Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
17. sep 2009

ahojte,aj u nas je tak sichravo...

Petka mala uz je dobre?

Mici super ze vam dopadlo sono dobre.

Baby mavali ste tie falosne kontrakcie?ake to bolo a kedy ste to mali?

mici11
17. sep 2009

Dobre ranko,

No aj u nas prsi a to mam tiez nejake vybavovacky, ako ty Peti 😒 no co uz. Veru je to super nebalit na siroko, i ked my sme nemuseli mat stale na siroko, ale, ze aspon pol dna, takze sa to dalo vydrzat, ale takto uplne bez je to omnoho lepsie 🙂 😉 Peti poziciam ti saty jasne, ze poziciam prid si vybrat 😉 , ale mam len 3, potom som si zvykla poziciavat z pozicovni, lebo naco si kupovat ked som bola tehu 😉

Veam ja som mavala falosne kontrakcie cca od 32 tt, v 38 tt aj ozajstne, ktore mi potom zazracne ustali a nakoniec mi porod vyvolavali 😅 😀 Ake to bolo sa velmi tazko vysvetluje, ale bolest zacinala v krizoch a vystrelovala do podbruska a mne do praveho boku. Asi tak..Mas falosne kontrakcie?

pointka
17. sep 2009

petka, preco chces vybrat nausnicky?

mici ty si az doteraz balila nasiroko? preco tak dlho? prve sono nebolo ok?

veam aj ja som zacala mat okolo 34tt flosne kontrakcie, cim bol blizsi datum porodu, tym boli intenzivnejsie

mici11
17. sep 2009

Ahoj Poi, mali sme sono aj pred tym Ok, ale kazali, ze do dalsej kontroly v 3.mesiaci treba balit nasiroko aspon pol dna aby bol tak.Davala som mu vacsinou na noc 😉 Tak som radsej posluchla - pre istotu.

pointka
17. sep 2009

mne na prvej uz kazali nebalit vobec... no hold kazdy lekar ine povie 🙂

mici11
17. sep 2009

Poi presne tak, kazdy inak povie 😉 keby povie, ze nabalit tak nebalim, povedali, ze balit tak som balila. Clovek sa boji, aby nieco nepokazil, tak radsej posluchne a zase na skodu to nie je, len trosku nepohodlne. Aspon mu boli dobre gate, teraz mu je vsetko velike 😀 😀

pointka
17. sep 2009

a co vakcinacia? uz ani stopy? 🙂

mici11
17. sep 2009

Uz po 3 dnoch bolo vsetko OK, tak sa tesim. 20.10. mame preockovanie, som zvedava 😅 To bude zas kriku. Ty si bola ci este len idete so Sofinkou?

pointka
17. sep 2009

este len 23.9. ideme ☹

veam
17. sep 2009

No neviem praveze ci to mam tie falosne kontrakcie...ale zacina mi loupat v krizich a v noci sa budim na to ako ma boli podbrusko a mam tam take stahy alebo tlaky a do toho este zacne aj babo kopat,no super pocit...

Inak som sa zabudla pochvalit,ze uz mavame aj stikutku... 😀

mici11
17. sep 2009

No inak Samko velmi krical, ani som nevedela, ze dokaze tak kricat ☹ , ale hned sme dali studeny oklad a trosku sa ukludnil, aj mu to spuchlo, hlavne do lavej nozky to boli, ale zabudla som ktoru mu tam pichali. Tu mal aj spuchnutu.Ale Sofinka to bude mozno lepsie znasat.

Inak baby ak pouzivate vlhcene utierky pampers a mate u vas siet drogerii tevos ( v BA je), tak tam ich maju po 1,95€ a nie je ani akcia 😅 Vsade inde stoja okolo 3,-€. Ci kupujete lacnejsie?

mici11
17. sep 2009

Veam tak som to pocitovala aj, pokial to nie je silne a pravidelne, malo by to byt OK. Jeeeeeeej tak uz stikutate? Inak ku koncu sa Samkovi velmi ckalo ☹ az moc.

pointka
17. sep 2009

mici ja som teraz kupila cez mimibazar od jednej baby 9x72ks pampers sensitive za 14 EUR.
no som zvedava na tu vakcinaciu, budem nachystana s obkladom, octanovou mastou aj paralenom.

veam, tak som to aj ja pocitovala, moja mala tiez velmi casto ku koncu stikutku, aj jej to zostalo 🙂

veam
17. sep 2009

Mici takze to su tie falosne kontrakcie,ano?No dufam ze budu este dlho falosne...no je to zlate to ckanie,vzdy sa na tom smejem a predstavujem si to male... 😀
Samko uz je kludnucky???

