Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

vierka
14. aug 2009

ahojte baby...

no ja som si myslela, ze budem nutena kupit kocik uz vcera 😅 tak ale este dnes volam do jedneho obchodu, tak hadam mi povedia ze kludne staci az v novembry ked si ho objednam, ze sa to bude dat v pohode kupit 😀

peggyyy
14. aug 2009

veam no najskôr sme sa zamerali na veľké veci a tie drobné veci si už pokúpim postupne 😀
vierka aký kočík chceš? máš aj foto?

petkaerdal
14. aug 2009

mici,isla som kvoli ponozkam ,ale ako vzdy som neodolala aj inym veciam,kupila som tricka pre deti,ponozky a sebe teplaky 😀 ine nic..
teraz idem ku kamoske na navstevu,beriem len Selin a drahy bude mat aylin,nech sa nenudi nahodou 😀

petkaerdal
14. aug 2009

mici a premietacku si pripevnila na postielku? ja som nepripevnila,lebo pouzivam aj na gauci a aku mas? daj link
inak aj ten kolotoc je super,male mi pritom super zaspia,aj v noci po krmeni,len pustim a ani neviem,kedy zalomia,ja skor nez oni 😀

petkaerdal
14. aug 2009

Vierka aj ja chcem vidiet kocik 😀

babulka123
autor
14. aug 2009

ahojte... ono je to sranda ale clovek uz nejako nestiha ako predtym.. a to mala v kuse spi..
ale uz aj prania je viac, a furt nejake papiere vybavovat uz ma to nebavi... idem si zdriemnut k malej.. cmuuk

petkaerdal
14. aug 2009

babul,no tie papiere je vybavovacka..to nebavilo ani mna..
ved ty to mas este super,ze len stale spinka..ja uz tazsie,uz nechcu spavat zaby

mici11
14. aug 2009

Peti premietačku mame pripevnenu na postielku - zatial. Mame ju len od vcera 😀 Ale dobry napad, budem pouzivat aj v obyvacke. Neviem najst link, ale je to disney premietacka, pokukam este a dam aj link. Len teraz nestiham cakame navstevu pridu znamy, maju o mesiac strasieho synceka, tak bude veselo 😀 Kolotoc mame len taky obycajny, bez dialkoveho a bez premietacky. Ty mas aky?
Babulka presne ako pises, aj ked drobec spinka, vzdy je co robit. A to pranie....Neviem sa doprat ako sme sa vratili po 5 dnoch s Polska 😅
U nas tie papiere vybehal vsetky drahy, chudacik moj.
Vierka aj chcem vidiet kocik!!! 🙂 😀

veam
14. aug 2009

Vierka no kde si,aj ja som zvedava aky kocik sa ti paci.

Pegg a co vy a kocik,uz mas nejaku predstavu,alebo nejaky vysnivany? 😀

Petka dobre si urobila ze si jednu nechala muzovi,ty mas menej starosti a tvoj sa aspon nenudi. 😀

Babulka co vsetko vybavujete?

peggyyy
14. aug 2009

veam mne sa páčia kočíky ako je TAKO ale uvidíme, manžel súhlasil, že cez víkend pôjdeme niečo pozrieť tak vam dám vedieť

veam
14. aug 2009

ok tak dobre vyberte a budete hned aj kupovat?aku farbu by si chcela?som zvedava 😀

petkaerdal
14. aug 2009

mici je to premietacko od Tomy? lebo aj ja mam disney..
tak som spät z navstevu,idem kupat,krmit a spat..

