Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

tvojka
7. okt 2009

Baby,ked ste robili výživu alebo iné pokrmy,sterilizovali ste si poháriky?Alebo stačí len umyť?

jvo
7. okt 2009

tvojka ja som len umyla 😕 ani mi dako nenapadlo ich sterilizovat
peti aj ta nasa sa konecne rozjedla len to nechcem moc zakriknut nech si to nerozmysli a kasa jej teda chuti hodne tej si dava zatial kazdy vecer po 200 ml 😀

loginka
7. okt 2009

cafte 🙂
no brusko..musim nafotit, nejako uz tak prudko nefotime
na 3D idem bud.stvrtok, uz sa tesim, a zajtra este morfologicky, takze same ultrazvuky

super, ze vam takto deticky prosperuju! ako to ide s detickami, uz ste si zvykli, maju rezim podobny?

babulka123
autor
7. okt 2009

mauzi.. kukni tu .. napr. ak nie tak hore je ze vyrobky a pohladaj..

http://www.mambaby.com/vrobky-cumlky-mam_indivi...

a tie dudle su take obdlznikove nie gulate..

vierka
8. okt 2009

dobre ranko babulky 😀

mici - tak to je super, ze sa ten hlasok uz polepsil, tesim sa s vami 😀

aj ja zelam dodatocne vsetko naj malej Eliske 😵 nech pekne rastie a poslucha maminku 😵

veam
8. okt 2009

Ahojte...

Aj ja zelam dodatocne vsetko len to dobre Eliske k meninkam... 😀

Log uz sa tesim na foto z 3D a na brusko... 😀

Dnes ma caka dlha poradna,tak mi drzte palce...

petkaerdal
8. okt 2009

ahojte,
veam drzim palce,daj vediet potom,co nove

babulka123
autor
8. okt 2009

eliske cmuuk

mauzos
8. okt 2009

Ahojte 🙂

Aj ja sa pripajam s gratulaciou malej Eliske, nech robi mamine a tatikovi len samu radost 😵

Mici super, ze Samko ma uz hlasok v poriadku a moze zase kricat 😀

Baby, dik za link na cumle, musim to este pokukat, lebo zatial som tam videla len nejake velke sady 😉

mauzos
8. okt 2009

a samozrejme Veam drzim palce 🙂

veam
8. okt 2009

Dakujem za palce...idem az na 17.45 tak sa ozvem az vecer alebo az zajtra...

mauzos
8. okt 2009

tak neskoro ti ordinuje Dr., ci chodis sukromne? Ja som cele tehu chodila na 11,00 😀

petkaerdal
8. okt 2009

mau a tusim na teba som pozabudla,chlapci mali 6 mesiacov,tak vsetko dobre dodatocne.

ako ten cas leti,vcera bola u mna ta kamoska ,co porodila s malou,mala ma tyzden a som nechapala,ze aka malinka bola,sa mi ani verit nechcelo,ze aj moje take boli,ved to boli oproti nej uz velke baby a normalne som mala pocit,ze aj ja este chcem take 😀

tvojka
8. okt 2009

Ahojte,
dakujeme všetkým za gratulácie 🙂

Mau,ja sa pripájam s prianím k 6.mes tvojím fešákom 😎

Veam,čakáme na dobré správičky.

Peti,no dlho ťa to nedržalo,že ti baby stačia 😀

Výživu sme navarili s mm,bez cukru a je úplne mnamka sladučká.Robili sme jablkovo mrkvovú.

tvojka
8. okt 2009

Ozaj Jani,ako včera u dr.?

veam
8. okt 2009

Mau moj doktor ordinuje vo stvrtok od 16-20 a aj dlhsie ked maju vela ludi...

janula13
8. okt 2009

tak som tu, chlapci spia,kolisem ich jdnou nohou...

