Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

emka1
18. jan 2010

jeeej, uuuzasneee 😵 😵
vierka uz je oficialne mamina ... ja sa tak tesiiiiim 😅 😅 😅
veam, pozdrav ju a ze jej zo srdiecka blahozelam a zaaavidiiim 😵 😵
Patrik je riadny macek, skoro 4 kg, podla vierkinho bruska to ani tak nevyzeralo. Ona pribrala tusim len 10 kg, a tie rovno necha aj v porodnici. Takze domov pojde stihla ako lan 😀 😀

petkaerdal
18. jan 2010

gratulujem Vierus,tak sme sa dockali 😀

floskula
18. jan 2010

no huraaa, aj ja blahozelam Vierke, ze uz konecne vidia svoj vytvor na vlastne oci. 😀

tvojka
18. jan 2010

Vierka,gratulujem k valibukovi,želám veľa mliečka a zdravíčka a šťastný život!!!

Ešte k tým kašiam,mne baby vypijú tak 210-230ml kaše...Mau,povedz,kolko dávaš ty chalanom. 😅

mauzos
18. jan 2010

Vierka gratulujem a prajem hlavne vela vela zdravicka, tebe mliecka a nech ste cim skor doma pri tatikovi 😵

Tvojka ja robim kasu len Lukimu 180 ml a Tomimu robim mliecko 210 ml, ale vacsinou tak 30ml necha.

pointka
18. jan 2010

Vierka gratulujem k malemu syncekovi, vela zdravia, stastia, o laske hovorit nemusim.. nech ste cim skor doma 🙂

baby vsetky vas pozdravujem aj vase deticky.

peggyyy
19. jan 2010

vierka gratulujem, veľa zdravíčka a mliečka ti prajem 😀

janula13
19. jan 2010

juuuj, tak som zmeskala, ale aj tak blahozelaaam k prichodu dalsej muzskej posily sem, krasny valibuk, blahozelam Vierka 😉

babulka123
autor
19. jan 2010

vieeerka gratujlujem.. velmi moc.. kraasne miery..

my sme dnes po ockovani, ninka to docela zvladla.. a mame 7 kg a 68 cm.. staviame sa na 4 , sikovnicka moja sikovna..

mici11
19. jan 2010

No dnes to tu zilo 😀 ☹
Babulka, tak ako Ninka? Inak sikovna je a aj miery ma pekne, to len my sme taky stihluni krpati 😀 minuli utorok 70,5cm a 7290g.
My chodime utorky na tie cvicenia na fit loptach, Samko to ma velmi rad, rad je z detickami, a ja pokecam s mamickami super....skoda , ze my z konika nemozme chodit spolu....to by bolo kecania 😀 😀

este otazocka odkedy mozem davat zltok a cestoviny, dakujem 😉

Pekny vecer

babulka123
autor
19. jan 2010

mici .. dnes zle zle zle zle zle zle a este raz zle..
len plac a nervy a jedovanie sa a nervy al plac a stale dookola.. mam pocit ze jednak ockovanie a tusim aj zuby naraz.. lebo cely den len plula a fucala s ustami cez pery..
dala som jej na noc nurofen aj ked mala len 37.5 ved je to aj od bolesti .. tak uvidime co bude v noci a hlavne co bude zajtra..

loginka
20. jan 2010

cafte baby, kuki fotecky mojich drobeckov 🙂

janula13
20. jan 2010

logi ti su krasni!!!! boze ake zlate to je, vobec nevyzeraju malicky, krasne babtka, uz ste domka?A ako, kojis?

