Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

vierka
23. okt 2009

dobre ranko kocky 😀

janulka - dobre, tak ja budem tahaaaaaaaat, az kym to nepovoli 😀

petka - no zatial mu tak hovorime, tak dufam, ze sa to uz nezmeni, lebo podla mna je to pekne meno, aj nam to ide pekne k priezvisku 😀

mici - tak my sme tiez premyslali nad Samuelom, ale ma ho zopar ludi tak naokolo nas, tak sme si povedali ze nie, tak zatial vyhrava Patulinko 😀

petkaerdal
23. okt 2009

ahojte,
tak u nas sa dneska spalo do 7 a to bez vstavania 😀 😀 😀 super noc teda

mici,ja kupujem aj bananikovu vodicku od hipp,tak skus,je vyborna 🙂

mici11
23. okt 2009

Dobre ranko,

Som uplne grogy, Samkovi sa dnes po prvý krát nechcelo spat 😅 boli sme hore od pol tretej!!!! Zaspal okolo pol siedmej, ale len na pol hodku a teraz konecne spi. Zeby dozvuk z ockovania???Inak je to pakes v noci stavat, to nepoznam.....snad to nebude pravidlom....
Vierka my sme mali vybrane mena Samuel, Alex a Patrik 😉 A Samkov je ozaj dost, ale toto je nas 😉 🙂
Peti tak ste mali super noc a dik za tip skusim tu stavu 😉

petkaerdal
23. okt 2009

mici a to Samko zaspal az o pol 3? 😀 no aby si nemala kazdu noc super,trosku ta musi potrapit 😀
a teda konecne mici ja po 5 mesiacoch super noc,vidis,aku si mala ty a to si predstav,ze by si mala dve deticky a robili by ti to na striedacku este 😖 😀

mici11
23. okt 2009

Pti nie do pol tretej spal, potom sa zobusil a boli sme hore do pol siedmej, no poviem ti stalo ma to vsetku moju chabu energiu 😀 Baby ja vas fakt obdivujem, ale mate aj dvojnasobnu radost.... 🙂

tvojka
23. okt 2009

čafte,
napíšem dlhý príspevok a omylom som to zmazala 😠
tak noc u nás bola zaujímavá...Eliška sa zobudila najprv o 23h,to som ju ešte oklamala dudlom.O polnoci sa zobudila s takým plačom,že sme ju nevedeli utíšiť,ani jesť nechcela,ani na rukách nebolo dobre,rozbalila som ju z plienky...nič nezaberalo.Tak žalostne plakala,že naši dobehli zo spálne,že čo sa jej robí.Neviem,či ju bolelo bruško,či čo sa jej porobilo...Nakoniec sa utíšila až na rukách pri balkonových dverách,ked sme zapínali a vypínali svetlo 😀 .Chvílu sme tam pobudli,potom sme si sadli v obyvke a robili ťapušky a nakoniec som ju úspešne nakojila.Nechali sme ju spať u nás v posteli a o 3:30h zas rev.Ale ked som ju priložila,tak neprotestovala a zaspala na cecku,tak som ju preložila do postielky.Ale zobudila sa Sári a tá zas mala ráno,tak šla do postele k nám zas tá.Tak sme mali celú noc niekoho medzi nami...

Mici,snád to je len výnimka a Samko bude spinkávať ako doteraz...A jasné,že máme dvojnásobnú radosť,ked sa jašíme a obe sa začnú rehotať...som najšťastnejšia žena na svete!

Peťka,u vás to snád výnimka nebola a baby ti budú takto spať aj nadalej 😉 .Chcela by som to zažiť,že obe prespia celú noc.Teda celú noc som neprespala ani nepamätám,ani v tehu nie,takže... 🙄

Babul,aké info?a ako sa má Ninuška?

Januli,už bačuješ sama?

ozaj baby ,neviete niekto,ako sa má Marione?

babulka123
autor
23. okt 2009

tvojka akcia na fotky, keby ste si chceli dat vyvolat..

inak prave som zistila ze co sa hovori ze sa dieta meni v 3 mesiacoch je svata pravda.. v pondelok mala fesanda podla kalendaru 12 tt a od pondelka mi spava cez den max pol hod. doobeda na obed tiez pol hod a poobede aspon 1 hod. a to je vsetko tak si viete prestavit ako vyzera vecer.. deeees.. a v noci si to posunula spi od pol 8 do max 3 a potom do 7 a hotovo vyspata..

pointka
23. okt 2009

babulka, u mojej to neplati 🙂
moja mala vtava okolo 7, potom spi asi od 9 do 11, potom asi od 12-13, potom sa ide na prechadzku, tam vydrzi spat asi pol hodku, potom spinka asi od 16-17:30 a o 19-19:30 ide spinkat a spi do rana 🙂

babulka123
autor
23. okt 2009

poi.. no ...
rano vstaveme o 7, spala od 9 do pol10. , teraz od pol 12 do trstvrte na 1, teraz jej dam okolo pol 2 jest a pojdeme von.. snad nieco spospi..
lebo vecer je to potom s nou des..

