Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
25. sep 2009

Mici to ti samulo krasne spinka...inak aj ja by som si dala vyzivu a kasicky tiez 😀 😀 😀

veam
25. sep 2009

Inak ja som sa este zabudla pochvalit,ze som nejaka chora,uz ale treti den...som prechladnuta,sopel a uz ma aj v krku trochu boli,vcera som mala aj zvysenu teplotu...tak asi uz nebudem lietat a doma pekne lezat...

petkaerdal
25. sep 2009

mici,tak tebe nespinka cez den,moje cez den co to pospia a budia sa zase v noci,co uz 😀 ,ale mam pocit,ze sa budia zo zvyku,lebo v noci mi malo spapaju,len neviem,ako ich to odnaucit 😖
tak boli sme na nakupy,plne ruky,ledva sme sa vytrepali do bytu aj s autosedackami

baby,inak ja som cele tehu jedla jablckove vyzivy s piskotkami a lubim to od detstva dodnes 😀

petkaerdal
25. sep 2009

veam,tak oddychuj a liec sa,uz sa ti to krati,oddychni si,kym mozes 😉
inak a co porod? bojis sa? 😀

veam
26. sep 2009

Petka zatial sa nebojim,aj ked ma vsetci strasia,som v tom ze ked mam siroku panvu sa mi bude dobre rodit...necham sa prekvapit 😀

petkaerdal
26. sep 2009

ahojte,
tak to je dobre veam,ze sa nebojis,zatial 🙂 a mozno to pride na teba tak rychlo,ze ani nebudes vediet a budes mat po tom,ako u mna 😀

co budete robit kocky? ja pomaly upratujem,varim,kym male spia 🙂

veam
26. sep 2009

Petka ja budem asi len odpocivat dnes,budem sa liecit trochu na prirodnej baze,lebo neviem ake lieky mozem a ake nie...manzel vari a ja som tu...
No uvidime aky bude porod...
Baby aj vas tak boleli krize a panva alebo co ma to boli mesiac pred porodom?Boli ma to hlavne ked sa staviam z postele alebo zo sedacky a ked chodim,tusim kazda jedna kosticka sa mi tam hybe...

babulka123
autor
26. sep 2009

baby necitala som vas, ale mam otazku.. kolko davvate svojim detom z flasky? mne ninka stiahne 100vku a o 2 hodky si pyta znova.. nieje to nejako vela.???

petkaerdal
26. sep 2009

veam,aj mna boleli a bolelo ma vsetko a zvykni si,pretoze ani po porode ta neprestanu krize boliet 😀 ,ked budes nosit babo,mna boli doteraz vsetko

babul,moje tu piju najmenej,ale pisu tak 120 az 150 kazde 4 hodky,ked si pyta,tak jej daj 😀 asi je hladosko

baby,tak Aylin sla k svokre,lebo uz som z nej hotova,to je strasny jedos a mame doma len Selin,no poviem vam,ved to ani neviem,ze mam dieta,vy sa mate teda,co mate jedno 😀 😀 😀

no idem dalej upratovat 😖

babulka123
autor
26. sep 2009

peti ale ona stiahne len tych 90-100 potomm uz nechce, ale o 2 hodky znova..

petkaerdal
26. sep 2009

tak nic nenarobis,musis vydrzat a hadam ju to prejde,aj mne toto robila Aylin isty cas,ze pila malo a casto,potom po mesiaci sa to upravilo nejako samo.

mauzos
26. sep 2009

ahojte 🙂

babul UM by sa nemalo davat castejsie ako kazde 3 hodiny. Skus jej tac vodicku alebo cajik, mozno je len smadna.

