Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

janula13
16. apr 2010

babul ja so kupila choditko za 13 a stolik za 19E... odporucila mi jedna inzerentka nech kuknem na ..
www.detsky-obchod.sk

tam som vybrala....

idem dat spat drakov 😀

mauzos
16. apr 2010

Tak nasi chlastaju Hipp cajiky, podla mna tam tej chemikalie Jani az tak moc nie je, ved kukni zlozenie a uz aj cista vodicka im chuti, tesim sa. Ja som tie stavy este neskusala, bojim sa ze ked ich ochutnaju, uz mi nic ine nebudu chciet 😀
A ja davam teraz hlavne ovocne vyzivy, lebo vyber ovocia je fakt dost slaby. Prestali mi papat zeleninu, teda obedy, uz neviem co mam s nimi robit 😠 Luki uz davno strajkuje, popapal len par lyziciek, ale Tomi bol vzdy dobry jedak, ten popapal aj za dvoch a uz par dni strajkuje aj on ☹
U nas sa velmi osvedcili tie interaktivne stoliky, naj hracky, kupovala som cez MMB dva za 30. A chodak mame podobny ako Babul, zaial s nim chodi len Luki, aj to len ked ho k nemu postavim, ale bavia ich na tom tie hracky, takze aspon nieco 😀

janula13
16. apr 2010

Hej mau, mas pravdu, len mne vadi to instantne zlozenie,a cukru je tam vraj viac ako vtych 100%stavach..ale nasim to tiez sem tam dam, nech to miniem..a vodu ani nedavam , a ked dam luchaju aj to, ale mala by som, ved aj vodicka je dobra...no som zvedava ako zaujme u nas ten stolik, ale chudatka ved stale maju tie iste hracky, uz im treba zmenu...fu mau a to co sa im stalo?ved ty im take dobotky vyvaras...mne napr matusko niekedy vynechaval mlieko o 17, ale teraz lucha zase, ostaqtne laduju stale este krici ked skoncime 😀 fakt clovek nikdy nevie co im prejde cez rozum...stale prekvapuju...a co im davas teda namiesto zeleniny?

janula13
16. apr 2010

ozaj mau ked uz otravujem, vasi piju stale nutrilon, ci si menila mliecko?Ozaj a kde kupijes, v At ci HU, a za kolko?
ja mam jablka aj od maminy,ale kupujem, zdaju sa mi v poho, ale uz sa tesim na sezonu, ozaj co uz mozu taki rocni prckovia?
Inak mau ty vzdy najdes take super ceny v bazare , ako to ty robis?

babulka123
autor
16. apr 2010

dva za 30??? to kde si videla? ja by som chcela taky co ma zospodu moznost stavat tie kocky ked bude vacsia..
no idem snorit.. dakujem .. osobne si myslim ze sa jej to bude velmi pacit..

mauzos
16. apr 2010

Jani ja im davam z toho cajika len stipku, len na zafarbenie a vonu 😀 A voda je najlepsia, nasi tiez nechceli, ale uz jej prisli na chut 😉
Ano nasi piju Nutrilon, kupujem z Madarska okolo 8,60, len uz je to mensie balenie 600gr, takze uz to nie je take vyhodne ako pri 900 gr, ale aj tak je lacnejsi ako u nas.
Bud im nedam nic, ked aspon tricha zjedia, alebo im strcim piskotu, kasu, chlebik, podla toho ci sa tvaria hladno alebo nie. Ja uz fakt neviem co im davat. Ale dnes mi napriklad celkom pekne popapali spagety. tak uvidime, mozno sa to uz polepsi.
Kupovala som tie stoliky na MMB a neviem ako to robim, ze stale najdem v dobrej cene 😀 A vlastne len jeden je taky klasicky stolik a druhe je taka hudobna opica, ale tiez sa pri tom stoji a vselico sa macka 😉

babulka123
autor
16. apr 2010

mauzi hod foto..

