Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

babulka123
autor
10. máj 2009

nepisala som ja som len vcera nakukovala ze co mam robit na to prechladnutie..

3 hodiny ? sak by ma trafilo o zem .. ja mam nastastie kamosku sestricku na gynde takze doteraz som necakala ani raz.. teda max 5 minut.. ako idem po schodoch tak jej volam ze uz fucim a hned otvara ambulanciu... ja viem ze je to nefer voci ostatnym ale ked ja som si povedala ze preco by som take nieco nemohla vyuzit ked mozem.. ak by som to nespravila ja tak by to spravil niekto iny..

a pokial budes lezat mozno sa to este spravi tak uvidis... ale to uz budes 34... moja sestra tak rodila a vidis krpaty aky je super,.... nic mu nieje.. takze neboooj

a moja lonova?? no bude mi robit zas ultz. tak som zvedava.. a mam aspon rozhodnute ze budem rodit cissarakom na 99 percent..

mauzos
10. máj 2009

prave som sa chcela aj ja opytat, ci neviete co s Jankou ... davno sa neozvala.
peti tu odsavacku somkupila normalne v lekarni za 8 €, takze to nieje ani bohvieako drahe. Povodne som mala v plane taku elektricku na baterky, lebo toto sa mi nepozdavalo, ale aj sama predavacka ma presvedcila na tu vysavacovu. A to pritom ta elektricka stala nejakych 40 € a vraj je tiez na prd.

poi nestresuj, co sa deje? bojis sa porodu?

babulka123
autor
10. máj 2009

mauzi sestra mala tu elektricku a kupovala tu vysavacovu.. a ze sa to neda porovnat..

a janka je v nemocke ostane aaz do porodu... ale skor by ma zaujimala co je s mici...
jvo a tvojka to vieme... ale mici neviem ci uz rodi alebo co ??? svatka kde si ..

inak dnes sa mi snivalo ze som mala dcerenku Adelku a mala 3.5 kg ked sa narodila.. hehehhehe

mauzos
10. máj 2009

babul nemaj vobec vycitky. Kebyze mam kamosku sestricku, tak to aj ja tak robim 😝 Ja to vlastne tak podobne robim u obvodneho lekara, je znamy, tak naco by som tam mala cakat medzi chorymi ludmi 😀 😀

mauzos
10. máj 2009

babul takze bude Adelka ? 😉

mauzos
10. máj 2009

mici tu bola naposledy v piatok. Nemate na nu nikto kontakt? Mozno len vikenduje bez PC 😉

babulka123
autor
10. máj 2009

nooo neviem neviem.. ale to bolo take ze prisiel ten moj kamarat zamnou po porode a na rukach mal malu a povedal ze toto je tvoja dcera a ja som ho presviedcala ze nie lebo ja som v tom ze to bude syn.. ale ked som sa na nu pozrela tak som hned vedeela ze je nasa... hehehe prave som to hovorila marekovi .. ten usmev co vyludil na tvari... hehehehe...
aspon ze mu vtlkam do hlavy mena ako by sa mali nase deti volat lebo ked bude pisat sms aby vedel ako ich pomenovat. heheheh

a vycitky.. ani nie.. heheheh ja som mrcha v tomto ... hehehehhe

babulka123
autor
10. máj 2009

ja mam .. sak preto si hovorim ze pockam do vecera a ak sa neobjavi tak jej napisem ze halooooo

petkaerdal
10. máj 2009

poi zase ta to chyta??? 😅
mna to preslo,ja som mala take myslienky len v nemocke,nejak to pusti z hlavy

babul,nie vzdy cakam,ale ten cas ,co mam nikdy nedorzia,vzdy sa to pretiahne ,ale najviac ma stve,ze vtedy ma vsetko boli pri vysetreni,lebo baby su nepokojne z tolkeho sedenia a preto ma tam vzdy nechaju 😅

petkaerdal
10. máj 2009

mau,Janka je v nemocke,od predvcera tusim ju nechali a asi to potiahne az do konca tam 😅

mici netusim,nesla zase niekam na vikend? keby nieco hadam by napisala

inak tusim tu ideme vsetky rodit cisarskym 😀

babul a segra porodila Filipka v 34tt?

