Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
28. júl 2009

Inak tiez je to pekny kocik,o tej znacke som este nepocula,ale asi sa s nim dobre karuje co?

mici11
28. júl 2009

je to talianska znacka a vyraba sa v polsku,svagor zije v Krakowe,tak nam ho tam kupil za 300,-€ super cena,je v tom aj autosedacka a da sa nakliknut na konstrukciu. Keruje sa snim perfektne a je lahky a aj sa lahko sklada. Ale krajsi je ten abc i ked som max spokojna 😉

veam
28. júl 2009

aspon niekto ma tolko neodradzuje 😀

mici11
28. júl 2009

🙂 😉 jasne ze nie

veam
28. júl 2009

dakujeeem 😀

petkaerdal
28. júl 2009

baby vam sa kociky vyberaju,ked mate a cakate jeno babo 😝

ja som si na hodku zdriemla,male ma dneska nechali pospat a na vymenu sa zobudili,aspon nemam stres..

veam
28. júl 2009

petka praveze to je horsie vyberanie,ked je tych kocikov tolko...

petkaerdal
28. júl 2009

ale lepsie,ako my s dvojkami asi,my sme na vyber nemali skoro nic 😖

ja by som si isto vybrala 😀

veam
28. júl 2009

baby a inak kedy ste dostali prenatal box?vraj ho dostavaju baby niektore uz v ambulancii a potom este v porodnici...

mici11
28. júl 2009

Veam v ambulancii som dostala prenatal box a v porodnici box kde uz boli veci pre babatko, bola tam aj flaska avent....A este som dostala baby bag a tam bolo tiez plno veci aj kúra na vlasy, domestos....
Ahoj peti 😉 super ze si si pospala, ja furt niekde som, nieco robim, nieco riesim....o chvilku padnem na hubu

veam
28. júl 2009

A kedy si dostala ten prenatal box?dostava to kazdy?

mauzos
28. júl 2009

veam ja som ho dostala na druhej poradni 😉 ale zase som nedostala nic v porodnici 😠 takze zalezi to asi na nalade personalu, ci nieco dostanes.
mici ten baby bag je co? to ti kde dali? o tom prvy krat pocujem.

mici11
28. júl 2009

Aj ja som dostala prenal box asi na druhej poradni 😉
Mau je to taky vak z latky pre chlapcekov modry a pre baby ruzovy.Boli tam 2 knizky take tensie, kozmetika, par veci pre babo...a prihlasky do spolocnej poistovni ci dovery?teraz neviem, to davaju oni porodniciam. Dostala som to naraz 1 den po porode

veam
28. júl 2009

Ja som este nic nedostala a ako vidim tak asi ani nedostanem 😠

mauzos
28. júl 2009

veam pytaj si 😉 aj mne potom baby povedali, nech si idem pytat do nemocnice, ale kaslala som na to 😖 ale v tom prenatal boxe nic moc nebolo, pouzili sme asi len cumle ... tych mam mimochodom plno, lebo mi sestricka dala z boxov, ktore museli povyhadzovat, lebo nejake veci tam uz boli po zaruke. Bolo tam par vzoriek, nejake brozury a to je tusim vsetko. Tie co davaju v porodnici boli zaujimavejsie, tam toho bolo viac 😝

mici a poistila si maleho v tej poistovni? 😀 😀 😀

mici11
28. júl 2009

Mau nie 😀

mauzos
28. júl 2009

mici myslela som si, ked si ani nevedela aka poistovna to bola 😀 😝
maly je krasny, teraz som si pozrela fotky 🙂

petkaerdal
29. júl 2009

tak ja nemozem spat 😖

mauzos
29. júl 2009

no peti ty si sisi 😝 kedy si zaspala?

inak ahojte 🙂

vierka
29. júl 2009

dobre ranko baby 😀

to vam akoze dava jeden box vas gynekolog a potom este jeden v porodnici??? neviem ci sa v TT nedava len v porodnici nieco, pochybujem ze da nieco moj gynekolog 😀 maximalne tak menstruacny kalendar kazdy rok od nich vyzebrem 😀 😀 😀

no ja som si predvcerom kupila tehu rifle a som z nich vytesenaaaaaa 😀 a ze normalne su mi este trochu vacsie, tak musime este do nich trochu dorast 😀
a zajtra mame poradnu, tak sa tesim, ze moznooooooo bude vediet uz aj doki povedat co cakame - ale skor asi nebude vediet, a zajtra sa aj objednam na ten 3D utz 😀

mici11
29. júl 2009

Dobre ranko,

Peti no teda nevies spavat??
Mau veru tak 😀 A dakujem za kompliment, ty mas tiez riadnych fesakov 🙂 😉
Vierka no ja som dostala aj aj 😉

veam
29. júl 2009

Ahojte...

Vierka budem drzat palce zajtra do poradne a inak mne este stale doki nechce povedat co cakame,povedal ze az tak okolo 30tt,ze tipovat nebude 😀

vierka
29. júl 2009

mici - tak to mas dobre, ja asi dostanem az v porodnici nejaky darcek 😀

veam - dakujem, ved potom napisem co bolo.... no vidis to, tak asi som moc trufala keby som to chcela uz teraz vidiet 😀 😀 😀 ale pojdeme aj na ten 3D okolo 22 tt - takze ked mi to nepovie teraz doki, tak si este par tyzdnov pockam a uvidime na 3D 😀 ň
ked budem mat chvilu cas, tak sem pridam tie fotky tej spalne 😉

loginka
29. júl 2009

bre ranko, jedna baba si dala spravit uz v 13tt z krvi test na zistenie pohlavia - takze kto je moc zvedavy, da sa to 🙂

vierka
29. júl 2009

loginka - ahojcek... ja viem ze sa to da, v blave robia tieto DNA testy... lenze ja mam blavu "od ruky" a to by tam musel ist so mnou mangel autom a teraz ma toho v praci dost... tak my si pekne pockame 😀

mauzos
29. júl 2009

nam tiez povedali az na morfologickom 4D pohlavia, ale u dvoch je to komplikovanejsie. Mozno ti uz povie zajtra Vieri. Zalezi aj na tom aky ma ultrazvuk... moja gyndoska ma staru rachotinu, na nom mi nevedela ani baba pomerat 😲 Drzim palce na poradnu 😉 A nebooooj do rifli dorasties ... aby ti neboli aj male, ked su ti len trochu velke 😀 😀

veam to sa divim, ze ti nepovedali pohlavie. Na 3D si bola?

loginka to sa da aj normalne z matkinej krvi zistit? Ja som vedela, ze len z amniocentezy.

mauzos
29. júl 2009

a petka nam asi teraz spi, ked po nociach buntosi 😀 😀 😀

loginka
29. júl 2009

mne to tiez prislo divne, ze z krvi matky - to nam tam koluje gen deti 😲 ci ako, no ale pri dvojickach to asi pojde tazko
ja si tiez pockam, kedy sa to da vediet?

mauzos
29. júl 2009

aha, no ale u dvojok je to fakt asi nemozne, hlavne ak je kazde ine pohlavie 😉 Neviem kedy to uz vidno, ja som bola na morfologickom v 20 tt a potom nam to este potvrdil o tyzden, ked sme boli davat robit CD s fokami a videami.