peggyyy
14. aug 2009

veam asi nebudeme hneď kupovať, ja by som chcela niečo neutrálne ako asi zelený

veam
14. aug 2009

mne sa tiez pacia zelene,ale kedze ich tu je plne mesto,tak sme taky nekupili 😝

emka1
15. aug 2009

Caute baby, po tyzdni ma pustili z nemocky domov, od konca 6tt mi strasne zle od zaludka - cely den, celu noc, nedokazem absolutne nic zjest, len trosku caju a suchy rohlik, vsetko sa mi zasekne v krku, a napina ma, nastastie nevraciam, ved ani nemam co, schudla som 5 kg. Po 10 dnoch trapenia som to uz nevydrzala a isla som na pohotovost, tam si ma rovno nechali, lezala som tyzden na infuzkach - s podporou Ranitalu a Torecanu, mala som pozitivne ketony v moci na 4 kriziky z 5 stupnovej stupnice. Stabilizovali ma, po 3 dnoch sa mi ulavilo a konecne to ustupilo a konecne som sa aj schuti dokazala najest, pribrala som naspat stratene kg. Pustili ma na moju ziadost po tyzdni domov, ze to skusim bez infuziek, ci to zvladnem, ale zistujem, ze to opat nie je ziadna slava. Som na konci 8 tt, a asi sa budem musiet opat na infuzky vratit, lebo takto zahyniem od bolesti. Katastrofa ....
To je dan za to moje vytuzene tehotenstvo 😖 ....
A ja si to odtrpim aj za baby, ktore ani nevedia, ze su tehotne 🙂
Uz len mesiac a som na konci 1.trimestra, snad to potom ustupi ....
Zobrali ma v nemocke na utz. babatko je nastastie v poriadku, uz mame viac ako 1 cm 🙂 - tusim floskulka vam pisala, pisala som jej SMS z nemocky.

mici11
15. aug 2009

Ahojte,

Emka moja zlata, mas ty ale trapenie, ale aspon ze ti infuzky pomahaju. Hlavne ze je babo v poriadku. Mne byvalo zle cele tehu, ale len vecer a nie tak az ako tebe. Ale bola som tiez v nemocke na infuzkach. Po 1.trimestri sa to urcite zlepsi. Len to vydrzat, ze? Nic prijemne, ale stoji to zato.

My sme boli dnes na nakupy aj so svagrinkou, ockovia sa prechadzali s drobcami a my sme povymetali obchody, vsade su 50% zlavy 🙂 😉 . Potom sme si dali kavicku a sli domkov. Teraz moji chlapy spinkaju a potom ideme k znamym na dom. takze taky vegetik. A vy ako?

veam
15. aug 2009

Ahojky baby...

Emka chuda nase super ze si uz doma,viem dobre ako ti je,mne byvalo podobne tak do 5-6mesiaca potom to nejako ustupilo samo.Snad nebudes uz musiet ist do nemocky a snad ti to uz prejde.Hlavne ze je male ok.Drzim palce.

Mici tak si obuchala peniazky?a na com?odkial vlastne si?

vierka
15. aug 2009

ahojte baby 😀

Ku KOCIKU - nejde tak o to aky sa mi paci, ale aky som chcela, kvoli tomu, ze segra mi dava vajicko, tak som chcela dokupit len vanicku a karku k nemu - je to znacka Chicco.. no lenze na moje pocudovanie, mi nikto len kocik a karku (dvojkombinaciu) kocku proste nepreda 😖 mali len v jednom obchode, aj to posledny kus, zeleno-ciernej farby... lenze som nebola uplne stotoznena s tou farbou, tak som ho proste nekupila... kaslem im aj taku znacku ked to nedokazu predat bez vajicka... tak som sa rozhodla, ze si zacnem vyberat kocik, nejaku trojkombinaciu a urcite ju kupim aj lacnejsie nez mi oni ponukali tu poslednu dvojkombinaciu, kde by som si nemohla vybrat ani farbu ani nic 😠 😀

emka - spravy od floskuly sme dostali... to je smola, ze musis byt na infuzkach, ale co by clovek nespravil pre babo a hlavne ze je babo v poriadku... a hadam sa ti po prvom trimestri ulavy... tak sa drz!!! 🙂

mici11
15. aug 2009

Veam ano oplieskala som eurace 😀 😀 , ale nie vela - ved boli zlavy 😀 Kupila som si tricka, rifle, slapky - celkom dost veci. Drahemu tricka a tak

Vierka zvlastne, ze ti nechcu predat kocik bez vajicka, s tym som sa nestretla. Aky maju s tym maju problem nechapem, ved vajicko samostatne predaju v pohode 😅

A kde je nasa Petulka, a hlavne Mau, Tvojka a Janulka??????