pointka
23. okt 2009

moja mala ma uplne nejake hodinky v sebe, lebo presne o pol siedmej zacina byt velmi unavena, vtedy krici, neposedi, uz chce ist spinkat, ja mam obavu teraz z toho posunu casu.. snad nebude chodit spavat o pol siestej ☹

babulka123
autor
23. okt 2009

poil.. u nas je to rovnako co sa tyka vecerneho spanku.. snazila som sa to posuvat jej na 8 vecer.. aj sme sa tu o tom bavili par stran dozadu.. ale kdeeeee... +-5 min a padne pol 8 a je v postielke.. . ak nie tak blakot, plac, rev, nervy.. takze my budeme chodit spavat o pol7 a postupne to nejako snad prehodime na tu pol 8 ako sme zvyknute..

aj tak si myslim ze cely posun casu je taka hovadina... chuda len si zyvkne a budeme to menit spat..

pointka
23. okt 2009

no ved ano, najviac na to trpia deti ☹

tvojka
23. okt 2009

fuha,tu to dnes žije 😨
idem už spať,zajtra ráno vyrážame k svokre,tak pekný víkend. 😵 😵 😵

janula13
24. okt 2009

ahojte,
predpokladam ze tu bude prazdno cez vikend, ved aj my vyrazame na vylet..

tak sa aspon pochvalim, som kooonecne po roku ostrihana, take pekne som to mala ked som sla od kadernicky, ale aj teraz sa snad adari upravit uz som vyzerala ako taka nevydarena vila amalka 😀 vlasy pomaly po pas...este melir, ale ten som sa bala, kedze mi stale dost padaju, hlavne ze su fuc...

Tvojka aj my sme mali podobnu noc, sice sme neblikali svetlom, ale tiez kubik spustuil rev, tak som rychlo supla flasu aj to cucal s revom a tak dostal dudel a zaspal hned..inak klasika, kazdu hodku hore , aj matuskko mi vstava 1x, ale neva, ale dnesna noc bola lepsia, spal tak ze som krmila len o 2 a o 5 a o 4 matuska, ale smola bola ze kedze kubik konecne spal trochu lepsie, matusko si myslel ze o 5h je uz budicek, ale uhrala som to mliekom a uspanim a skoncili obaja v posteli a potiahli sme vsetci do 8, aj ked s budenim sa, ale aj tak sa dalo...

Inak tvojka, dalsia diagnoza u nas ☹ Kubik ma zapaleneho pipika, vcera som bola u dr, tak mam umyvat repikoma dala nam masticku, tak hadam sa to spravi, ale nevyzera zeby ho to bolelo...

babul pozerala som foto na FB. super fotky tam mas, nevedela som ze aj ty si tam...hadam aj ja konecne spravim album aj tam...
noa nevem co som uz o vas citala, tak nereagujem, ale pozdravujem vsetky a zelam krasny vikend...

vierka
24. okt 2009

ahojte kocky 😀

mici - ako tak citam, tak Samik je diskotekovi typ 😀 😀 😀
no ved hej, vas Samik je len ten vas... Tak mi budeme mat nasho Patuska 😀 😀 😀

mici11
25. okt 2009

Dobre ranko,

tak som nachcipana ako svina s prepacenim, dostala som to od draheho, ale on je uz OK. Teraz pobehujem ja s ruskom na tvari a dufam, ze Samko to nedostane.
Co casovy posun? Samko sa zobudil o 2:00 noveho casu, ale len som ho prebalila (neznesie mokru plienku) dala cajik a spinkal do 5:00 noveho casu. napapal sa a zobudil sa o 6:30 hrali sme a tak a teraz akurat zaspinkal. Som zvedava na tuto noc. Tato bola relativne OK.
Prave sa mi kychlo 11 krat po sebe. tecie mi z nosa aj oci, hroza.....

mici11
25. okt 2009

Vierka Patusko je pekne meno velmi a o vasom malom ani nehovorim, fesacisko veliky 😉

Inak baby Samko dostal od znamych co boli u nas plienky huggies bvelke balenie, troska som sa ich bala kedze vacsinou su na ne zle ohlasy. Ale su super, ani nepretecu a Samko sa z nich nevyhadzal, tak som rada. Inak zatial sa mu ritka vyhadzala len z babylove, zial ☹ aj to nie hned, tak som ich skusala pouzibvat len sem tam ci je to ozaj z nich a zial bolo, tak som ich dala svagrinej, im vyhovuju. Ozaj je to individualne....

petkaerdal
25. okt 2009

ahojte baby,tak u nas sme zmenu ani nepocitili,baby sa zobudili o 7 stareho casu,cize o 6 ,uz nezaspali,tak ja uz mam aj poupratovane a navarene a veget 😀
my tu mame zajtra sviatok,tak drahy nejde do prace,tak fajn,budeme domka spolu

mici,tak hadam to nedostane Samko od teba,ja to mam uz za sebou,tiez som bola,ako ty,cely nos som mala cerveny a vydraty od servitkov 😖

mauzos
25. okt 2009

ahojte 🙂

tak ja som dnes nasich ukecala az do 7,15 stareho casu 😀 sice Tomi uz o 5,30 zacal bublat, ale zobrala som si ho k sebe a este sa mi podarilo ho uspat 😀 Jasne, ze zobudil aj Lukiho, ale tomu stacil cumel, dat ho na bok a hned hajusal dalej.

