Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
9. júl 2009

poi ahoj,mala ma uz krasnu vahu 😀
som zvedava,kolko moje pribrali
daj foto nejake,ja mam na pokeci,tak kukni tam

ten cas ozaj leti

mne moje spia dneska cely den,to zase bude noc u nas vesela

a kde je Janulka???

petkaerdal
9. júl 2009

dneska som poobjednavala babam veci,ved mi uz nic neoblecu 😀

petkaerdal
9. júl 2009

baby,aj ste si dali piercing spät do pupku? ja ano ,do tej huspeniny 😀

kde ste vsetky?

veam
9. júl 2009

Ja som tu ale ja piercing nemam 😝

vierka
9. júl 2009

ahojte baby, ja som tu az teraz... dneska som polku dna flakala v Ba a druhu polku v TT 😝 😀

peti - ti si mala piercing pred tehu??? a nerobilo ti to z bruskom nejaky problem??? vies, tie miesta kde si mala piercing... ja som mala kedysi a obavam sa toho ako to koza okolo toho bude znasat, lebo tam mam nepeknu jazvu, lebo moje telo nejako ten piercing neznieslo, tak som ho musela dat dolu - ale to bolo uz aj takych 10 rokov dozadu...

mici11
9. júl 2009

Pointka ahoj, fakt mas super uzasne babo aj pekne pribera, len tak dalej 😉 Nam sa Samko zobudi okolo tretej a potom okolo pol siedmej, tiez som velmi spokojna 😉 🙂 Teraz spinka, zaspal cca o 21:00.
Peti ja som piercing nemala, i ked sa mi paci, ale uz mi 3 krat robili laparku takze v pupku mam ranky, cize piercing moc nehrozi.
Vierka tak ty si mala dnes taky vyletny den 🙂
Veam ahoj, no este aby si piercing mala 😀 😀 😀
My sme boli dnes vonku a na navsteve u mojho brata, ma 8 dnoveho synceka, tak som ho bola vystiskat 🙂 . Je rozkosny.
Zajtra idem do mesta a na nechtiky, Samka strazi moja mamina, tak mam trosku veget 😉 odsajem jej mliecko do flasky, takze sa nemusim az tak ponahlat. Nakuknem az poobede asi. Tak zatial pa

mauzos
9. júl 2009

Ahojte 🙂

ako vsetci pekne rastiete 😉 Babul, takze za chvilku mame na svete dalsie babatko. Tak sa tesiiiim ... konecne nam prezradis co to bude, ale ja typujem babu 😉

my sme sa dnes boli poflakat po meste, boli sme tri baby dvojickarky ... ludia kukali, bola sranda 😀 Presli sme sa po meste, aj sme zmokli, pokupili sme drobcom nejake oblecko a dali sme si na terase kavicku. Bolo fajn ..

peti ja mam kocik uz od pondelka, mam ho v albume. Nakoniec sme nekupili s uplne velkymi kolesami, ale je fajn ... isla som s nim z obchodu s nalozenym Tomim a celkom dobre sa kociruje 😉 Dufam, ze budes aj ty so svojim spokojna.

petkaerdal
9. júl 2009

Vierka,ako myslis,ci mi to nerobilo problem? ja som to vybrala ale vo 4 mesiaci a teraz dala spät

my este nespime,baby spali od 12 do 21,tak sme hore,uvidime dokedy 😀

dobru noc kocky

petkaerdal
10. júl 2009

ahojte,
ja zatvaram,ja otvaram? 😝

to len ja neviem spavat 😀
mne dneska zase potiahli babulky do pol 3 ,zase len Aylin bola hore,Selin by este potiahla a potol o 6.30,to je ako fajn takto 😀

petkaerdal
10. júl 2009

mau,aj som kukala,to si uz aj kupila? pekne vyzera,co stal? co je to za znacku?

veam
10. júl 2009

Dobre ranecko kocenky...

Mici mala som piercing kedysi,ale nad perou...musela som dat dole kvoli zubom 😒

Vierka krasne kreslis,aj mne pridi nakreslit 😀

Petka vidis ze male sa ti lepsia 😀

vierka
10. júl 2009

ahojte baby 😀

pointka - mala princeznicka ti pekne pribera a az teraz budes na detoch vidiet ako to vsetko leti a ako clovek starne 😀

petka - no ja som myslela tak, ze c ti brusko v okoli pupika kde si mala piercing nerobilo nepkechu, ze sa ti to tam nenatiahlo, alebo az moc, alebo ja neviem, nejaky problem okolo toho...

veam - to som len krasne obkreslila 😀 ale nie je problem pozicat maketu 😀

veam
10. júl 2009

vierka to si mala maketu?kde si ju zohnala?

