Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

vierka
30. máj 2009

skoda ze si nemozeme aj mi vypit ked pocujeme taketo dobre spravy 😝 😀

mauzos
30. máj 2009

ja uz mozem 😀 😀 len nemam co 😠

tvojka
30. máj 2009

Ja som si dala glg takého dobrého sladkého vínka 😅

Nikto nevie,či Janka rodila spontánne,al cisarákom?

petkaerdal
30. máj 2009

Janka mala o 17 sekciu 😀

petkaerdal
30. máj 2009

ahojte kocky,dneska som tu nemala NB ,tak som sa neozvala,tak Janka je uz tiez mamina,praskla jej voda a o 17 mala sekciu,tak sa nam to tu rozrastlo pekne o babätka a mici este nic? ta bude nakoniec posledna 😀

cisarsky uz boli menej,uz sa aspon hybem,ale baby pri sebe nema,donesu ich len na krmenie
drahy sa tiez cini,plienky meni on o 106 a aj ritky umyva
zajtra by som chcela spravit nejake foto 😉

jvo
30. máj 2009

no teda kocky clovek tu dva dni nie je a ake novinky 😀
Petiiiii z celeho srdiecka gratulujem 😵 😵 😵 😵 babulky maju krasnu vahu a vidis ani cisarsky nebol taky hrozny ako si sa bala 😉 a samozrejme gratulacia aj Janke 😵
tvojka kocky su krasne zatra ked sa mi podari zmensit fotky pridam aj ja dake do albumu nech vidite aj tu nasu princeznicku

petkaerdal
30. máj 2009

baby tolko otazok 😕

no najskor teda k cisaraku,nieco strasneee 😅 ,mali ste pravdu,realita bola ina,ked som sa postavila,prvy krat,som skoro odpadla,hrozneeee,na posteli sa to dalo,ale v stoji vobec,len ma umyli a hned do postele,dneska rano mi uz ale bolo o dooost lepsie,vybrali mi aj kateter hned,aj som sa sama osprchovala,ale davaju mi cipky,ale citim sa uplne uz skvele,ale to vcerajsie rano 😅 😅 😅

malinke mi najskor prilozia,lebo take mliecko este ozajtne nemam,len stale ta priesvitna vodicka,ale nebiem nieco na tvorenie,ale malickym chuti aj toto,potom piju z flasky 😀

malinke su krasne,jedna zevraj na mna a druha cely ocinko 😀

dakujeme za vsetky gratulaaacie srdecne moc 😉

baby stale nechapem,ze sa to zbehlo tak rychlo,grozne rychlo,ja som mala hned take bolesti,ze som ledva po svojich do nemocky dosla a v momente na salu,drahy nebol pri mne,bolo to narychlo,ale malicke som mala hned 3 hodiny pri sebe a potom ich zobrali a videli sme ich rano

teraz ked sa na ne pozeram,nechapem,kde bola len Selin strcena v tom brusku a nie to este s Aylin spolu,to nechapem,ved su take velke 😀

babulka123
autor
30. máj 2009

heheeh predbehla som .. ja hned posielam ako je to mozne.. ale mici sa mi este neozavala..

petka.... tesim sa s tebou ze si to tak zvladla.. ja sa zacinam cisaraku bat ael ako vidim sa to da zvladnut.. a kedze si stale ta v ktorej slapajach idem tak dufam ze to takto bravurne zvladnem aj ja.. teda my.. .heheh

strasne sa tesim aj z Janky.. vcera vecer som s nou volala asi 45 min a este bola taka smutna ze jej nepovedali ze kedy pojde .. no a vidim ze si to zariadila sama.. heheh super..

a neviem sa dockat fotos.. tak baby dufam ze coskoro pridate...

ja idem az stvrtok na poradnu , budu mi robit velky utlz. tak sa tesim ze vam napisem potom aky sme veliky ...
a vyzera to tak ze sme sa s marekom definitivne dohodli ze ak to bude babulka tak to bude Ninka.. a z toho sa tiez tesim ..

marione74
30. máj 2009

janulka blahozelam 😉
Petka, to je fajn ze uz Ti je lepsie, neboj za par dni budes ok a pekne zacnes kmytat naplno okolo babuliek 🙂
Musi byt krasne mat dve sestricky pokope v postielke 😉
Tesime sa na fotecky 😉

babulka123
autor
31. máj 2009

ahojte, takze len aby ste vedeli mam spravu od Mici , je v nemocke, dostava nejake cipky a kvapky ale zatial sa nic nedeje.. drobcovi sa asi velmi paci v brusku... ale vsetky vas pozdravuje..

