Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mici11
7. sep 2009

Veam ostavam pri pampers baby active a zelenych tesco(predtym fialovych). Babylove nie su zle, ale...

pointka
7. sep 2009

mici dopovedz to ale 🙂 zaujima ma to 🙂

my tiez mame active baby a som spokojna, kamoska zase neda dopustit na fialove tesco.

mici11
7. sep 2009

Poi nepretekaju, ale citit ich ze su pocikane, vies ako myslim? Tazko sa to takto vysvetluje

vierka
7. sep 2009

veam - no ved niekto musi robit na tie co si uz spokojne cerpaju rodicovske prispevky 😀 😀 😀

veam
7. sep 2009

Ok mici... 😀

vierka ja cerpam zatial len ubohu pn... 😖

vierka
7. sep 2009

veam - ved aj na tu PN musi niekto robit 😅 a tym ze robim z tejto temy asi uz len ja je preto taka mala 😀

petkaerdal
7. sep 2009

ahojte baby,my sme uz spät,ale som uplne KO,idem spat..
zajtra sa ozvem,aj ja som za stretko 🙂

babulka123
autor
7. sep 2009

ahojte,
no musim sa priznat dnes sme nasadili Humanu.. nejako nestaci mliecko .. mala mi kakala uz 3 dni zelene..
vraj taha len predne mlieko a mozem ju mat na cecku aj hodinu.. no co uz..
robila som co som mohla 5 tt bola kojena... stale kojim len doplname este aj UM , ak by sa mi vratilo mliecko do normal stavu tak flasku vynechame..

mici11
7. sep 2009

Babulka ☹ no co uz, my sme sa plne kojili skoro 3 mesiace. Teraz papa 2 krat denne nutrilon a zhruba 5 krat denne kojim. Ale ze kojene babo moze kakat zelene, to mal aj Samko 2 tyzdne boli sme u dokyny pekne priberal, tak ze vtedy to nevadi.Ale ked ti je nekludna, tak nie je o com. Ja som to skusala 5 dni rozkojit, ale skoro stale plackal, spinkal po 15 - 20 minut, no nevydrzala som to. On bol unaveny ja podrazdena...nemohli sme ist ani na krok.Tak to riesim takto. Uplne ho odstavit nechcem 😉
Peti ahoj zlaticko 🙂
Veam, Vierka 🙂 😉

babulka123
autor
7. sep 2009

mici uvidim co bude.. snad sa mi to podari ale konecne chuda spi.. ona co bola zvyknuta spat cez den 4 hod, a vnoci si potiahnut sa mi budila s placom po 2 hod. no nic moc.. uvidme co bude..

ozaj kukni foto.

mici11
7. sep 2009

Kraaaaaaaaaaaaaasne fotecky, naozaj velmi velmi pekne. Ninka je peknucke babatko 🙂 Podoba sa mi na tatina 😉
Jasne uvidis, ja to tiez riesim aj s UM a Samko mi konecne aj cez den spinka. 😉

vierka
8. sep 2009

dobre ranko kocky 😀

babulka - kraaaaaaasne fotecky 😀 mala ma tie vlasky uplne nenormalne 😉 kde ste sa boli dat fotit???

petkaerdal
8. sep 2009

Ahojte,
jvo my sme rotavirus dostali automaticky,tu je to povinne,podla mna na skodu to nieje
fotky som do FC este vobec neposlala,ale hadam sa uz k tomu dostanem,patrilo by sa,nech sme v albume 😀

ja som stale unavena z vikendu,cely cas sme lietali,baby boli uplne super,az na tu zimu,sme zvyknute na teply bytik a v dome u otca bola teda riadna kosa,aj sme kurili 😀

moj drahy je na marodke,tak som rada,aspon si oddychneme obaja,budem mat pomoc ,cely tyzden bude doma

veam
8. sep 2009

ahojte...

