Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

pointka
26. nov 2009

janula diky moc 🙂

mici11
26. nov 2009

Ahojte,

Petulka po akych strankach??? Nejakych pikantnych??? 😀 😀 😀 Inak Samko posledny tyzden zaspava, tak ze lezi napriec cez moju postel a kuka cez sklo na dverach na svetlo co vidno z obyvacky a sam tak zaspi a potom ho prelozim. Ja viem ze to nie je moc spravne, ale v postielke len krici a furt na rukach sa tiez neda....Snad ho to prejde. Ale zakazdym ho dam najprv do postielky...
Janulka aj my sme boli vonku, tak je pekne, aspon zatial...Samko minule mne pchal dudel do ust 😀 😀 😀

Poi tiez sa pripajam ku gratulacii 😉

mici11
26. nov 2009

Inak k tomu papaniu, u nas to dnes vyzeralo takto : 6:00 mliecko, 10:00 ovocie, 13:30 zelenina, 17:30 mliecko, ale len 120mll a okolo 20:00 bude kasa. Takze to mame riadne schaosene... 😅

petkaerdal
26. nov 2009

ahojte,
mici no po pikantnych nie,pikantne to mam aj doma 😀

nam dneska Aylin dost plackala po ceste domov vonku a nema hlas teraz 😅 ,dufam,ze nebude chora

aj moje baby si kradnu dudle,teda najviac Selin ta je moc dudlova a mn azacali chytat za nos 😀 dneska ma Aylin tak schmatla,ze mi strhla nausnicu 😅
a hracky ich nejak prestavaju zaujimat,ale zaujimaju ich velmi obruzky a ovladac a telefon,za tym sa natahuju 😀

pa

janula13
26. nov 2009

Petulik presne aj u nas, mna dnes tak poskrabal na frnaku aj na cele ze som ako idian na bojovom
chodniku 😅
a mobil je zabavka cislo
jedna uz davnejsie a tiez ovladac, co uz chlapi, a u vas rastu nejake programatorky 😀 ked zbadaju mobil tak rehoty a usmevy a cely sa natahuju ze daj mi ho...tudle...
no idem spat, dnes strajkoval kubik, to zase bude noc, nezaspali vynimocne pri kasi, tak sme chceli uplatnit samostane uspavanie seba sa , matusko aj zaspal sam v postielke ale kubik sa smial nahlas v postielke ze co to chcem od neho...tak potom skusal mm v posteli ateraz som uspela ja na rukach..no jo, snad to bude raz lepsie...mici hadam som spravila dost preklepov..len pre teba 😀

dobru babule..

tvojka
26. nov 2009

čafte,
ja vás nejak nestíham...teda aj prečítam(ked sa krmim alebo ked niektorú pestujem) a neni času písať.
U nás po starom,príkrmy katastrofa,myslím,že budeme na cecku tak do 3rokov 😝 Včera som im dala zemiak a karfiol a zjedli tak po 5lyžičiek a dosť a po 3 hod Sárinku začalo zas nadrapovať,našťastie to predýchala a nevrackala.
Uspávanie ani nevrav,Jani.Sári klasika na cecku a pokračuje v postielke a Eliška sa gúla ,vrieska,pluje a ked ma nevidí,tak reve akoby ju krájali.Kúpali sme o 18:30h a teraz som douspávala...to je u nás proces na poldna 😠
s tým škriabaním,ja mám od Elišky doškriabané celé ruky,aj ked má ostrihané nechty,tak škriabe a štípe,aj sa bojím sa jej priblížiť s tvárou.Sári je mierumilovný človek,tá je prítulnejšia 😅 .A začala nám spievať,ked ju mám na rukách a tancujem a spievam,tak aj ona robí "áááááááá,áááá",bohovská je 😉

