Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

peggyyy
12. sep 2009

veam no myslím, že mám už všetko ale vždy sa nájde nejaká drobnosť, na ktorú sa zabudne a v tom boxe som mala nejaké letáky, plienku, cumlík, olej pe tehotné na brucho, kávu Caro a čo ja viem čo ešte? a ty?

petkaerdal
12. sep 2009

ahojte baby,az teraz som sa sem dostala,bola som zaneprazdnena

Jani,ako pises,su na to maminy aj horsie ,ako my a moje tiez stale v noci papaju,nejak sa to uz ani nesnazim odnaucit.

tvojka,asi to stretko by sme mali odlozit na niekedy inokedy,ked neprideme vsetky,rada by som vas vsetky videla.

pegg,veam,ved vy uz idete coskoro rodit,uz sa vam to krati

😉

veam
13. sep 2009

Pegg ja som tam mala casopis dieta,knizku pre tehotne,tiez letaky,cumlik,caro,olej pre tehotne-taky smradlavý a plienku som nemala... 😀

mauzos
13. sep 2009

ahojte 🙂

tak oni tie boxy velmi nezmenili, ja som tam mala tiez v podstate to iste, len tam bol este taky hnusny Mama drink a mala mineralka 😀 Inak tie cumle si nasi oblubili (neviem ci su tam teraz tie iste, take skosene silikonove NUK). Mne ich dala sestricka este par kusov, lebo rusili boxy, mali tam veci po zaruke. Takze aspon cumle sme nemuseli kupovat 😝

jvo
13. sep 2009

mau mala spapa dost prikrmu aj som jej uz varila aj sme mali kupovane ked nebol cas varit a z toho kupovaneho zjedla 1/2 poharika v pohode viac som jej nedavala ked sa ma zacat postupne aj toto som sa bala ze som jej dala vela to je tusim 125 gramovy poharik ale asi by zjedla aj viac takze velmi sa tesim ze je chuti len ju chuderku mrkva troska zapiekla tak cistu jej uz asi davat nebudem buduci tyzden vyskusam cukinu so zemiacikom a mozno aj kasu na veceru tu ste skusali ktoru my mame kupenu ryzovu mliecnu a ryzovu mliecnu bananovu a tusim mrkvovu ale to tiez sa bojim ci nebude zapekat tak asi jej dam tu cistu ryzovu

petkaerdal
13. sep 2009

ahojte baby,
mau,jvo a ktoru davku mliecka treba nahradit prikrmom? planujem nieco skusit po stvrtom mesiaci.

mauzos
13. sep 2009

tak super Jvo, ze ti mala tak pekne papa 🙂 Dufam, ze uz aj nasi sa rozbehnu, len cakam kym sa vyliecia a zacnem do nich pchat znova 😀
Kase sme uz mali vselijake, Lukimu chuti najviac nemliecna jablkova, davam mu do toho jeho Nutrilon a Tomimu to je jedno, jemu chutia vsetky. Vcera som skusila bananovu a aj ta mu chutila. Kupila som viac druhov a striedam im to. Inak strasne rychlo sa minaju, za 3 dni je po krabici 😠

Peti zeleninovym prikrmom by sa mala najprv nahradit obednajsia davka, na veceru kasa a potom neskor desiatova davka ovocnym prikrmom. Tu mas dobru stranku ako postupovat a co vsetko mozes davat http://kojeni.net/prikrmy.php

petkaerdal
13. sep 2009

mau dik,pokukam to
neviem si to ale trosku predstavit,tu desiatovu davku,pretoze mne jedia o 8 a potom obed o 12,to mam ako spravit? o 8 mlieko,potom neskor teda to ovocie a poobede zeleninu? 😕

mauzos
13. sep 2009

peti to v podstate zalezi na tebe, kedy co das. Tak ako som ti napisala je to vseobecne zauzivane. Mozes dat ovocie napr. na olovrant, to je v podstate jedno. Asi by som radsej dala o 12 zeleninu, lebo neskor budes pridavat uz aj maso, aby si zvykli, ze vtedy je obed - hlavne jedlo 😉

loginka
13. sep 2009

tomu odlozeniu stretka by som sa potesila 🙂
ako sa mate? petka uz ides prikrmovat, vela zdaru!

majkaa
13. sep 2009

ahojte prosim vas je to normalne, ked predtym som uz citila poriadne pohyby babatka, uplne skoro celeho a posledny tyzden a pol su to len take uplne male stuhance na jednom mieste, uplne slabucke. Asi po troch dnoch ako to zacalo tak som bola na poradni a tam bilo srdiecko, nehovorila som im to, lebo som si myslela, ze je to len docasne, ale zacinam sa bat.

petkaerdal
13. sep 2009

logi,este nejdem prikrmovat,az ked ukoncime 4 mesiac chcem trosku nieco skusit.

mau dik za rady,stranku som si precitala,este mam cas,potom poradis,ako skusenejsia 😉

inak my sa mame fajn

ozaj baby,mne sa Aylin uz zacina dvihat do sedu,lezat uz nechce.
mau mozem ju uz trosku davat do sedu? nieje skoro?

