Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
30. apr 2009

Petka bodaj by si mala pravdu...Tak pekne lezkaj v teplucku a posluchaj...

Mau chlapy uz spinkaju?

janula13
30. apr 2009

veam ak nepojdes k dr tak skus brusnicovy sirup co mozu aj tehule, ja som to pila lebo na zaciatku tehu som mala take problemy a pomahal...

petka tvrdnutie bruska su vlastne kontrakcie, len zalezi na intenzite..ja niektore mam slabe, ale niekedy ozaj musim predychat, je to taky hromadiaci sa tlak, postupne sa mi zbiera a brucho vystupi do takej tvrdej gule, trva to par sekund a zmäkne...len teraz mi asi 5-6x stvrdlo, tak ma to strasi, ale aj mali strasne vyvadzaju, robia strasne presuny, az to boli, ale lekari vraveli ze pohyby babatka s kontrakciami nic nemaju...tak sa bojim noci..
mici aj mna vecer hlavne bola bedra, neviem ciz toho lezania naboku, alebo sa roztahujem, ale boli to...
no my sme tu ale banda invalidov...

petka ja mam pocit ze uz sa mi museli tiez inak presunut, jeden stikuta stale hlavou dole a druhy netusim...

boze zase mi stvrdlo, tusim si zacnem sledovat intervaly, chyta ma panika...

veam
30. apr 2009

Janula ja mam doma brusnicove tabletky,mozem aj to?Aj mna inak chyta panika z tohoto

Inak fakt to je s nami hrozne,tusim kazda mame nieco,na porazenie...

mici11
30. apr 2009

Peti no neviem preco tak zrazu 😕
Veam ako pise Petka, ked to do rana neprejde radsej chod, istota je istota.

no sme tu teda riadna partia 😀

Janulka, nestras ma, bojim sa o teba, to az tak???? Keby nieco radsej utekaj na pohotovost

janula13
30. apr 2009

veam, neviem ci mozes aj tablety, ak mas k nim letak, mrkni cisa mozu, alebo mrkni na nete, ale hadam ano,ved je to len extrakt z brusnic, na tom mojom sirupe to bolo vyslovene napisane, ze aj pre tehule..ale nepin urologicky caj, ten tehule nemozu..

mici no snazim sa skludnit, uvidim, keby nieco,ide sa do nemocky, len to, ze neviem odhadnut kedy...

veam
30. apr 2009

Mici akurat tusim ty tu si ok...nech ti to tak vydrzi aspon do porodu

Janula presne ak ti je az tak,utekaj aj teraz na tu pohotovost

veam
30. apr 2009

Janula dakujem pekne...pijem praslickovy dufam ze ten mozem

mici11
30. apr 2009

Janulka ved toto, ze ako to odhadnut. Tak sa opatruj a keby nieco radsej chod. Ale verim, ze to prejde.

Veam diky dufam, ze to bude takako pises.

Babenky pa idem sa venovat drahemu. Pekny vecer

mauzos
30. apr 2009

Jani nestras 😠 ale fakt keby sa to zhorsovalo, tak utekaj na pohotovost.
Kupil manzel tie Tesco plienky? Po com su, ze by som behla aj ja kupit? Inak aj v Madarsku su teraz v akcii 😀 brat doniesol letak. Inak tie Libero, co doniesol na skusku jeden balik su o nicom, velmi zle. Ani tie Huggies sa mi velmi nepozdavaju, fakt pampersky su asi najlepsie. Este musim skusit tie Tesco, ked budu krpci vacsi.

Ano Vem chlapi spinkaju, uvidime dokedy. Idem si asi aj ja lahnut, nejaka som mrtva, ale neviem ci sa mi oplati, ze kedy sa zobudia 😒

janula13
30. apr 2009

uvidim babule, mam pocit ze sa to skludnilo, tak hadam to bolo len take rozdrazdene brusko, ja mam proste drazdivu maternicu v nemocke vraveli..sem tam sa mi to stava ze cez den tvrdne tak tych 10x a potom sa zrazu vecer rozbesni...ale kedze nerodim, tak hadam este vydrzim, len ktovie co to narobilo s krckom...drzte palce...
mauzi mm kuil to 80tkove balenie za cca 9,69eur...
pojdem aj ja cucat na tv, ide Parfum-filmta som zvedava alebopozriem Ano sefena prime
papa zatial, dufam ze dnesnebudemnikam musiet ist...

