Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

tvojka
2. jún 2009

Mau,dostala som 2 klinik boxy a boli tam aj tie flaše,prášok na pranie,aviváž,výživy,lyžička a všeličo iné...okrem iného aj Domestos 😀 😀

mauzos
2. jún 2009

babul mam deja vu 😝 presne toto iste sme uz raz pisali ja a ty 😀 😀

katarinka77
2. jún 2009

Ahojte! Odovzdávam krásny pozdrav od Janky, odkazuje, že malí sú už bez infúzky a už začína prikladať k prsníku 🙂 . Ona má ešte dosť bolesti, ale pomaličky sa zotavuje.

tvojka
2. jún 2009

Katarínka,dakujeme za pozdrav,tiež zdravíme.Držím palce,aby sa mliečko dobre rozbehlo a aby mala krpcov čo najskôr pri sebe. 🙂 🙂

mauzos
2. jún 2009

katarinka dakujeme za dobre spravicky 🙂 kurat som sa chcela spytat, ci s nou niekto nerozpraval 😉

vierka
3. jún 2009

dakujeme za dobre spravicky o Janulke, je super, ze su uz malinky bez infuziek... sa tesim 😀

mimochodom, dobre ranko 😀

babulka123
autor
3. jún 2009

bre ranko.. no este keby sa tak chcela mici ozvat.. ak dnes nenapise tak jej poobede poslem smsku..

vierka
3. jún 2009

a este stale nic nevieme o mici??? 😕

babulka123
autor
3. jún 2009

neee.. idem jej pisat

mauzos
3. jún 2009

no co? nic? 😒

babulka123
autor
3. jún 2009

no teraz mi napisala mici, ze stale dostava vyvolavacky a nic.. teraz vraj zacinaju ako tak zaberat, ale vraj ak neporodi do piatka tak ide na CS uz ma vybaveny aj spinal, takze sa stale trapi.. chuuuuda moje..

tak som jej napisala ze cely MK na nu myslime a nech sa neboji ze uz dajako drobca "vyprdne" na svet.. no hadam nebude cakat na mna... no ne??? heheheheh
cmuuuky aj ostanym..

ja som dnes mala velavazenu navstevu bola u mna 2.5 rocne krsna, lebo jej tatko mi prisiel pomoct tomu mojmu este prehodit nieco v detskej .. a detska je tym padom uz uplne ready..
mam tam veliky stol na ktorom budem prebalovat , bude to super, potom ked to nastylujem tak vam nafotim.
dnes uz nevladzem ani dychat nie to este dokoncit.. heheheh

mauzos
3. jún 2009

jooj, tak mici sa nam takto trapi? Snad jej to zacne skor, ako jej naplanovali sekciu 😒

babul gratulujem k izbicke. Davas si tam aj postel pre seba, ci tam bude krpcek sam? Inak ja som dnes prebalovala na stole obidvoch za sebou a skoro som prisla o krize 😲 Ja mam prebalovak krizom na postielke a je to pre mna taka akurat vyska ... ale ja mam 175 cm 😉

babulka123
autor
3. jún 2009

ja som nizsia ja mam len 165 cm takze pre mna to bude tak akurat.. snad.. ale mam prebalovak tak ze sa da dat aj na postielku takze v najhorsom pripade.... hehehe

ja tam mam tiez postel ale je to tak ze postielka bude najprv s nami v spalni tak aspon do 5-6 mesiaca a potom pojde vedla.. ale pre istotu tam mam tiez postel keby nahodou nieco .. pri chorobe alebo tak.. nechcem a snad sa mi to aj podari ucit prcka na velku postel.. .vidim to teraz na vsetkych znamych ake maju problemy pri oducani.. 4 spia spolu.. to je sila.. a nie a nie tu starsiu odnaucit..

mauzos
3. jún 2009

tak drzim palce 🙂 nasim sa tiez cez den najlepsie spi vo velkej posteli s tatikom 😀 Ale v noci su pekne kazdy v svojej postielke, tatik tiez 😀 😀

pointka
3. jún 2009

no chuda mici. Drzim jej palce, nech to zvladne, co najskor a bez sekcie.

