejsie, preto som ja chcela kocik teutonia, lebo tam sa da pripevnit romer vajicko, ale nakoniec som zobrala kvoli cene aj vzhladu mutsy.
no ta ti staci, ta king plus je fajn, aj mne sa paci, ale ja si asi zoberiem isofixovu, predsa su o trosicku bezpecnejsie a ak mam v aute isofix, preco ho nevyuzit.... na bezpecnosti nechcem setrit. Su sice velmi drahe, ale...

pointka
4. nov 2009

v babymarkete ti neporadia len kvoli cene, oni su tam fakt dobri odbornici

mici11
4. nov 2009

Dakujem za gratulacie, ste zlate 😉 🙂
Mau dik za rady, olej to som nevedela juuuuuuuj musim davat, bezne pouzivam raciol -to asi nie, ze?A normalne maslo sa moze? Kupim asi olivovy...
Veam zlaticko, ved ja uz to nevydrzim, citim sa ako pred vlastnym porodom 😀 ...ale neboj vsetko zvladnes a je to krasny a neopakovatelny zazitok - ved uvidis 😉

Inak aj Samkovi je uz vajicko skoro male, teda hlavne kratke 😀 trcia mu z neho nohy, hlavne ze je od 0 - 13kg 😀 , ale mame aj normalnu autosedacku - polohovatelnu maxi cosi, od svagrinky tuto , http://www.preauto.sk/maxi-cosi-priori-xp-formu..., pozicali nam ju ich maly uz ma tu vacsiu 😉 . Ale este ho tam zatial nedavam, tak o mesiac....alebo uvidim, ale toto vajicko sa nam da nakliknut na konstrukciu a sem tam to vyuzivam a nozky mu zakryvam dekou, teda tak pod nozky a potom celeho, ved chapete 😉