Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mici11
26. aug 2009

Loginka ja som chodila na predporodku a tam bolo aj cvicenie, bolo to fajn, nic zlozite. No ale ja som necakala dvojicky, tak neviem i ked ozaj to nebolo narocne. Do vody som nechodila ani by som nesla, aby som nedostala nahodou zapal od spodu.
Veam ak sa nudis dobehni na kafe 😉 a mozes mi povarovat Samka 😉
Peti, Tvojka tesim sa na fotecky. Pridam vecer aj ja, ked Samko zaspinka. Dnes mi bolo fajn aj som si pospala, mamina s nim bola aj poobede vonku 😉 🙂

vierka
26. aug 2009

aj ja pozdravujem Emku, nech to coskoro prejde a nech je cim skor doma a konecne si uziva vytuzene tehulkovanie... myslim na nu a nech sa drzi 😉

co ja viem, cvicit asi aj ano, ale vo vode podla mna nie, aby si nedostala nejaku infekciu alebo zapal, radsej cvicit tak na sucho.. ja zacnem chodit na ten predpripravny kurz porodu a ze aj tam cvicia a potom by som chcela chodit na normalne cvicenie pre tehulky - to mi doki povedal ze mozem od 16 tt len som sa k tomu este nedostala 😅

tak ja zajtra pridem neskor, rano ma caka poradna a potom hned ako pridem do prace sa prihlasim, tak sa zatial majte pekne babulky 😀 😀 😀

mici11
26. aug 2009

Vierka ja som chodila od 24 tt na predporodku az do konca, bolo to fajn.
Zajtra budem na teba veelmi mysliet a tesim sa na infosky. Zeby sme sa dozvedeli co sa v tebe ukryva??? 😉

mici11
27. aug 2009

Takze dobre ranko 🙂 , kde ste vsetky?

veam
27. aug 2009

Dobre ranko...ja uz som tu

Mici inak vdaka za info co do porodnice...musim si este vypytat nejaky zoznam ked pojdem do poradne... 😀 ty co uz buntosis?maly uz je hore?

tvojka
27. aug 2009

Ahojte,aj ja som už tu...baby práve druhý krát zaspali,tak ranajkujem.

Mici,ešte som sa chcela spýtať na tú polohu na tanečníka-to je aká? 😕

mici11
27. aug 2009

Veam niet zaco, Samko vstal o 6-tej, papal a bol hore do 8:15, potom zaspinkal a este spinka. Musim ho uspavat, lebo spinka malinko cez den i ked v noci potiahne 9 hodin v kuse.
Tvojka toto je ta poloha https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... Samko grcka podstatne menej 😉

mauzos
27. aug 2009

ahojte 🙂

Mici ja tiez krmim na tanecnika, mali si pri tom tak tancujuuuu 😀 😀 😀 Neviem co im je v poslednej dobe, ale na chvilu sa nezastavia, v kuse musia kopkat nozickami a mavat rucickami. A tiez mi potom vygrcnu, ale to urcite z toho, ze so sebou tolko siju pri papani.

A idem sa pochvalit, Lukimu idu uz dva zuby. Teraz spinka, musim mu potom pozriet, ci uz ich nema aj vonku, lebo na plienocke co si zuzle, mal rano trosku krvicky.

veam
27. aug 2009

Mau jéééj zubky?Tak skoro?a ktore?tie dva dole? 😀

mauzos
27. aug 2009

ano veam dole, budeme mat zajacika 😀 😀 Uz ho trapia dlhsie, len nie a nie sa vyklubat ☹

mici11
27. aug 2009

Mau ahoj, inak aj nas Samko je v kuse v pohybe ruky nohy v kuse sa hybe. Ale ked ho kojim takto, je to lepsie 😉
Uz bude mat zubky, super 🙂 🙂 🙂 bude zlaty s tymi 2 dole 😉

mauzos
27. aug 2009

mici tak to ti zrejme z toho vrackal, ze so sebou tak narabal. Mne Luki doteraz nikdy nevrackal a teraz odkedy so sebou pri papani tolko naraba, mu tiez vyjde mliecko 😒
Len aby uz boli vonku, lebo vidim, ze ho to trapi ☹

mici11
27. aug 2009

Mau to asi pridalo, ale on je grcko od narodenia, niekedy viac niekedy menej 😒 A Luki ma aj horucku, alebo je nepokojnejsi?

petkaerdal
27. aug 2009

ahojte kocky,tak som tu aj ja.ale bezim do obchodu este,pride mi navsteva..

