Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

babulka123
autor
30. júl 2009

logi.. hovor mi o tom nieco.. cely den len sledujem a modlim sa aby sa do pondelka schladilo.. ale asssi je to len moje zbozne prianie.. a niekto tam hore ma nema rad.. a posiela mi na pondelok 30 stup.horucavy.. ma tam aj slahne..

petkaerdal
30. júl 2009

babul no v nemocke sa teda upecies
a s tym bruchom v tom teple to tiez nieje bohvieco 😖 ale uz len 4 dni 😀
kedy ta budu rezat? hned rano?

vierka
30. júl 2009

ahojte baby... 😀

tak mna dneska na poradni doki ani neprezeral, ale krvne vysledky su v pohode - nemam ani aids, ani zltacku, ani toxoplazmozu... tlak mam v norme, pekne som pribrala, nic mi nie je... tak doki je so mnou maximalne spokojny...
buduci tyzden idem este na krv, na tie vrodene vady, kedze som stale este 15 tt, tak mi krv dnes nebrala, aby vylsedky neboli skreslene, tak idem v utorok na krv...

babulka123
autor
30. júl 2009

petka netusim .. musim v nedelu este zavolat dr. ze co a ako , neviem ci mam ist na lacno alebo nie.. ani neviem kde sa mam hlasit.. tak uvidme..

veam
30. júl 2009

Ahojte...

Vierka dakujem za foto,uz viem ako,musime natriet okna lebo su uz skarede a potom budu zavesy...poradna ti teda dopadla super,len tak dalej...

Babulka ja ked som pozerala pocasie na dalsie dni,tiez mi az zle bolo z toho,uff

babulka123
autor
30. júl 2009

veam ani nehovor.. ja sa len utesujem ze v najneskor v utorok to mam za sebou , potom to uz pojde .. dufam ..
a vraj od polky augusta to uz nebude az take zle..

veam
30. júl 2009

No ved,ty vyprdnes to male a mas pokoj,to uz nejako to horko zvladnes,ale co ja?...tak to je dobra sprava o tom auguste,konecne,ale tusim august byva taky kazdy rok.

babulka123
autor
30. júl 2009

no neviem ako to zvladnem , videla si niekedy kramare??? original sauna.. presklenene vsetko , klima ziadna.. to bude este horooor.

vierka
30. júl 2009

babulka - urcite to zvladnes, neboj...

ale vazne vam nezavidim, ja mam na seba zatiel len tri kila, takze sa to v pohode da zvladnut, sice by som mala najradsej cely den v kancelarii nohy v lavory omocene... ale vam teda veru nezavidim - zlate, zimne dieta 😀

veam - nemas za co, rada som pomohla ako sa to da uchytit, lebo ja som tiez plakala ze chcem mat v spalni zaves a na takomto okne ho mat nebudem moct a potom som zbadala jeden casak o byvani a hned mi mangel vrtal tycky na stenu 😀 😀 😀

babulka123
autor
30. júl 2009

vierka.. ono to ma aj svoje pre a proti.. napr, ja by soom v zime uz nic neobliekla a neobula, babusit sa do svetrov a neviem coho to budes mat tiez veeelmi vtipne, takze..

vies teraz dam saty na ramienku, slapky a ide sa.. ako hovorim podla mna naj mat babo tak v marci , april, maj.. to je super..

vierka
30. júl 2009

tak sme to asi obe nevystihli 😀

tak ja planujem byt na materskej v decembry, tak dovtedy vydrzim a potom mozem kludne tie dva mesiace aj doma sediet 😀

loginka
30. júl 2009

ja sa tiez nebojim obliekania, kedze do roboty nechodim, je mi to jedno, poziciam si nejaky velky kabat,alebo zo sekaca a bude
uz sa seba predstavujem - ako rumburak 🙂

veam
30. júl 2009

Babulka ved si pribal do kabele aj ventilator 😀 😀 😀

Vierka fakt som rada ze si mi pomohla,ale s tymi tyckami to bude tiez asi problem

veam
30. júl 2009

loginka inak poviem ti ze v sekaci zozenies super znackove tehu oblecenie a za par korun,ja mam odtial par takych veci.

loginka
30. júl 2009

ja s tym problem nemam, uz velakrat som odtial doniesla super kusky 🙂

babul neboj, mozno to teplo ani nebudes vnimat, ale budes to uz mat za sebou
mas nejakeho dobreho doktora?

veam
30. júl 2009

Loginka to je super,ja tam tiez rada nakupujem,aspon co tam kupim nema nikto,lebo v tych veciach co predavaju cinani chodi cele mesto...

