Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

peggyyy
5. aug 2009

no uvidíme, nerobili mi žiadne testy a tebe?

vierka
5. aug 2009

pegy - ale ved si pekna gulatucka, tak ma asi babatko dost zivin, neboj 😀

veam - tak som zvedava na tvoju zajtrajsiu poradnu, aj ti budu robit utz? ake vysetrenia ta cakaju? 😀

petka - noooo, to mas recht... teraz ti mozem len a len zavidiet 😀
len aby sa zo mna nestal psychopat ako vo filme "Osobny strazca" - "Defko Meronova, ty mas vsechno, ja nemam nic, musis zemrit!!!" 😀 😀 😀

veam
5. aug 2009

mne tiez este nie,uvidim co mi povie zajtra...aj si sa na to pytala?

peggyyy
5. aug 2009

mňa to akosi ani nenapadlo, ale veď to by mal mať púod kontrolou doktor si myslím, on by ma mal na to upozorniť, nie?
vierka no mne sa ani nezdá žeby som mala ten pupok nejaký moc veľký

vierka
5. aug 2009

no podla mna a podla fotiek co vidim, si pekne gulatucka tehulka 😀

ja som od 5.5. pribrala 3 kilecka, ale zacina mi cim dalej tym viacej chutit 😝 😀

veam
5. aug 2009

Pegg ja ti teda neviem,niekto hovori ze to je povinne a niekto ze nie...mne to ale asi tiez robit uz nebudu,lebo sa to ma robit do 28tt

Vierka idem tam az navecer a myslim ze mi bude robit len utz a tie bezne veci,moc,tlak,vaha...

pointka
5. aug 2009

Ahojte.

Babulka gratulujem k dievcatku! Mau a tebe zase k narodeninam. Ja rotavirus chcem ockovat, mam uz kupene aj vakciny.

Inak sa vam musim pochvalit. Sofinka sa prekonala, dnes spala od 20:30 do 5:30 a potom zase od 6:00 do 8:30. Stak som sa krasne vyspala 🙂

pointka
5. aug 2009

Veam krasne brusko mas 🙂

Vierka, len papaj pekne 🙂

petkaerdal
5. aug 2009

ahoj poi,aj mne uz baby pekne spinkaju,dneska sa zobudili o pol 9 ,vcera o 8...ale do tej 6 uz pomaly vydrzia niekedy aj bez krmenia,este to nieje pravidelne,ale uz pomalicky hadam sa prestanu budit celkom

my sme ockovane tiez na rotavirus,uz pred mesiacom dostali...po ockovani si priprav nieco pre Sofinku,bo moja z toho bola veeelmi nepokojna,musela som pouzit cipky

pointka
5. aug 2009

petka, akoze pred mesiacom, ved u nas sa na rotavirusy dava prva davka v 3 mesiacoch a to je taka vakcina, co sa pije.

No Sofinka, este nevydrzi celu noc, bezne sa budi okolo 2 alebo 4 v noci a rano vstava okolo 6tej.

vierka
5. aug 2009

veam - tak som potom zvedava co napises 😀 ale podla mna je vsetko oki 😉

pointka - tak to ti teda veru uz pekne prespala, to si sa urcite riadne vyspinkala aj ty 😀

petkaerdal
5. aug 2009

poi,ano to sa pije,ale nam to budu davat ze na 3x,tak prvu dali uz pred mesiacom,Sofii to daju naraz?

aj mne sa Aylin este budi,ale potom potiahnu uz pekne aj do 8 posledne dni,Selin sa mi uz nebudi ale 2 tyzdne

pointka
5. aug 2009

no u nas to davaju 2x, 1x v 3 mesiacoch a 2x v 6 mesiacoch.

to mas super, ze sa nezobudia, kolko ml im davas papat v jednej davke?
mne mala v noci dobre spinka od narodenia, len uz zacina byt cez den viac hore, nechodi spinkat hned po jedeni, ale taku hodinku-dve je hore, potom uz ide spinkat. spi potom tak 1-2 hodiny.

petkaerdal
5. aug 2009

Aylin sa este budi okolo tej 3 ,ale ked som hore,dame niekedy aj Selin
vypiju 120,viac nie a niekedy ani 120
inak cez den mi uz velmi malo spia,takmer vobec a tiez ked zaspia ,tak ako Sifia,tak hodinku ,dve po papani,ale zacinam ich davat ja poobede spat,aby sme si urobili rezim,tak od vcera skusam tak o tej 12

no nam to davali na poslednej kontrole,tu to tak davaju a teraz nam to daju zase ,ideme 11 .8.