mici Samko je Samko krsteny,ci Samuel? nemal vcera meniny?

mauzos
27. aug 2009

horucku nema nastastie, len ma sem tam taky zachvat placu, pritom on vobec neplace a stale si nieco strka do pusinky a trie si dasienka.

mici11
27. aug 2009

Peti Samuel, vcera mal meniny, mal aj hosti a dostal aj sms-ky 😀 samozrejme na moj mobil 😉 a aj darceky 🙂

petkaerdal
27. aug 2009

tak dodatocne vsetko najlepsie Samuskovy 😉 😉 😉 vcera som sa to aj myslela,ale som pozabudla 😖

mici11
27. aug 2009

Dakujeme Petka 🙂 a ozaj tvoje baby maju kedy meninky?
Mau tak snad horucku ani nebude mat, hryzatka tie chladive nepomahaju?

veam
27. aug 2009

Mau to je take zlatunke tie dva zubky dole... 😀 😀 😀

Mici aj ja sa pripajam ku gratulacii Samkovi,nech je hlavne zdravucky a nech posluska pekne rodicov,posielam velke backo... 😲

tvojka
27. aug 2009

Aj ja gratulujem Samkovi k meninkám...trochu oneskorene ale predsa 😅

Mau,to mu nejdú nejak skoro zúbky?Strašne rýchlo tie naše deťúrence rastú,však?Kolko ti vážia chalani?

Ozaj,dvojičkarky-ked sme spomínali,že každá máme jedno dieťa kludné a druhé neposedné...ktoré je ktoré?U nás je to Eliška -menšia a druhá narodená.

mici11
27. aug 2009

Veam dakuujeme,Samko ti posiela pusku 😉

mici11
27. aug 2009

Vsetkym dakujeme za gratulacie a od Samka velka pusina

petkaerdal
27. aug 2009

tvojka a ktora je neposedna? u mna je nezbednik prva Aylin

mici,moje meninky neviem kedy maju,to musim kuknut v tureckom kalendary,ale vidis,musim to pozriet 😀

tvojka
27. aug 2009

Peti,Aylin sa prvá narodila?A bola menšia?
U nás je to Eliška-narodila sa druhá a bola aj je menšia.

Naše baby majú meniny Eliška v našom kalendári 7.10. a Sára v českom(lebo v Slovenskom neni) 9.10.Tak ešte aj meniny majú skoro v rovnaký dátum...ale neurobili sme im to naschváľ 😅

vierka
27. aug 2009

ahojte babulky...
takze na poradni dopadlo vsetko super, babatko sa ma k svetu, je zdravucke, podla merani vychadza datum porodu na 17.1. a chcete vediet co cakame??? 😀 to by som veru aj ja rada vedela, lebo doki to nevedel s presnostou urcit a vidiet, tak nehovoril 😅 takze cakem na 3D - hadam tam povedia - ideme o tri tyzdne...
no a na buducej poradni mi bude robit aj ten test na cukor 😅

mauzos - jeeeeej, vy uz mate zubky??? to mate uz taku selmu zubatu doma 😀 😀 😀

mici - ja zacnem chodit uz od toho buduceho tyzdna - to budem nejaky 20 tt - doki mi dovolil, ze tam nevidi problem ani pri tehu cviceni... tak radsej pojdem teraz, lebo ten druhy kurz konci az v decembri a kto vie v akom budem potom stave a bude uz vonku aj smyklavo, tak by som zbytocne nechodila 🙂
Aj ja zelma vsetko len to naj naj naj malemu Samkovi
😀

petkaerdal
27. aug 2009

tvojka,Aylin bola prva a mensia,ale uz vazi viacej nez Selin,dobehla ju a je velky hladost a je to nasa zloba 😀

super,tak oslava bude naraz a narodky budete oslavovat so mnou zase 😀 ,inak je medzi nasime presne mesiac ,moje baby si tiez vybrali cislo 28 ale maj 😉

petkaerdal
27. aug 2009

Vierka,super,ze je vsetko v poriadku...takze este sa nedozvieme 😀 co cakas

vierka
27. aug 2009

aj ja som rada ze je vsetko v poriadku... tak sa teraz tesime na 3D ultrazvuk a dufame ze sa babo ukaze 😀

veam
27. aug 2009

Vierka som rada,ze ste v poriadku...mozno sa vase babo neukaze ako to nase a bude vas chciet prekvapit... 😀

vierka
27. aug 2009

veam - ja mu dam prekvapenie!!! dostane po zadku a bude mat 😀 😀 😀