Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mici11
12. aug 2009

Ahojte,

No my mame maly problem, Samka nam ako sme boli v Polsku trosku rozmaznali, stale ho mal niekto na rukach, tak ho to teraz oducame. Ale placka o dusu ☹ ☹ ☹

Tvojka a co si davala proti teplote, ci nic? Peti a ty ake cipky zvyknes dat po ockovani? Niekde si to uz pisala...

mici11
12. aug 2009

pridala som fotecky zo svadby, ak chcete kuk 🙂 😉

tvojka
12. aug 2009

Mici,dala som Panadol sirup.Jednu dávku hned ako sme došli domov a potom ešte večer,ked stúpla teplota.
S tým odúčaním asi viem o čom hovoríš...Ja sa pokúšam Eliške vysvetliť,že nemôže byť len ona stále na rukách,tak ju nechám plakať v postielke až kým nezaspí.Chúda moje,srdce mi to trhá,ale nedá sa inak,ked sú dve.

Peti,my sme dostali tú istú vakcínu a aj pneumokoky,takže boli pichnuté do oboch nožičiek...aaau!

tvojka
12. aug 2009

Mici,ty si aká chudučká!!!Krásni ste všetci 😵 Nevesta mala peknú kytičku.

floskula
12. aug 2009

ahoj baby, pozdravujem vas vsetky. asi mate inu debatu, ale mam vsa vsetky pozdravit od emky1.
nema pristup na net, lebo je v nemocnici na infuzkach kvoli tehu nevolnostiam. schudla 4 kg za tyzden, je na zaciatku 8tt. ale ze mimisek sa ma dobre, ma hrdych 9 mm a krasne srdiecko. 🙂

petkaerdal
12. aug 2009

mici ahoj,ved ty sa strasac? no dalsia motivacia,chudnem dalej 😀 inak mam uz minus 2 kila 😀 ,ale idem dalej,chcem byt,ako ty 😀

no ja mam vibrucol,je to po ockovani ,aj pri zubkoch,upokojuje to babätko a aj proti horucke,pouzila som 2x po prvom tom ockovani a zabralo,teraz som este nepouzila,baby su zatial v pohode 🙂
je to aj na Sk,tak sa pozri po takom niecom,aby si mala pripravene

tvojka,to naraz? my sme dostali jednu 6 valentnu a tie pneumokoky sa mame rozhodnut,to nieje tu povinne

ahoj flos,juj chuda emka,pozdrav ju odomna,som rada,ze malicke je ok

petkaerdal
12. aug 2009

flos ako sa mas ty? co nove?

petkaerdal
12. aug 2009

inak mici ja nedovolim väcsinou nikdy deti na ruky,mozno blbe,ale to by som potom zosedivela doma,len tak na gauci lezkaju baby a rodina moze obdivovat 😀

pointka
12. aug 2009

Ahojte.

My sme boli dnes v poradni, mala je uplne vychvalena od Doktora, vazi 5,7 kg a meria 58 cm 🙂 Za 2 mesiace narastla 10 cm a pribrala takmer 3 kg! Doteraz sme boli vzdy kusok pod priemerom a teraz v oboch mierach vyskocila nad priemer 🙂
Buduca poradna ockovanie... uf, no mam strach 🙂

mici11
12. aug 2009

No baby dik za komplimenty, ale brucho este zato mam 😀 Ja mam 54 kg presne ako pred tehu.
Peti mas pravdu s tym, ze nedovolis brat na ruky, ale tu sa moc nedalo. Svagra vidime 2 - 3 krat za rok. No co uz, nejak si poradime...
My ideme 8.9. na tie ockovania, proti comu je to vlastne?
Peti, Tvojka dik za rady.
Floskula dik za info, pozdrav Emku a ze nech sa drzi. Infuzky urcite zaberu
Poi ahoj, no mala ma peknu vahu, nas Samko ma 5100g, dnes sme ho vazili a meral 59cm.

pointka
12. aug 2009

Mici ty mas aku super vahu 🙂 Ja mam tiez tak ako pred tehu, resp. o 2 kg menej, ale brucho mam a hroznu postavu ☹

Mici ta jedna je hexavakcina, to je na vsteko mozne (je tam dost toho v nej) a druha je na pneumokoky.
Peknu vahu mate tiez 🙂

petkaerdal
12. aug 2009

mici ja sama neviem,co to bolo,ale ma to 6 veci,tym skratkam nerozumiem vobec a ten rotavirus je zevraj hnackovy...inak ziadna reakcia zatial,super..

poi a co je presne ten rotavirus?

mici11
12. aug 2009

Poi jasne uz som si spomenula, dokyna mi to aj vravela, diky.A tiez dik za kompliment,ale brucho mi fakt trochu ostalo, ale som spokojna. Myslela som , ze tie kila pojdu tazsie dole, uz "len" sformovat postavu 😀 😀

mici11
12. aug 2009

Peti diky 😉 tu je nieco o rotaviruse

http://www.rotavirus.sk/

petkaerdal
12. aug 2009

mici dik za link 😉

mici11
12. aug 2009

Peti nemas za co 😉 Mne Samko dnes zaspal uz o siedmej, to ma z toho plackania ☹ , ze som ho nebrala za kazdym na ruky ☹ Normalne mam z toho zly pocit, ale cely den ho nemozem mat na rukach 😒 Jaaaaaaj niekedy je to take tazke...
Tebe baby uz spinkaju?