Poi drzim palce na ockovanie...

mici11
17. sep 2009

Poi ty vole, dobra cena, ale aj ta 1,95 nie je zla, ze? Tak isto som bola nachystana aj ja 😉
Veam u mna boli dlho falosne, v 39 tt ma zobrali na salu, tada na vzdycharen, ze asi idem rodit a vecer zase na rizikove, ze kontrakcie ustupili, polezala som si tam tyzden a v 40tt mi porod vyvolavali 😀 😀 Samko nas natahoval 😀
Samko je uz nastastie kludnucky, ale tie 3 dni boli namahave, chudatko moje 🙂

pointka
17. sep 2009

No mne keby voda neodtiekla, co si myslim, ze som mala z toho ako som bola chora, tiez by som este nerodila, lebo kontrakcie mi zacali az par hodin po odteceni vody.

Mici, ak chces, hodim ti do IP link.

Veam neboj, su to len falosne, este mate cas, ja som sa tiez bala.

mici11
17. sep 2009

Poi diky hod 😉

pointka
17. sep 2009

poslane 🙂

veam
17. sep 2009

Poi aj ja si prosim,vdaka 😀

pointka
17. sep 2009

poslala som 🙂

petkaerdal
17. sep 2009

ahojte,co sa tu deje?
veam,aj ja som to citila,ako mici,ono sa to opisat ani poriadne neda,ale ja som to uz mala porodne,cize ukrutne silne a vystrelovalo mi to z krizov do laveho boku,citila som na zaciatku taku miernu bolest,akokeby si prechladla,ze ta boli chrbat,isto to mas tie falosne v tvojom tt to uz moze byt,takze nebojkaj,ale uz sa ti to blizi

poi,musim vybrat,lebo mame len tie nastrelovacie nausnicky a drzim palce na ockovanie,sleduj teplotku,lebo moja vcera z toho mala 39
obruzky ja pouzivam len pampers,som spokojna,4 balenia su po 6 euro

mici nas pichali do lavej nozicky,obidve a tiez to maju spuchnute,ale nic ich uz neboli a uz ani mala nehoruckuje

petkaerdal
17. sep 2009

baby a kedy planujete skusit prikrmovat? ja som sa dneska uz kukala po tych vseliakych maskrtach,dobre to je drahe 😅

petkaerdal
17. sep 2009

mici a ako ste na tom s cajikom? kolko Samko vypije?

tvojka
17. sep 2009

čaute,
ja som sa tu neukázala od piatku...boli sme do utorku u svokry,včera sme mali vybavovačky kvôli bytu a dnes ráno poradna a preočkovanie.Zas sme dostali injekcie do oboch nožičiek.Sárinka revala len ked zbadala dokynu,ešte jej ani nič nerobili,ona už sa takto bojí cudzích ľudí.Eliška sa vyškierala ,ani po prvej inj neplakala,až tá druhá ju bolela.Skoro sme z nej odpadli,aká bola v pohode.Cez den dobre,teraz teplotkujú,tak som im dala Panadol sirup.Inak Eli má 6180g a 65cm a Sári 6890g a 66cm.

Baby,nemám čas čítať predošlé strany,tak čo s tým stretkom?Bude?Dojde niekto tú sobotu medzi 10-11h do sadu J.Kráľa?

Všetky vás zdravím 😵

mici11
17. sep 2009

Ahojte,

Peti no ja neviem kedy prikrmy, ved dokyna mi povie, nechám si poradiť, ale zvykne sa po ukoncenom 4.mesiaci, či ako?A Samkovi cajik velmi chuti, vypije denne okolo 130ml 😉
Tvojka male ti rastu ako z vody, pekne vahy 😉 Eliška je hrdinka 🙂, cize aj oni horuckuju 😒 No ja som v sobotu na svadbe, takze stretko nestiham a ostatne neviem ako ...

