Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

jvo
4. okt 2009

peti len tam dole pri hviezdicke je *ausgenommen PRE und 1er-Milchnahrung a to nie je okrem tej mliecnej vyzivy? len neviem aka je PRE a 1-er
ozaj ty si z hlohovca?

jvo
4. okt 2009
mauzos
4. okt 2009

jvo ja som mu potierala dasienka pred jedlom, inak by mi nic nespapal ☹ ono sa to do dasna vmasiruje, tak tam urcite nieco z toho ostane 😉
A tie kase nemas to iste ked kupis klasicku Nestle kasu? Ja som na to tiez pozerala v obchode, ale pripadalo mi to skor, ked niekam ides, aby si mala so sebou hotovu kasu ... a je to fakt riadne predrazene 😠

Dnes sme papali mrkva,zemiak,patizon a Lukimu veeeelmi chutilo, Tomi odmietal ... a vraj dvojicky 😀 😀

babulka123
autor
4. okt 2009

baby nestiham vas docitat... len petka.. ano hned si nas spojili a bol to ozaj uzasny pocit ked vies ze na tebe niekomu zalezi a pamataju si ta.. no proste parada..

a fotky posli posli.. ja som posielala a registrovali to ..

jvo
4. okt 2009

mau budem to musiet vyskusat s tou kasou normalnou lebo toto kupovat nemozeme ale na cesty je to fakt super a teraz som bola rada ze mala sa konecne najedla len ta nestle kasa co sme kupili v at je troska ina ako co som jej davala pred tym u nas kupenu tak ked jej nebude chutit asi sa vratim k tej nasej aj ked je drahsia 😠
babulka uz som sa ta davno chcela opytat ako si spokojna s kocikom? 😉

babulka123
autor
4. okt 2009

jvo .. ja velmi .. sice je trosku hrkotavy [teda neperuje nejkako moc} ale to skor vadi mne ako ninke.. ona akonahle je v kociku spi.. aj 3-4 hod.
a je lahky a skladny v corse sa mi vozi uplne super. takze parada..

mici11
4. okt 2009

Ahojte,

martineluska to spinenie zvykne byt, ale pre istotu volaj dokymu do FC.
Baby dik za gratulacie 😉 . No a k tej mrkve: Spravila som ju na pare ako Mau radila 🙂 , Mau diky. Prve tri lyzicky vyplul rychlostou svetla 😀 😀 😀 bolo to vsade.Aj sme pofotili, neskor pridam fotecky. Ale pri stvrtej zistil, ze je to na papanie a celkom mu to smakovalo. Uvidime zajtra. Inak na veceru papal kasu, tu ma mooooooooooooooc rad. a od rana je velmi zachripnuty, ale horucku nema, ani nekasle, tak neviem co to ma byt.....
Vierka juuuuj ty si sa mala 🙂 🙂 🙂
Peti,Babul,Veam, Jvo 😉

jvo
4. okt 2009

mici ked to tu pises ja som si tiez vsimla ze mala dnes dako divno rozpravala tiez tak ako by bola zachripnuta ale v piatok sme boli u dr. koli tomu ze neje robila jej testy a ziaden zapal nema a aj krvny obraz mala ukazkovy tak neviem...hlavne to pocut ked si blaboce ked lezi na bruchu normalne chrci....

vierka
5. okt 2009

dobre ranko babulky 😀

veam - tak to velmi rada citam, ze sa ti uz polepsilo a verim, ze coskoro prejde aj nadcha a som velmi zvedava co povedia vo stvrtok na poradni 😉

mici - tak maly predsa len prisiel na to, ze to divne co mu davas do ust je jedlo? no super 😀 uz to bude lepsie a nabuduce mu bude chutit hned od prvej lyzicky 😀

petkaerdal
5. okt 2009

dobra ranko,
jvo,ano je to okrem toho,zle som kukla 🙂
tak moje tiez rano moc jedeniu nedaju ,tak nie len Emmka.
to keksikove vyzera presne tak isto,len je tam pisane milchbrei mit baby keks,je to od 4 mesiaca a chuti to hrozne.
neviem,ci maju take nieco u nas,videla som nejake take krabicky mensie v obchode,ale nepozerala som sa po tom,ze co to je,ale dneska asi zbehnem do drogerky a poviem ti.
ja som tu nestle kasu este neskusala,to myslis tu ovocnu? inak vo vsetkych kasach,je mlieko,co robim s vodou,moje zatial vypili kazdu a to vzdy som dala inu teda.

mici,gratuluejm Samkovi k vcerajsiemu 4 mesiacu 😵

Vierka ,ty mas tusim dneska meniny,tak tebe vsetko naj k meninkam 😀

petkaerdal
5. okt 2009

a ozaj to PRE jvo,to su tie prve mliecka od narodenia,aj beba to ma,na kazdej krabici je velkym pisane,to PRE a potom su od narodenia 1,takze akcia,ako vzdy bez toho,co sa najviac kupuje 😖

peggyyy
5. okt 2009

bré ránko...držte mi na dnes palce, čaká ma o pol druhej poradňa a možno aj posledný uzv...

veam
5. okt 2009

Ahojky...

