Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mici11
22. máj 2009

Veru mohlo by sprchnut, je nedychatelne ☹

petkaerdal
22. máj 2009

mici este ze sme si ten porod naplanovali na teraz niekedy 😀 neviem si predstavit v tych velkych horucavach s bruchom zit 😅

babulka123
autor
22. máj 2009

petka.. hovor mi o tom nieco.. keby bolo na mne tak carovny prutik to isti.. bud nech je max 22 stupnov alebo nech rodim ... hehehe

petkaerdal
22. máj 2009

pekne brusko,uz sa nam gulatis 😀

no teba to caka v tych najväcsich horucavach asi 😅

my s mici pojdeme coskoro 😀

mici11
22. máj 2009

Veru Babul, snad nebude taka horucava 😒 My to uz ozaj mame nastastie za par

babulka123
autor
22. máj 2009

nooo ja to mam na koniec jula. pojdem o nejake 2 tt skor.. ale aj tak.. to su 2 mesiace horucav..
ale aspon august uz mi to bude jedno..

petkaerdal
22. máj 2009

ja sa uz tesim na to,ako sa budem piect v nemocke,neviem preco,ale tam je vzdy priserne teplo 😅

mici ,my pojdeme spolu,citim to tak..za 12 dni 😉

mici11
22. máj 2009

Peti ja rada budem s tebou naraz rodit, ale ja uz nevydrzim 12 dni 😅 ci vydrzim??? Myslim, ze na buduci tyzden uz pojdem.....

babulka123
autor
22. máj 2009

petka s tym suhlasim .. tam sa neda existovat v tom teple.. bleeee

petkaerdal
22. máj 2009

tak som sa rozhodla,ze pojdeme spolu,ja chcem ist hned na zaciatku 37tt,dufam len,ze ma nebudu nejak udrziavat v nemocke,neviem,ako si to naplanovat presne 😅
a ty to potiahnes na 41tt 😀

babul,ja som sa tam musela aj 3x denne sprchovat,hrozne,neviem preco tam je tak priserne teplo ,to ma tam picne

petkaerdal
22. máj 2009

co ste vecerali? neviem,co si dat,mala som len vyzivu s piskotkami zatial 😀

babulka123
autor
22. máj 2009

ja este nic.. mala som jablko a teraz .. neviem ..

vobec nemam na nic chut..

petkaerdal
22. máj 2009

ani ja neviem,ani nemam moc hlad,ale som zvyknuta stale nieco tlacit 😀

pointka
22. máj 2009

Mici, no sledujem to, ale monro som teraz nepostrehla 🙂

mauzos
23. máj 2009

ahojte 🙂
co sa deje, ze tu od vcera nikto nebol? vsetky rodite, alebo ste si zase zalozili novu temu? 😀 😀

mici11
23. máj 2009

Ahojte babenky,

No pekne okrem Mau dnes nikto??? 😅 😕 No mam co hovorit, ze? Bolu sme cely den mimo, takze zato sa ozyvam az teraz. Som OK, na porod to zatial nevyzera 😀 Len mi velmi puchnu nohy a ruky, no co uz ☹

Takze pa zajtra

mauzos
23. máj 2009

ahoj Mici, takze ty zatial nerodis. Uff 🙂

petkaerdal
24. máj 2009

ahojte,tak ja som nahodou nakukla,ja vas neopustam,ale co si mam sama so sebou pisat 😖

mici,bud rada,ze puchnes len teraz,ja uz dlhoo,ty to uz vydrzis ,mas to za par 😉
takze este nic sa nedeje? cakas predsa na mna a Janku? 😉 😉 si zlata 😉

mau,ako sa maju chalosi?

mauzos
24. máj 2009

ahoj peti 🙂

chalani nam davaju v poslednej dobe viac zabrat, ako sme boli zvyknuti do teraz. Uz nespinkaju cey den, treba sa im uz viac venovat a tak tu uz chodim vacsinou len v noci. Ale aj tak su zlatusikovia 🙂

a ty sa ako dnes citis?

