Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

babulka123
autor
26. okt 2009

inak posun casu si poriesila panicka uuuplne sama , spat ide o 7 a zobudi sa o pol 8 rano .. - teda s prestavkou na jedenie o pol 4. cize sa v podstate nic nezmenilo.. no proste parda.. a ja som sa tak bala.. hheheh

mici11
26. okt 2009

Ahojte,

Poi, tak ako mala, lepsie?
Jvo, veru sa to zle cita ☹ My sme s drahym chory a dufam, ze Samka to obide...
Mau niet zaco, a sleep&play su aj podla mna o nicom....furt ich Samko prekakal....a sem tam aj precikal

babulka123
autor
26. okt 2009

jvo.. booooze.. co to citam .. dufam ze uz je to ok.. drzte sa..

mici... a vy ? chripka? taaak je toho vela teraz..

ja sa neviem striast nadchy uz 2 tyzden.. uz neviem co mam robit. ale ninka sa zatial drzi.. klop klop klop

ja som ako dieta mavala veeelmi caste laringytidy.. a desim sa dna kedy by to dostala nina.. je to hrozne.. dufam ze nic take nas nesttretne..

mici11
26. okt 2009

Babul ano chripka, jed to des. Najprv drahy, potom ja a drahy to znova chytil....Samko sa zatial drzi a my behame po byte s ruskom... 😀 😝

veam
26. okt 2009

Ako tak citam,este ze sme kupili tych sleep and play len 2baliky... 😒

Baby prajem skore uzdravenie a posielam velke cmuk... 😲

babulka123
autor
26. okt 2009

mici poznam to .. bohuzial..

veam hugiesky kupuj premium .. tie su vraj super..

baby ja som chcela ist dnes do BA ale sak je zavreta jedna ulica v BA a 25 km co je od nas do Ba trva hodinu a pol. no kaslem ja na to ..

mici11
26. okt 2009

ano premium, i ked s classic skusenost nemam, tak neviem....ale fakt kazdemu babu vyhovuje nieco, tak uvidis Veam, mozno vam sleep&play budu vyhovovat....

veam
26. okt 2009

Ja som zase pocula na huggies same zle skusenosti,ale neviem na ktore,asi na tie classic...inak co pozeram tak na huggies byvaju dobre akcie.Ved uvidime co nam bude vyhovovat,vyskusam vsetky...

mici11
26. okt 2009

ved toto veam na huggies som pocula vacsinou zle ohlasy, ale samko ich minule dostal od znamych ked boli u nas, tak som ich zacala pouzivat a super. 🙂 Je to fakt individualne, napr.svagrina mala ine nemohla len huggies....uvidite....

tvojka
26. okt 2009

ahojte,
Jvo,júúj,ste si vytrpeli.Želáme Emminke veľa zdravíčka,nech sa z toho čím skôr dostane.Kde ste boli v nemocke?

My sme ešte stále soploši,pred každým jedením musím odsávať,inak by sa ani napapať nevedeli 😔 .

Od piatku celkom dobre spávame(klop,klop),zobudia sa tak 1-2xna papanie(každá) a spia dalej.tak to bývalo aj predtým,tak sa snád vrátili do starých kolají.

Veam,ty si ešte tu? 😀 Ozaj,tak aké meno nakoniec vyhralo?či ešte sa nevie?

všetkým pekný den,kto sa pridá s kávičkou? 😵

pointka
26. okt 2009

takze vyzera to na zapal stredneho ucha, zapal v krvi 52, norma je 8. dostali sme antibiotika amoksiklav, tak uvidime ☹

veam
26. okt 2009

Tvojka no este som tu,male krmim dobrotami tak mu je u mna dobre 😉 ...bude to Timea a keby nahodou chalan tak Tomáš. 😀

tvojka
26. okt 2009

Poi,zlatíčko malé nech sa rýchlo vyzdravie!posielame cmuk.Ako na to došli,že zápal stredného ucha?

Veam,len sa pekne krm ty,lebo ked budeš kojiť,tak sa poriadne nenaješ... 😝

veam
26. okt 2009

Poi prajem skore uzdravenie...

