Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

pointka
30. okt 2009

mici, uz lepsie, teploty nema, aj je uz menej apaticka, len ma dost sopliky a odsavanie je horor a trosku zacala kaslat ☹
chudatko moje male ☹

janula13
30. okt 2009

poi neboj, vsetko prejde, kazdy si tym asi musi prejst, len trpezlivost, viem ze sa o nu bojis, si super mamina 😉

janula13
30. okt 2009

ozaj babule vy si aj niekde zapisujete co vam ratolesti kedy spravili 1x?ja ano, do bloku, len si to chcem prepisat do takej knizky _kalendar dietatka,co som dostala, nech si maju co citat a citit sa neskor trapne 😀

janula13
30. okt 2009

Mici famozny preklep, ze ked samko gegne 😀 😀 😀 ty si mi silna konkurencia 😀 😀 😀 ale aj nasi casto stikutaju, nemaj boj 😀

janula13
30. okt 2009

Jvo, aj my uz rozmyslame nad sportakom, aj ked neviem ci uz mozem, ale je dost sklopeny ta cast pod chrbatikom, pripada mi to ako lehatko kde su, tak preco nie, ale este sa nejak mestia do vaniciek, tak zatial su tam...

janula13
30. okt 2009

To ozaj maju tolko spapat?ja mam pocit ze spapaju dost ked zjedia ten 125g poharik 😅

tvojka
30. okt 2009

idem víkendovať,tak sa tu majte!
Veam,v nedelu večer nakuknem,či už bude veamčiatko na svete 😉

veam
30. okt 2009

Tvojka tak teda nakukni potom a uzi si vikend... 😀

jvo
30. okt 2009

jani ano obedna davka je tych 150-200 az 250 a desiata a olovrant by mali byt tych 100-150 neboj ono to pride nasa cicka uz zjedla aj tych 160 a to uz je co povedat to chce len cas uvidis zachuti im a spapaju

loginka
30. okt 2009

nakukla som ci uz je mala veamka na svete 😵 drz sa !

mici11
30. okt 2009

jani 😀 😀 😀 no to bol teda preklep
tvojka pekny vikend 🙂
Poi to som rada, ze je lepsie. A tie sopliky su aj u nas horor ked ich odsvam, ale nastastie nema casto.
Veam ja uz som napata, ako by som ja mala ist rodit... 😀

petkaerdal
31. okt 2009

dobre ranko baby
my sme sa dneska zobudili o 6.15 ,som superko vyspata 😀 a dokonca sme uz ani dneska prvy x nedavali dudel..

pekny vikend

mauzos
31. okt 2009

ahojte 🙂

Peti parada 😵 drzim palceky, aby ti baby tak uz spinkali stale.

Ja teda vyspata vobec nie som, moji sa tuto noc nejako casto budili a okolo piatej uz boli hore 😒 Ale vcera poobede a ku veceru dost vela pospali v kociku, lebo sme sa flakali po meste, tak si za to mozem sama 😝

Moji popapaju tych 150-200, ako zacali papat tak hned taketo davky 😀 No ale ved som sa s nimi aj natrapila, kym sme zacali, uz to ani pravda nie je 😀 Nebojte aj vasi budu. Ked si teraz spomeniem ako nic nechceli, vsetko vypluvali a napinalo ich. No proste este im bolo skoro a teraz uz papaju pekne ako maju.

Veam ako? Hlas sa 😀

veam
31. okt 2009

Dobre ranko...

Ziaden strach,hlasim sa ze som este cela...cakam na zajtrajsi pekny datum 😀 😀 😀

mauzos
31. okt 2009

OK Veam, to bude fakt krasny datum, lahko zapamatatelny pre vsetkych 😉

babulka123
autor
31. okt 2009

a veam .. ako ??? cely den nic??

mauzos
31. okt 2009

Veam haloooo ... nevies ze sa mas hlasit aspon dva krat denne? 😀 😀 😀

petkaerdal
1. nov 2009

Ahojte,
veam,este nic? 😀

my sme dneska pospali do 6 zase bez budenia,super,hadam nam to uz ostane

mau ty co tu strasis v noci 😀 ,nevies spat?

mauzos
1. nov 2009

Peti bu bu bu 😀
Vediet by som aj vedela, ale nejak som sa zakecala s dvoma kamoskami, ani som si nevsimla kolko je hodin 😲

Super, ze ti zase tak krasne prespinkali, parada, konecne sa aj ty vyspis.

Veam budiiicek, dnes mas ist rodit 😀

petkaerdal
1. nov 2009

mau,nieco som sa ta chcela zase opytat,ale uz netusim 😖

veam
1. nov 2009

Dobre ranko...

Tu som dievky,nestresujte,este mam cas cely den,ved je len rano... 😀 😀 😀

veam
1. nov 2009

Babulka mala jaka paradnica,uz aj stipcek ma,ale som sa zchuti zasmiala... 😀

mauzos
1. nov 2009

Veam vies ako sa hovori, ranne vtaca ... uz si to mohla mat za sebou 😀 😀

Babul mala je rozkosnaaa 🙂

Peti aj ty mas este tehu demenciu?

babulka123
autor
1. nov 2009

dakujeme..

veam.. dnes je tvoj den? takze schody a sex a do pol noci to zvladnes.. drzim palce.. a ked pridas este aj drepy tak to pojde zarucene.. hehehehe myslim na teba..

veam
1. nov 2009

Babul este keby sa mi tak chcelo ako sa mi nechce,ale nieco vyskusam... 😀

babulka123
autor
1. nov 2009

tak to ti verim.. ale ak by si to nestihla dnes tak to potiahni do 11.... aj to je super.. ze 11.11.

veam
1. nov 2009

No ved na zaciatku mi podla velkosti aj hovoril datum porodu 10. alebo 11.11....no uvidime teda,ale dnes to zrejme nebude 😵

veam
1. nov 2009

Baby aj sa chystate vecer na cintor?My sme boli pre istotu vcera,ale asi pojdeme aj dnes pozriet,trochu sa poprechadzat,nech sa male rozhybe... 😅

emka1
1. nov 2009

ahoj veam 😉
stale si 2 v 1 ??
no snad uz sa to Tvoje dlhe cakanie coskoro skonci, drzim silno palceky nech mas taky super rychly porod ako peggyy ... budem na Teba mysliet a vsetky Ta tu budeme sledovat 😉

Ja sa zajtra prehupnem do druhej polovice, babatko este nekope, ale obcas uz citim take male stuchanie a vlnenie, takze je to sranda 🙂
Vo stvrtok idem na morfologicky utz. + 3D, tak sa snad dozviem konecne, co mi to v brusku klopka na pupek 😀

peggyyy
1. nov 2009

veam ty si ešte stále v celku?...už chiď rodiť 😀 😀 😀