mici11
18. apr 2010

Ahojte,

Ja davam Samkovi z toho hipp cajiku, tiez len trosku, pre chut. ten bio cajik moc nechce, ale vodu celkom vypije. Ale sunarka vyraba podobne caju ako su tie od hippu, je tam o 100g viac a su uplne bez cukru. Tak skusim ten. Inak ja davam tiez nutrilon 3 800g balenie za 14,60, ale mam vacsinou 25% zlavu v DM, tak ma vyjde lacnejsie. Ostala som pri nutrilone, lebo mu chutil, tak mu nechcem menit mliecko.
Inak Samko je velky papakac, zje skoro vsetko a najradsej masko alebo rohlik s masielkom, alebo len suchy 😀 Na to kolko zje sa divim, ze ma len 7800g, spalpvanie ma asi po drahom.
Mau spagety som este nevarila, s cim si robila? Robila som mu len cestoviny s brokolicou a maskom. Inak samko ma rad aj marina keksy, to mi poradila dokyna, ze nech skusim, lebo obycajne piskoty moc nechce, zato sunarka kekse mu chutia.

mauzos
18. apr 2010

Mici na olivovom oleji som poprazila cibulu, dala do toho paradajkovu stavu, taku v krabicke, alebo podla mna moze byt aj pretlak a pridala som trocha bazalky. Uvarene spagety som pokrajala na mensie a pomiesala s tou omackou.
Ja som uz tiez vysadila Tomimu AR mlieko, uz mu nechutilo, presli sme na madarsky Milumil. Zvysilo sa mi z tych AR 5 plechoviek 😒

petkaerdal
18. apr 2010

Ahojte kocky,len hlasim,ze uz sme tretiu noc na novom,stale este cosi upratujem,ale uz finisujem,prve dva dni som makala cely den 🙄 ,baby spia uplne super,vysielacka super vec,neskor nafotim bytik,len si musim vydychnut,lebo som hotova uplne..

zatial papa

vierka
19. apr 2010

caute baby....

mau - neskoro ale predsa - chlapakom prajem vsetko len to naj, naj, najsamlepsie k ich narodeninam... nech sa im dari a nech su stastnucky... videla som fotky na FB su bohovsky 😀

tak nam dneska rano tatinko opat odisiel na 10 dni prec... maly ako keby to vycitil a vstaval na krmenie presne vtedy ked sa manzo chystal prec - je to moj zlatusik, uricte mu tatinko bude chybat... aj minule tak vstaval 😀

no a uz mrnka, tak sa mu idem venovat... inak je to zlaticko, pekne poslucha, pekne spinka, pekne papa a pribera - pri inom dietati by som si to asi hodila, ale on je pokladik a velmi maminke pomaha zlaticko moje 😀

mauzos
19. apr 2010

Vierka dakujeme krasne 😵

janula13
20. apr 2010

ahojteee,

mau dakujem za odpoved, ved aj ja len farbim vodu prckom 😀 keby ti vedeli, ze ake by to mohlo byt sladucke 😀 tak uvidim co s mliekom, dorazim ten AR a rozhodnem sa, ale mas pravdu je to stale lacnejsie,ja som pozerala nutrilomn a stal tusim cca 15E ten 800g, neplatis ty Mici nejak vela?
Inak mau nechapem preco nechcu tvoji papat, ved ja by som sa sla k vam stravovat ked citam tie dobroty, aj teraz tie spagety co si pisala, az mi slinky tecu...
dnes tata donsie z posty tie hracky tak som velmi zvedava ci zaujmu..inak u nas sa kooonecne aj matusko dnes sam 1x postavikl az sa cudujem ze sa mu to podarilo, taka huspeninka je stale..a jakub stoji uz vsade, a zacal sa presuvat popri nabytku, neviem ako, len sa otocim a je inde...ale su podareni, matusko sa neuveritelne tesi ked stoji...ale jemu to este potrva ale neva, chudacik tak sa snazi...Inak mici neviem klko vazi , ale tiez je taky slizik, a dost tiez spapa, a kedze tvrdia vsetci ze je po mne, tak to aj chapem ja nepriberiem ani za nic a tiez sa viem naladovat...zato jakub je buckos, cely tata ked bol maly... 😀 tak to mame pekne rozdelene kazdy vravi 😀
peti snad uz douptratujes a hodis foto a vylozis nozky...uz sa neviem dockat..ti potichu zavidim, ze spis bez deti, nasim svitori stale v noci, spali lepsie ked prsalo a teraz mam pocit ze som kazdu pol hodku hore..no jo, snad sa dozijem aj ja ze ich supnem spolu do detskej...
Vieri ty zena sikovna, ja si to bez mm neviem predstavit..bozkavam prcka ked tak krasne poslucha 😉
tvojka a co ty?