Tvojka ved to,musim teraz este pokial je cas 😀

mici11
26. okt 2009

Poi no pekne, prajem Sofinke skore uzdravenie.
Veam veru veru papaj, pri kojeni sa fakt nenajes, ale aspon som mala za 3 tyzdne svoju vahu 😀 a teraz dokonca este o kilo menej 😉
Tvojka tak super, ze baby sa vracaju do starych kolaji, pekne spinkaju. Ozaj o cvilku mate pol roka, ze? Zacnes aj s prikrmami?
Inak samko si uz asi tiez urobil rezim, zaspi okolo 20:00, zobudi sa okolo 5:00 napapame a prebalime sa a spinka do 6:30 a uz sme hore. Potom zaspinka okolo 10-tej , ale len vonku, alebo na balkone.Teraz je balkone tak som si stihla navarit a umyt podlahy. Vstane a ideme papat banan, ale moc mu nechuti co sa velmi divim, najradsej ma zemiciak 😉 to sa mi vyslovene vrha na lyzicku 😀 😀

mici11
26. okt 2009

och boze preklepy 😀 , jani pod nieco napisat 😀 😀 😀

pointka
26. okt 2009

tvojka, kukol jej usko, videl, ze je zapalenejsie. ostatne veci ako dychanie, hrdielko, sopliky, nic nebolo.
Este teoreticky to moze byt zapal moc.ciest, ale to by sme videli, ze ju pboli ak cika a neboli. Jedine, co mala horsie bolo usko. A to vysoke CRP ☹

jvo
26. okt 2009

poi my sme mali CRP 69,8 😢 a mala mala aj krv v moci ale to sa potom pri dalsom odbere nepotvrdilo takze zapal mocovych ciest vylucili a rozhodli sa ze to bude zapal dychacich ciest a tiez sme papali amoksiklav
tvojka boli sme na antolskej, chceli si nas necha na kramaroch ale vypytala som sa na antolsku predsa to mame kusok domov a vraj je tam aj lepsie detske inak na dr. a sestricky sa nemozem stazovat su tam fakt uzasne tetusky ale teda na kramaroch na pohotovosti sme natrafili na riadnu kravu 😠 malej brala krv mna vyhodila za dvere, mala plakala 10 minut v kuse aj viac a tak ako som ju este v zivote platkat nepocula a potom som zistila ze je nevedela zobrat krv tak jej brala najskor z ruk ale zo zapastia teda z hornej strany z jednej nepodarilo sa tak z druhej zas asi nic tak jej potom brala z hlavicky.... ked som malu videla aka je dopichana, modriny ma este teraz normalne som myslela ze jej tam nieco spravim a vyhovarala sa na to ze mala hustu krv hlavne ze o dve hodky jej na antolskej potom v pohode krv zobrali az im tiekla po zemi...no bola to chudera

pointka
26. okt 2009

jvo, boze ty si si prezila ☹
no mala mala teraz teplotu 39,9 ☹ volali sme jednej znamej primarke z detskeho oddelenia, ta vravela, ze ta teplota a crp nezodpoveda zapalu ucha, skor to vyzera na virozu. Teraz uz ma 37,6 po nurofene a zabaloch. Dufam, ze do rana bude ok, pojdem pre istotu znovu lekarovi.

janula13
26. okt 2009

Poi drzim palce s malickou, nech je to rychlo prec cokolvek to je..

ja som mala celkom fajn kumpanov cez den, vecer vrndzali oaja, ale mm ich zabavil...a noc?
Casovy posun bez nasledkov ani som to neriesila, len sme spali vsetci o hodku dlhsie a papaju podla noveho uz aj vsetko ostatne...Kubik sa mi zda ze uz lepsie spi, aspon nebuntosil teraz 2x uz o 23, tak hadam sa to spravi, ale matusko sa budi 1x, ale neva nakrmim a spinka cca do 7 a to este hadze nozkami a prdka, tak sem tam vyskocim a pohladkam a dam dudel, ale celkovo je nekludnejsi aj ked stale smejko, ale uz mu nehodno dat prst do uzt, uz to boli ked pohryzie, uz tam nieco trci z dasienka 😀
Tvojka tak aj my mame doma zbeha, Kubko ma novy styl, ked je na brusku, podsuva nozky, zdvihne prdel, tvar zabori a posuva sa slimacim tempom ale posuva a zaraduje spatny chod potvora, takze uz zase musim davat vacsieho bacha ked sa vala na posteli, uz ich fakty svihnem na zem, nech sa nemusim bat..

