Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

tvojka
31. júl 2009

Ahojte,
Mau,tak už dovolenkujete?viem si predstaviť aký ste išli naprataní,ja ked som videla,čo som pobalila,tak som neverila,že sa zmestíme do auta 😝

Mici,ja som už pizzu jedla vela krát,ale len šunka,syr,šampiony-ja inú ani nelúbim.A čo som ti ešte chcela povedať-začala som jesť papriku.Už ju jem asi týžden a na babach nebadám žiadne zmeny...A aj trochu mliečnych výrobkov pojedám,sem-tam chleba so syrom,kávu s mliekom(ja si dávam viac mlieka ako vody a do ľadovej len mlieko),teta mi urobila jogurtovú tortu,tú som už skoro celú zožrala... 😅 .Brokolicu som ešte nejedla,ale pravdu povediac,ani mi moc v jedálničku nechýba 😉
Vy kedy odchádzate do toho Krakowa?

jvo
31. júl 2009

ahoj tvojka na kolko ste boli prec kolko si asi brala oblecka pre male? vo stvrtok ideme na dovcu a vobec neviem co mam vsetko malej zbalit
inak pridala som nove foto 😵

babulka123
autor
31. júl 2009

ahojte,

jvo kraasna je mala..

takze v pondelok rano na kramaroch na lacno .. pomoooo c..hehheheheh
infosky hladajte potom v teme augustovky.. bude tam pisat aj marek pod nickom SNAZIVECUZTATA.. ale ten by ste mali poznat.. este z FC..

jvo
31. júl 2009

fiha babul normalne mam zimomriavky 😵 a to rovno v pondelok idete na vec? lebo ja ked som mala naplanovany cisarak tak jeden den som mala ist na prijem a az druhy den mi ho mali spravit pisem mali lebo teda v den prijmu mi odtiekla voda a rono sme isli na vec.....
a co kocik uz mas? 😀

babulka123
autor
31. júl 2009

kocik je v obchode pripraveny takze neni problem m arek pojde pre neho.. a cerveny .. jupiiii..

noo nie, asi az v utorok.. neviem ..

jvo
31. júl 2009

ale sak tebe uz svieti ze 39tt no ja odpadnem 😀

tvojka
31. júl 2009

Jvo,malá je úžasná,aká vyrehotaná!A šikulka,ako drží hrkálku.To my ešte tak pekne nedokážeme,ale snažíme sa.
Kam idete a nakolko?ťažko povedať,kolko som toho pobrala...My sme boli 2 týž a brala som cca pre jednu:5ks body krátkorukáv,5dlhorukáv,2 mikiny,2tepláčiky,1menžestráky,kraťase,2šaty,na spanie overaly a polodupky.A samozrejme ponožky a tenké čiapky.Je to fakt len tak zbežne...niečo sme ani nemali oblečené a niečo som musela preprať.

tvojka
31. júl 2009

Babul,júúj,tešíííím sa!ja sa tu ukážem asi až v pondelok večer,tak ti silno držím palce,nech je všetko ako má byť,cmuky!

Jvo,tvoj opis pôrodu som nezaregistrovala,alebo si nepísala?Ako to bolo u teba?

Všetky vás zdravím a prajem pekný víkendík!Ešte nakuknem,tak píšte 😀

loginka
31. júl 2009

caute babule,
inak v nasej februarovej teme baby riesili NT vysetrenie - meranie sije na zistenie down syndromu? boli ste na tom?
mna tam dr neposlala a ani sa tam nehrabem
babulka, no uz len 3 x sa vyspis a budes mama, no nie je to super? 😉

tvojka
31. júl 2009

Logi,v 12tt to robia každemu a meria to uzv.