loginka
20. jan 2010

jani, dakujem 🙂 babatku su este v nemocke, postupne by ich mali vybrat z inkubatora a vraj bud. tyzden ma prijmu ku nim, takze tam este pobudneme, mozno tyzden, uvidime, sama neviem
mliecko im nosim, papaju uz len moje, ked som tam prikladam, to mi spapaju raz jeden, raz druhy cca 10-15, potom su dokrmeni bud sondickou do zaludka alebo flaskou

emka1
20. jan 2010

ahoj logi 🙂
naozaj mas krasne detušky 😵, blahozelaaaaam.
Vobec nevyzeraju, ze sa narodili skor. Take chutnuck ruzovucke balicky su z nich. Nastastie su v poriadku, tak nech Ti robia uz len radost 🙂
Drzim palceky 😉

tvojka
20. jan 2010

LOGI,ahoooj,si zlatá,že si sa nám ozvala.L&D sú nádherní,drobčiačikovia 😵 😵 .Ako sú na tom teraz s váhou?želám ,nech pekne priberajú a nech ste čoskoro domka komplet rodinka.Super,že máš mliečko,si určite skvelá mamina 😉

babulka123
autor
20. jan 2010

ahojte.. takze ja sa dnes hlasim ..
cely den teplota nad 38, po lieciku troska lepsie, ale inak len ruky ani na krok od nej.. des..
uz spi od pol 7.. som zvedava co bude v noci..
cez den spala max 2 hod dokopy takze zle zle zle..
od kamosky som si pozicala manducu na nosenie lebo uz ruky ani chrbat nevladze tak je to troska lepsie.. dufam ze nam toto rychlo prejde... dufam..

nech zije ockovanie.. nechcem si ani predstavit co za svinstvo v nej musi kolovat ked je na tom takto.. chuda malinke..

loginkaaa zlaticka malinke.. tesim sa s vami.. cmuuk

mici11
20. jan 2010

Ahojte,

No Babulka pekne ☹ verim, ze noc uz bude pokojna, Samko to zvlada naststie celkom ok horucku ma max. do 38, a mrzuty je len prvych 24 hodin. Tak verim, ze uz mate za tym.

Loginka mas krasne babatka, su podareny, vyzeraju dost velko 🙂 😉 , nech ste cim skor spolu a pohladkaj ich za nas su na spapanie 🙂 😉 . A super, ze mas mliecko 🙂

Vsetky ostatne pozdravujem, ak je niekto v kontakte s Vierkou, tak aj ju 🙂 😉

mici11
20. jan 2010

baby nemamte niekto doma novy casak mama a ja?

mici11
20. jan 2010

http://www.babyweb.cz/Clanky/a64-Jak-vybrat-spr...

celkom zaujimavy link o atosedackach, testy 2009 som vsak nenasla 😒

mauzos
20. jan 2010

Ahojte 🙂

Logi mali su nadherni, drzim palce aby ste boli cim skor vsetci spolu doma 😵

Babul ☹ Snad uz zajtra bude dobre. Mozno to nema z ockovania, ale zo zubkov.

Mici ja odoberam Mama a ja, ale este mi neprislo nove cislo. Co tam je?

A my sme dnes boli v poradni. Skoro sme s doktorkou z noh spadli, Lukas ma 9920 gr 😲 Tomi ma len 8820 a pritom papa ovela viac ako Luki, nechapem. No ale obidvaja su fajni aj tak 😀

janula13
21. jan 2010

ahojte...

mau to co mas za valibukov, ale parada, mam pocit ze aj my tam smerujeme tymto tempom aj ked teraz úpribera aspon jakub pomalsie, matusko ho konecne trochu dobieha..ale jakub sa dost hybe asi to je tym, my ideme na poradnu v polovici feb...

Mici dik za link pozriem, a co je v tom casopise, mne ho kupuje mm..
tvojka ahoj, tak kedy budeme susedky?uz sa tesim... 😉

Petka je nam kde, nevravte ze sa zase niekde hra...
inak u nas zase celkom veselo v noci, neva, ale spala som nebojte 😀

babul neboj, ninka je sikula, vydrzat...ozaj ako s tou manducou, ja zvazujem tiez nieco ked chodime von...