dnes spapali cely poharik, pol na pol, boze cela som sa súpotila, rozmyslam ze o 11 dam jednemu a o 14 druhemu, takto naraz davat prikrm, len ich znervoznim, ze nie som rychla dost, neakceptuju, ze krmim aj druheho...a
ale papaju pekne zatial...

no idem spat, mam dost, Mici dufam ze je tu dost preklepov nech ta podrzim 😀 unavena som ako...a to som len navarila, pozametala a poskladala pradlo a ogabala samu seba sa 😀
dobru nocku vsetkym...

vierka
27. okt 2009

dobre ranko babulky 😀

veam - ty tu este pobehujes??? ja kazdou hodinou cakam sms od teba, ze je babatko uz na svete a ty si este zvesela pises na konikovi 😀 😀 😀

mici - zelam ti skore uzdravenie, hlavne nech to malinky nechyti 😉

loginka - ano ja este v pohode pracujem... chcela by som potiahnut az do toho 36 tt ked sa bude dat, ale ked sa dat nebude - tak nevadi 😀 zatial mi je super - klop. klop. klop 😵

babulka - mate krasnu novu fotku a je super, ze sa mala tym vasim soplikom vyhyba a ze to nechytila 🙂

jvo - normalne mi behala husia koza po tele a este ako som citala ako ta sestricka brala malej krv 😨 no jako ja by som ju tam spucovala tak, ze jej by sa nikto asi krvi nedorezal!!! 🤐

pointka - malinka ma stale teploty, mojenko malinke... dufam, ze sa coskoro vylieci....

ja sa mam inak v pohode, "bacujem" si skoro stale doma bez mangela - takze mam na telefone pre pripad nudze par ludi - keby nieco... v sobotu by sme chceli ist objednat kocik na december - nech nam ho dodaju tak v polke decembra... no a som si povedala, ze tak od toho 30 tt zacnem pomaly balit tasku do porodnice a som si uvedomila, ze je to uz o dva tyzdne 😅 😀

veam
27. okt 2009

Ahojte....

Babulka krasne fotecky?kde si zohnala ten overal? 😀

Vierka no konikujem zatial,malinke nechce ist este von.Zajtra ma caka dalsia poradna v nemocnici,tak uvidime co je nove.

mauzos
27. okt 2009

Ahojte 🙂

Veam ze 40 tt 😲 no uz mozes ist rodit 😀 😀

Babul krasne fotecky 😵

babulka123
autor
27. okt 2009

ahojte.. veam.. ooo o kazdy den moze nastat ten zazrak.. ak by to bolo 3.11 tak budeme presne o 3 mesiace starsi.. heheh

dakujem za pochvalu.. a vierka ten overal mali v tom ateliery

baby a kde je petka? dlho som ju nevidela?

veam
27. okt 2009

Rodit mozem ist,ale niekomu sa stale nechce...

Babulka to som sa ja pytala na ten overal 😀

Baby ktora mate skusenost s plod.vodou?Odteka vsetka alebo moze aj po castiach?mne obcas nieco vodove vytecie,tak zase neviem ci to je len ten sprosty vytok,ale keby to bola voda by som mala asi aj bolesti nejake uz,nie?

petkaerdal
27. okt 2009

Ahojte baby ,tu som babul tu,len som dva dni necitala a neviem reagovat 😀

veam ty si este pokope? co uz nejdes rodit 😀 😀 😀

my ma zajtra 5 mesiacov 😕 baby bola som ja aj tehu? 😀 nejak to leti 😀

petkaerdal
27. okt 2009

inak co sa tyka zmeny casu,vecer v pohode,baby si nic nevsimli,ale zato ja ano..uz som mrtva a pozriem na hodiny,ze 17 ,ide ma porazit,den mi je strasne dlhy..ale rano si to baby neposunuli ,ale ziadna tragedia no,zo 7 stareho casu sa budime o 6 ,niekedy o 5 🙂

babulka123
autor
27. okt 2009

petka.. hehehe ani nehovor.. strasne to leti..

veam heheh prepac.. inak ta voda , mne odtiekla tak ze som myslela ze cikam.. ale necikala som . hehe

veam
27. okt 2009

Baby no len si robte srandu zo mna,radsej mi poradte nejaky babsky recept na vyvolanie porodu 😅

babulka123
autor
27. okt 2009

veam .. schody, okna, drepy, alebo naj.. sex..