Tvojka tak ako posledna 😠 blahozelam malej slecne k meninkam, nech poslucha a rastie do krasy 😀 , po mame 😉

vcera sme boli na tom ockovani, vazili ich, jeden 6,6 a druhy kus 6,2kg..zase o kilecko viac 😀 ale ako som precitala, baby su tu vacsie vahy 😀 no a dnes sme museli k dr zase,matusko mal rano 38,6C tak sme sa boli ukazat a vyzera to z ockovania, chudatko moje male, normalne ma chytila panika ked som to zbadala, tak sa kurirujeme doma...ostatne diagnozy som ani nejak neriesila 😝

petka inak presne ked som vcera videla na poradni take malinke babatka ani sa mi nechcelo verit za aj nasi taky boli...
no a popisala by som, ale uz to mrnci, ideme sa o chvilu vrhnut na mrkvu zemieak, vcera uz papali 4den prikrm a stale im to ide lepsie a lepsie, matusko je zlaty ako mlaska a degustuje a kubik otvori usta dokoran a cely sa mixuje akoby bol v elektrike tak ledva caka na lyzicku..ale spapali polovicu poharika a dorazili sa mliekom, ale nejak mi grckaju potom, rozmyslam ci nie su prekrmeny, ked ja neviem kolko im mozem dat...

papa mamulky..

janula13
8. okt 2009

Ozaj a Veam dryim palceky, nech to dobre dopadne..

a dnes som nacapala kubika ako je uz prevaleny na boku, uz len dotyuknut a prevrati sa na brusko, sikulo, to som zvedava kedy sa mu to podari uz musim byt vo vacsom strehu..

peti k IP sa hadam dohrabem, len musim pozehlit kopu kosiel, zatial sa podarila len jedna a este som aj varit chcela, ale to si fandiiim..

ozaj a este otazocka, v com ich krmite, ja som im dala domkonca aj tie podbradniky s rukavmi a aj tak sa mi zababrali, hruza, snad prisplaste by pomohli...planujem im kuopit tie igelitove podbradniky v Ikei 😀

janula13
8. okt 2009

boze co preklepov..mici napis aj ty 😀 😀 😀

petkaerdal
8. okt 2009

Jani ,ja krmim tiez s podbradnikmi,ale aj tak je vsade mrkva ,aj na mne,niekedy dam plienku,tie su uz tiez cele od mrkvi,oni si do ustociek pchaju ruky,hruza...
tak vidim,ze tvoji chlapci su v papkani sikovnejsi,ako moje zabky,mojim to stale moc nejde,Selin teda aj ano,ale Aylin nechce nic,tak uz od vcera jej nedavam,pockam este,lebo vypluva vsetko 😖

a Aylin mne sa uz otaca o 106 aj z chrbatika a aj z bruska,Selin vobec este...
a musim sa pochvalit uz si drzia same flasky,sem tam im padnu,ale pekne uz drzia ,ale len tie male na cajik..ale aka parada 😀

petkaerdal
8. okt 2009

tvojka,no veru take babo by som este brala,ale porod uz nie,ved to len spalo cely den 😀 zopakovala by som si to 😀

janula13
8. okt 2009

petka tak to uz aj nasi , tie na cajik udrzia a matusko aj tu s mliekom niekedy podrzi a hadze si ju za hlavu 😀 😀 😀 alebo si ju drzi uplne kolmo, celkom zabava ako pises 😀

a presne, prave dopapali, matuskovi nesmakovalo ako vcera ale zato jakub sranda velika, smeje sa a keca do toho a otvara obrovske usta...a samozrejme prsty do ust, ako sa to da vyprat, este som ich aj ja zakickala, akoby nestacilo co spravia oni...

janula13
8. okt 2009

a Aylin je super sikulka..u nas sa snazia, ale ved to indi vindi, tak pockam kedy...citala som ze niektore babatka az v 7mes zacnu, tak mame rezervu 😀
este sa mi tu dorazaju mliekom 😀

petkaerdal
8. okt 2009

Jani ja neviem,ja som prala len na 60 plienky a nezisla mrkva dole,ale kaslem na to,ale maju to uz aj na niektorom tricku,tak ich este aj pred papanim prezleciem,dam starsie tricko a tak krmim..
a maju to aj chalani v nose? moje maju mrkvu az v nose,ked papaju 😀

inak u nas tiez taka sranda s flaskami,ze ich hadzu za hlavu 😀

ja som prave dokrmila,Aylin zalomila,Selin trasie s hrkalkou 😀

a davas na veceru uz stale kasicku? moje kasu stiahnu aj 180,ale mlieko max.120,od 120 sa vyssie nepohneme,ale uz to neriesim vobec,im tolko staci

janula13
8. okt 2009

peti ved aj ja som to prala na 60 a este som tam dala aj vanish a stale to tam je ..no akurat som dnes rozmyslala ze na to vydelim nejake tricko co im pred papanim navleciem, nech nezababreme vsetky veci...dnes to zase schytali dupky aj bodyno, ale tie dupky bola moja robota...