babulka123
autor
10. máj 2009

hmmm tak to je nanic.. to ti verim ..
a neda sa s nimi dohodnut na presnu hodinu? popripade zaplatit? u nas je to tak ze ak sa objednas presne na hodinu tak cize zaplatis ja neviem 10 eur ale cakas max 15 min. a to je rozdeil oproti 3 hodinam.. ale co sa stazujem .. heheh mna to caka ked budem chodit do nemocky tiez... a desim sa toho .. ale co uz...

petkaerdal
10. máj 2009

no vzdy ma zoberu hned,ked som tam hned rano o nejakej 8,ale potom sa to zacne postupne natahovat,lebo dr stale niekam musi aj odbehnut a caka tam vela predomnou zien,co maju termin skor,ako ja..ale uz to stvrtok povieme,ze mi neni dobre,mne sa uz velmi zle aj na tej stolicke sedi,len sa tam vykrucam a potom ma boli brucho,lebo male sa mi vytlacaju...takze vo stvrtok idem aj ja,aj s taskou 😀

mauzos
10. máj 2009

peti vem ze janka je v nemocke tusim od stredy, ja som vam to tu napisala 😀 😀 ale myslela som, ze odvtedy sa neozvala ... aspon mne. Skusim jej napisat, co nove. Potom dam vediet.

mauzos
10. máj 2009

veru peti povedz im, ze ti nie je dobre, netrap s tam zbytocne.

lucim sa s vami zatial, idem varit. Poobede ideme kocikovat, tak az mozno vecer nakuknem. Pa pa

petkaerdal
10. máj 2009

mau,tak jej napis a daj vediet,co nove,viem,ze jej dali tiez gynipral a magne,presne,co mne,mne to pomohlo,tak hdam aj jej,mne pisala,ze v noci predtym mala uz dost pravidelne kontrakcie

uz nieco poviem ,uz tam nebudem sediet,ale viem ze dr. nestihaju

mici11
10. máj 2009

Ahojte babenky,

Vidim, ze si robite uz o mna starosti. Som Ok, len sme boli vcera u znamych na chalupe a prisli sme veeeeeeeelmi neskoro, tak som sa uz neozvala. Mam sa celkom dobre, len uz ozaj nic nevladzem 😅 , ale co by som chcela, to je uz normalne.
Bavili ste sa o porodoch, ja som si tiez nejake pozrela. mna to totiz zaujima, v buducom zivote chcem byt doktorka a operovat 😀 , ale ja dufam, ze nebudem potrebovat cisarsky, mam za sebou uz 4 gynekologicke operacie a dakujem neprosim 😝 ale keby to inak neslo co uz narobim, ze? Mam trochu strach lebo si idem vybavovat predoperacne vysetrenia, vraj pre istotu 😅
Petulka velmi sa tesim, ze si domka, hned ti je lepsie, ze?
Mau, Babulka, Poi 🙂 😉

mauzos
10. máj 2009

prisla mi sms od Janky, tak vam este napisem co nove. Je 24 hodin na infuzkach, strasna otrava, nevie ako si lahnut, je jej teplo ako v skleniku 😀 Ale stale je 3v1a to je hlavne. Netvrdne uz tak casto a aj ctg vraj celkom OK. Vsetky vas pozdravuje a dakuje za pozdravy.

mici tak to nam nerob, teraz sa musis hlasit kazdy den, lebo vidis ake konspiracie tu potom vznikaju 😀 😀 😀

mici11
10. máj 2009

Mau dik za info o Janke 😉 a prepaaaaaaaaaaacte uz sa to nebude opakovat, ozvem sa kazdy den 😉

petkaerdal
10. máj 2009

ahoj mici,tusim si nam uz takto raz nahanala strach,ale aj som si myslela,ze ty niekde lietas,ked niesi odkazana na lozko 😝
no 4 operacie je uz dost teda,sa ani necudujem,ze uz nechces,ale ked bude treba,tak nic nenarobis,maleho budes musiet nejako von dostat,to bude ale ta najkrajsia operacia pre teba urcite 😉