Zajtra idem na kontrolu, tak mi drzte palce, nech je vsetko ok. Inak som uplne nachcipana, hrdlo ma boli a mam slusnu nadchu. No fasa, lepsi cas si to vybrat ani nemohla tato viroza ☹

babulka123
autor
3. jún 2009

petulka co je s tebou ??? ty si uz asi aj doma alebo co ked nepises... ozvi sa..

vierka
4. jún 2009

dobre ranko kocky....

tak mici este nic a takto sa trapi? no piatok je uz zajtra, tak uz to nebude dlho trvat a verim ze to cele zvladne 😉

pointka - drzim palce na dnesnej kontrole 😉

pointka
4. jún 2009

dakujem.
Petka je este v nemocnici, selinka viac schudla, tak ich nechceli vcera pustit. Mozno dnes ak mala pribrala.

babulka123
autor
4. jún 2009

ahojte.. odchadzam na poradnu , konecne uvidim prcka lebo mi budu robit aj ulzt. ale pridem az vecer lebo sa ideme s muzikom flakat...
takze potom sa ozvem..

selinka.. papaj... doma ti bude lepsie... petka drzte sa...

veam
4. jún 2009

Ahojte...Poi drzim palce na kontrolu,Babulka tebe tiez...

Petka pekne Selinku vykrm nech mozete ist domov...

Aj ja idem dnes na kontrolu,ale az poobede,takze sa ozvem az vecer,budu mi brat aj krvicku.

tvojka
4. jún 2009

Ahojte,
Poi,Babul,Veam všetkým držím palce,aby vám dobre dopadli kontroly 😵

Peti,Selinka nevládze papkať?Alebo jej Aylinka všetko spapala?Nech sa snaží,aby ste boli čím skôr domka 😉

My sme boli včera na kontrolu s uškami,tak babulky počujú na všetky uši 😀 😀 .hurá!

mauzos
4. jún 2009

tvojka na vsetky 4? 😀 😀
baby drzim palce na kontroly?
peti svihaj domov 😉

mauzos
4. jún 2009

nemal tam byt otaznik 😠 ponahlam sa 😀 😀

tvojka
4. jún 2009

Hej Mau,na všetky 4 😀 😀

pointka
4. jún 2009

caute, kontrola ok. Vobec sa nechystame rodit 🙂 ak do 20. Nepojde mala sama dokina mi spravi sekciu.
Baby ja som taka chora ☹ uz mam aj teplotu. Bojim sa dat si panadol. S cajickami mi to bude trvat dlho, kym sa z toho vymocem ☹ ani jest mi nechuti

marione74
4. jún 2009

ahojte, som prisla pozriet po 3 dnoch ako s Mici, joj chudiatko tak sa este trapi 😠
Pointka,moja, Ty kde si ochorela.. no niezeby na mna nieco neliezlo... Ak nemas vysoku teplotu tak vydrz... spapaj aspon 2 citrony 😖 nech mas vela vitaminu C, ci to sa nemoze v poslednych tyzdnoch tehu? Niekde som citala, ze tusim nie aby mimik nemal alergiu ci co.
hmm... aj ked myslim ze alergiam sa aj tak nevyhne ak je nachylny
😖

my mame za sebou 3D utz vcera, mimik je zlatucky, si suchal ocka, otacal sa nabok, tesim sa ze nam dali to CD, som ani nevedela, myslela som ze budem mat len fotecky.

babulka123
autor
4. jún 2009

ashoooojte zlaticka.. takze my sme ok, zatvoreny.. nic sa s nami nedeje, mame 1550g, zodpovedame 30plus 3 takze uplne parada..
aaaaaaaa este jedna zaujimavejsia vec

mici sa dnes stala maminkou , Samko sa narodil o 12:04, nakoniec spontanne, 3050g a 50 cm...
tak som pozdravovala maminku...

mauzos
4. jún 2009

jeeej babul take super spravicky, kde si s nimi bola doteraz?

Mici zo srdca gratulujem k babatku, Samkovi prajem vela vela zdravicka a mamine vela mliecka. A samozrejme, aby ste mohli ist cim skor domov k tatikovi. Krasne meno ste vybrali 🙂

veam
4. jún 2009

Ahojte...Tak uz som tu aj ja.

V prvom rade gratulujem Mici k chlapcekovi,dufam ze su zdravucki a vsetko je ok...

Baby a vam dopadli super kontroly...

Tak moja kontrola dopadla dobre,male je ok,neviem kolko narastlo dokimu nejako blbli pc a utz,brali mi 3 ampulky krvicky,moc som mala ok,hovorila som dokimu aj o tom vytoku co mam,tak som musela vyliezt na kozu,pichol mi tam PH palicku a mam to ok,takze ziadne bakterie,predpisal mi na to gynoflor na upravenie posvovej flory.

babulka123
autor
4. jún 2009

poi kludne mozes aj paralen.. je to lepsie ako mat teplotu.. a paralen sa moze aj v tehu..

veam super parada..

mauzi.. flaaaakala som sa dnes cely den aj s drahym a teraz som original polomrtva..