Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

babulka123
autor
1. jún 2009

nieee mici sa zatial neozvala len vcera ze jej davaju cipky na vyvolanie a nic z toho ..

vierka
1. jún 2009

takze o mici stale nic nove??? 😀

mauzos - dakujeme za aktualne info o Janulke, urcite to dokaze a pekne vsetko zvladne aj ked to urcite boli, ved ona je bojovnicka...

veam - ja pracujem, nic mi nie je a mam taku pohodovu robotku... comp a ked tak sa prejdem do archivu, takze pohoda 🙂

marione - a kedy mas ist na najblizsiu kontrolu... mna tak pichalo tri dni, ale na lavo v boku, ako keby som dlho utekala a potom co ta v boku picha... ale uz to preslo, tak verim, ze to bol len tehotensky jav...
ja som teraz tak v 7 tt - do pasu si to asi pridam az buduci tyzden po druhej kontrole... aj ked su na mna vyvijane natplaky aby som to zmenila uz teraz 😀

marione74
1. jún 2009

vierka, chapem aj ja som si dala pas az ked som bola 10 tt..
kontrolu mam az o 3 tyzdne, lebo minuly tyzden som trosicku spinila, tak som behala po lekaroch par dni..
dufam, teda ze to pichanie je tehu priznak 😠
Ale teraz v stredu mame ist do GF na 3D utz, neviem nie je to nejak skoro? zajtra zacinam 14 tt. Doki z CAR co k nemu patrim, ma hned iniciativne objednal este pred par tyzdnami, prachy su prachy ne? 🙂

Ale aj sa tesim hoci som pocula ze to nie je nic moc, vraj to nie je dobre vidno tak neviem, asi ten morfologicky utz je lepsi ale to sa robi az po 20 tt tusim.

veam, peggyy, teda vy mate uz ake bruska 🙂 ja ziram, no ja sa tvarim, ze este to vobec nie je vidno, no ale ja mam nadvahu aj v normalnom stave .... ale zda sa mi ze uz sa to nejak zacina nafukovat, meni sa mi tvar bruska, mam pocit ze pneumatiky sa viac zagulatuju 😉 napodiv, zaludok, je nejaky vacsi tiez, hm mozno preto ze mimik je kazde tri hodiny hladny tak furt jem 😠

veam
1. jún 2009

Marione 😀 😀 😀 ...ja som tiez nebola stihla,ale take brucho som nemala,tie moje mierne speky sa dali aspon stiahnut ale toto brucho sa uz neda bohuzial,kazdy hovori ze aka som milena a ako sa zagulacujem,pritom som 7kg schudla a teraz som nabrala nejake 2...

babulka123
autor
1. jún 2009

prave som volala s Janulkou .. hovorila ze boli boli .. ale v pohode.. najhorsie je lahnut si alebo sadnut postavit sa.. ale potom je to uz ok... tak parada.. a mali by jej uz postupne nosit drobcov na krmennie.. takze uplne super..

a veeelmi moc vas vsetky pozdravuje, especially Petulku

veam
1. jún 2009

Mau vidim ze si pridala fotecky ako ti tie deturence pekne rastu,su krasnucky a tusim cela maminka 😀

babulka123
autor
1. jún 2009

😅 😅 mauziiiiii ti tu taki kraaaasni .. ja sa uz tak tesim ked to nase budem mat pri sebe.. teda vedla seba a nie pred sebou 😅

vierka
1. jún 2009

marione - cokolvek nam teraz je, tak je to urcite sposobene tehotenstvom 😉 predsa len nase telo prechadza velkymi zmenami a je davkovane nenormalnymi hormonmi 🙂
no myslim ze na ten 3D sa najcastejsie chodi okolo 20 - 25 tt.... alebo sa mylim?
😅

