Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
6. máj 2009

No ale inak je vsetko ok,pozeral na utz ci uz ma vsetky kosticky co ma mat,stale sa len trepalo a vrtelo,chvilu tak,chvilu inak...ma uz 6,7cm a vyzera uz ako babo 😀

veam
6. máj 2009

Ano pojdem do tej nemocky,v utorok by som chcela ist,tak uvidim,bojim 😖

petkaerdal
6. máj 2009

a ze to je velmi pekne,hihi..uzi si ten pohlad,lebo ked uz bude väcie,uz ho neuvidis takto,uz sa nevmesti na obrazovku

a coho sa bojis,ved ides len na infuzky,horsie by bolo,keby si sla kvoli niecomu inemu a vyziva pomoze aj malemu,podrastie pekne 😉

pointka
6. máj 2009

Veam kupila som ho tu na konikovi cez bazar. Ale maju ho aj v BA v Babymarkete.
Petka ja fakt neviem co tym myslel tvoj doki.

veam
6. máj 2009

No bolo to pekne,normalne ma to dojalo,slzicky som mala na krajicku... 😀
Bojim,toho prostredia hnusneho a ked ucitim ten nemocnicny smrad,tak ma hned urcite napne 😀

veam
6. máj 2009

Poi a kde je ten babymarket?Tusim aj v Kike ho maju

mauzos
6. máj 2009

Ahojte, az teraz som sa dostala k pocitacu.

Pisala mi Janka, ze si ju nechali v nemocnici ☹ Ze sa otvara, pokusia sa to zastavit, musi vydrzat aspon do 35 tt. Vsetky Vas pozdravuje.

My sme boli v poradni a kocikovat, teraz sme konecne ulozili malych. Idem si Vas precitat.

pointka
6. máj 2009

veam pekne chod do tej nemocky.
Ja som teraz v nemocke presne kvoli chudnutiu a aj babo malo mensie brusko.
Teraz po infuzkach papam jak prasiatko aj babo pribralo aj ja.
Urcite chod.
Tak to asi kup v kike. Tam bude lacnejsi. V babymarkete na strecnianskej stoji asi 8000 sk. Ten je znackovy feretti.
Inak 1-2 dni dozadu tu na koniku niekto predaval takyto kosik za 100€.
Skus pokukat v inzeratoch

babulka123
autor
6. máj 2009

no baby za chvilku neviem s kym budem pisat secky ste v nemocke..

janulik drz sa.. ale v jej pripade je to tiez dobre ze tam ostala.. drzte sa.. cmuuuk

veam
6. máj 2009

Poi dakujem za radu...no v kike bude lacnejsi urcite,nevidela som ho tu,idem pokukat...

Ty preco si chudla?tiez ti bolo zle,ci ako?No pojdem...

veam
6. máj 2009

babulka a ja nebudem mat v nemocke ani net,tak ale snad sa tam dlho nezdrzim,lebo ma porazi...

pointka
6. máj 2009

veam ja som mala dlho hnacky a nechutilo mi jest

veam
6. máj 2009

Poi chudatko,nejaky virus ci nevies?ale uz to je ok,nie?co ti davali v tych infuzkach?

babulka123
autor
6. máj 2009

veam aj ty sa chystas??

veam
6. máj 2009

Ano babulka na buduci tyzden frcim aj ja 😖

babulka123
autor
6. máj 2009

no pekne.. tak viete co ??? hehehe ked tam pojdem "kvoli vam " aj ja .. heheheheh tak vas dorazim heheheheheh robim si srandu..

pointka
6. máj 2009

veam neviem asi zo sumiveho magnezka. Davali mi vyzivu do zily a vselijake lieky

mici11
6. máj 2009

Mau ahoj a dik za info o Janulke. Takze je v nemocke, no co uz hlavne nech vydrzi teda aspon do toho 35 tt a ze ju velmi pozdravujem a myslim na nu.
Veam aj ja som bola v nemocke na infuzkach, ale len 3 dni, vracala som a mala som kolapsovy stav. A pomohlo mi to, neboj vydrzim a pekne ta daju do kopy.
Babulka aj ja sem tam nakuknem neboj, neneham svatku samu 😀 😉

babulka123
autor
6. máj 2009

mici .. dobreeee.. diky.. hehehe

mici11
6. máj 2009

🙂 😉 dohodnute

mici11
6. máj 2009

Vidim, ze nikde nikto, tak dobru noc 😉

mauzos
7. máj 2009

ahojte 🙂

peti tak ako, co nove?

veam
7. máj 2009

Dobre ranko baby...

Kde ste vsetky?Ako sa dnes citite a co nove?

Mau ty uz si hore?Ze sa vobec pytam,ze? 😀

mauzos
7. máj 2009

veam 😀 asi od stvrtej s mensimi prestavkami. Ale dnes som si pospala vecer od desiatej, o malych sa postaral drahy, mal nocnu 😀 😀 To je vyhoda flasky 😝

veam
7. máj 2009

Mau este ze mas takeho starostliveho muza a este ze su tie flasky...malicky inak ako?pekne posluskaju? 😀

petkaerdal
7. máj 2009

ahojte,
Jani 😔 sme na tom podobne 😔

no ja som mala rano uzv,krcok stale 4mm
baby podrastli ,ale zacina byt medzinimi velky rozdiel,jedna teda pribera viacej ,nez druha a neviem,ci je to ok
jedna ma 2000g presne a druha 2500g

no hned po uzv,co mi tam postlacal brucho mirobili ctg a zase mi hned nabehli vysoke vlny,porazi mna,male boli nepojne po tom uzv,ako mi tam stlacal brucho,ale maternica ma nebolela,dufam,ze mi zase daju infuzky kvoli tomu a domov nepojdem 😖

veam
7. máj 2009

Petka nestrachuj sa,nepytala si sa doktora na tie vahy bab?Inak uz su pekne velke.Budem drzat palce nech ta cim skor pustia domov,ale ked si ta tam nechaju oni vedia preco,aspon si tam pekne pod dohladom

petkaerdal
7. máj 2009

bola vizita,tak domov ma asi nepustia do konca uz,povedali,ze aby sa doma nieco nestalo podobne,ako mojej susede,ze mi praskne voda ,musim byt tu 😔 viem,ze tu je o mna postarane,ale aspon na 2 -3 dni som chcela ist

veam,nepytala som sa,uz mi je vsetko jedno

veam
7. máj 2009

Petka moja,ale no,nebud taka sklamana,este chvilu to tam vydrzis a potom pojdes domov aj s princeznickami...mas stastie,ze tam mas manzela kazdy den,tak aspon ti neni tak smutno...neboj zvladnes to tam

petkaerdal
7. máj 2009

veam este chvilu? 😕 co ked ta chvila budu 2tt a potom dalsie 2 s detimi? porazi ma tu 😔 😔 😔