mauzos
10. júl 2009

ahojte 🙂

peti je to Zopa http://www.maderna.sk/kociky/sportove-kociky/zo..., vobec nepoznam tu znacku ... mali sme vyhliadnuty iny na nete, ale nakoniec na zivo sa nam tento pozdaval viac, tak sme ho hned aj zobrali. Stal 139 €, myslim ze celkom slusna cena, je k nemu aj nanoznik a prsiplast a na to obcasne pouzivanie urcite bude dostacujuci. Teraz v nom ukludnujem Tomiho doma, ked je zly, velmi sa mu v nom paci 😀 😀 mame ho v byte, dvojity mame dole v kocikarni.

vieri aj mna by zaujimalo kde sa daju zohnat take sablony 😉

petkaerdal
10. júl 2009

ahojte
veam lepsia,zatial 2 noci bole dobre,uvidime,kolko im to vydrzi

Vierka,nie ziadny problem,koza sa natiahla,ale teraz mam uz pupok normalny,akurat ten spek 😠

mau,aj ja mam uz doma kocik a je velmi krasnyy,som spokojna,dufam,ze nieco vydrzi

petkaerdal
10. júl 2009

mau ten tvoj kocik je uple rovnaky,ako co mam ja,moj stal 200 😠

tvojka
10. júl 2009

čaute,
ja dnes len čítam,lebo nestíham...balím veci.V nedelu krstíme a potom zostávam týžden u starkej na dedine s mami a sestrou a další týžden budeme s manželom u svokry,tak musím pobaliť veci na 2týž...uff
U starkej nebudem mať net,tak sa tu týžden neukážem,dúfam,že na mna nezabudnete 😅

Mici,k tomu jedeniu-nejedeniu...už nejem pomaly nič,na čo mám chuť.Vyradila som mliečne výrobky,čokoládu,orechy,med,zeleninu,jahody,drobné bobuloviny(ríbezle,egreše,maliny,hrozno...)
Aj som začala skúšať,zjedla som smotanu a boli strašné bruchabôle,začala som už aj papriku a rajčinu,ale ked ich začali tak bolieť bruchá,tak som zas prestala.Tak nejem v podstate skoro žiadne vitamíny...a kalcium.Neviem,odkial to mám zobrať,ked nič nemôžeme 😠 .Ty si na tom ako?

janula13
10. júl 2009

ahojte, tak som vas precitala, ani neviem co som uz chcela, len ze vcera sme boli u mojej mamy na navsteve tak som sa trochu odregovala, bola som na hriby a aj dubaky som nasla, tak som sa vytesovala a mali cely den prespali, tak pohoda, aj dve noci boli fajn, tiez mi vstali az o 2 a potom okolo6, ale minula noc no nic moc, spalaaa by som, potvory prespia den, tak som bola akcna a upratovala zameskane a preto som tu ani predvcerom nekukla..a dnes od rana vystrajajau, az teraz spia a v aute, boli sme na otocku v BA..tak neviem ci mam spat alebo zase robit nieco, podlaha je strasnaaa..
mau bola som u tej zastupujucej, hovorila som len so sestrickou a ze oni nepredpisuju teraz, ze vybavuju len akutne pripady..tak ma nastvala, ze mam pockat na svoju...

inak neviem o s matuskom, chudacik ma tie hnusne potnicky uz aj vo vlaskoch a to njie je naobliekany, potieram mu liehom ale nejak nepomaha a ana krku ma take cervene fliaciky, to je zaparenina? neviem co na to ci sudokrem, ved tam ma vlasky a aj tie potnicky vo vlasoch...

janula13
10. júl 2009

inak a taky rev po papani obaja, tak neviem, ci predsa len nezmenit mlieko, mm stale ma nahovara nech im dam tu bebu co mame doma dve skatule, ale ja sa bojim , ved tie ich crievka kym si zvyknu a nie je ani AR..

tvojka mala si super noc, mici o tebe a poi nehovorim a vidim ze aj petke sa dari 😀
jvo co to znamena 2b2c? mne tam napisal 1b1b, to je co???

babul tak konecne som sa dozvedela ze aj rodit predsa budes, ale ved uz si 36tt, to je uz ok, keby nieco 😀 uztvarat stavky nebudeme, co to bude?

mici11
10. júl 2009

Ahojte,

No dnes je otrasne pocasie, ani von nemozem ist so Samkom ☹ My sme mali zase kludnu noc dufam, ze to tak aj ostane klop - klop.
Doobeda som bola v meste a nechty, mamina moja bola s malym. Ale vsetko perfektne zvladli 😉 bola som pres 3 hodky.Ale mliecko som im nechala co som si odsala vo flaske, tak sa aj napapal.
Tvojka no s tym jedenim presne ako pises. Ja jem kuracie masko, ryzu, zemiakovu kasu, rascovu polievku s vajcom a cerealne pecivo s maslom sem tam s kuracou sunlou. A toto dookola ☹ A mliecne vyrobky, tie mozem, tak jem pudingy, jogurty. A z ovocia len jablka. Ziadna slava teda, ale mliecko a to ze ho neboli brusko stoji zato 😉 🙂
Mau pekny kocik 😉
Peti tak male ti u pekne spinkaju 🙂
Janulka tak si relaxovala, super, ved si zasluzis 🙂 Svagrinej maly ma dnes 9 dni a ma az take potnicky ako pises, ale az take co mu mokvali, kazali jej ho kupat v repiku a ozaj sa mu lepsi. Neskusala si?
Ja si myslim, ze co sa tyka Babulky stavky by sme mali uzatvarat. Takze moj tip je dievcatko 😉 kedze Babulka je moja svatka a keby mala syna tak neviem neviem.... 😀 😀 😀 😀

