Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
11. aug 2009

babul ale nie porodu sa bojim,ale tych kil 😀

Mala aka je vlasacka 😀 😀 😀

babulka123
autor
11. aug 2009

prosim ta... s tym treba ratat.. bud alebo .. neboooj neni to az take zle..

noo strapusik moj.. uz sa tesim na tie copy a sponky.. a mareka ako bude nervacit.. hehehehe
taka som stastna ze je to nakoniec babulka...

veam
11. aug 2009

Ja som dobre tipovala,ze to bude dievcatko 😀 😀 😀 ...a inak ako?mala je kludna?zvladas to?ci aj Marek je doma?

babulka123
autor
11. aug 2009

hej tento tt bol doma od buduceho ide do roboty.. ale mala som malu od zaciatku pri sebe aj v nemocke tak to snad nejako zvladneme...
a mala je taka dobrunka.. spinka, papa,... ale uz si predlzuje intervali takze to zacina byt vesele...

petkaerdal
11. aug 2009

co tu riesite? 😀

babul,ty cakas,ze mala bude taka do 15 rokov? haha,pockaj par dni a budes mat veselo cely den 😀
si aka skromna,ze 15..uspokoj sa s mesiacom 😀

petkaerdal
11. aug 2009

babul,aj mne ostalo 12 kilo a za 7 tyzdnov to bolo prec,to zhodis raz dva

tak my sme zaockovane nejakou 6 valentnou injekciou,dufam,ze to zvladneme bez horucky a v klude,ale pre pripad mam doma cipky...
male tak plackali,ze ja s nimi 😢

vierka
11. aug 2009

no ja sa o kila nebojim, vytuzene babatko tak na tomto nezalezi 😀 ved budem okolo neho aj tak pobehovat stale, tak to pojde aj same dole a ked nie, tak bude aspon viacej podusiek v posteli 😝 😀

petka - pridala som tu fotku tych krataskov, ale musim to odfotit este za denneho svetla, lebo sa mi zda ta farba ina nez v skutocnosti 😀
ty teda striedas tie baby v pase, ale ved treba, ked su to take male herecky, modelky a maju krasne satky a su rozkosne 😀

petkaerdal
12. aug 2009

ahojte,tak mne mala strajkuje 😖
Vierka,dakujem za pochvalu...

petkaerdal
12. aug 2009

pekne si kupila,podarene..a aka to je velkost? ked cakas babo v januari?

vierka
12. aug 2009

dobre ranko baby 😀

peti - a ktora mala strajkuje??? 😕 ty musis rovno menovat ze ktora a dame jej cierny puntik ku menu, ze neposlucha 😀
no to je velkost 3 - 6 mesiacov, takze by to malo byt tak akurat na leto 😀

veam
12. aug 2009

Ahojte ranostajky...idem ja na ten cukor,nech ma neposlu zase spat,potom vam dam vediet ako som to zvladla. 😒

vierka
12. aug 2009

veam - drzim palce nech ti to dobre dopadne... potom daj vediet 😉

peggyyy
12. aug 2009

dobré ránko
veam držím palce, ty to zvládneš 😉
vierka ako sa cítiš?

veam
12. aug 2009

Dakujem baby,uz som spat,zvladla som to nastastie,nebolo to take hrozne ako som si myslela...tehotensku cukrovku nemam chvalabohu...

Pegg ty na ten test teda ani nepojdes?

peggyyy
12. aug 2009

veam tak to je super, ja neviem do poradne idem v pondelok tak uvidím
bolo to moc nepríjemné?

veam
12. aug 2009

Pripomen im to,je to dost dolezite,aj na mna by asi zabudli keby som im to nepripomenula...zobrali mi moc a krv,potom som vypila ten cukor-v pohode,ale je to velmi sladke,potom som musela 2hod v klude cakat a zase mi zobrali moc a krv...vysledok som potom mala do 15min

peggyyy
12. aug 2009

no dúfam, že na to nezabudnem, lebo vždy keď tam idem som ako na ihlách z toho čo mi povie, že v akom som stave
a čo malinké? vystrája?

