Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

janula13
21. apr 2009

mauzi dakujem 😉
dokaz je jasny za predpokladu ze nemas take chlpate ruky 😀 😀 😀

mauzos
21. apr 2009

no ved to som zabudla napisat, ze az take chlpatice nemam 😀 😀

janula13
21. apr 2009

tak ti verim 😀 😀 😀 podla toho spoznas aj mojho mm ak bude raz take foto...inak dnes som asi mala v ruke malu patu, neviem co ine to mohlo byt, strasne kopu potvory, ale aspon viem ze su 😀

rebo
22. apr 2009

Ahojte tehulky.

Po dlhšom čase som navštívila znovu stránku, aby som sa na vás pozrela, ako pekne rastiete. Ja som znova začala kolotoč, ale už trocha z inej stránky. 6.5. som objednaná do Brna, chceme skúsiť ešte darované oocyty. U nás sa na ne čaká až 3 roky a v Čechách len pár mesiacov. Tak uvidíme. Dúfam, že už aj ja budem písať z témy bábätká. Tak vám všetkým držím palce, aby ste dobehli do šťastného konca.

mauzos
22. apr 2009

ahoj Rebo, velmi ti drzim palce, aby to tento raz uz vyslo a hned dvojky 😀 je to fakt sranda, mozem ti to z vlastnej dvojtyzdnovej skusenosti potvrdit 😉

veam
22. apr 2009

Ahojte tehulky...ako sa dnes mate?Včera som tu nebola,lebo mi bolo priserne zle.

Mau ako to zvladas s chlapami? 😀

petkaerdal
22. apr 2009

dobre ranko 😉

mau,no ze mu da a velmi rada mu dava opica jedna 😉

Jani,mici,drzim na dnes palce,hned sa hlaste,co a ako...

veam,grcakala si vcera?

petkaerdal
22. apr 2009

rebo,tebe drzim palce,nech je to uz posledny pokus

petkaerdal
22. apr 2009

mau,dobry dokaz s tymi rukami,musim ukazat aj mojmu,lebo ten sa uz teraz boji,ze ich nebude vediet chytit

veam
22. apr 2009

No petka cely den som grcala,skoro nic som nezjedla a co som zjedla islo von,neviem co to so mnou zase bolo 😖

petkaerdal
22. apr 2009

a dneska ti je lepsie? co si jedla vcera? mozno nieco zaskodilo,preto si vracala moc...
inak tu su na to odbornicky 😅 mici a janula,tie sa navracali takmer cele tehu,ty ti poradia co na to

kedy ides na kontrolu?

veam
22. apr 2009

Dnes je to uz lepsie,ale vcera ma aj hlava bolela...nic take som praveze nezjedla,hned rano som grcala len kyselinu a potom cely den,no to bolo nieco,na kontrolu idem 5.5

No musim pockat kym pridu a spytat sa ich

petkaerdal
22. apr 2009

a nieje ti lepsie,ked sa najes hned rano?
mne bolo zle od hladu,ale ja som to rychlo zahnala...

ja idem v pondelok na kontrolu 😅

veam
22. apr 2009

Ale ja som sa zobudila a hned som musela utekat na wc a vsetko ma potom napinalo,vsetko islo von

V pondelok?o kolkej?budem drzat palce

petkaerdal
22. apr 2009

v pondelok idem az poobede ale o 15 hadam...bojim velmi 😅
asi si aj tasku pre istotu cez vikend zbalim,keby nieco

a dneska si uz nieco spapala?

veam
22. apr 2009

ty este nemas zbalene tasky? akurat teraz papam chlebik pomalicky 😅

petkaerdal
22. apr 2009

nemam ,nacooooo???? co tam mauz ist lezat 😠 😝 este mam cas ,nie

veam
22. apr 2009

Nie,vies ale pre istotu by si mala mat uz zbalene...

petkaerdal
22. apr 2009

ale neviem,co zbalit..este mi nikto presne nepovedal,co budem potrebovat...ale asi len pre seba nejake veci hygienicke a ked tak,tak Erdal donesie,ako naposledy co treba

babulka123
autor
22. apr 2009

dobre ranko babulky.. petka.. ty sa balis???? juuuuj aj tak ti to nebude treba lebo seeeecko bude ok.

ja mam poradnu zajtra, dnes budem zas len vegetit... a v noci mi bolo paradne zle.. prehnalo ma na wc, chuda nase dieta ani nepiplo ked to tam lietalo ..hehehheehhehehehhe a bolel ma zaludok, som myselal ze pojde este aj zhora ale zaspala som .. a mimochodom aspon som sa vyspala... takze tak..

veam
22. apr 2009

Ved v tej knizke o tehu co mas by si mala mat napisane co treba aj pre teba aj pre baby a ked nie tam tak niekde na nete to urcite najdes...

petkaerdal
22. apr 2009

ahoj babulka,nebalim sa praveze,nikam sa nechystam 😅 este 😅
aj mne bolo dneska v noci spatne 😒

veam,ja mam inu knizku,ako vy..ale vidis,to ma nenapadlo ani kuknut,mozno to tam ma aj ja 😕 musim mrknut,ale viem,ze tu by som nemala nic pre male potrebovat svoje

veam
22. apr 2009

Ahoj babulka...takze tebe islo spodom a mne vcera cely den vrchom 😖 ...to su stavy co?

veam
22. apr 2009

Petka nechapem tomu ze tam by si nemala nic potrebovat pre male...

petkaerdal
22. apr 2009

veam a aeste ake stavy ta cakaju,pockaj 😀

babulka123
autor
22. apr 2009

veam .. hehehe neboooj aj toto si uzijes..

inak petka ja mam od kamosky 2 zoznamy, jeden ze co treba do porodnice a jeden co by malo mat babatko.. poslem ti mailom???

petkaerdal
22. apr 2009

no ty si musis nieco kupit do nemocnice nejake blbost,nie?
ja tu zevraj nic,tu vsetko dostanem,este aj pre deti...ale to si musim este zistit presne

veam
22. apr 2009

Baby ja viem,ale este na to radsej nejako nemyslim ☹

petkaerdal
22. apr 2009

netreba babul,ja nebudem na SK rodit 🙂

babul,ty nemavas este tie bolesti,ako na kramy? mna zase tak boli maternica 😖 zvlastne to je po tolkych tt

petkaerdal
22. apr 2009

veam druhy trimester bude najkrajsi,ten si potom riadne uzi 😉 😉