mauzos
13. sep 2009

peti ze skusenejsia, som sa zabavila 😀 😀 😀 Len aby ste nezacali skor ako my. A s tym sedenim ti neporadim, co je spravne. Kym babo samo nesedi, nemalo by sa davat sadat ... ale nasich tiez uz nebavi len lezat, uz sa v kuse dvihaju, takze ich sem tam dam sadnut. Odgrgujem ich uz len v sede 😝 Uz som objednala aj stolicky, su polohovatelne, tak tam sa im bude pacit 😉

babulka123
autor
13. sep 2009

ahojte.. no u nas nic nove. ja mam nadchu ako svina.. a mala .. no vsetko je ok , ja uzasna = ked spi.. heheheh 4 hod, cez den v noci tych 6-7 ale to jedenie .. baby tak placem zarovne s nou .

uz som si pisala aj s annag, mam asi vela mlieka... mala mi tak place na prsniku... uz neviem co mam robit skusala som vsetko .. nic nezabera. po jedle ked ostatne deticky odfukuju spokojne tak ta moja place a place a place.. no des.. a neviem jej pomoct, potom sa nejako ukludni s dudkou a je dobre..
takze tak..

ozaj ako ta sobota plati to ???

mici11
13. sep 2009

Ahojte,

Tak teraz mam trosku casu, tak vam, idem napisat. Mam za sebou perfektny vikend, vcera sme boli cely den vonku, na obedik, na kavicku, na prechadzku....a vecer som si bola s kamoskami sadnut a ocko strazil Samka. Bolo perfektne, len dnes som cely den ospala, hold vyšla som z cviku 😀 Porobili sme aj dost foteciek vcera ,par som hodila aj na Facebook, zajtra hodim nieco aj sem 😉

Majkaa to moze byt, niekedy su pohyby intenzivnejsie , niekedy menej, ale rozhodne by som o tom dokymu povedala 😉 Neboj vsetko bude OK

Babulka no teda, to ma mrzi ze Ninka tak placka ☹ aj ti Annaq poradila, co sa s tym da robit? Inak ona je skvela, aj ja som sa uz s nou par krat radila 😉
Jvo tak fajn, ked mala tak pekne papka.So zvedava na Samka, ako bude on papat.....iste sa pobavime
Peti aj Samko sa dviha do sedu, ale este mu to moc nechcem dovolit. Pre neho je to ozaj este skoro....
Mau ano si skusenejsia 😉 , aj ja si budem chodit k tebe po rady. A fajn link,dik

A samozrejme vsetky pozdravujem a idem uz konecne dospat vcerajsiu noc 🙂

babulka123
autor
13. sep 2009

mici samozrejme poradila.. bola velmi zlata.. uz asi tyzden si snou pisem.. cez vikend sa nenapravilo to co som jej pislaa a poradila tak dala dalsi navrh tak skusame.. uvidime co bude ale verim tomu ze to pomoze, doteraz to bolo ok co poradila.. tak uvidme.

veam
14. sep 2009

Ahojte babule...

Tak ako po vikende?ja som v sobotu spala u nasich lebo manza mal nocnu a vcera na obed sme prisli domov,mali sme aj hned necakanu navstevu,jednu kamosku s dcerou...

Vierka co si nakupila na jarmoku?

Este som zabudla ze v tom prenatal boxe som mala aj vzorky prasku persil a avivaze.

mauzos
14. sep 2009

Ahojte 🙂

Babul Annag je fakt poklad,mne tiez radila ohladom niecoho, ona sa nad vyzna vo vsetkom co sa tyka deti ... urcite ti pomoze a zvladnes to 😉 Sranda, ze si myslela, ze budes prikrmovat a nakoniec mas vela mliecka.

Mici ty tiez neprehanaj, ze skusenejsia, takisto mam prve deti, ako vy, akurat sme trosku starsi, tak uz mame toho viac za sebou 😝 Tiez hladam rady, kde sa da, esteze vymysleli ten internet, to je na nezaplatenie.

Veam a aky dudlik tam bol? U nas vikend nic zvlastne, drahy robi na smeny, takze my mame vikend, ked ma volno 😀

veam
14. sep 2009

Mau cumlik bol nuk taky biely so zltymi zajacmi...teraz mame spolu 6cumlov,takze mozeme stracat... 😀

mauzos
14. sep 2009

Tak to bude asi ten isty, len my mame s kacickami. No uvidis ktory bude malej chutit 😀 My sme mali len tieto a nastastie im pochutili, aj ked na flasky sme museli postriedat viac, kym sme prisli na to, ktory je naj.

petkaerdal
14. sep 2009

ahojte,
baby napapane,uz driemkaju,u nas je pod mrakom a zima,ako v rusku 😖

babul,nechapem a co je s Ninkou ,ked mas moc mlieka? preco placka?

mici,ty si teda uzivas,len neprehanaj 😀 ,budes unavena.