vierka
10. júl 2009

veam - no ja som si nasla na nete obrazok toho slonika a nenormalne sa mi pacil, tak som si o stiahla do compu a dala som si ho v praci vytlacit kolegom co maju velkoplosnu tlaciaren - tak mi ho vytlacili na sirku tak metroveho.... z cistej strany som si ten obrys ktory tvoril zaskrtala ceruzkou a potom som si to prilozila na stenu, len to obtiahla perom a ta ceruzka sa mi pretlacila na stenu a potom som si to fixkou obtiahla a postupne to budem malovat farbou a este raz to potom obtiahnem ciernou farbou ten obrys.... takze takto som to vyriesila...

peti - tak to rada pocujem, ze s tym nebol problem... som sa toho obavala, ale tak sa teda bat uz nebudem 🙂

veam
10. júl 2009

Vierka mas super trpezlivost,to by nebolo na mna teda,predstavovala som si to jednoduchsie.

petkaerdal
10. júl 2009

Jani ,tusim tvoj chlapec,bude mat to ,co mala Selin,tiez to tak zacalo a potom ostavali flaky,videla si foto...nieco s tym rob,kym to nebude mat v takom stave,ako to mala moja,chod s tym lekarovi,na to treba uz krem,ked su uz flaky a moja sa ani nepotila a mala to a sudocrem by som na to nedala,ja som skusila a po nom to bolo este horsie a vobec nepomohol..

petkaerdal
10. júl 2009

ja typujem chalana babulke 😀

veam
10. júl 2009

Babulka a ako to,ze ides tak skoro rodit?ja typujem dievcatko... 😀

petkaerdal
10. júl 2009

to len ja chlapca typujem? 😀

veam
10. júl 2009

Petka neviem,asi hej...baby posluskaju?

petkaerdal
10. júl 2009

veam posluskaju,ale selin teraz nejak mrnka,drahy ju ide von uspat

mauzos
11. júl 2009

ahojte 🙂
peti tvoj je krajsi, bol drahsi 😀 Mne sa velmi pacia tie Chipolino ...Uz si ho vyskusala?

tvojka take balenie caka aj mna, len ja este budem musiet nabalit pol kufra Nutrilonu 😒 Chystame sa k nasim, ale stale mame nejake kontroly, tak snad zaciatkom augusta to uz vyjde. Mal by prist aj brat s dcerou, tak si snad aj oddychnem 😀 😀 😀 A tiez sa strasne tesim, ze budem chodit na huby, to je moj relax ...

jani taku Dr. by som poslala niekam. Mala si trvat na svojom, ved ona tam nieje len pre akutne pripady. Ja som bola dat minuly tyzden predpisat mlieko a tiez nasu zastupovala ina Dr. a bez problemu mi predpisala, dokonca som ani nemusela cakat, vybavila som to so sestrickou medzi dverami 😉

baby ako vas tak citam, tak v tom Nutrilone je snad viac vitaminov ako v materskom mliecku. Je to hrozne, ze nemozte jest skoro nic zdrave, ale vydrzte, materskemu mliecku sa aj tak nic nevyrovna.

no vierka dost komplikovane s tym obrazkom, ale myslim ze by to bavilo aj mna, hlavne v tehu, ked som sa nudila 😀 Uz sa tesim na fotku fotoveho vytvoru, urcite to bude krasne.

ja som to uz pisala, ze typujem Babul babu, takze peti si v tom sama 😉 Ako sa vam vcera podarilo uspat Selin?

mici11
11. júl 2009

Ahojte babenky,

Nasa noc zase ok, ja verim, ze mu to ostane, lebo tak sme zvykli nato, ze nas necha spinkat, ze neviem co by sme robili 😅 Ale aj tak spavam nejakych 5 - 6 hodin denne. Ale zykla som si.
Mau take balenie caka mna v uguste, ideme do Krakowana 5 dni, draheho brat sa zeni. Takze ani neviem ako sa spraceme do auta 😅 Takze Samka caka prva dlhsia cesta, ale verim, ze to zvladne v aute sa mu velmi paci. Len nech nie su take horucavy,klimu v aute mame, ale pri babatku sa nema pouzivat. V materskom mliecku su vsetky vitaminy, okrem vitaminu D, ten davame kazdy den 2 kvapky do mliecka na lyzicku. A s tym jedenim, no je to hrozne, ale tiez si zacinam zvykat, ale ver mi ze sa tesim kedy sa poriadne nazeriem coho chcem 😀 😀 😀 Ale stoji to zato mas pravdu 😉
Peti, Jani ako ste spali?