ja som naozaj velmi rada,ze som doma,lezim naozaj poctivo cely den,vsetko dostavam do postele,chudak drahy si este ani nesadol,len ma vytaca,ze ani po 4 rokoch spolocneho byvania nevie,kde mame naberacky,mixer,navlecky ,uteraky a podobne veci 😠

petkaerdal
10. máj 2009

A viem presne,ako sa nasa Janulka citi,to magne do zily je hnus,mne pot z noh kvapkal stale😖
ja som vybrala 8 magne x 10 hodin a 4 gynipral x 26 hodin,takze dost,nezavidim jej 😖 ,ale pomoze to

mici11
10. máj 2009

Peti veru 4 je dost, ale ak by to inac neslo, tak co uz...a mas pravdu bola by to naj operacia 😉 🙂 A moj drahy tiez nevie poriadne kde co mame 😀 😀 😀 z toho si nic nerob, chlapi 😒
Ked som bola v nemocke tak mi infuzku tiekli 2 dni v kuse, nic prijemne, ale pomohlo to 😉

veam
10. máj 2009

Ahojte tehulky a mamicky...

Zase som tu dlhsie nebola,nejako som nemala cas pisat ale aspon som vas citala...tak sa nehnevajte.

Petka super,no vidis nakoniec ta pustili domov a tolko trapenia si si kvoli tomu urobila... 😀

Baby a vy ostatne?Ako sa mate?Co nove?

petkaerdal
10. máj 2009

mici,no ti chlapi veru,tomu mojmu to tak dlho trva,kym mu vsetko vysvetlim,co a ako,ale uz sa naucil aj pracku spustat 😀
mne to tieklo 4 dni a potom zase 3 dni v kuse,ozaj nic prijemne,uz sa mi zily zapalovali,museli mi stale menit zilu 😖

veam ajoj,no som domka,tak si to uzivam,kym som tu,v posteli sice,ale uzivam 😀
vo stvrtok idem na kontrolu,zase bojim,ci neostanem 😅

petkaerdal
10. máj 2009

veam a co nove u teba? co si porabala cez vikend?

veam
10. máj 2009

U mna nic nove,vsetko po starom,akurat som si vsimla ze mi nieco vyteka z prs...

Vcera sme boli povzbudzovat mojho otca na rallye crosse,sice som tam vydrzala,ale priserne ma bolela hlava a vecer som grcala...dnes mi neni dobre,kazdu chvilu grcam...zajtra volam doktorovi ci mozem prist v utorok,ked ano tak pojdem do tej nemocky v utorok 😖

mauzos
10. máj 2009

peti my sme spolu 7 rokov a drahy tiez nevie kde co je. Ale ma aspon vyhovarku, ze ja stale vsetko prekladam 😀 😀

Janka mi este pisala citujem:
No super,tak to petku pozdravujem a v dobrom zavidim. Mna uz isto nepustia. Ale viem ze doma by som stresovala, tak zatinam zuby. Micka nech sa drzi,ale ma prednost. Mozno ju predbehnem, aj ked nechcem.

Veam ahoj 🙂 to grckanie ti nezavidim. Mna to nastastie obislo, ja som za cele tehu vrackala dva krat aj to z pizze 😀 😀

mici11
10. máj 2009

Ahoj Mau, dakujeme za odkaz od janulky. Ze na nu velmi myslim a ze nam tu chyba. Viem, ze ma nechce predbehnut, ale ved uvidime....Aj ona nech sa drzi

Dobru nocku

petkaerdal
11. máj 2009

dobre ranko

veam aj tebe to uz vyteka? aj mne,zevraj je to normalne

mau dik za info od Janky,nech sa drzi

veam
11. máj 2009

Ahojky...

Ano Petka aj mne to uz vyteka,ale iba ked si stlacim prso,taka priesvitna lepkava tekutina,ako sa to vola?

pointka
11. máj 2009

veam to je kolostrum 🙂

petka, neboj je to normalne, mne to zacalo teraz dost vytekat, uz aj biele a dost vela 🙂

mauzos pozdravujem aj ja janku, my sme sa tam vystriedali v ruzinove 🙂