petka kasicku davam, ale neviem ci im nejak pomoze prespat noc, vcera mali, stiahli skoro 200 a kubik oci otvorene uz o 00.30 ale potom som ho oklamala cajom a spal aspon do 2.30...myslela som ze ich to zasyti a budu spat ale nie, ked sa zobudia chcu papat, zaspia az po mlieku...

mici11
8. okt 2009

Ahojte

Vyuzivam posledne teplucke slnecne dni, tak sme skoro stale vonku. Takze nestiham prispievat, ale citam citam 😉
Dik za odpovede ohladne kase 😉 nechcem davat viac ako rz denne, len som sa pytala 😉
Inak som velmi zvedava ked sme uz pri tych vahach, ze kolko vazi nas Samko, ale poradnu mame az 20.10. a rovno aj preockovanie ☹ , to zas bude....
Samko uz tiez pekne drzi flasku, samozrejme mu tiez sem tam vypadne 😀 . A naucil sa uzasne prskat slinky a veeeeeelmi sa z toho vytesuje, my uz menej nestiham s podbradnikmi.
A ta mrkva - mne ostali tiez take slabucke flaky na plienke. ale neriesim, budem jupouzivat na krmenie.
Peti Samko papa bud 120ml, alebo 150 ml, tak na striedacku. Viac nechce, ale co uz, pribrat pribral i ked neviem kolko.
Bola som dnes u gyndasa pre antokoncepciu, to som uz nebrala niekolko rokov 😀 😀 😀 , ale hned nechcem ostat tehu, tak o rok rok a pol, ak sa zadari 😉 Dal mi nejaku najnovsiu vola sa Qlaira, tak som zvedava...Vy asi neberiete nic, ze? Inak ani ja som si nemyslela, ze to budem este niekedy brat....
Janulka chalani maju kraaaaaaaaaasne vahy 😉 Ozaj ty nie si na facebooku?

mici11
8. okt 2009

Jani a je to tam - preklep 😀 😀 😀 Inak k tym preklepom, raz som pisala drahemu cez skype slovo dakujem a miesto D som dala F 😀 😀 😀 tak si to viete predstavit, i ked nie tak sa to pise po anglicky ale pobavili sme sa 😀 😀 😀

petkaerdal
8. okt 2009

Jani,to som si myslela aj ja,ze kasa zasyti viac,ale nic,4.00 a su hore ..
a preco davas v noci cajik Jani? ved ked uz si teda hore,daj mliecko,mozno by sa potom zobudil ovela neskor,ja som to tiez skusala cajom,ale nakoniec som to nechala tak,lebo boli hore este skor,tak davam mlieko v noci,co uz s nimi,asi nam tak lahko neprespia.

petkaerdal
8. okt 2009

mici,tie slinky mi prska aj moja Aylin a takisto mi prska aj zeleninu a ovocko,takze ziadne jedenie,dneska som sa nastvala a dala som jej vypit vyzivu z flasky 😅 ,to by som asi nemala,ale ked som ju nechcela zjest ja,tak som to takto vyriesila a vypila 😀
ja neberiem nic ,ale neviem,ci by motyka vystrelila u mna 😀

veam
8. okt 2009

ahojte...ale ste tu toho popisali,musim vas potom precitat...

Tak ja uz som spat z poradne,vysledky z minulej krvi su ok,trochu nizsie hodnoty,ale ze to je v tehu normalne...monitor bol dnes ok,srdiecko bilo o sto sest,bral mi vyter na tie streptokoky a utz mi nerobil iba mi zmeral brusko -35cm,ze to je ok...mozem prist k nemu na kratku poradnu o 2t,ale nemusim,teraz uz ma poslal na poradnu do nemocnice k primarovi,kde budem chodit kazdy tyzden...s nim sa ze asi uvidim az po porode...fu ako to utieklo...o tyzden sa mam spytat na vysledok z toho streptokoka,urcite bude pozitivny si myslim....