drzte sa...

mauzos
31. máj 2009

babul, ked s nou budes rozpravat alebo jej pisat, tak ju prosim ta pozdrav odo mna a ze na nu myslim 🙂

babulka123
autor
31. máj 2009

mauzi.. napisala som..
a videla si petka uz dala foto ..

petka.. baby su kraasne.. a ake su vlasateeeeee... to snad ani pravda nie je.. ked si spomeniem ze pred chvilkou vazne par dni do zadu som ti pisala ze vidim ciarku a ty si bola v 6tt a bala si sa zmenit si pas... a vidis a slniecka uz mas pri sebe...

vierka
31. máj 2009

petulka - baby su rozkosneeeeeeeeeeeee 😀 tak sa z vas tesim... tak si este trochu v nemocke odpocin este po tom cisaraku a ked pries domov, tak sa budes pekne o ne starat 😀

aj mici uz je v nemocke??? no tieto dva tyzdne tu budu tusim same babatka... ci uz novonarodene, alebo potvrdene v brusku 😀 😀 😀

veam
31. máj 2009

Petka tie tvoje princeznicky nemaju chybu,su zlatunke...tesim sa s tebou 😀

Janulka srdecne gratulujem k detickam... 😀 😀 😀

Mici drz sa...

babulka123
autor
31. máj 2009

pridala som foto z oslavy.. hehehe ako vidite bolo uuuplne super..

veam
31. máj 2009

babul uz som pozerala ako sa pekne zagulacujes a tie zakusky nemaju chybu,dala by som si... 😵

vierka
31. máj 2009

babulka - vidim, ze to krasne gulate tehu brusko pouzivas ako podnos 😀 😀 😀 dobreeeeeeeeeee 😝 😀

veam - a ty sa mas ako mojka??? je uz lepsie???

mauzos
31. máj 2009

petka kde su fotky princezniciek? 😲 aj ja chcem vidiet ☹
pamatas, ked si pisala ze ta cele telo svrbi, tak som ti pisala ze preto lebo budu vlasate... a ty si mi neverila

babul super brusko, aj pollitrak by udrzalo 😀 😀

babulka123
autor
31. máj 2009

hej hej skusala som a drzal.. len toto mi prislo predsa len lepsie.. .

babulka123
autor
31. máj 2009

neviem preco petka stiahla fotos.. take boli rozkosne..

petkaerdal
31. máj 2009

dakujeme za pochvalu
fotky som stiahla,nebudeme zverejnovat,kvoli jednej osobe,poslem na mail,poslite mi do IP mailovu adresu
mau,ty mozes kuknut na pokeci potom

pekny vecer,papa

babulka123
autor
31. máj 2009

petka poslala som ti ..
ako sa citis??? uz je lepsie?? baby uz mas pri sebe??

petkaerdal
31. máj 2009

babul,uz je lepsie,ale rana boli stale dost,ale uz sa aspon o seba dokazem postarat,ale o baby sama este nie,ked je tu moj,tak on prebaluje a krmime spolu,v noci ich pri sebe nemam vobec
uz chcem ist ale domov...

babulka123
autor
31. máj 2009

heheheh .. si tam 3 dni aj s cestou... hehehe vydrz este.. kym mozes tak si tam trosicka oddychni.. nebooj o chvilku ich budes mat doma a len a len pre seba..
a v noci sa teraz aspon este vyspis.. mliecko mas? kojis alebo fungujete na flaskach??

petkaerdal
31. máj 2009

mliecko musime pumpovat,aby sa rozbehlo,pili najskor normalne z prsa,ale to ich velmi unavilo ,nic netieklo a potom malo vypili z flasky,takze dame moje,kolko sa da a zvysok umele
praveze sa tu vobec nevyspim,vedla mna je paci,co ma chlapca a ta ho ma celu noc pri sebe,je nejaky nezdravy a stale place,preto chcem ist domov
v stredu hadam pojdeme,tam si spravime nejaky rezim,uz sa tesim

babulka123
autor
31. máj 2009

jaaaj tak to potom anooo.. to chapem.. nebooj uz ked budete doma tak to bude super..
cmuuk ti posielam a babulkam tiez..

petkaerdal
31. máj 2009

idem si asi lahnut trosku,lebo som malo spala...
zase nakuknem zajtra,papa a pekny vecer

babulka123
autor
31. máj 2009

papapapa

mauzos
31. máj 2009

peti uz si prec? dokelu, asi som ta zase nestihla 😠

aylin
31. máj 2009

Peti, male su zlatucke 🙂