Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

marione74
31. máj 2009

skoda, ze som nestihla, petkine fotecky, vyhrabem nejaku private adresu aby si mi peti nejake poslala 😉

Dievcata, mozem otazocku, mam od tretieho mesiaca taky biely vytok, akoze nie silny, ale akoby posvovy hlien bol taky vodovo biely, myslite ze je to ok?
Casto chodim na WC-ko ci nahodou nekrvacam, alebo nespinim potom si vydychnem, ze je to biele 😠

A obcas ma pobolieva brusko, alebo akoby vajecniky, to je tiez ok? mozno mi to tam cele rastie? 😔

veam
1. jún 2009

Marione ten vytok neviem ci je ok,mam ho aj ja teraz a planujem to vo stvrtok povedat mojmu doktorovi,tak uvidim co povie...to brusko ta pobolieva maternica,roztahuje sa ti...

Vierka uz som sa mala dobre,ale toto pocasie ma nejako nici...a ty ako sa citis?

vierka
1. jún 2009

marione - ja som niekde citala, ze niektore zeny mozu mat tak "vlhkejsie" pocas tehotenstva, ine suchsie... ale v kazdom pripade by som sa asi opytala lekara, kedze sme tehulky zaciatocnicky 😀

veam - no o tom pocasi mi nieco hovor, som dneska bola neschopna vstat z postele a sa tesim ked pridem domov z prace ako si lahnem 😀 mne je inak super, citim sa fajn, az na tu unavu...
dufam, ze ty uz konecne nevracias a ze uz priberas ako riadna tehulka 😀

veam
1. jún 2009

Vies co vierka uz som vobec nevracala,ale zase som zacala ako sa zhorsilo pocasie tak ma boli chrbat a z neho hlava a niekedy grckam,ale to je uz v pohode,neni to take ako predtym...no nieco som uz pribrala ale papam,tak uvidime...
To je super ze sa tak citis,normalne ti zavidim... 😀

vierka
1. jún 2009

veam - no ved pozrela som aj tvoju fotecku bruska, tak konecne je uz na nom nieco trochu vidiet 😀
no tak ale vies ako, este nie je vsetkym dnom koniec... niektorym babam zacina byt zle az okolo toho 8 tt a tam som este neni 😀

veam
1. jún 2009

No nechcem ta strasit,ale kamoske zacalo byt zle az v 4.mesiaci a trvalo to do konca tehu,ale ty urcite ten pripad nebudes a verim ze budes mat super tehu,prajem ti to,zasluzis si to... 😀

vierka
1. jún 2009

veam - ved presne... je to take individualne, ze nekricim hop, kym nepreskocim... alebo kym mi nepreskoci 😀 😀 😀 tak ale urcite by som vydrzala aj keby bolo zle, ale zatial babatko poslucha, asi je cele po maminke, ked mu moja strava vyhovuje a nerobi neplechu 😀

veam
1. jún 2009

No mojmu zo zaciatku nevyhovovalo nic,to bolo nieco strasne,teraz si uz zacina konecne zvykat,ved by bolo aj na case 😀 😀 😀
A inak pracujes?

marione74
1. jún 2009

dakujem dievcata, ja som tiez citala, ze niektore zeny v tehu sa citia tak vlhkejsie, tak dufam ze je to ok.
Horsie je ze dnes ma vyslovene picha v dole napravo, akoze da sa to vydrzat, ale stale to citim, tak dufam ze to prejde, alebo zeby ta maternica ako sa roztahuje tlacila na slepe crevo alebo co? 😒
vierka a ty si v ktorom tt? nevidim nic v pase 😉
inak mna zacalo napinat tiez az tak v 7 tt, nastastie negrckam, ale napina ma stale, hoci sa hovori ze po 12 tt by to malo prejst, ocividne je to individualne 🙂

peggyyy
1. jún 2009

ahojte tak ma tu máte a už sa ma nezbavíte 😀

veam
1. jún 2009

Marione je to fakt individualne,niekto nevracia vobec a niekto cele tehu,je to ale max neprijemne,tak mozete byt radi,ze vam je dobre...To pichanie mozes mat,ale keby to bolo vela tak chod radsej k lekarovi

peggyyy
1. jún 2009

veam už cítiš pohyby?

veam
1. jún 2009

Ahoj peggyyy,vitaj medzi nami,super ze sa ta nezbavime...ako sa mas?

veam
1. jún 2009

Nie peg este necitim,alebo neviem o tom,ty uz urcite ano,ze?

peggyyy
1. jún 2009

veam mám sa celkom fajn len keď dlho sedím tak ma tlačí pupok 😀

peggyyy
1. jún 2009

no prvé dva jemné kopance som dostala 27.5. odvtedy nič

veam
1. jún 2009

No a ake to bolo?Co si citila?baby to tu popisuju ako bublinkovanie

peggyyy
1. jún 2009

veam no sú to také bubliny máš pocit ako keby sa ti prevratili črevá 😀

veam
1. jún 2009

Tak som teda zvedava na to,teraz vo stvrtok idem do poradne,budu mi robit tie testy z krvy,tak som zvedava...ty ako?vidim ze sa uz gulatis a mas podobne brusko ako ja

peggyyy
1. jún 2009

ja idem na uzv v pondelok a dúfam, že mi doki povie čo to bude a ak nie tak si budem musieť počkať do 28.6. na ten 3D
no brucho rastie si pripadám jak tank 😀

veam
1. jún 2009

No to aj ja dufam ze mi to povie teraz...uvidime...uz sa nemozem dockat...kolko si uz pribrala?

peggyyy
1. jún 2009

zatiaľ dve kilá teda aspoň pred dvoma týždňami to tak bolo, odvážim sa až v nedeľu takže uvidíme či som zasa niečo nepribrala
teraz ti budú robiť tie testy na ten Downov syndróm?

veam
1. jún 2009

Ano tie testy mi budu robit,budem v strese,,,za kolko si mala ty vysledky z toho?ja som tiez pribrala 2kg odvtedy co som doma z nemocky

peggyyy
1. jún 2009

výsledky sommala do týždňa, neboj budú o.k.
moja idem si ja ľahnúť akosi sa mi lepia očká 😀

veam
1. jún 2009

Ok tak si pekne pospinkaj a pohladkaj za mna male... 😀

pointka
1. jún 2009

Ahojte dievcata.
Ako si nazivate? Ja som este cela, tak dufam, ze este aspon do 20. vydrzim 🙂
Neviete info o Mici?

veam
1. jún 2009

Ahoj Poi,kde sa tulas?uz som myslela ze aj ty rodis...babulka alebo kto tu tusim nieco pisala o Mici.

mauzos
1. jún 2009

Ahojte 🙂
Pisala mi Janulka, skopali ju uz vcera rano z postele, stale ju to velmi boli, ale snazi sa. Mali sa vyhrievaju na podlozkach, zatial ich nema pri sebe. Chalani su zlatucki a malicky. Poprosi manzela, aby tu dal foto, tak sa snad dockame 🙂

Ako Mici? Kto ma nejake spravicky?

pointka
1. jún 2009

veam, no cez vikend som vyzerala vselijako, brucho mi tvrdlo kazdych 20 minut, vselijake popichavania a pod, ale ukludnilo sa to.

Ale Mici este neporodila, ci?

No tesim sa na fotky Januly, tiez jej prajem aj babatkam vela zdravicka, nech rychlo rastu a nech su cim skor doma spolu 🙂

veam
1. jún 2009

Podla vsetkeho este neporodila,alebo uz mozno ano a este o tom nevieme...