jvo
31. júl 2009

tvojka ideme od 06.08-16.08 a ideme do LM do tatralandie troska sa posmykat na tobogany 😀 tak uz teraz mam hlavu v smutku ako vsetko pobalim a hlavne ako sa natrepeme do toho nasho auticka 😝
no moj porod, 05.05 som vybojovala od prednostu planovany cisarak nakolko mala bola stale dole ritkou (no je to lenivka od malicka 😀 ) s tym ze 06.05 idem na prijem a 07.05 mi ho spravia lenze 06.05 mi celu noc tvrdlo brucho potom mi okolo 04:00 odisla hlienova zatka hned na to odtiekla voda tak som volala dr ze co mam robit, hlavne som sa bala ze ked som zacala rodit tak ma nechaju najskor normalne aj napriek schvalenemu cisaraku tak povedala ze mam ist do nemocnice nech ma skontroluju, tam sme prisli asi o 06:00 pozreli ma, do 07:00 ma nachystali (cievkovanie, klystir....) no a asi 07:30 som bola prva na operacke a 07:42 bola mala na svete 😀
takze babul nicoho sa neboj je to v pohodeeee 😎 😵

loginka
31. júl 2009

no tak to nehrozi, lebo najblizsie idem v 14-15tt a vraj to nerobia automaticky, ale len u specializovanych doktorov

tvojka
31. júl 2009

logi,ved to máš aj v materskej knižke napísané to vyšetrenie.Podľa mna by to mali robiť každému.Ale čo už,určite máš v brušku krásne zdravé babätká 😵 😵

loginka
31. júl 2009

urcite to nerobia kazdemu a v knizke nic nemam, ale verim, ze mas pravdu 🙂

petkaerdal
31. júl 2009

Ahojte,tak sa hlasim ,dneska som nemala nejak chut netovat,cely den len lezim,nejak nevladzem

mici,ty teda lietas stale,ze to tak vladzes,kde beries energiu? posli mi trocha,ja uz nevladzem vobec nic,som rada,ked len sedim

tvojka,zabky su krasne,ta obdivujem s kojenim,ako to zvladas prosim ta? mne aspon drahy jednu nakrmi,ale ty si na to sama,si sikula teda

inak dneska mi baby zase postiahli do 3.30,uz si zase posunuli o hodku,aka parada,len nech im to ostane
a tiez uz vydavaju nejake zvuky, ine ,ako doteraz a vsimla som si,ze uz im aj slinky tecu a usmievaju sa na mna,co je velmi milene,ale len ked sa im chce 😝

petkaerdal
31. júl 2009

jvo,mala je zlatunka ,aka smejka 😀
tebe davali klystir este pred narkozou? mne po narkoze,aspon som to necitila a klystir mne nestihli,tak mi dali nieco vypit,aby som nesla na wc,ale to bolo potom dost blbe 😖

baby,co idete vsetky na dovolenku ? 😀 len ja tu ostavam 😖

jvo
31. júl 2009

ahoj peti ano cievkovali ma aj davali klystir este pred narkozou, cievkovanie nebolelo len bolo neprijemne aj ten klystir myslela som ze to nevydrzim a nedobehnem 😀
hej ideme na dovcu velmi sa tesim, troska aj bojim ako to zvladneme ale malinka je dobrucka tak snad v pohode a hlavne troska zmenim prostredie lebo mi zacina troska sibkat 😀

mici11
31. júl 2009

Ahojte, bola som dnes u tej kadernicky a cely den u nasich na dome, takze taky vegetik,prisli sme az vecer.Samko hned zaspinkal 😉
Tvojka super, tak aj ja si uz dam konecne pizzu, ale lubim hawai, ale radsej ananas ozeliem. Dam si sunkovu 😉 No ja mam rada brokolicu s cestovinami 😉 a syrom, skusim uvidim. A mliecne jem od zacatku, skoro vsetko. Tiez sme si robili smotanovu tortu a zozrali sme ju skoro hned 😀 A aj kavu s mlieckom som zacala pit, lebp ked som bola u dokyho tak nechapal, ze mam tlak 80/60 a ja vravim, ze asi zato ze kavu nepijem a on ze preco? Ze s mliekom kludne mozem. Davam si latte 😉 A s tym zoznamom kolko veci pobalit, si aj mne pomohla 😉 Do Krakowa odchadzame 6.8.
Loginka aj mne robili NT, ale nerobia to vsade tak ako pises, ja som bola v GF.
Peti ahoj zlaticko moje, no energiu zatial mam, ale cakam kedy uz padnem na hubu. Ani neviem kde ju beriem, ale tu mas posielm ti chytaaaaaaaaaaaaaaaaj 🙂 😉 .
Jvo mala je velmi zlatucka 😉
Babulka anjelik takze v pondelok, juj konecne sa dozvieme kto sa v tebe skryva 😉 🙂 Budem netrpezlivo cakat a veeeelmi na teba mysliet 😉