tvojka
12. aug 2009

Mici,aj ja mám z toho niekedy výčitky,pripadám si akoby som ju týrala... 😖

Ozaj,čo ste spomínali kolotoče,ja mám ten istý čo ty-Peťka 😉

čo sa týka váhy,ja už mám o 4kg menej ako pred tehu,ale tiež brucho mám,neviem,či to niekedy zmizne.asi by to chcelo cvičiť 😝 .Peti,ty ešte dietuješ?

tvojka
12. aug 2009

Poi,čo dávaš tej Sofinke papať,že je z nej taký valibuk?Parádne miery má 😲

Tiež zdravím Emku,nech je čím skôr fit a babatko v poriadku.

mici11
12. aug 2009

Tvojka, ale co sa da robit, ze? 😒 Ty kojis stale, ze: Neprikrmujes? Ja nie mliecka zatial mam nastastie 😉

vierka
13. aug 2009

dobre ranko babulky 😀
tusim sa tu rano stretavame pomaly len tehulky a vecer pomaly len maminky 😀

floskula - dakujeme za info... aj odomna pozdravuj emku a ze nech sa drzi a je super, ze mimi sa ma dobre a infuzky jej urcite pomozu a daju malinemu tie hlavne vitaminky...
a ty sa mas ako???

tvojka - ze ty si mala nejake pekne tehu fotky od tej Husenicovej (ci ako sa vola), bola si spokojna???

no ako tak citam, tie vase deti pekne priberaju 😀

pointka
13. aug 2009

tvojka, mala papa rakusku Bebu 🙂

babulka123
autor
13. aug 2009

baby mala mi spala v noci 8 hod. skoro mi prsniky praskli....
som zvedava ako bude jest cez den...

vierka
13. aug 2009

babulka - no jake dobre babo, ze 8 hodin 😀
aj ked urcite tie tvoje stavy ked ti mleeecko vyteka pomaly aj usami nie su asi prijemne 😅

babulka123
autor
13. aug 2009

noo to nie a hlavne neviem ci je to dobre ze take malinke babatko prespi tak vela.. a nehovoriac o tom ze potom je na prsniku aj hodinu... a furt nema dost..

petkaerdal
13. aug 2009

ahojte,
tvojka a si spokojna z kolotocom?
este dietujem,ale uz nie tak silno,ako predtym.

mici,vcera uz spinkali

poi,to nam z tej beby tak priberaju deti 😀

babul,to ani mne neprespia tolko dlho 😀

mici11
13. aug 2009

Ahojte,

Peti Samko mi vstal o okolo tretej, spinkal 8 hodin, potom vstal o 7:15 a potom az o 10-tej 😅 😕 takto dlho potiahol prvy krat. Tak som sa dobre vyspala.
babulka IP.
Vierka ako, boze uz 18 tt??? Kedy ides na 3D? Ja som bola v 24 tt. Pozeram, ze mas termin 20.1., mohla by si to stihnut 14.1. vtedy mam narodky 😀 😀 😀

veam
13. aug 2009

Ahojte...Ako sa dnes vsetky mate?

Ja som nejaka leniva,taka nijaka,asi to bude tym pocasim,ani sa mi nechce nic robit,ale hlavne ze neni teplo.

mici11
13. aug 2009

Veam ahoj, aj ja som taka ako lekvar, nic sa mi nechce. Je u mna mamina tak spolu varime a zabavame Samka 😉

vierka
13. aug 2009

mici - to som urcite este koniec 17 tt - lebo konik mi sem tie tyzdne hadza v predstihu 😀
na 3D idem 20.9. - to by som mala byt tak 22,5 tyzdna ked dobre ratam 😅
no oficlany termin od dokiho mam 23.1., mne sa paci termin 20.1., mangelovmu kamosovi Milosovi sa paci ten termin 23 - lebo on ma vtedy meniny, kolegyni sa paci 12 - lebo ma vtedy narodky, tebe 14 😀
normalne zacnem vyberat peniaze a kto da viacej, tak na tej jeho datum budem rodit 😀 😀 😀

ja mam dnes dilemu z kocikom a voooooobec sa mi ju nechce riesit... to bude tym pockom, lebo aj ja som jak marmelada a nic sa mi nechce 😅

petkaerdal
13. aug 2009

mici,mne takto spinkavaju uz dobrych par dni,zalahnu ale o 21,vstanu o 3.30 a potom potiahnu min. do 8 ,uz sa stalo aj do 9.30,aj dneska spali do 9.30..super sa vyspim aj ja

veam,aj ja som taka nijaka,ako vzdy 😀

Vierka,aj som zabudla ,ze ty si marmelada 😀