Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
23. apr 2009

este som zabudla,bude cisarsky sa vyjadril dr.jedna mala je dole hlavou a druha priecne za nou strcena...takze ma budu tiez rezat 😅

veam
23. apr 2009

No vidis petula vsetko je ok,som velmi rada,takze cisarak?bojis sa?

petkaerdal
23. apr 2009

veam,no dr. len tak medzi recou povedal,ze toto bude tiez cisarak,najskor boli obe dole hlavickou a potom sa jedna betarka otocila,co s nou..

no bojim,lebo to zotavovanie po operacii je horsie,ako pri norm.porode..ale co uz ,prezit prezijem isto

ako sa ty citis dneska???

u nas je dneska zima,slnko ziadne,vyzera na dazd... 😖

veam
23. apr 2009

No ja pojdem okolo jednej k mojej doktorke pre sprievodny listok k tomu internistovi,a rano pojdem k nemu...

Tu je tiez akosi divne,fuka a tiez vyzera na dazd...

A mala betarka sa uz nemoze otocit dole hlavickou,myslis ze tak uz ostane?

petkaerdal
23. apr 2009

ked som sa pytala,ci sa este moze otocit,pokrutil hlavou,ze uz asi nie..
nechapem,doteraz boli obe krasne dolu hlavickou a dneska jej nemohol ani hlavku poriadne omerat,lebo je v zadu za tou pravou strcena...ale ja som to aj tusila,lebo lavu stranu bruska mam v poslednej dobre prazdnu,citim,ze tam nieje..obe su tak v pravo...a nech,tak budem mat cisarsky...

aj tu je o nicom,tiez to vypada na dazd...

ako ti je? negrcakala si? ja som nejaka hladna zase 😅
co porabas domka?

veam
23. apr 2009

No tak nejak to snad zvladnes potom...

Vcera vecer som trosku grcala,dnes este nie,uvidim co este bude do vecera...Nic nerobim nudim sa a pocuvam mp3

Petka a ten kocik uz mas vybrany?

petkaerdal
23. apr 2009

ano veam,ja uz mam kocik davno kupeny,kupili sme skoro,lebo sme nasli super akciu,moc sa mi farba nepaci,ale co uz,pri dvojickach je ten vyber tazky ...pockaj hodim ti link,lebo foto nemam v pc...

tak je dobre,ze ti je dobre dneska a co si papala? ja som si prave dala francuzske zemiaky 🙂

veam
23. apr 2009

Ok som zvedava...no ja som dnes zjedla 2chlebiky,jeden rano a jeden pred chvilou,na ine nemam chut

babulka123
autor
23. apr 2009

petka... parada.. no vidis, urcite si podstatne kludnejsia a ja tiez hehehehe

petkaerdal
23. apr 2009

http://www.vseprodvojcata.cz/kocarky-pro-dvojca...

tento,ale zeleno modry...uz sa nevyraba,je to rakuska firma a cena bola super...ale planujem kupit sportove 2 zvlast

aj tebe chuti len chleba? ja som prvy trimester zila len na pecive,varena strava mi vobec nesla 😀

veam
23. apr 2009

Pekny kocik, hej vacsinou jem len chleba alebo nejake pecivo,to mi aspon nezvysuje kyselinu,co uz

petkaerdal
23. apr 2009

no som babul,taka som sla vysmiata odtial...ale skracuje sa aj tak,ale to je hadam uz normalne
to svrbenie neviem,ked som sa pytala,ci to moze byt ta pecen,povedal ,ze nie,ale vsade je to spojene prave s tou pecenou,neviem,ci mam ist ku koznej 😕
nevies o tom nic alebo neviete,nepoculi ste???

no len farba veam,ale kaslem na to...to je jedno,dolezite je ,co bude vo vnutri 😉 😉

veam
23. apr 2009

ja som nepocula o tom svrbeni nic...nezjedla si nieco alebo nezmenila si prasok?