petkaerdal
24. máj 2009

takze sa uz vyspis menej,co..chlapci pomalicky ozivaju asi..
uz sa na to tesim ,ako to budem ja prezivat 😀

ja sa citim v celku dneska fajn,teda kym lezim je mi uplne fajn,baby su pokojne,viac menej iba spinkaju,pohyby citim uz len velmi jemne,ked sa postavim ,tak sa da tiez,ale nevydrzim dlho stat,lebo potom ma boli brusko ,ale iba trosku..takze tych par dni si to odlezim este radsej

v stredu idem ku gynekologovi na kontrolu,tak som zvedava,co nove s krckom a potom ten dalsi pondelok do nemocky a tam sa mame dohodnut na sekcii,ak vydrzime dovtedy ovsem 🙂

mauzos
24. máj 2009

no veru vyspime sa menej, niezeby sme sa predtym vyspali do sytosti 😀 😀

som rada, ze sa tak dobre citis. Takze sekcia je uz ista? Urcite to do vtedy potiahnes, ked tak poctivo lezis. Drzim palce 😉

mici11
24. máj 2009

Ahojte,

Mau takze uz chalosi spinkaju menej, asi su uz zvedavi na vsetko co sa deje okolo nich 😉 🙂 Ja uz chcem mat maleho tiez pri sebe. Dnes sa citim velmi velmi unaveno.
Peti no asi vas fakt cakam aj teba aj Janulku. Ozaj co je s nou, nevieme?
No nastastie mi az teraz nohy puchnu, da sa to celkom vydrzat. Aj ja idem v stredu na poradnu ak sa do vtedy nic neudeje. Ale uz by som ozaj sla rodit

petkaerdal
24. máj 2009

mici,ved aj ja by som uz rada sla,myslim,ze sa citime tak rovnako,ked berieme,ze ja mam dve a ty jedno,tak ta chapem 🙂

neviem,co je s Jankou,naposledy som jej pisala,to co som aj vam dala vediet,odvtedy neviem,ale myslim,ze sa drzi,ved keby nieco,tak napise hadam aj ona,ale priala si velmi vydrzat do 25.5,co je zajtra,tak sa jej to aj podari

co porabate vsetky? ja viacmenej lezim cely den

mici11
24. máj 2009

Peti no myslim, ze do zajtra Janulka vydrzi urcite 🙂 No ja som upratovala, varila a teraz sa idem trosku vyhrievat na slniecko. No a popalila som si ruku. Nastastie nie az tak velmi. A potom oddycgovat, zajtra ma cakaju nejake papierovacky.... 😝

mauzos
24. máj 2009

ahoj Mici 🙂
veru chalani sa uz na vsetkom divia, zatial sa im najviac pacia kolotoce nad postielkou, su z nich v uzase. Ale ked prestanu hrat, tak spustia takyyy krik 😠 Uz sme vyskusali aj hraciu deku, tiez celkom zaujala. No a mala som tu rodicov tyzden, tak ich stara mama naucila na nosenie na rukach. Ide ma slak trafit 😠

Janka zajtra zacina 36 tt? Skusim jej napisat co nove a dam vediet ...

mauzos
24. máj 2009

Odpisala mi Janka, citujem:
Ja valam sunky, to tvrdi mm,je tu hic, lezie to na nervy, ale hlavne ze som v kope. Inak sa citim OK, ja by som tahala este 2-3 tt, ale vyzera to tak, ze dokoncim 36tt a naplanuju mi porod,nechcu ma dlho drzat na tych liekoch. Neva, necham to na lekarov,strasne sa na nich tesim, aj sa bojim co s nimi 🙂 V piatok mali cca 2200 a 2500g,nijakych obrov tu odo mna necakaju.Nikto mi neveri, ze cakam 2, mam male brusko.Pozdrav MK. Pa pa

mauzos
24. máj 2009

tu je dnes ale mrtvo .... kde ste vsetky?

veam
25. máj 2009

Ahojte,dobre ranko prajem...ako sa tu mate?Este neporodila ziadna? 😀

Cez vikend som tu nebola,venovala som sa trochu drahemu.

pointka
25. máj 2009

pekne rano.
este sme asi vsetky v kope 🙂 mici musi byt prva, ja mam este aspon 3-4 tyzdne cas, nechcem skor 🙂

veam tak to si sa mu krasne venovala 🙂

veam
25. máj 2009

Tak to je super Poi,ja sa vam inak cudujem ako to zvladate v tomto horku s takym brusiskom....