Babulka mala je zlatunka na tych fotkach,krasne... 😀

Petka vitaj doma a som rada ze ste v poriadku dorazili... 😀

mici11
8. sep 2009

Ahojte,

Peti, tak si si uzila vikend na SK naplno, ze? My ideme dnes na ockovanie na tu hexavakcinu a pneumokoka, som zvedava ako to Samko zvladne...teda reakciu potom. Ale hned mu nieco nasadim. Tak na nas myslite. Idem teraz na prechadzku, poobede sa ozvem. Zatial vsetkym cmuuuuuuuuuuk

babulka123
autor
8. sep 2009

vierka boli sme znova u tej holky co ma fotila ked som bola tehu .. www.sofiafoto.sk.. odporucam

petkaerdal
8. sep 2009

veam,dik 😉

mici hej naplno,konecne zmena nejaka,aj som si vinciska dala so sesterkou 😀 ,tato mal deti na starosti a ja som sa babila 😀

mici nemusis hned nieco davat,netreba,ono aj tak ,ked nieco bude,to az neskor,moze az na druhy den byt reakcia,len sleduj teplotu,tak kazde 2 hodky som merala

petkaerdal
8. sep 2009

jvo,mala je zlata s nausnickami,kocka 😵

mici11
8. sep 2009

aha dik za radu Peti 😉

pointka
8. sep 2009

petka, vy doma bud sa topite alebo musite kurit 🙂

mici ja by som tiez nic nedavala preventivne, jedine, co mi odporucila jedna sestricka z novorodeneckeho je, ze si mam zobrat zo sebou nieco chladne a hned po pichnuti prilozit na miesto vpichu. Ja mam take gelove vankusiky, co sa daju ohriat alebo ochladit, tak planujem si ho zobrat. Ale aj doki vravel, ze nemava reakcie u babatiek na tieto vakciny, to su uz nove kvalitne vakciny, nemali by mat deticky reakcie.

petkaerdal
8. sep 2009

poi,no tak nejak,bud sa topime alebo mrzneme,
trosku som si zdriemla,som unavena,asi zo zmeny.

mici a tiez som pocula,ze horuckuju az väcsie deti,nie babätka,my sme boli 2x a nic vobec,aj Samko to zvladne v pohode 😉

tvojka
8. sep 2009

čaute,
ja som zas preventívne dala sirup,nepoznám babatko,ktoré nemalo teplotu...a napriek tomu im ešte vyskočila teplota aj večer.Na nožičky som dala octanovú masť,tú som dávala 2 dni.

Mne sa včera poobede asi upchal mliekovod,stvrdla mi polka prsníka a bolelo to.Nedalo sa mi to ani odsať a ani po papaní sa to nevyprázdnilo...odsavala som ,masírovala v teplej vode,soluxovala,dala si na to vínny obklad a nič to nepovolilo.Mala som strach,že sa mi to do rána zapáli,tak som baby v noci budila na papanie a dávala im obom z toho prsníka najprv a potom aj z druhého,aby sa aj najedli 😅
Po rannom kojení sa mi to konečne uvolnilo,tak sa teším.

Peti,tak ty si mala dobrý víkend a my zas zlý.Babám sa väčšinou u svokry páči,ale tento vík neboli vo svojej koži 😖

Baby,tak čo s tým stretkom?

janula13
8. sep 2009

ahojte...

ja bojujem sama doma, snazim sa ich unavit aby spinkali naraz a nie osve kedy sa ktoremu zachce, zatial sa dari, len to nie su dlhe spanky, len take na hodinku a to som ich pri tom rannom aj musela kocikovat, oni mi fakt nevydrzia hore voac ako 2hod, to je mximum, vam ako???mohli by vydrzat aspon 3 do dalsieho krmenia...no jo, ale zatial aspon spia a bdeju naraz...dnes...a vecer zaspia celkom pekne, okolo tej 20-20.30, sem tam im to trva..ale potvora kubko sa mi zacal budit nie o 3-4 ako predtym ale o 1 😕 slak ma ide trafit, skusala som pohladkat, dudel dat, zmenit polohu, cajik a nic, on je cely rozkokoseny a caka na papu...a o 5 zase hore...oni zaspia pokojne, ale od tej 1-2 rana zacnu hadzat nohami a to je rodeo v postielkach, nevim co to znamena, kazdu noc,ci je to kvoli prdom...ja sa chcem uz vyspaaat..