tebe Sofia kolko vypije? a si spokojna s tou bebou? to davas tu 1? my davame uz 1,bo ten start bol slaby uz

vierka
5. aug 2009

no tak volala som sestricke, a tie AFP testy (dufam, ze som to dobre napisala) nam dopadli super 😀
tak sa tesime 😀

janula13
5. aug 2009

ahojte, tak my sme spat z poradne, bola som sama s kocikom, zvladli sme, sranda by bola keby tam zistim ze sa nevmestim do dveri 😀 skoda dr tam nebola, len sestricka, ale ta robila poradnu aj nam predpisla mliecko, rychlo sa nam mina, nasi papju uz 150ml v kazdej davke, a pribrali pekne za 2tt, kubko z 3,8 na 4,5, tucko tucny a matusko z 3,7 na 4,28, takze priberat priberaju, aj ked kubko viac, ale matusko aj viac kaka 😀 a blinka 😝 a zobrala im stery na tie sopliky, kedze ich uz maju 2tt, tak zavolam na vysledky o tyzden a mame ist koznej-zase, kedze tu seboreu v hlavicke ma matusko uz dost rozsirenu a kedze sa mi minula rada koznej nepacila, tak mozeme ist k inej..skusim mu to este vycesat, chudacik nema to pekne...

peti tebe je, ja som nespala skoro vobec, zaspali sice obaja celkom pekne po papani o 22 ale uz o 00.30 zacal krochtat matus a metat sa v postielke a prdieeet, to ho asi budilo, tak s prestavkami kedy vypluval dudlik mrncal a spal, tak som po 40min podavania dudla to vzdala a vzala ho k sebe do postele, ale tam nebol ovela pokojnejsi ja som len tak lezala asi do 3 a potom vstal aj kubko a islo sa papat a potom potvory zase spia kratko, nie ako tvoje, buntosia uz po hodinke a ked sa nanapaju okolo6-7 tak su zase hore, alebo po case zaspi aspon jeden..ale teraz spia uz od 11, len na poradni sa zobudili a stale spia..

jedna pani ma pristavila..ze malada pani no vy teda mate ...ja vas tak lutujem, dve male deti 😠 aj maminy na poradni ma vsetky lutovali ake to musi byt ked oni maju co robit s jednym...no aka chudera som 😀 mozno ze tak zle vyzeram po tej noci 😀

tvojka
5. aug 2009

Jani,no som sa pobavila...aj mne minule jedna povedala,teda nie mne ale druhej pani,že to už len povraz...keby tie vedeli ako sa my tešíme 😀 😀 😀
Tak chaloši ti pekne priberajú,super!Hladoši sú to 😉

tvojka
5. aug 2009

a ozaj,klbiky máme v poriadku 😵

janula13
5. aug 2009

😀 tvjka ved to, akoby to ani radost nebola, len starost...ale no comment..tak super z eklbiky ok, aj my mame, uz len kontrola o 3mes...
no veru nejak sa u babky rozpapali, kde su tie casy ked so do nich ledva dostala nejakych 40ml 😀 teraz mam pocit zeby si este dali, niekedy im davam 160ml, a spapaju a este optom mlaskaju 😀 ze dali by sme si este 😀
a este stale spia, idem nieco robit kym je tu ticho...

janula13
5. aug 2009

ozaj a ty ako, uz zase sma, zabehnuta?ja sa snad nezxabehnem nikdy, ako to vy robite, stale mam pocit ze zijem v chaose 😀

veam
5. aug 2009

Vierka super,ze maličké je v poriadku... 😀

Janulka aj tebe dopadla super poradna s chalanmi,pekne ti priberaju,ved musia byt z nich riadny chlapi az vyrastu 😀

vierka
5. aug 2009

janula - tak to je super, chalani pekne priberaju, zvladla si s nimi sama poradnu - super 😀
a tym maminkam si mala povedat - ale to asi nie je chyba v detoch, lebo ja tieto dve zvladam v pohode 😀 😀 😀

tvojka
5. aug 2009

Jani,ja teda v chaose žijem tiež...nemáme žiadny systém a mám pocit,že ani nikdy mať nebudeme...Baby spia hocikedy,jedia hocikedy,nechodíme v rovnaký čas na prechádzky a ani sa v rovnaký čas nekúpeme...proste to zatial neviem zladiť.A ked sa zobudia obe naraz,tak tu mám rodeo,podobne ako v tom tvojom videu 😀
Takže nie si sama...

