Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
28. júl 2009

dobre ranko,mau co ty tak skoro? este pol hodku si mala spat,nie? 😀

mne spali baby super,ani neviem,ze som ich v noci mala 😀

vierka
28. júl 2009

dobre ranko maminky 😀

petka - no farba ociek sa meni tak do pol roka, ale niekomu sa zmeni tak do roku... mojmu malemu krsniatku sa menili tak do roka, az potom jej zostali take.... 😀

mauzos
28. júl 2009

peti no nie kazdy den je sviatok, nemozem cakat, ze mi budu stale spat do osmej 😀 Aj ked Luki vstal az teraz 😉

loginka
28. júl 2009

🙂 cafte 🙂
ja som bola teraz u segri, co ma rocneho a treba sa s nim vlacit za jednu ruku kade tade, no neviem si to dost dobre predstavit s dvoma prckami 😝
inak neviem ci som vam hovorila, vcera sme videli nase drobatka - maju po 2 a pol cm, dokopy 5 🙂

petkaerdal
28. júl 2009

ahojte,
moje maju stale mode ocka,tak cakam,kedy sa znenia na hnede,kedze my mame hnede 😀

logi a ako sa citis?

viem,podla malej neterky,co je to s nou sa vsade vlacit,ked este nevedela sama chodit,ako to budeme my s dvomi netusim 😕

tvojka
28. júl 2009

Ahojte,
tak u nás zlý den,ale dobrá noc 😉 .Baby sa zobudili na papkanie až 5:20h!A potom ešte pospali,tak som vstala až teraz.

Peti,naša Eliška už má skoro hnedé oči a Sári zatiaľ modré,ale vraj dvaja hnedookí môžu mať modrooké deti.Naopak to neni možné.

Mici,ako spáva tvoj Samko?Nemám sa tu s kým porovnávať,ked nik nekojí... 😒

Janulka,tak aj ty dovolenkuješ?Uži si to.Ozaj,ako si to zvládala,ked si už bola sama?

Zdravím zvyšok klubu!!!

loginka
28. júl 2009

ahoj petka, citim sa dobre, klop klop 🙂 ale som rada, ze som doma, lebo mam svoj oddychovy rezim, ale si aj chodim k vode, po navstevach a tak, zatial pohodicka

loginka
28. júl 2009

vy mate aky rezim, male spia dobre?

vierka
28. júl 2009

loginka - tak to je super, ze machulky pekne rastu a ze je vsetko presne tak ako ma byt 😀
a ty si na PN???

petkaerdal
28. júl 2009

logi,este ten rezim nemame pevny,este sa meni..ale uz v noci spinkaju dobre,ale raz papaju o 3,ale uz prespia,uz nebudtosia,co je super...

tak si uzi,kym sa citis dobre,potom uz budes ,ako velryba 😀

veam
28. júl 2009

Caute...ako sa dnes vsetky mate?

Vidim ze niektore uz mate kludnejsie noci co je super,ja som vam to hovorila 😀

loginka
28. júl 2009

vierka - som nedobrovolne nezamestnana, kriza a marketing 😒

loginka
28. júl 2009

ale vidim, ze maminky dvojiciek to este celkom pekne stihaju, ked konikuju 😉
to je super petka, ze ti daju babiky pospat si

veam
28. júl 2009

loginka ty kde si bola tak dlho?pekne si nas tu zanedbala 😵

petkaerdal
28. júl 2009

loginka,stiham aj konikovat,mala na rukach a jedno rukou pisem 😀 😀

veam ahoj,tebe tie tt letia,ved coskoro budes mamina 😀 uz nakupujes pomalicky vybavycku? kocik mas uz vybraty?

veam
28. júl 2009

Petka hej leti to,ano nakupujem,uz mame skoro vsetko pre pripad ze by sa nieco stalo a isla by som rodit skor,lebo mam take zmiesane pocity z toho...kocik uz mam vybrany,a ako pojdem teraz 6.8 do poradne ho pojdeme uz aj objednat.