veam
12. aug 2009

vystraja veru a ako,cim dalej tym viac 😀 😀 😀

peggyyy
12. aug 2009

moja bola včera moc pokojná aj som sa zľakla, že čo to no potom na večer sa rozhýbala zato dnes je ako čert, bude z nej asi aquabela 😀

veam
12. aug 2009

nasa je v poslednej dobe nejaka akcna,len sa mi pupok trasie,asi ju budu zaujimat bojove sporty 😀

vierka
12. aug 2009

veam - tak to je super, ze si to zvladla... ja sa ani tak nebojim tej sladkej vody ako toho byt tak dlho nalacno 😀 😀 😀

pegy - super ako vzdy 😀
a urcite kontrola dopadne dobre a uz si v 30 tt - waaaaau 😀

petkaerdal
12. aug 2009

ahojte,veam super,ze cukor mas v poriadku a ze si to zvladla,nic hrozne ale ze?

mne baby spinkaju,mam trosku veget,tak idem varit..

Vierka Aylin strajkovala rano a teraz spi,ta to ma opacne 😅

babulka123
autor
12. aug 2009

peti ako dlho ti spavali baby na zaciatku . mne mala prespi aj 3 - 4 hodiny... v noci aj 6 ... a neviem co s jedenim .. nechcem ju moc budit ale pride mi to velmi vela ze tak spi..

petkaerdal
12. aug 2009

babul ahoj,ja krmim kazde 4 hodiny,na zaciatku kazde 3,lebo boli mensie,myslim si,ze 4 hodky je ok
a v nemocke povedali,ze netreba budit,ale ked sa nezobudi na papanie do 5 hodin,tak budit treba...
a to ze ti prespi v noci 6 hodin je super takto hned na zaciatku,ked pekne pribera,podla mna sa nemas coho obavat,len cez den aby papala castejsie

petkaerdal
12. aug 2009

na zaciatku spavali stale,cely cas ,ale budili sa same tak kazde 3 hodiny

babulka123
autor
12. aug 2009

no dnes napr jedla o 8, potom si vypytala este o 9:30, a od asi 10 spi... ja sa tesim , priberat pribera..
len ja som vela citala , o kojeni a teraz sa bojim ze to robim zle a preto mala stale spi... ale ked pribera tak co... sak uvidime..
snad si to potom ona sama nejako upravi..

mici11
12. aug 2009

ahojte,

Babulka este raz gratulujem, Ninka je kraaaaaasna. S tym kojenim v noci, Samko spinka od narodenia 6 hodin, teraz aj 7 - 8. Nebudim ho na papanie, dokyna vravela ze netreba, lebo pekne pribera. Cez den papa castejsie cca 2 - 2,5 hodky.TAKZE NEBOJ VSETKO ROBIS SPRRAVNE 😉

vierka
12. aug 2009

babulka - mala pekne pribera, tak je to v pohode, keby bola hladnucka tak sa zobudi skor 😉

petka - a male uz maju aj nausnicky???

tvojka
12. aug 2009

ahojte,

Babul,ja som tiež nebudila.A mne zo začiatku dokonca niekedy aj cez den spali 6hod.A to sme mali o dosť nižšiu váhu ako vy.Tak sa neboj,ako baby písali,keby bola hladná,tak sa zobudí...

Peti,ako ste zvládli to očkovanie?My sme mali aj teplotky,ale len ten jeden den,ked ich pichali.
A na náušničky sme sa pýtali,dokyna povedala,že až po tom preočkovaní,čo bude o mesiac a že nech to radšej necháme prestreliť,lebo že pichanie ihlou bolí a je pri tom veľa krvi-masaker...
Poi,vy už máte náušnice?

petkaerdal
12. aug 2009

Vierka,tvojka,nemame este nausnicky,uz som ich mala 2x so sebou a nechceli,ze je skoro,tuto prepichuju az v 1 roku,ale ked chceme,tak nam to spravia a prepichuje to dr.,ale uska umrtvia,takze to bude bez bolesti..a preto az v 1 roku,ze aby nemali dierky nejak zle,aby boli vstrede

tvojka,zatial su baby v poriadku,ziadna teplota nic,ale sledujem to

ake ockovanie ste dostali vy? to bola nejaka 6 valentna ,co dostali moje

a za mesiac by mali dostat proti pneumokokom,ci co,normalne to stoji tu 100 euro jedna,ale ze som podorila predcasne,tak to budeme mat zadarmo...aj vy to dostanete?