Poi,všetko naj k meninkám 😀

Všetky vás zdravím,prajem dobrú noc,nikým nerušenú 😀 😀 😀

vierka
27. nov 2009

dobre ranko babulky 😀 😀 😀

poi - dodatocne aj ja zelam vsetko len to naj, naj, najsamlepsie k tvojim meninkam 😀

no ako tak citam, tak tie vase deticky budu cochvila chodit na vrestling, alebo ine bojove umenie, ked tak skriabu a stipu 😅 😀
no a baby co mate dvojicky tak vas musim zase len a len obdivovat ako to vsetko zvladate s tymi nezbednikmi 😀

tvojka - no nam na kurze laktacne poradkyne hovorili ze je normalne ked sa koji 3 az 5 rokov 😀 takze uz ta vidim, ako budes chodit s nimi do skolky aby ta mali na blizku 😝 😀

my sme boli vcera na foteni... velmi sa nam pacilo, aj malemu... kopkal cele fotenie - no to bude urcite po maminke v tomto, lebo tatinko moc fotenie nemusi... vybrala som si nejakych 22 zaberov, ale fotky budu az o dva tyzdne, lebo teraz maju vela stuzkovych a svadieb a kedze nam budu fotky retusovat (nieze by som to potrebovala 😝 😀 ) tak to cvhilu potrva 😀

petkaerdal
27. nov 2009

Ahojte,tak u nas uz 4 noc dost blba,Selin 😅 ,poblaznila sa,stale sa prevraca na brucho a nespi,neviem,co sa jej robi ,na bruchu potom place,no stale vyskakujem k nej..

tvojka,u nas je to z prikrom tiez o nicom,uz pekne papali,teraz nic,nechcu 😅 ,ale ked dam mlieko tak vypiju,my budeme asi len na mlieku tiez,ako vy 😀 ..

babulka123
autor
27. nov 2009

ahojte.. nebola som dlho na MK tak vas nebudem docitavat.. lebo nestiham .. stale som niekde a potom to takto vyzera ze vas zanedbavam..

nam sa spanie pokaslalo uz uplne, mala si pyta jest v noci presne po 4 hodinach neviem co sa jej porobilo to nerobila ani ako novorodena.. asi to dobieha teraz..
o pol 8 dostane mliecko 150, cca okolo pol noci je hore znova a o 3-4 znova.. neviem co robit aby si to odvykla vsak by uz mala spat aspon tych 8 hod.

mici11
27. nov 2009

Ahojte,

Ja tiez nakukam , ale prispievam pomenej.Ale musim trosku pracovat a dakujem vam, ze ste si nas pridali na FC 😉
No Samko dnes nechce ani ovocie ani zeleninku ☹ , takze sme dnes tiez na mliecku 😅 , no co uz...

petkaerdal
27. nov 2009

no u nas sa dneska zjedlo trosku,banan s jablckom a piskotami,ale moc tomu nedali,raz tak a raz tak s tymi detmi,kto sa v nich ma vyznat 😅

mici11
27. nov 2009

Peti a ake piskotky kupujes? Normalne ci nejake specialne pre babatka? A ozaj, ze od 7.mesiaca mu mozem davat jogurt???

petkaerdal
27. nov 2009

mici tie od milupa kupujem,nie tie gulate,obycajne..neviem,ake su to na Sk..

neviem,ci sa moze davat od 7 mesiaca jogurt,ale videla som v obchode hippky a bolo tusim ,ze od 7

janula13
27. nov 2009

ahojte, ja mam dnes retro na tehu, od rana som grcala ale islo aj inym koncom, tak som hotova, nejaka viroza hlupa, ale uz je lepsie, len taka tazoba a strasna unava,a le krpci posluchaju celkom tak sa da a mm prisiel z prace a robil z domu

no spanie, no comment, aj ked tato noc trochu lepsie mam pocit,uspavanie no problem vacsinou, oni fakt zaspia pri flasi, ale dnes uvidime, spia teraz cize bude problem ale musela som ich uspat od 15 boli hore a do 19.30 by nevydrzali...no jo, ved asi ich zobudim o chvilu..
papnie, doost dobre, keby si odpustili to nocne, ale neva, snad sa to spravi..srotuju vsetko co im dam, dnes si posmakli zase na masku so sladkym zemiacikom a mrkvou, mnamka, aj mne to chutilo a ovocie tiez laduju hlava nehlava, a celkom pekne papaju, aj kubko vystraja pri papani len raz za cas, inak papa pekne..takze aspon s tym mame aspon nateraz pokoj, ale ako petka pise, clovek nikdy nevie co ich kedy chyti..

kubikivi citit uz aj druhy zubok, tak nebude smiesny len s jednym 😀 a dnes sa kooonecne prevalil zase po dlhom case, ale vybral si nevhodne miesto pod kolotocom a zasprajcol sa v postielke medzi tyce, esteze som tam bola 😅 inak matusko stale nic, neprevalil sa este, ale necham ich tak, ved na kazdeho raz pride, vsak mau?niekedy mam pocit ze budu skor lozit, tak sa dviha, hlavne kubko...