Dobru noc...

babulka123
autor
17. sep 2009

ahojte,
dnes somm bola cely den u kamosky.. no dobre mi bolo..

nakoniec som to s tym kreslom vyriesila tak ze mi ho kamoska pozicala, a tak skusame ci nam bude vyhovovat alebo ani nie, ale dnes sa jej tam velmi pacilo.. tak uvidime

ja som bola na kontrole po 600 nedeli a ako inak zas som sa poriadne zabavila.. a secko ok, takze huuuuuraaa na to hehehe

baby jedna otazka , ako alebo co mam urobit alebo zmenit , kupeme cca okolo 7 vecer, kym sa ide kupat je super, vo vani je super, ale ked ju vytiahneme rev a rev a rev.. az kym nieje cela hotova, a ukludni sa az na prsku.. ako to robite? dakujem

mici11
18. sep 2009

Dobre ranko,

Ja som prva????? Neverim... 😀 😀 😀

petkaerdal
18. sep 2009

Ahojte,dobre ranko
mici obehla si ma 😀 neni mozne 😀

tvojka,ja to asi tiez rusim,nieco nam do toho voslo na sobotu,dajme to na niekedy inokedy,ked dojdu aj ostatne kocky
krasne vahy maju baby 😉

babul,mala place pri utierani a obliekani?

vierka
18. sep 2009

ahojte babulky, dobre ranko 😀

ani vas nestihnem precitat, lebo ste tu toho za mojej nepritomnosti vela napisali, tak aspon napisem par riadkov, aby ste ma nahodou nevyhlasili za nebohu 😀 😀 😀
mame sa dobre, male spokojne kopka.. v praci mam toho vela, tak akosi nestiham 😖 po praci je toho tiez vela a vecer s ami uz ani nechce sediet pri compe co som taka unavena 😅
v nedelu ideme na 3D - tak sa konecne dozvieme, co sa v mojom brusku skryva, tak sa velmi tesim aj na mangelovu reakciu, ked bude konecne vidiet v akcii nase zlaticko 😀

verim, ze sa mate dobre, ze tehulky spokojne tehulkuju a ze maminky spokojne maminkuju 😀
myslim na vas, drzte sa 😉

mauzos
18. sep 2009

Ahojte 🙂

Peti gratulujem ku krasnym vaham 😉 U nas bol Tomi pri porode mensi o 800 gr. a este stale nedobehol Lukiho. Teraz maju rozdiel takych 500-600 gr, kolise to. On papa AR mliecko a asi nie je take vydatne ako obycajne. Ale nevadi, aj tak su obidvaja poriadni valibuci a mam co s nimi robit, ked idem sama vonku. Auu moja chrbtica, uz to teda citim 😒

Mici super, ze uz nemusite balit na siroko, je to ulava hlavne pre Samka 🙂 Ja som nebalila, aj ked mi kazali, lebo vsetko sme mali v poriadku a v tych horucavach som si to nevedela predstavit ... podla mna je to taka ista blbost ako s tymi vodami. No a pri dalsej kontrole nas pochvalili ako pekne sme balili 😀 Takze to mas tak ... kazdy lekar kaze inak a nakoniec to tak ci tak vyjde na stejno. Samozrejme pokial je vsetko v poriadku pri kontrolach.

Babul ja som kupovala lehatka od ruky za par korun. Uz ich nepouzivam, podla mna sa to neoplati kupovat nove, je to na chvilu a nove su zbytocne predrazene. Pouzite vies kupit za zlomkovu cenu a aspon tie moje boli uplne ako nove 😉 A vy co uz chcete pracovat na dalsom babatku?
S tym kupanim ti neporadim, nasi doteraz cirkusuju po kupani, ked ich obliekam ... proste su uz unaveni a chcu papat a rychlo spinkat. S tym sa asi neda nic robit, jedine ich nejak zabavit. Ja mam nad prebalovakom kolotoc a pustam im ho pri obliekani, niekedy zaberie a niekedy nie 😉

Ja kupujem obrusky Tesco tie svetlomodre Sensitive a som s nimi velmi spokojna. Teraz netusim cenu, davno som kupovala naposledy. Musim pozriet ci nie su nahodou drahsie ako tie Pampers z MMB 😉 Poi mozes aj mne hodit link pre istotu? Dakujem.