Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

peggyyy
20. júl 2009

sa cítim super ale to som sa aj predtým aj keď nebolo všetko v poriadku, no musím ležať s vyloženými nohami a zajtra idem k svojmu gynekológovi tak som zvedavá čo mi povie
ty sa ako cítiš?

veam
20. júl 2009

Tak dufam ze je vsetko ok a uz nebudu ziadne komplikacie...ja ujde to,chrbat ma boli ale inak pohoda

peggyyy
20. júl 2009

no ja som v nemocnici schudla 2 kg, tie žbrndy sa tam vôbec nedali jesť
hovorím malej Veronike, že to bude tak vytrpené a vytúžené dieťa, že až 😀

veam
20. júl 2009

No to ano,to poznam...a mala ma uz ake miery,ci nehovorili ti?

peggyyy
20. júl 2009

uzv mi robili ešte 3.7. keď ma prijmali do nemocnice a to malá mala 720g

veam
20. júl 2009

No dost uz,som zvedava na to nase,ja idem az 6.8 do poradne a to pocitam ze mi budu robit aj ten test na tu cukrovku.

peggyyy
20. júl 2009

ozaj to je tiež na to nejaké obdobie kedy sa tomá robiť?

veam
20. júl 2009

ano medzi 24.tt a 28.tt

peggyyy
20. júl 2009

tak to mne budú musieť spraviť zajtra ja zajtra začínam 27tt

veam
20. júl 2009

No to hej,im to pripomen ked si nahodou nespomenu...niekde to vraj ani nerobia,ale ma sa to povinne robit

peggyyy
20. júl 2009

to je povinné?

veam
20. júl 2009

No niekde som citala,ze ano...inde som sa zase docitala ze to robia len rizikovej skupine a tym co maju v moci cukor

peggyyy
20. júl 2009

no uvidíme zajtra

veam
20. júl 2009

ano jasne,budem drzat palce nech je vsetko ok,potom daj vediet,kedy tam ides?rano?

peggyyy
20. júl 2009

som na pol dvanástu objednaná a ako som sa pred chvíľou dočítala mala by sombyť nalačno, takže zajtra mi to určite robiť nebudú

veam
20. júl 2009

Ja fakt neviem,kazdy hovori inak tak uvidis

peggyyy
20. júl 2009

uvidíme....idem na chvíľu off lebo pri PC ležím v takej zvláštnej polohe a už ma bolí chrbát...ešte sa tu moižno dnes ukážem

veam
20. júl 2009

Ok len pekne oddychuj a pozdravuj Veronku...pa

vierka
20. júl 2009

veam - no ona nastastie nerobi ani v tej istej budove ako ja.. keby robila, tak by to bolo ze bud bude chodit do prace ona, alebo ja - pre nas obe by tu urcite miesto nebolo 😀 😀 😀

peguska - no asi som ta uz nestihla... tak len pekne lezkaj z vylozenymi nozkami, nech je vsetko v poriadku... ty mas prist o pol dvanastej nalacno??? 😕 to ja by som musela vstavat 11.25 aby ma mali 11.30 nalacno 😀 😀 😀

mici11
20. júl 2009

Peggy vitak spat, dufam, ze uz nebudes mat ziadny problem do konca tehu 🙂 😉 . Ten tolerancny test na cukrovku je povinny, urcite sa na to spytaj ak ti to sami nepovedia. Je to dost dolezite. Robi sa to do konca 28 tt.
My sme boli vonku a teraz ja sa snazim troska pracovat, Samko je v lehatku ale moc sa mu spat nechce, tak ho sem tam pohojdam. Inak zajtra idem ku gyndasovi na kontrolu po sestodeneli, bojim bojim, asi to bude boliet po tom siti.

petkaerdal
20. júl 2009

pegy vitaj spät,davaj na seba pozor a lezkaj,to vydrzis,aj my sme si s Jankou od takeho tt odlezali,stoji to zato 😉
drz sa

moje zaspinkali ,mam veget

dneska sme kupili ten krasny kolotoc,tak sa vytesujem a aj deku hraciu 😀

janula13
20. júl 2009

no supre peti tak u vas bude hudby a hudby, kupila si ten fisher price?som zvedava co vase male, ako sa im to bude pacit aj ja kupim...my zatial slapeme na cd the best of hana zagorova 😀 😀 😀

mauzos
20. júl 2009

jani a Canakyho uspavanky im nepustas?

petkaerdal
20. júl 2009

ano Jani,ten fisher price som kupila 😀 celkom sa mi pozdava

Jani a canakyho uspavanky nepustas? 😀 😀 😀 😀 mau 😉

veam
20. júl 2009

janula ze hana zagorova 😀 😀 😀 ...som sa z chuti zasmiala

mauzos
20. júl 2009

jani ... nevies nam s petkou odpovedat??? 😀 😀 😀 peti 😉

veam
20. júl 2009

baby to je zase co canakyho uspavanky? 😅

veam
20. júl 2009

uz som ich nasla na nete a pocuvam 😝

mauzos
20. júl 2009

veam sikula 😉 tak sa priprav na to, ze ti to bude nonstop hrat, ked uz bude mala na svete. Stiahni si od neho aj Detom 1, tie su super 😉

petkaerdal
21. júl 2009

dobre ranko
no mau,ale si tu? ja uz buntosim 😖 😖