mau,dik za radu,tak nebudem moc davat do sedu,ale ked moc place,tak si ju tak na brusku troska posadim,nechce uz vobec lezat 😖 sama sa uz dviha

petkaerdal
14. sep 2009

baby a ako je to s cumlami,ako dlho sa mozu pouzivat? ja mam aj kaucukove a o tych som citala,ze by sa mali po 3 mesiacoch vyhodit,ako je to,neviete? pouzivate stale tie iste od narodenia? ja som este nevyhodila ziaden

babulka123
autor
14. sep 2009

peti .. ani nehovor.. des a hruza.. kazde jedno kojenie, lebo tym ze ho mam vela tak jej to tece asi a sa jeduje.. no nic moc.. to co kazdy hovori ze kojenie je radost tak pre mna je to stres co zas bude..
ale snad to uz bude ok, teraz skusam nieco co mi poradila annag tak uvidime.. snad sa to da do poriadku..

co sa tyka tych cumlov, ja mam asi 5 ks, a stale ich striedam ,nedavam len jeden lebo je zyvkom ze si na jeden potom dieta zvykne a ostatne nechce , ono si ho nejako rozuzla a potom nechce novy..
takze peti obmienat a priebezne vyhadzovat, ano je pravda ze po 3 mesiacoch treba menit.. tak isto ako ty si menis zubnu kefku {teda mala by si } hehehe

a co s tou sobotou plati to ?

mici11
14. sep 2009

Ahojte,

Tak ja som sa perfektne vyspala 😉 Uz mam aj upratane, este musim navarit a mam veget.
Mau veru internet je na nezaplatenie, vsetko tam clovek najde. 😉
Peti no nprehanam, ale v sobotu ideme zas na tu svadbu 😀 ozaj ides teda so mnou???Ja som menila Samkovi dudlik po 2 mesicoch, teda 2 mame v obehu. Mam doma asi 8 dudlov, ale on chce iba ten canpool babies maly, gulaty silikonovy. A tie ortodonicke a tie ploske, to vobec nechce.No co uz.
Babulka ☹ no ja som si kojenie uzivala, teda aj uzivam, len sa musime aj dokrmovat, lebo Samkovi to nestaci. Jedine z coho som smutna, ze po kojeni vzdy grcka a nestihame sa prezliekat a po nutrilone vobec ☹ lebo mame ten AR.No zle co uz...
Veam aj ty vedies aktivny zivot 🙂 a ako sa citis?

babulka123
autor
14. sep 2009

mici ak sa mi to upravi a mala bude po kojeni spokojna tak si to bude aj ja .. ale teraz sa viac bojim ..

a prosim ta nic si z toho nerob ze musis dokrmovat, vies ako bude rast.. ako z vody.. velky pevny chlap.. sak zatko ako sa patri .. cmuuk

babulka123
autor
14. sep 2009

a co sa tyka dudlov, tak v nemocke pouzivala ten zrezany ortodonicky ale teraz si zvykla na tie ploche, silikonove, tak zakazdym ked idem do DM kupitm.. hehehe aby sedelo s obleckom nie??? no poviem vam uchyl som ja najvacsi.. hehehehe ale zas to ma vyhodu lebo vzdy mam nejaky po ruke..heheeh

veam
14. sep 2009

Mici no aktivny ako aktivny,nechce sa mi byt stale doma sama zatvorena,uz ma to jeduje a poriadne...musim sem tam niekam vyrazit,lebo by som sa zblaznila 😀

mici11
14. sep 2009

Veam ved jasne, ti som myslela v dobrom,ja som tiez taky viedla 😉 Doma by si sa ozaj zblaznila.
Babulka, verim ze sa viac bojis, verim ze sa to upravi 😉

mauzos
14. sep 2009

tak mna ani nenapadlo, ze treba cumel po case vyhodit 😲 ale mame plno na striedacku, nepouzivaju stale len jeden, tak snad este tych par tyzdnov do polroka im neublizia a potom by uz mali mat vacsie, takze budeme musiet dokupit 😝 Inak ja ich stale vecer dam sterilizovat s flaskami, teraz ked su chori, tak za kazdym papanim.

vierka
14. sep 2009

ahojte babulky 😀

dneska dovolenkujem, tak sme vstavali trochu neskor 😅 potrebovala som si oddychnut po tom vikende co sme tri dni vkuse stale len chodili a jarmocili 😀
no amoja bilancia z jarmoku - nekupila som si nic, minutych 0 eury 😕 ja som vedela, ze nemam robit nakupy s mangelom 😅 to bolo len same "a toto ti naco bude", "toto je este cas kupit" a bla bla bla 😀 takze pojdem niekedy na nakupy bez neho a bude to rozhodne lepsie 😀 inak som si tam nakupila len plnu igelitku tureckych medov a jadierok a tak a to ma o dva tyzdne caka test na tehu cukrovku 😅 no hadam to bude v pohode 😀

pegy - kocik je peknucky, ja sa tiez do toho Pezinku chystam ist to tam omrknut... inak sa mam skvele, uzivam si pohyby a je mi dobre 🙂

veam - a ty ako??? ako sa mate???

idem popridavat nejake nove fotecky, aj taku ze ako dobre sa spi pri kolotoci Fisher price 😀 😀 😀