mauzos
30. apr 2009

jani dufam aj ja, ze nikam nebude musiet ist. Drz sa.
Tie plienky su super cena, asi cez vikend skocime, ak este bude akcia 😉

janula13
30. apr 2009

skocte skocte, my dvojickarky musime hladat akcie pri takej spotrebe..ozaj kolko minies denne?

mauzos
30. apr 2009

to je rozne, ale ten 43 ks balik mi staci tak na 2-3 dni 😲 Musim zacat setrit, mam uz odisla, tak ma nebude kontrolovat, ci som ich pred kazdym krmenim prebalila 😀 😀 Baby v dvojickach pisali, ze na jedno babo minu tak 5-6 plienok denn, tak to musim aj ja takto zredukovat.

janula13
30. apr 2009

mauzi bohovske fotky 😀

mauzos
30. apr 2009

nejak mi povypadavali pismenka 😝

mauzos
30. apr 2009

🙂 dakujem.
Citala som, ze tiez chces tie lehatka pre malych. My mame zatial len jedno, ale uz som objednala aj druhe z MMB. Je to super vec, ked ich treba naraz obidvoch krmit 😉

janula13
30. apr 2009

tak redukuj 😀 ja som myslela ze sa pokakaju po krmeni a potom sa prebalia 😀

mauzos
30. apr 2009

potom ich prebalovat nemozes, lebo sa ti povrackaju 😀 Ale fakt sa vacsinou pokakaju pocas krmenia 😀 😀

janula13
30. apr 2009

hej, kamoska si to lehatko tiez ochvaluje, chce nam kupit..inakje tu tema akciove plienky

mauzos
30. apr 2009

vazne? kde? treba to sledovat ...

janula13
30. apr 2009

ja som si to teraz vsimla..tu v babatkach, teraz je na takom 7mieste...mrkni..ja idem lahnut k mm na sedacku..papa zatial...

mauzos
30. apr 2009

oki diky. Pa pa 😉

veam
1. máj 2009

Dobré ránko babule...ako oslavujete 1.maj?

Mne uz sa polepsilo do rana,chvalabohu,budem pit cely den cajik...

Vy ako baby?Petka,Mau,Mici,Janula a Babulka???

mauzos
1. máj 2009

Ahojte 🙂
Veam som rada, ze sa Ti polepsilo. Aky cajik pijes? Zistila si si, ze ci ho mozes?

veam
1. máj 2009

Dakujem Mau,pijem praslickovy a dala som si tu tabletu z brusnic-to mozem,je to prirodne,tak uvidim co a ako...dufam ze to prejde uplne,mam taky blby pocit aj tak...

chlapi spinkaju?

mauzos
1. máj 2009

spinkaju na striedacku 😀

a tu praslicku mozes pit urcite? s bylinkami v tehotenstve opatrne ...

petkaerdal
1. máj 2009

ahojte,
Jani taketo nieco mam aj ja,ale ako to rozozznam,ze to niesu baby,lebo ja mam pocit,ze to mi vystrcia chrbatik...ale dost ma to boli,tak ja neviem 😖

inak magnezko uz mam tretie po 10 hodin a ten gynipral mi uz tecie 24hodin 😖

a vsade zase v jedle mrkva 😖

mauzos
1. máj 2009

ahoj peti, aspon budes dobre vidiet z tej mrkvy 😀
dnes ti nerobili ziadne vysetrenia?

petkaerdal
1. máj 2009

no mau,dobre padne,lebo ma aj oci dobre bolia 😀

dneska mi nic nerobilili,ked neratam meranie teploty a tlak,ale asi zajtra budu,aj vtedy mi robili az na druhy den sono,aby videli v akom je to stave po antibiotikach...
som velmi zvedava teda na rano

chlapci posluchaju? aj chodis kocikovat von?

mauzos
1. máj 2009

jasne, ved mrkvicka je zdrava 😀
drzim palce, aby to bolo zajtra lepsie. Mozno sa krcisko umudri a dorastie 😉

musia posluchat, co ine im ostava 😀 😀 prave som dokrmila Tomiho a teraz krmim Lukiho. Nejakym zazrakom sa nezobudili naraz, ale hned po sebe 🙂
chodime kocikovat. Aj dnes som chcela, dokonca som bola dohodnuta s jednou babou s dvojickami, ale taky uragan tu mame, ze som nemala odvahu ist s nimi von ☹