loginka
5. aug 2009

baby, pobolieva ma zub - asi bude mrtvy, a uz sa cchystam tyzden k zubarovi - je tomoj otec ale 350 km daleko, takze cestujem az zajtra,
dufam, ze som to nezanedbala , lebo teraz som citala ze ta infekcia moze ist az k plodu

veam
5. aug 2009

loginka tak v tomto ti neporadim,nic som o tom este nepocula,ale podla mna by to nemalo byt nejake nebezpecne...neviem 😖

janula13
5. aug 2009

tvojka nechcem byt svina 😀 ale potesila si ma ze sme v tom spolu, presne ako pises, spia kedy chcu, papaju ked chcu, kupem ako vyjde..no teda system veskery zadny a ani v nijaky v dohladnej dobe nedufam 😝 ja neviem co robim zle ale zase no co ked spia, mam ich budit, ze teraz sa podla mojho systemu nespi?ved ja som taka rada ked spia a hlôavne naraz, boze to je ulava..a presne..ked sa zobudia naraz a hladni a jeden caka kym obriadim druheho..no des a hruza, srdce mi to trha, ale niekedy sa uz smejem, to asi zo zufalstva 😀 kubko sa az zachadza od revu, esteze matus nie je taky kriklun, ale tiez sa mi zda viac umrnkany ako byval, hlavne ked sa venujem kubkovi aby neplakal a zacne aj on, chudacik, dopalca na neho a to ma stve, ze sa im nemozem venovat dostatocne a rovnako...
Vierka, ty potvorka,no dakujem, poradnu som sice zvladla, ale inak nemam pocit ze zvladam, ja som taka straaaasne unavena, a zacal ma boliet chrbat, bud z malych alebo tym ze som spavala doma u mamy na gauci alebo tym ze spavam tu doma nahata mne je tak teplo v noci, mm tvrdi ze to mam prechladnute, no ja skor citim bolest z unavy...takze nezvladam v pohodeee, ale tvrdit to na verejnosti mozem ked zamakeupujem kruhy pod ocami 😀
veam, no kubik je tucko uz to citim na mojej dochramanej ruke ze nevladze, pribera bravcek pribera 😀

vierka
5. aug 2009

janula - presne o to my islo!!! nemusis to zvladat, ale tvar sa na verejnosti ze to zvladas a potom si tie matky budu mysliet, ze oni su asi neschopnejsie pri tom jednom ako ty pri dvoch... a to ti da taku energiu a posilu ducha, ze vydrzis potom aj ten tvoj nesystem 😀

pointka
5. aug 2009

Petka, my sme Starter ani nedavali, hned beba1 a som s nim stale velmi spokojna, ale chodime ho kupovat do AT, lebo sa mi zda byt este lepsi, nez ten z SK. Malej uz nestaci 120, davam jej na striedacku 120 a 150ml. Je to mala jedacka, na poradnu ideme az 12.8. tak som velmi zvedava, kolko bude vazit 🙂

mici11
5. aug 2009

Ahojte,

Skor som nestihala, hrozne rozbehany den. Zajtra teda uz dnes cestujeme 😅 a to si idem este vlasy umyvat a tak...
Vsetko som si precitala, ale nestiham reagovat. Akurat mi neda, Janulka to si na ake kravy s prepacenim natrafila 😠 . Ale kasli na ne, moj obdiv ako to zvladas mas!!!! Teda vy vsetky s dvojickami, ja mam niekedy dsot s jednym i ked Samko je ozaj dobrucky, len cez den nespi, ale nevadi vecer zaspinka okolo 20 -21:00 a spinka do 5 - 5:30.
Zajtra este rychlo nakuknem a rozlucim sa s vami.

Zatial cmuk

veam
6. aug 2009

Ahojte,dobre ranko prajem vsetkym....

Takze dnes som tu prva?Oooo...kde sa zase vsetky tulate???

Dnes idem do poradne,ale az navecer,takze az vecer vam dam vediet co a ako.