veam - no vidis to a cez to vsetko je aj tak vidiet, ze si krasne gulatucka, aj ked si chudsia nez ci bola ked si otehu 😀
no ja mam riadny kotlik 😀 asi preto, ze uz pred stimulkou som si prestala davat pozor na stravu, ved pri stimulke aj tak clovek priberie a nejako sa to so mnou uz podorzivo vezie - zeby som bola tehotna??? 😅 😀
no uz to bude len horsie s tou vahou, ale o to krajsie 😀

babulka - aj ty straaaasne moc pozdravuj Janulku a nech sa drzia vsetci 😉

Mau - kraaaaaaaaasne babuskaaaaaa 😀

mauzos
1. jún 2009

dakujem, ani som nestihla napisat ze som pridala foto a uz chvalite 😀 Nebojte, vsetky sa dockate toho svojho pokladiku. Zatial si uzivajte tehu a vela spite, lebo potom uz toho vela nenaspite 😉 Mne to tiez kady hovoril, nepocuvla som a teraz lutujem, mozno by som mala nieco v zasobe 😀 😀

presne to je najhorsie po sekcii zliezt a vyliezt na tu vysoku postel v nemocke. Inak sa to da zvladnut 😒

babulka123
autor
1. jún 2009

mauzi.. no oooo uz sa neviem dockat.. heheh

pointka
1. jún 2009

mauzos ty mas ale velke uz babatka 🙂 a aky su krasne tucnucky, dobre ziveny 🙂 kojis? alebo dokrmujes? jej, ved maju uz skoro 2 mesiace, no pekne to leti 🙂

mauzos
1. jún 2009

poi dnes maju 8 tyzdnov 🙂 A veru su fajni tucnucki, strasne im chuti papat. Zial nekojim, kojila som len dva tyzdne aj to len Tomaska, Lukasko vobec nechcel moje mliecko. A Tomasko bol na cicke hodinu a potom stiahol este flasu, asi som mala slabe mlieko, tak som to vzdala ☹ Ale papame Nutrilon a fakt im veeelmi chuti ... robime si srandu, ze ked budu vacsi, spapaju aj nas 😀

pointka
1. jún 2009

no vidim ze nutrilon je super. Tiez ho mam v zasobe ak nahodou. Dve deti kojit a este po sekcii je problem ☹ esteze mame ten nutrilon. Su krasni 🙂

mauzos
1. jún 2009

poi nemala si kupovat, potom v slabej chvilke ked sa ti nebude chciet kojit, strcis Nutrilon ☹

Dakujeme za pochvalu. V stredu ideme do poradne, tak som zvedava kolko zase pribrali tuckovia moji 😝 Uz som im zacala davat aj cajik, lebo uz sme znacne prekracovali odporucane davky mlieka. Velmi im nechuti, snazia sa ho vypluvat, ale ked nic ine nie je, tak co maju robit 😀 😀

pointka
1. jún 2009

nieeeeee, ja chcem kojit ako najdlhsie sa da 🙂

fakt su krasni, pekne na nich vidno, ze su dobre ziveni 🙂 som zvedava, kolko uz budu vazit 🙂

mauzos
1. jún 2009

no ved maju byt aj po kom 😉 ani mamina ani tatik nie su slabo ziveni 😀 😀
prajem ti aby ti to s kojenim vyslo 🙂

pointka
1. jún 2009

mau dufam 🙂
to s tymi baculkami som tak nemyslela 🙂 ale ani nasa nebude chudatko po rodicoch 🙂

petkaerdal
1. jún 2009

ahojte baby,ja uz vas citat nestiham ani 😅 ,ale chybate mi 😀 😀
bolesti este stale mam,ale uz pomaly ustupuje

mau ,aj tebe povedali,ze nechtiky nemate strihat do 8 tyzdna?
ani uska nemame umyvat vnutri a nostek len slabucko tycinkami,ze vobec nie odsavat..