babulka123
autor
30. júl 2009

veam.. no.. je pripraveny keby bolo treba drahy prinesie..

loginka.. ano velmi dobreho.. viac menej sa na neho tesim , Dr. Valent.. je ozaj super, mlady, zlaty, prijemny a este sa aj vyzna.. skvela kombinacia..
sak skus kuknut ma aj tu temu na MK a tusim som zle na neho necitala.. heheheh

loginka
30. júl 2009

takze podla neho si si aj vybrala nemocku, ze?

babulka123
autor
30. júl 2009

loginka.. nooo v podstate ano... ale ide o to ze je to nas znamy takze kde by bol on tam by som isla ja .. asi ..
aspon v tomto som mala jasno..
a ak by nebol on, tak by som asi veeeeeeelmi prudko presviedcala mojho gyndosa aby ma rodil.. lebo to je skvely clovek {dr. Cierny}
aj ked teraz rozmyslam, antolska mi bola od zaciatku nesympaticka , ruzinov ...no co ja viem, asi by som aj tak skoncila na kramaroch...

loginka
30. júl 2009

mne su nesympaticke vsetky bratislavske 😒
no ale tak daleko este nie som

babulka123
autor
30. júl 2009

hehehe to budes mat tazky vyber.. ja som si povedala ze kempovat tam nejdem.. porodim a do tyzdna som doma.. to zvladneme.. ja ti potom poviem ako som bola spokojna a uvidis..

tvojka
30. júl 2009

čafte,pridala som zopár nových fotiek,tak ak chcete,kuknite... 😎

loginka
30. júl 2009

to nie, ale aj tak je podla mna rozdiel ako si to clovek odzije, aj ked najhlavnejsie je aby bolo vsetko v poriadku
tvojka, milene 🙂

mici11
30. júl 2009

Ahojte zlaticka, v poslednej dobe nic nestiham, furt niekam ideme, nieco vybavujem, nieco robim...V sobotu mame to krstenie, potom oslavu na ranci jednom, oslavujeme zaroven aj draheho narodky. Bude nas 20 ludi, takze bude veselo a o tyzden odchadzame do toho Krakowa na tu svadbu, takze mame toho viac nez dost 😉
zajtra idem na melir, vcera som bola na nechtoch, mam toho fakt dost 😀 😀 😀
Samusko je zlatucky, zacina mi rozpravat, take ine zvuky uz vydava 😀 😉
Babulka uz to mas ozaj za par. Neboj aj to teplo zvladnes 😉
Tvojka kraaaaaaaaaaaaasne princeznicky mas 🙂 😉

veam
30. júl 2009

tvojka krasne mas dcerenky a ake su uz velke 😀 😀 😀

tvojka
30. júl 2009

dík baby za pochvaly,veru sú už veliké,rastú ako z vody...a pritom z mlieka 😀

Mici,ty si teda akčná!Ja si na seba nejak neviem najsť čas,som rada,že si stihnem nohy oholiť a nechty ostrihať 😝 .Ale kaderníčku sa chystám v blízkej dobe navštíviť...som zvedavá,kedy sa mi podarí.

Kde sú dnes Janka a Peťka?

mici11
30. júl 2009

Tvojka no akcna, cakam kedy padnem na hubu 😀 , ale zatial zvladam( co mate povedat potom vy s dvojkami, ze 😉 ?). Zajtra po kadernicke idem aj s malym k otcovi na dom ,tak si tam aspon oddychnem 😉
Baby su uz ozaj velke slecny. Pocuj ty jedina kojaca moja spolubojovnicka, jedla si uz pizzu alebo brokolicu? Ja mam straaaaaaaaaaaaaasnu chut a neviem ci si mam dat? Porad, diky 😉

mauzos
30. júl 2009

Ahojte 🙂

My sme uz u rodicov, mali uz spinkaju, vsetko vybalene ... ledva sme sa pomestili do auta 😀 Nechce sa mi uz ani citat, som mrtva, zajtra docitam. Tak dobru noc 😵

vierka
31. júl 2009

dobre ranko babulky 😀

tvojka - jake su uz velikeeeeeeeee, baculkate a krasne 😀

mauzos - no nabuduce to bude chdiet asi rovno aviu 😀 😀 😀

mici11
31. júl 2009

Dobre ranko,

Mau no uz dopredu mam paniku z toho balenia. Balime sice s jednym babom, ale este oblecenie na svadbu navyse , kocik, cestovnu postielku...😒 . Som zvedava ako sa spraceme i ked auticko mame dost velke.