Mici ☹ rychlo sa vyzdrav a dufam, ze to Samko od teba nechyti. Musim aj ja vyskusat tie Huggies, zvyknu byt na nich dobre akcie. Je ich tiez viac druhov? Ake mas ty? Ja som teraz na skusku kupila kauflandacke, davam ich na noc, su take hrubsie a tiez OK, ziadny problem. Maju ich v super cene.

Peti super, ze si uz z toho dostala a baby to nechytili 🙂

loginka
25. okt 2009

caute 🙂
vieri, ty este pracujes?
nasla som kocik Bumble 2008 za akciovu cenu, o 110 eur lacnejsie, tak prudko rozmyslam ci nekupit
drzte sa maminky a tehulky !

petkaerdal
25. okt 2009

mau nie,baby to vobec nechytili,Selin trosku,ale hned nam dr. nieco napisal,tak sme uz vsetci ok,ale vsade je nejaka chripka.

mici11
25. okt 2009

Mau,Peti diky a tiez dufam, ze Samina to obide. Ale je to pakes, nestiham si nis fukat a uz ma cely boli ☹
Mau my mame huggies premium a dnes som pozerala v letaku, ze v tescu ich maju v akcii 78ks za 12,99 dobra cena...asi kupim este jedny, a maju aj huggies classic tiez 78ks za 11,99 ale to neviem ake su...

mici11
25. okt 2009

nis znamena nos 😀

babulka123
autor
25. okt 2009

ahojte idem sa pochvalit. dnes sme po kupani neplakali.. neviem preco nic som nezmenila.. ale mozno nebola taka unavena.. tak sme si to pekne uzili obe.. taka som happy..

a zacala som davat malej 150 ml.nutrilonu a v pohodicke mi vydrzi 4 hodiny rozdiel medzi papanim.. takze papame podobne ako Petka.. 8.12.16. 19.... a o 4 rano.. teda je to tak 1 den ale funguje to.. no proste je to zlatiiiik hehehhe

babulka123
autor
25. okt 2009

a nadcha.. ja uz ju mam tyzden a marek 2.. som veeelmi prekvapena ze nina este nic.. nastastie klop klop klop...

pointka
25. okt 2009

ahojte. mame hrozny den ☹
mala mala teplotu z nicoho nic 39 po odcitani, teraz som jej ju znizila nurofenom, ale je hrozne placliva, som uplne na prasky ☹

babulka123
autor
25. okt 2009

poi.. juuuuj a z coho ??? zubky ci netusis?

jvo
25. okt 2009

ahoj pointka to bude asi nieco vo vzduchu my sme tak horuckovali minuly tyzden, vo stvrtok ju to chytilo, este v piatok sme boli u dr. nic jej nebolo iba horucka, ORL v poriadku takze uska ok, v sobotu sme utekali na pohotovost, CRP vysoky zapal v krvi tak nas rovno poslali do nemocky 😔 boli sme tam do utorka ale to nejdem strasit len pisem co mame za sebou, dali jej antibiotika a odchadzali sme s tym ze mala daku ...ringitidu lebo potom mala hnisave hrdlo, 3 dni nic nejedla v nemocke bola dva dni na infuzke ufff normalne mi je z toho stale zle no a teraz v piatok znova teplota aj vcera este tak som z toho na prasky lebo stale uziva antibiotika tak neviem z coho to ma zas, ale dnes to uz bolo lepsie tak dufam ze to bola len daka viroza co sme si doniesli z nemocky........ked mozem poradit malu skus ochladit normalne ju vyzlec do ponoziek a dakeho kratkeho bodynka nech je jej troska zima to je dost vysoka horucka co ma, ak nepomoze tak studene zabaly alebo sprchu aby nedostala febrilne krce....a mozes striedat nurofen s paralenom po 3 hodkach, drzim palceky viem ake je to hrozne

mauzos
26. okt 2009

ahojte 🙂

jvo 😲 az sa to zle cita, dufam, ze mala uz bude v poriadku, vytrpela si chudatko a vy s nou 😔

poi mozno to budu len zubky, nevidno jej este nic? Tie vedia tiez riadne potrapit.

Mici dik za info, asi skocim do Tesca a vyskusame aj my 😉 Nam Babylove sice vyhovuju, no ale zmena je zivot 😀 Teraz mame Pampers sleep&play a tie su teda dost o nicom 😠

Babul super, ze ti mala uz neplackala, uz to bude lepsie, uz je vacsia 😉 A mozno jej pomohl posun casu 😀

Logi za kolko si nasla ten Bumble?

veam
26. okt 2009

Ahojte....

Ako ste vikendovali?My domka a u nasich chvilu,uz sme si aj kocik priniesli domov.

Ako vase deticky zvladaju ten posun casu?ja teda nanic,dnes som hore uz od siestej a nemozem uz zaspat. 😖