no babulky, pevne nervy nam vsetkym, idem sa najest, dnes nejem ja, len som si slepaciu uvarila atak mame dobre navarene od vcera ☹
zajtra chceme ist nakupovat, mama postrazi malych a mame aj nejake to sedenie pred krstom a v nedelu krstime..tak sa hadam do zajtra pozviecham.

a este otazocka, pouzivate niektora nejaky nosic, ja rozmyslam nad tym...

janula13
27. nov 2009

ozaj petka a piskotky sa uz mozu?

mauzos
27. nov 2009

ahojte 🙂

ja som stale seknuta, takze sa pri PC velmi nezdrziavam 😖

jogurt by sa mal davat od 8 mesiaca a piskoty od 6 😉

Jani ake nosice mas na mysli? Ak klokanky, tak mame, ale mam v plane ich uz predat, vobec sme ich nevyuzili. Nechces? 😝

mici11
27. nov 2009

Ahojte,

Jani no my nemame este stale ani zuba 😀 . Sa mas , ked ti tak pekne papaju, Samko dnes trosku strajkoval, zajtra idem uvarit masko so zeleninkou tak uvidim co nato povie.
Klokanku som ani ja nevyuzila, nechce tam byt...
Mau moja, tak ty si seknuta? Tak nech to rychlo prejde. A ake jogurty klasicke? A dik za info

mauzos
27. nov 2009

Mici dakujem 🙂
Jogurty plnotucne, ziadne nizkotucne, tusim zvolensky je vyborny, ale urcite je ich viac.
Mne by v klokanke aj boli, im sa paci, ale kto ich bude vlacit valibukov 😝

petkaerdal
28. nov 2009

Ahojte,
Jani od pol roka su tie piskoty,ale ja som uz dala pred tyzdnom..

my mame dneska pol roka 😵 a tvojkam zelam vsetko najlepsie k 7 mesiacom 😵

mau takze od 8 mesiaca jogurty? ovocne?

este ti ta bolest nepresla? 😅

mauzos
28. nov 2009

ahojte 🙂

Peti obycajne biele a mozes ich ochutit ovocim, alebo vyzivou, keksikmi ....

Gratulujem Selin a Aylin k polrociku a tak isto malym tvojkam k 7 mesiacom 😵

No nepreslo, dnes sa to uz celkom da, ale som pod silnymi liekmi, tak uvidim vecer, ked vyprcha ucinok 😒

mici11
28. nov 2009

Ahojte,

Ja mam nabity vikend dnes 2 oslavy, zajtra jedna, tak vam prajem kraaaaasny vikend a zajtra vecer napisem, ze ako bolo 😉 🙂 Papa

mauzos
28. nov 2009

mici ty si teda uzivas 😉 prijemnu zabavu 😵

veam
30. nov 2009

Dobré ranko.

Baby kde ste?Ako sa máte?

Ja som nemala nejako cas prispievat a nemala som ani čím prispievat,my vsetko po starom,dnes uz som s malou sama doma,mm skoncila dovolenka,tak budem na vsetko uz sama.V stredu ideme na klbiky a do poradne tak som zvedava.
Inak baby kedy vam vyplatili ten jednorazovy prispevok?Nasa mala bude mat 5.12. 28dni,tak stihnu to este v decembri ci az v januari?

Vsetky vas pozdravujem.

mauzos
30. nov 2009

halooo uz nie je vikend 😉 kde ste vsetky?

Veam drzim palce do poradne a na klbiky. Aj balis nasiroko?
Pochybujem, ze ti to stihnu vyplatit este v decembri, no ale mozno nejaka cokolada by k tomu dopomohla 😝 Ja uz ani nepamatam kedy to prislo nam, ale urcite nie hned, ako som podala ziadost. Nasi su 6.4., tak tusim to prislo az v juni.

veam
30. nov 2009

Mau vdaka a nebalim nasiroko,az teraz uvidime co nam povie doktor,ideme prvykrat,dufam ze nebudeme musiet balit.Vy ste balili?

petkaerdal
30. nov 2009

ahojte,
tak my sme dneska vstali o pol6,co sa uz dlho nestalo 😅

veam,mne to vyplatili za 6-7 tyzdnov od podania,ale kamoske to vyplatili za 4 tyzdne..