Neboj babam sa v nom urcite bude pacit a budu spokojne 😀

babulka123
autor
23. apr 2009

nooo neviem, ja som tiez citalal ale len v spojeni aj s vysokym tlakom a opuchmi bez toho neviem..

u nas sa uz maka a ja si panicka sedim v obyvke na sedacke a tukam .. ze aka parada..
mna dr. pochvalil ze pekne drzi krcok ze sa ani neskracuje ani neotvara tak som taka rada... ze som dnes uz aj troska robila... len sa svina lonovka. ale co uz... hlavne ze budem mat bytik prekne spraveny.. juuuj tak sa tesim

veam
23. apr 2009

Juj baby ako vas tu citam,tak ma moc netesite,uz len rozmyslam ake budem mat problemy ja v takom stadiu tehu 😢

babulka123
autor
23. apr 2009

veam je to hodne individualne.. nechceme ta nejako strasit ale baby maju podla mna problem lebo su dvojtehu a okrem toho su velmi utle a ja som rarita pre lekarov.. ak by som nemala problem s lonovou kostou tak som uplne ok..

moja sestra, jedna kamoska, druha.... no proste vacsina bab z mojho okolia ani nevedeli ze su tehu... sesgtra bola 2 dni pred porodom za mnou v nemocke... a nic jej nebolo ... takze ... nas treba brat s rezevou

veam
23. apr 2009

babulka dakujem za povzbudenie,snad to bude ok,no uvidime,nechame sa prekvapit 😉

petkaerdal
23. apr 2009

veam nie,to ma napadlo,moje priznaky sedia presne na tie suvislosti s pecenou,zeny to mavaju hlavne pri dvojickych

babul,podobne,aj ja tak,ale dneska ma drahy pauzu,spi teraz..

veam,no ku koncu uz aj telo nevladze,aspon moje citim,ze je riadne vystavene,vsetko mozne uz mam,aj krv zlu a to som od zaciatku brala veeela vitaminov,beries aj ty nieco??? aby tvoje telo malo vsetko

veam
23. apr 2009

Petka ale ja uz teraz nevladzem niekedy-to z tych nevolnosti...hej ja beriem calibrum zatial baby plan do konca 3trimestra a potom je calibrum mami...

petkaerdal
23. apr 2009

ja som brala aj ine vitaminy okrem toho..

beries to zelezo a magnezium???

petkaerdal
23. apr 2009

este si len na zaciatku veam a uz nevladzes? to ja som bola,ako ryba v tom stadiu 😀 ,co budes potom robit,ked budes mat vandlik pred sebou 😀

veam
23. apr 2009

neberiem nic okrem toho,bojim sa na moj zaludok,aby som zase negrcala tyzden v kuse ako ked som brala kys.listovu 😒

veam
23. apr 2009

Noo to neviem Petka,ale tebe sa to hovori,ked si nemala nevolnosti,vies ako ma to nici a unavuje?Ja som vcera povedala muzovi ze uz by som najradsej aj porodila 😀 😀 😀 a ze druhe dieta nech odomna necaka,ale mam nalady co?

petkaerdal
23. apr 2009

precitaj si o magnezii,ako je veeelmi dolezite v tehu,baby to beru 3x denne veam,to sa urcite informuj..ja to beriem uz od zaciatku tehu a teraz dokonca 2x denne,zelezo beriem 2x denne a aj tak som anemicka,zelezo sa nenachadza v strave a ked ti ho male bude brat,bude sa ti tocit hlava a budes odpadavat,magnezium zabranuje tvrdnutiu bruska,co vyvolava kontrakcie a predcasny porod,ked som lezala teraz 3 dni v nemocke,vies co mi pichli do zily? magnezko,tak sa po niecom pokukaj v lekarni,lebo nie kazdy dr. to dava...precitaj si na nete o tom,je to aj na konikovi vela tem...

petkaerdal
23. apr 2009

no nemala,ale zase som neotehotnela prirodzene,ale po 4 ivf a to ma stalo bolesti v srdci,takze kazdy nieco mame,zle mi ale byvalo,akurat,ze som nevracala,lebo som sa vzdy najedla,tak to fungovalo u mna..
aj ja tu uz jojkam ,ze by som chcela uz aj porodit male 😀 😀 ,ale mame cas este 😝
a ja to mam horsie,ako ty,ja ich tam mam dve,takze ked ty budes tam kde ja,budes sa aj tak citit lepsie,ako ja :- 🙂

aj ja som povedala muzovi,ze uz dalsie nebude,on ze este pokus o chlapca bude 😕 😕

veam
23. apr 2009

Petka utekam k tej lekarke...potom sa ozvem pa

petkaerdal
23. apr 2009

pa 😉

babulka123
autor
23. apr 2009

baby pridala som foto ako to u nas teraz vyzera... pomooooc

petkaerdal
23. apr 2009

😅 😅 😅 no potes babul
a kde si? niekde medzi tym bordelom v obyvke? u nas to bolo podobne.ale uz to tak nevypada

veam
23. apr 2009

Ahojte...je tu niekto?uz som spat...