My mame zajtra to krstenie a potom oslavu, ozvem sa asi az vecer.Vsetkym posielam velky CMUK 🙂

petkaerdal
1. aug 2009

ahojte,
jvo tebe zacina sibkat? 😀 mne uz dobre sibe 😀

mici maaaalo,si poslala 😠 😀

mne zaby este tak napoly spia,ale pomaly idem krmit...
mici,len by si si mala oddychnut,lebo ozaj padnes na tu hubu,mne sa tak skoro stalo 😢

mici11
1. aug 2009

Ahoj Peti, malo? ☹ Nabuduce poslem viac. Mas pravdu od zajtra vypnem a oddychujem, lebo zase vo stvrtok cestujeme. 😅 .
Samko je hore od pol siedmej, som zvedava ako to zvladne pri krste v perinke, on perinku nemusi, prinajhorsom ho do nej nedame. Potom sa ozvem a napisem , ako to dopadlo.Zatial pa a pekny den

veam
1. aug 2009

Ahojte...

Loginka mne nerobili NT,niekde to robia a niekde nie.

Babulka drzim palce na pondelok a tesim sa na dalsi prirastok do temy. 😀

Baby takze kocik uz je objednany,vybrali sme nakoniec ten ABC 3-tec,dobre sa s nim naraba a velmi lahko sa sklada.V pondelok ho mame doma.

petkaerdal
1. aug 2009

veam,super,tak sa tesis co? budes kocikovat po byte 😀

ja som dneska akcna zase uz od rana,uz mam byt poumyvany 😀
dneska idem moj vynimocne do prace,tak budem sama doma 😖

veam
1. aug 2009

Ano petka tesim sa,ale kocik zatial necham u mojich rodicov,nech mi tu este nezavadzia,mama moze trenovat 😀 😀 😀

Ty si akcna?mne sa zase nic nechce a baby ako?

petkaerdal
1. aug 2009

no dneska som akcna,uz mam aj obed postaveny,uz sa vari
baby este spinkaju,dneska nejak dlho,ale isto budu zase sely den potom hore,ked ja budem uz mrtva 😀

ved kocik bude zlozeny,nie? ja by som nevydrzala ho nemat doma 😀

ty co porabas?

dneska bude zase teplo ☹

veam
1. aug 2009

Kocik bude z 3 časti a v nasom byte by teraz zavadzal,nemame tu ani sklep ani kocikaren,nic take...ale mozno to nevydrzim a zoberiem ho coskoro domov 😀 ...ja som robila mojej mamci nechtiky gelove...No je horko,ale da sa to vydrzat zatial. 😀

petkaerdal
1. aug 2009

ty robis aj nechtiky? 😀 pridem aj ja 😀

my tu az tak moc teplo dneska nemame,rano vyzeralo,ale da sa

veam
1. aug 2009

hej robim,ale len tak doma uz tusim 4roky...nerobila som ked mi byvalo zle,ale zase som zacala,neviem ako to po porode budem stihat,no uvidim...ved pridi 😀

petkaerdal
1. aug 2009

nechce sa mi dneska,nabuduce pridem,hihi,len neviem,ako sa potom budem o deti starat 😀

petkaerdal
2. aug 2009

ahojte,kde ste vsetky? 😕

veam
2. aug 2009

Ahoj Petka,ja uz som tu ale ostatne neviem kde sa tulaju...ako si sa vyspala?