mauzos
30. nov 2009

veam nam kazali v porodnici a potom aj na kontrole na klbikoch, ale ja som nebalila. Tak poctivo mozno tyzden a potom uz len sem tam dalsi tyzden a potom som sa na to uplne vybodla. A na kontrole nas pochvalili ako pekne balime, ze mame pokracovat 😀 No tuuudle, budem si trapit deti ... nastastie vsetko bolo v poriadku na vsetkych kontrolach 🙂

mici11
30. nov 2009

Ahojte,

Tak ja mam za sebou perny vikend 😅 . V sobotu sme sli na 15-tu k bratovi svagrinka a krsniatko mali meniny. O 19-tej sme sli k svokre, okupkala som Samka spravila kasu a sli sme na dalsiu oslavu do jedneho podniku. Boli sme cca do 3:00, popijala som po dlhej dobe zlatu tequilku s pomarancom a skoricou, bolo superne a ani zle mi nebolo 😀 . No a v nedelu sme sli okolo 11:30 pre samka a zaroven aj blahozelat, lebo svokra mala narodky. A aby toho nebolo malo vecer sme mali navstevu az do pol desiatej. Dnes som uplne grogy, ale aj som pracovala, upratala a oprala 😅 . Dnes idem spat so Samkom 😉
Veam mne vyplatili ten prispevok v auguste a Samko sa narodil 4.juna, ono ziadost sa podava az po 28 dni dietata, ved vies tak vyse mesiaca to trva, kym nabehnu peniazky. Pride ti to myslim, az v january.
Inak my sme bailli do 3 mesiaca a potom sme uz nemuseli ani balit ani ist na kontrolu. Babe co bola so mnou kazali balit tiez do 3.mesiaca a ona ze nebude, lebo v porodnici aj mne vraveli , ze to uz netreba a mala ma teraz taku specialnu perinku uz 3 mesiac a maju aj dalsiu kontrolu. Takze ja som radsej posluchla, nebolo to az take strasne balit, i ked bez je samozrejme lepsie. 😉

Ortoped mi vravel, ze inde uz nekazu balit nasiroko, ale ze inde maju aj omnoho viac pripadov zle vyvynutych jadierok a deti potom chodia ako kacice 😒 , tak neviem.....I ked u nas boli tiez baby co im hned na sone povedali, ze nemusia vobec, niekomu, ze do 3.mesiaca a aj mojej svagrinej kazali az do 6.mesiaca.Takze nekazali kazdej rovno balit nasiroko, ved uvidis, snad vy sa tomu vyhnete 😉

petkaerdal
30. nov 2009

mici tak tomu sa vravi teda perny vik..ale aspon niesi stale papucova,ako ja 😀 ,uz musim ja niekam vyrazit,mam plan uz so segrou niekam von a Erdal so svagrom budu varovat deti 😀
tequilu? ee,to ja nemusim..to tak zlaty puskin,to by som si dala 😵

nam povedali,ze mame jadierka v poriadku hned v nemocke,potom este raz sme boli na kontrole a bolo to ok..tak hadam moje deti chodit,ako kacice nebudu 🙂 ved to kazu podla sona asi nie? ved to vidia,ci je to ok..

my mame dneska cely rezim krmenia posunuty,kedze sme vstali o pol 6,az som ich zabudla o 5 krmit 😀 to sa mi este nestalo,ale ved sa ohlasili baby 😀

zajtra mam posedenie s kamoskami na pocest tej kamosky,tak pospominame,zajtra ju spalia a popol ten jej priatel rosype do turecka do mora,tak si to ona priala

mici11
30. nov 2009

peti no veru, bol riadne perny.....Dobre si to vymyslela, veru treba sa ist zabavit so segrou, vies ako mi to dobre padlo?Tequilu ja mozem, ale len zlatu 😀 , ale dala by soim si stebou kludne aj puschina 😎
Peti ano podla sona, ked som bola ja na sono tak tiez niektorym mamickam povedali, ze nemusia vobec balit na siroko, nam ale kazali, nastastie len do 3.mesiaca a uz ani nemusime ist na kontrolu. Takze urcite nebudu chodit ako kacice 😉
Peti, tak zajtra mate tu rozlucku? tak sa drzkaj...je mi to ozaj velmi luto ☹