Logi si uper ze kojis, mne sa nepodarilo a doteraz mi je to luto..tak drzim palceky, nech priberaju...ved mm je to naj pre nich...

janula13
21. jan 2010

ozaj babule a este otazka..davate prckom denne masko?mne kamoska vravela ze by mali6x do tt a raz ten zltok..vy davate? ja sa priznam ze 5x hej ale ten 6x sa nie vzdy zadari ked sme niekde tak improvizujem inymi papanicami...

ozaj a uplne odveci, neviete mi poradit ako dat dole zo skla taku tu lepkavu vec co tam ostala po nalepke, mame to na tej novej obyvke, ktora este stale nevysi, ale cjcem to ocistit a neviem cim...

babulka123
autor
21. jan 2010

janulka.. ta manduca je super.. ninka hned zaspala na mojich airbagoch.. hehehe
ale nie.. dnes je uz super, bez teploty, len nozicka ju urcite boli lebo ked jej to chytim tak to ma ako kamen a zacne plackat.. a v tej manduce ked som ju mala tak sa uzasne upokojila.. je fakt super, a zvazujem ze si nieco podobne kupim... sestrea ma nieco ine tusim od liliputi.. ne viem presne nieje taka draha ako manduca a vyzera podobne... a maly ma 10 mesiacov a bez problemov v tom chodi von na nakupi .. cokolvek..

a to ocistenie.. nic na nenapada... ale urcite nepouzivaj cif.. ten ti to moze poskriabat, ak tak len ten co je v spreji.. skus..

babulka123
autor
21. jan 2010
mauzos
21. jan 2010

baby a nechcete klokanku? mam dve v inzeratoch, po tu lacnejsiu by ale mala prist dnes jedna baba.

Jani ja nedavam denne maso, ako vynde 😉

mici11
21. jan 2010

Ahojte,

Janulka neviem co je v tom casopise, u nas ho este namaju, ale napadlo, ze je tam fotosutaz ale vzdy je nejaka tema......mozno by som poslala Samkovu fotku, napr. batola s najdlhsimi vlasmi 😀 😀 😀 no zato bez zubov 😀
Ja davam masko asi tak 5 krat tyzdennne a zltok mozem odkedy davat? Uz? A cestoviny? Aj ich rozmixujete, ked ich uvarite?
Babulka tak super, ze Ninka uz je v pohode 🙂 🙂 🙂

Jani skus lieh, ale opatrne, mne to z tym zislo, ale len zlahka to skussaj suchat.
No ja mam tiez klokanku a Samko tam bol 2 krat 😒 , moc sa mu tam nepacilo....

tvojka
21. jan 2010

čafte,
no my máme mäso skoro denne 😅 .ale zas ony tým príkrmom veľa nedajú,tak sa ho zas až tak nenajedia...

Jani,na sklo skús benzínalkohol,alebo len technický benzín.

Babul,super,že už je dobre.Na nožičku si dala aj octanku?

Ja mám tiež jednu klokanku navyše,len som ju ešte nedala do inzerátu.Musím sa pomaly začať zbavovať vecí,nech nám to doma nestraší...

janula13
21. jan 2010

dakujem babul, presne ten nosic mam uz dlhsie vyhliadnuty takze ak budem kupovat tak ten ergo...svagor mi prinesie na skusku klokanku a skusim najprv ako sa im paci a az potom kupim...zislo by sa ked behame po obchodoch, mavame ich vo vajicku v kosiku, ale radi by sa poobzerali a kedze to odlahci ruky tak to zvazujem...

dakujem aj za rady s cistenim, skusim nieco, lieh sme skusali, ale len ten 60% a nic...tak neviem...

Micka ja uz davam nejake 2-3tt zltok, 1x tyzdenne aj dnes som prave uvarila chalosom vajka...teda slepacie nie ich 😀 😀 😀
castoviny som tiez az teraz zacala, tarhonu a pismenka, najprv som pomixovala, ale nemixujem uz zistila som ze spapaju aj take, je to malicke a makucke, tak papaju...

Mici inak minule ked tam boli tie vianocne mi napadlo ze som mohla poslat aj ja foto..ale to by sa nacakali kym ja nieco sptravim bude velka noc 😀