Pati ty sa mas 😉 Manzel isiel s nou, ci ste ju tam nechali samu? 😲

mauzos
26. sep 2009

Peti trosku som ta premenovala 😀 😀 😀 sorry

petkaerdal
26. sep 2009

mau nevadi,ze si ma premenovala 🙂
sama je tam,museli sme si trosku oddychnut a tak doma poupratovat,uz ideme po nu a svokre ocikala postel 😀 😀
inak som ti vecer pisala,ale uz si spala,co tak skoro? 😀

mauzos
26. sep 2009

odpisal ti Vlafo, ze uz spim? ani mi nepovedal 😠 Bola som u kamosky kocikom peso dost daleko sama, lebo Vlado robil, tak ma to nejak zmohlo 😀
Svokra to prezila? 😲

a idem sa pochvalit, dnes som skusila jablko-mrkva a pochutilo im, padla cela 200g flasticka 🙂 Ty ako pokracujes Peti? Skusas im davat?

mauzos
26. sep 2009

tentokrat som premenovala Vlada, ale mi to dnes ide 😀 😀 😝

petkaerdal
26. sep 2009

mau,super,tak im jablcka s mrkvickou beru 😀
no ja som skusala 3 dni mrkvicku,uz mi ju aj papali,ale tak vseliak,ved poznas,ze im vytekala kade tade ,ale snazili sa,cize im uz chutila,no a dneska som dala mrkvu a zemiak a tvarili sa prekvapene,ale hadam aj to pojde,skusim zase zajtra

inak som vcera pokupila zasoby aj kasiciek,mam pokoj aj na 2 mesiace 😀

a tvoji chlapci to uz papaju pekne? myslim tak,ci uz niesu cely od toho ugrckani 🙂

ano Vlado mi pisal,ze uz spis,tak som vypla aj ja 😀

petkaerdal
26. sep 2009

a kde je nasa Janka? ta sa tu dlho neukazala

a ostatne kocky to tiez dneska flakaju

petkaerdal
26. sep 2009

mau ,kedy isiel malemu ten prvy zubok? ja neviem,co je s Aylin ,uz 2 dni mi vkuse place cele dni,nic jej nieje,nic sa jej nepaci,uz neviem,co s nou,aj tvoj bol taky nepokojny? moze to byt,ze jej pojde zubok pomaly?

mauzos
26. sep 2009

vidis a nic mi nepovedal, musim ho podpichnut, ze ked spim, si pise s kockami 😀

este stale su zadzabani, ked papaju, ale to skor uz tym, ze tam pchaju rucicky a obzeraju sa, tak to skonci vsade. Ale uz nevypluvaju. Aj som ich dnes odfotila zababranych, tak vecer pridam fotky 😉 Som zvedava na cistu mrkvu ako budu reagovat, lebo predtym ich z nej napinalo. Zajtra im skusim dat broskynu-banan, kupila som ovocie, tak im idem prvy krat urobit cerstvu vyzivu 😉 Dufam ze im bude chutit.

A prave pozeram letak Hypernovu a tam budu v akcii Hami kase po 2,79 (povodna cena 3,29) a ku mliekam Nutrilon a Hami kasa Hami zdarma, tak celkom dobra cena. Asi si tiez pojdem urobit zasoby, ved to sa tak rychlo mina 😖

mauzos
26. sep 2009

Peti mozu to byt zuby, ved jej skus potriet a uvidis, ci zareaguje. U Lukiho to zaberalo, takze som vedela ze to su zuby. Jemu zacali ist tesne pred 4 mesiacom, takze mozu uz aj Aylin. On je ten kludnejsi, nastastie nereval cele dni, ale maval take zachvaty, to vidis ze to je od bolesti. No a kym mu vysli, potrapili sme sa vyse mesiaca ☹

mauzos
26. sep 2009

Peti dnes tu nikto nie je, lebo je vikend 😉

uz som pridala fotky 🙂

babulka123
autor
26. sep 2009

mauzi.. maly nemaju chybu..

petkaerdal
27. sep 2009

dobre ranko,
ja sa dneska citim nejaka slaba,nejak mi nieje dobre 😖

mau,tak ides na nakup,narobis zasoby 😀

no daj vediet,ako to chlapcom potom chutilo

a davas chlapcom na zubky tie hryzatka?
a Tomasko je ako na tom zo zubkami? ma tiez uz?