viem, ze su aj horsie pripady, ale ja s tym chcem nieco robit, momentalne im znizujem tu nocnu davku , tak som zvedava ci to pomoze alebo zhorsi..nemate nejaku radu?

babul mala je zlatucka, krasne fotky...

peti tak si sa vysantila?juj tebe muselo byt dobre...ale ved si zasluzis 😉 my sme behali po navstevacha mali to dobre zvladli, aj ja som si dala do nosa...

zajtra ideme na poradnu, tak som zvedava na vahy a tiez povie kedy bude ockovanie...brrr

janula13
8. sep 2009

ozaj a co sa stretka tyka, som za, ale ja jedine cez vikend kedze som odkazana na mm, sofera 😝

petkaerdal
8. sep 2009

tvojka,to je dobre,ze sa ti to uvolnilo,to je asi aj nebezpecne,ked sa upcha co?
ja som za stretko stale,ja pridem kedykolvek,najlepsie v sobotu by padlo,ja pridem aj s mojim,s babami sa sama nepustim uz na dlhsiu cestu

Janka,tak aj ty si si dala do nosa? hihi.
mne baby vydrzali ,spali raz denne,ale ako je chladnejsie,uz mi sia castejsie cez den,tak po hodke,nastastie vecer problem nemame.
Jani,Kubka to prejde,aj moja sa par dni budila o 1,som nechapala,ale potom zase o 4 normalne.

janula13
8. sep 2009

petka bodaj by si mala pravdu 😝
petka a ty ich ako casto krmis?ako mas rozvrhnuty den? od tej 8 do 12 ti nespia, mojich by porazilo, alebo skor mna 😝
vecer pekne zaspia, aj ked napr v nedelu sme boli na navsteve, zaspali tam, aj po ceste prisli sme o 19, boli vyspati, okupala som, nakrmila a zaspali v pohode...az na to nocne budenie... 😝

janula13
8. sep 2009

tvojka super ze sa polepsilo, esteze tak, babule to vycucli 😀 ved sily maju dost 😀

mauzos
8. sep 2009

ahojte 🙂

Mici ja som davala po ockovani az na noc Panadol sirup. Prve ockovanie bolo bez problemov a teraz pri tom druhom mal az na druhy den Tomi horucky. Luki nemal.
Na ten studeny obklad som sa pytala Dr., lebo mi to tiez niekto odporucil a povedala, ze sa to dava iba ak opuchne nozicka, nie hned po vpichu.

Krasne fotky ste popridavali, jedno babo krajsie ako druhe 😉

Ja pouzivam DM aj Tesco plienky a mne sa sa zdaju DM lepsie. Nevsimla som si ze by ich bolo citit a to mam teda dost citlivy nos 😀 Este sa chystam vyskusat tie nove Tesco plienky, lebo tie zelene nam pretekali.

Aj ja chcem prist na stretkooo ... ale ked krachli Sky Europe dokelu 😠 😠 😠

petkaerdal
8. sep 2009

Jani nespavali mi do 12,ale teraz driemkaju casto,ako je chladno,u nas je to uz dlhsiu dobu takto,Aylin je budicek,krmimeo 8,ona skor vecer zaspava,potom o 12,o 16 a potom si to trosku natiahnem na 21,o 20 je pre nas skoro,nevydrzia potom do 4,Selin mi zase dost neskoro chodi spat,aj o 23.kupam kedykolvek,nie vzdy vecer,ako mam cas

petkaerdal
8. sep 2009

mau dojdi vrtulnikom