mauzos
1. jún 2009

peti ahoj 🙂
nechtiky im striham kazde 3 dni, za 8 tyzdnov by ich mali asi 10 centimetrove. A keby som im neodsavala nosteky, tak by uz boli zaduseni. Predstav si, ze by si si 2 mesiace nefukla nos 😝

babulka123
autor
1. jún 2009

co to je za volovinu??? nesgrihat nechty ? preco ? zaujimal by ma dovod.. kym som sestru presvedcila ze je to blbost.. no boooze.. a tie rukavicky tiez nezachrania vsetko .. kazda jedna mamina po prepusteni z nemocky doma ostrihala..

mauzos
1. jún 2009

Babul aj sestre to tvrdili? Mojim uz sestricky v porodnici strihali. Ved za tyzden kym si tam, tak im tiez poriadne narastu.

veam
2. jún 2009

Dobre ranko...

Baby to som aj ja pocula ze tie nechtiky sa nemaju strihat,ale uz neviem kolko,no to je riadna blbost,ako by to vyzeralo...to je strasne co si oni 😨 uz navymyslaju

tvojka
2. jún 2009

Ahojte,
nechtíky sa vraj majú strihať,ked sa odlepia od kože na prstíkoch,lebo oni to majú najskôr také prilepené,či prirastené...čiže ked sa to dá,tak sa môžu strihať.A s tým nosíkom je to tiež dobrá blbosť.Ako píše Mau,už by sa podusili.Vieš aké (sorry za výraz) šušniská im odtial ťahám?!A to počuješ,že sa jej nedá dýchať.Chúda,ved to by sa jej nedalo ani spať ani jesť.Nám dokonca dokyna poradila sprej-morskú vodu,čo je na hygienu nosa.V noci som to prvý raz použila 🙂

pointka
2. jún 2009

maminy a pouzivate aku odsavacku? a cim strihate nechtiky? ja mam aj kliestiky aj noznicky, ale budem asi skor tie kliestiky pouzivat.

tvojka
2. jún 2009

Poi,ja strihám nožničkami,majú také oblé konce.A odsávačku používam zatiaľ Otrivin,čo bola v klinik boxe,čo ťahám ústami.Ale máme doma aj takú na vysavač,len ked sú neni choré,že tých soplov neni tak veľa,tak sa mi to nechce rozkladať.

pointka
2. jún 2009

cize tu klasicku, co sa tak stlaca mam na dve veci, co?

mauzos
2. jún 2009

ahojte 🙂
tvojka aj my pouzivame MAR morsku vodu na zvlhcenie nosteka. Davam im to pred odsavanim a fajne vsetko ide von. Odsavacku pouzivam na vysavac, mame ho napevno v jednej izbe rozlozeny, tak nie je problem. Tvojka ja som nedostala kklinik box 😠 Ale v tych nasich vraj bola Chicco flasa a nie odsavacka. Dostala si dva?

Poi ta rucna s pumpickou je uplne na prd 😀 Mozes ju rovno vyhodit. Nedokazali sme s nou vytiahnut ani soplik, ktory uz bol napoly vonku z nosteka 😀 😀

pointka
2. jún 2009

mau no fajn 🙂 tak idem pozhanat tu na vysavac 🙂

mauzos
2. jún 2009

Ja som chcela kupit taku elektricku, mimochodom asi 4 krat drahsiu a sama magistra v lekarni ma od nej odhovorila, ze je tiez na prd. Vraj tie na vysavac su najlepsie 😉 Usetrila mi dost eurakov 🙂

babulka123
autor
2. jún 2009

mauzi.. sestra mala aj tu elektricku a aj tak si kupila tu na vysavac a vravela ze sa to neda porovnat..
inak tak rucna nie balonikova ale ta co sa cuca..tak tu je dobre mat ako 1 pomoc v taske ked chodite po navstevach alebo tak.... viem ze kamoske sa to minule veeelmi osvedcilo.. maly tak plakal lebo sa nevedel nadychnut tak mu to aspon ako tak vytiahla a bol pokoj..