peknu nedelu 😉

mici11
27. sep 2009

Ahojte,

Ja som to vcera dost flakala, ale bola u nas segra a aj u nas spala. A boli sme na leteckom dni, Samko sa to veeeeeeeeelmi pacilo - v najvacsom hluku sladko spinkal 😀 .Tak uz viem co mam robit, ked nebude chciet doma spat, riadny randal.
Babul Samko papa UM 6 X denne vratane noci cca kazde 3 hodiny. A rano stiahne 150ml, potom 120 a takto sa to strieda. Posledne papanie je okolo 20:00 a prespi celu noc a potom papa az okolo 6:00.
Peti, Mau ked Samko papa nutrilon mozem mu dat kasu aj inej znacky ked pride nas cas prikrmov?? Lebo mam vela kuponov na kase v DM.
Inak aj Samkovi ide zubok, uz mu trosku presvita cez dasienko, ale len slabunko. Cim to mam potierat? Je taky umracanucky...
Inak co porabate? My len tak vegetime, aj navarene mame, pojdeme auto umytit a niekam na kafe a zmrzku, kym je pekne. Ale to az poobede.

petkaerdal
27. sep 2009

ahoj mici,ja som dala kasu aj inej znacky,lebo nie vsetky najdes rovnakej znacky,myslim prichute,tak ja kupujem vsetky a v pohode. tie kase su aj ryzove cisto,s mlieckom to nema nic si myslim a tej znacky,co mam ja mlieko ,tak nekupim vanilkovu kasu,takze ja kupujem rad radom vsetky .

my tiez domka vegetime,prave som sa naranajkovala,drahy mi drichme ,deti tiez spinkaju a doma budeme ,poobede len tak von sa prejst,je celkom pekne

ze zmrzku,dala by som si,ale este nie,este chudnem 😖

petkaerdal
27. sep 2009

mici a s tym randalom to nevies,ze deti radi spia? mojim sa tak dobre spi pri vysavaci,ci pri fene 😀

tak aj mojim tam vidim,ze nieco priesvita,zeby tiez zuby? 😕 to sa ma aj potierat? u nas predavaju take dudle,ale nieje dudlik zo silikonu ,ale je taky plastovy a to pomaha na prerezanie,musim to kupit

mici11
27. sep 2009

Ok Peti, tak kupim aj ine znacky 😉 a dik. Ale Petuska kludne si daj zmrzku, ved uz si stihlucka a ked si das sem tam urcite nepriberies 😉

mauzos
27. sep 2009

ahojte 🙂

babul dakujeme.

No Peti tak sa isli zabit za broskynou s bananom. Prva lyzicka bola taka prieskumna, predsa to malo trochu inu konzistenciu ako tie kupenske vyzivy, ale potom som im nestihala davat, ako otvarali pusinky 😀 A priprava vsehovsudy 5 minut, takze urcite im uz budem robit ... ved ovocie mam za 2 € na tyzden a kupenu vyzivu by som mala na 1 den za 2 €, cize dobry rozdiel.

Tomi este nema zuby, ale dnes cely den cirkusuje, tak neviem, ci sa mu uz tiez netlacia. Skusila som mu dat aj gel, tak na chvilu bol ticho ... no neviem to posudit, uvidim aky bude zajtra. Davam im hryzatka, ale oni hryzu aj tak vsetko 😀 A gel sa mi osvedcil u Lukiho Dentinox.

Mici ja som pokupila vsetky tie z DM kuponovej knizky a vsetky im chutili, nebol problem ani so stolicou. Ale kazde dieta je ine, takze musis vyskusat.

Moj doteraz spal po nocnej, teraz ma vystriedal, malym sa nejako nechce spat. A za chvilu pridu nasi aj s Michellom, tesim sa.

petkaerdal
27. sep 2009

mau,tak nejaky gel pokukam aj tu,ani som nevedela,ze nieco take je,dik 😉

to mas pravdu s tou cenou,ved uvidime,ako to bude u nas,ked zacnu normalne papat tie vyzivy

mici,nedala som si zmrzku,aj ked mam v mrazaku taku vanilkovu,ale dala som si nutelu len tak z lyzickou 😀 ,ved uz nedrzim nejak extra dietu,ale davam si pozor,cvicim k tomu,tak pomaly chudnem dalej,zachvilku sa ti vyrovnam,kolko to ty presne vazis? aby som porovnala 😀 😀 ja uz mam 56kg 😵 inak mi je uz cely satnik velky,tak musim na nakupy.