vierka
28. júl 2009

loginka - no to asi nie je bohvie co... ale si zase slobodnejsia ako keby si bola na PN, tam su aj na prdku vychadzky a tak...

no baby su tu inak sikovne, ja neviem ci budem stihat pisat s jednym a nieto este pri dvoch 😀

veam - ake rodit skor, neboj sa... este si to minimalne tych 11 tt uzijes 😉

ja som dnes volala s poistovnou, takze moj pokus na IVF je uznany za platny, kedze som uz vybrala lieky... keby som ich nevybrala, tak by sa to dalo stronovat, ale takto je to tak ze sa to proste rata ako platne.. ale ziadost mi plati schvalena do 9.4. 2010 - takze keby som mala chut, mozem sa toho este zucastnit... no len neviem ci to budem stihat 😅 😀 jedine, ze by som zacala stimulovat ked bude mat babo 2 mesiace - he he he 😀

petkaerdal
28. júl 2009

veam a aky kocik kupis? daj foto alebo link,kuken

loginka
28. júl 2009

vierka, to by si bola ina extremistka 😉
som slobodnejsia a mozem cestovat , aj ked teraz som bola u nasich takych 5 hodin v aute mi celkom stacilo

mauzos
28. júl 2009

vieri no to su ini birokrati 😠 napisala by som na ministerstvo zdravotnictva, nezda sa mi ze by to bolo take jednoznacne ... a aj vynimky existuju. Co si urobila s liekmi, nechala si si ich?
ale zase ak by si isla na IVF do aprila, tak by si mala skoro ako dvojky 😀 😀 😀

veam
28. júl 2009

petka takyto akurat ze tie rucky budu strieborne http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?sl=sk&s...

veam
28. júl 2009

Vierka no nikdy nevies co sa moze prihodit,tak ja som sa radsej poistila...uz aj plienky kupujeme kazdy mesiac do zasoby. 😀

mauzos
28. júl 2009

Veam velmi pekny a ABC znacku baby chvalia. Len som sa nedocitala, ci ma otocne kolesa. Idete ho objednavat z tej stranky, co si hodila?

veam
28. júl 2009

Mau dakujem,nie tento otocne kolieska nema ale este je taky isty len to je 6-tec a ten ma vzadu otocne kolieska: http://www.babymania.sk/index.php?lang=&l=s&p=_... ho objednavat v hodonine a neviem ci sa tam da objednat aj ten 6-tec,tuto u nas vyde ten kocik cez 20tis komplet zo vsetkym a v hodonine 15tis CK,teda na nase cez 17tis.

mauzos
28. júl 2009

teraz som sa docitala, ze ma plastove kolesa 😖 no neviem neviem, je to teda riadny rozdiel nafukovacie a plastove. Viem to porovnat, lebo ten nas jednokocik ma plastove a o dost horsie sa snimi chodi ako s dvojickovym 😠

mauzos
28. júl 2009

no tak ked nema ani otocne kolesa, tak by som si to uz fakt rozmyslela, to musi byt uz riadna fuska. Ved tych jednoickovych kociarov je tooolko na vyber 😉 Ale inak je fakt velmi pekny 😒

veam
28. júl 2009

no radsej by som chcela ten 6-tec,ten tie otocne kolieska ma vzadu...ja som sa do neho totiz zamilovala,je to moj favorit a uz si to asi nerozmyslim aj ked co bude 😝

mauzos
28. júl 2009

ved ja ta ani neodhovaram 😀 😝 len aby si potom nelutovala pri kocikovani, ze budes musiet na kazdy obrubnik kocik dvihat a na kazdom odboceni tiez .... a to nehovorim o nerovnostiach terenu pri plastovych kolesach, citis kazdu prasklinku chodnika, kazdy kamienok ... 😖

veam
28. júl 2009

ved uvidim,potom ho vymenim a bude 😀 ...ved je odpruzeny tak som zvedava

babulka123
autor
28. júl 2009

veam je super, ale skus si pozriet.. na nozicky , neda sa to vystriet do uplneho lahu.. a co ked bude chciet babatko spat na brusku.. nebude mat ako mat nozicky..