mauzos
15. aug 2009

Mici tu som 😉 Ahojte 🙂
Citam pravidelne, len akosi nestiham odpisovat. Sme stale u rodicov, prisiel uz aj drahy, je tu brat s dcerou ... takze mame ine aktivity 😵 Pozdravujem vsetky 🙂

vierka
15. aug 2009

mici - no ved ja som tiez hovorila, ze vajicko bez kociku predaju, ale ked si chce clovek dokupit uz je problem... neviem co to ma ta firma za moooresy v poslednej dobe... ale kaslat na ne... mohli zarobit aspon na kociku a kare, teraz mozem ich firmu z vysoka..... a dam zarobit inej a tam si kupim trojkombinaciu...

mauzos - no ako tak pozeram, tak mate toho vela ked nic nestihas 😵

petkaerdal
15. aug 2009

ahojte,ja som tu tiez,ale nestiham pisat,lebo od rana som taka akcna,ze uz som mrtva,od rana upratujem,drahy sa venuje dneska detom,ale uz mam veget 😀

mici11
15. aug 2009

Mau ok tak sa mate super, pobozkaj za mna chalanov 😉 🙂
Vierka jasne su os...ý... 😀
Peti takze si akcna 😀 No ja idem prave zehlit ☹ 😠 Zajtra idem s drahym na vylet na motorke, Samko bude s mojou maminou. Ideme okolo 10:30 este aj s jednym parom, dame si niekde obed a pokracujeme. Drahy vymyslel celkom peknu trasu, zastavime sa niekde aj na kafe neskor..... Okolo 17:00 chceme byt doma.Celkom sa tesim

petkaerdal
15. aug 2009

mici ty sa mas,mne je s dvomi tazko niekam a ani nemam komu dat postrazit

aka je to znacna tej premietacky?

babulka123
autor
15. aug 2009

baby ja nejako nestiham .. heheh je to sradna..

ale nie dnes sme bol vonku, boli sme pozret babku a dedka, a isli sme autom a mala sa tusim nevie doteraz spamatat z toho .. tolko zazitkov ze mi ledva ledva teraz zaspala.. moje zlatko .. este to nievie asi dobre vstrebat.. ale nevadi aspon bude dobre spinkat v noci ... tedda dufam .. hehehe

mici velmi sa mi paci ze takto behate s manzelom .. len mi pvoedz ty este kojis?? ako to potom riesi babka..???

my zatial chodime kade tade po rodine, chodime sa ukazovat .. ved si viete predstavit ako to je.. a znamy chodia na navstevy takze stale je to take akcne.. od pondelka budeme s babulkou same , tak som zvedava ako to budeme zvladat.. ale sak to nemoze byt o nic ine ako v nemocke ked sme boli same tiez...

inak priadala som nejake foto .. a teraz uz idem haji lebo hladosko sa aj tak o chvilku zobudi.. cmuuk

petkaerdal
15. aug 2009

babul,mala je sladka..
co nemozes spat? 😀

babulka123
autor
15. aug 2009

jeeej ty si este hore.. ja by som aj mohla ale doteraz sme bojovali s malou .. dnes toho ocividne bolo na nu vela a nevie sa nejako ulozit..

uz som ju aj nakojila nezvycajne skoro na nu... jedla o 8 vecer, potom si poriadne grcla lebo bola nenazranko.. a teraz som jej dala znova ale nevie sa nejako utulkat aby zaspala... vypadne jej dudel {obycajne ho vypluje sama po chvili ako zaspi} a uz je hore a blaci.. dnes to vyzera na super noc.. hehehe

petkaerdal
15. aug 2009

aj moje take byvali,ked sme mali navstevu..ona si zvykne

aj mne to robi jedna s tym dudlom,hned,ako vypadne,tak placka,je zvyknuta,ale Aylin nie,ta nema rada dudel

babulka123
autor
15. aug 2009

vacsinou ho vypluje sama ale dnes... noooo vela veci okolo ... a nove veci a hodina v aute.. ale sak nech si zvyka ze zivot nieje pericko..

idem spinkat. .cmuuk

mauzos
16. aug 2009

ahojte 🙂
to tu dnes este nikto nebol?
Babulka mala je zlatunka 😵