Pegg jasne ze budeme drzat palce,ale neboj vsetko je ok,co chvila mozes ist rodit... 😀

peggyyy
5. okt 2009

veam až po 12.10. 😀

veam
5. okt 2009

Jasne to vydrzis ale to je co chvila 😉 ...ja som vcera pozerala nejake porody na nete a doslo mi nejako zle... 😖

peggyyy
5. okt 2009

kde si to pozerala?

veam
5. okt 2009

Pockaj idem to najst a hodim ti link...

peggyyy
5. okt 2009

nebolo to náhodou na youtube?

veam
5. okt 2009

tusim ano,ale na nejakej stranke som to nasla

peggyyy
5. okt 2009

som si myslela...prečo to pozeráš? potom sa budeš báť

veam
5. okt 2009

Musim sa nejako pripravit...tu je ten link http://www.predporodnapriprava.sk/index.php?loc...

peggyyy
5. okt 2009

noa le keď ti je z toho zle tak to nepozeraj.

veam
5. okt 2009

Predtým mi nebývalo,ale ked som pozerala to zasivanie,ach jaj...

mici11
5. okt 2009

Ahojte,

Vierocka, vsetko najlepsie k tvojim meninkam 🙂 Ano Samko zistil, ze ti divne je jedlo 😀 😀 😀 Inak na tej fotecke z firemnej akcie, vyzeras neskutocne dobre 🙂 😉 si kocka.
Baby no Samkouz skoro vobec nema hlas ☹Pockam do zajtra a ked sa to nezlepsi idem k dokyne.
Peggy drzim palceky a nebojte porod nie je taky hrozny ☹ 😉
Veam ja som sa otvarala od 32 tt a porod mi nakoniec vyvolavali 😀

mici11
5. okt 2009

tam mal by 🙂 a nie ☹

veam
5. okt 2009

Vierka ozaj tiez vsetko len to najlepsie k meninkam,nech sa ti splní kazdý sen a nech sa vám narodí zdravé chlapčiatko 😀

Mici a to si bola na kolko otvorena?

mici11
5. okt 2009

veam najprv na 1 prst a potom az do konca na 2 a dalej ani o 1 mm 😀 . Az vyvolavacka zabrala..

veam
5. okt 2009

Mici a kolko ti ho vyvolavali?dlho to trvalo?Som pocula ze niekomu to trva aj tyzden

mauzos
5. okt 2009

ahojte 🙂

Vierka vsetko najlepsie k meninkam, nech sa ti splni vsetko po com tuzis 😵

Mici nam dala Dr. calcium, ked sa jej zdalo, ze je Luki zachripnuty. Je to taka dost velka flaska a je na volno. Ale radsej s nim zajtra zbehni k Dr., ak by sa to nezlepsilo. Drzim palce, aby nebol chorucky, mozno len viac krical 😀

Peggy drzim palce na poradnu, uz sa ti to krati 😉

No a moji dnes zase ako vcera, Luki popapal zeleninku a Tomi ee, musela som mu dat ovocnu vyzivu, tu popapal jedna radost. Nechapem Alnatura mu neskutocne chutila a domacu nechce 😠

mici11
5. okt 2009

Veam 5 dni mi davali kvapky a take tabletky+cipok a kontrakacie nic moc 😀 vzdy mi prestali...den pred terminom mi dali infuzku oxicytin, taku tabletku vies kam...a prepichli mi plodovu vodu a za necele 4 hodinky bol Samko na svete. Potom to slo uz rychlo. Prepichnutie plodovej vody necitit vobec, len ked mi take teple stekalo po nohach. Sme sa s dokytm smiali, ze sme malemu vypustili bazen 😀
Mau diky za radu 😉 aj ja dufam, ze nie je chory, aj teraz ledva zaspinkal ☹ taky je nepokojny....No pockam do zajtra. Neviem von s nim radsej asi nemam ist, ze? Tak Luki je zlatucky, ked ti tak pekne papa zeleninku 😉 a Tomi je vymyselnik, ze? Ozaj ktory je starsi?