mici11
20. apr 2010

Jani ja platim za 800g Nutrilon 3-jku 14,60,-€ tak som aj pisala, ale vacsinou mam 25% zlavu v DM tak ma vyjde len 10,95. Stacia nam necele 2 balenia na mesiac. Ideme teraz von, Samko objavil caro hojdaciek a smykaciek v parku. Inak Mau spagety chutili dik za napad 🙂. Vierka waw tak si to uzi, Samko bol taky do 5. mesiacov odvtedy je to zihadielko, co ani spat nechce 😅. Vecer sa ozvem pa zatial

mici11
20. apr 2010

Inak vcera som kupila ten instatny napoj od sunarky, nieco ako hipp ale je tam 300g a stoji v akcii v tescu 3,48 tusim, kupila som jablkovy, je v nom aj fenikel a je bez sacharozy a Samkovi chuti, tak som rada. I ked ho ucim na vodicku a celkom si zvyka 😉

janula13
20. apr 2010

hi hi Micka ja som blond ja som to precitala ako 3800g balenie, tak preto som sa cudovala, nie ako nutrilon3 800g 😀 😀 😀 super, zacnem viac vodickovat..ja nasim stale nieco zarabam, ale vodu som nedavala, ale skusim zase, treba im aj vodicku...

mauzos
21. apr 2010

NO vidis to Jani a ti moji soplosi to nevedia ocenit, ze im vyvaram. Uz im ani nevarim, vytahujem zasoby z mrazaku a vyhadzujem, lebo to nechcu 😠 Ale vcera konecne zase po dlhej dobe zbastili skoro vsetko, no ani sa nedivim. Vyzera to tak, ze to budu mlsne jazycky ... robila som im jablckovo krupicove gulky vyvarene vo vode a posypala som im to pomrvenymi Sunar keksikmi namiesto cukru. Tak toto malo uspech a dokonca aj u draheho, dojedol co nechali 😀
Recept som nasla v tom kalendare s detskymi jedlami, co som hodila na FB, tak kto mam mate za priatela, mozte sa inspirovat. Je tam vela dobre vyzerajucich receptov a pri kazdom je pisane od akeho veku je vhodny 😉
Mici som rada, ze spagetky chutili, aspon niekomu 😉

Jani a aky uspech maju nove hracky? Nam vcera dorazila ta kocka, co som ti spominala a nevedeli sa od nej odtrhnut 😵

janula13
21. apr 2010

Mau mnaaam, aj ja chcem take gulky, no keby nezjedli, osobne pridem a zjem vsetko 😀 hracky sa uchytili, vyzeraju pri tom ako dvaja hazardni hraci, len buchot, dokonca sa nahlas smiali pri jednom zvuku, myslim ze mame rovnaky stolik...takze ok, akurat ze choditko zatila bude len hracka, aj sme ho zmontovali ale hned aj rozmontovali, lebo jakubko s tym robil vsetko mozne, akurat tak na uraz len nechodil, tak sme zatial rozmontovali..az ked bude lepsie chodit miu to dam...mrknem ten kalendar, vsimla som si ho, len neotvorila...

mauzos
21. apr 2010

Jani ja som im zo zaciatku nechavala len ten vrch z choditka na zemi, oni sa hrali s tymi hrkalkami a potom, uz ked zacali pobehovat okolo nabytku, som im to spojila.

janula13
22. apr 2010

ved aj u nas tak to choditko dopadlo..mau ozaj nemohla by si hodit link na ten kalendar?ja som ho nenasla...hlava blondata 😝

mauzos
22. apr 2010

specialne pre Janku blondinku 🙂 http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=385445

babulka123
autor
22. apr 2010

janulka.. ja som hladala ale nasla.. heheh melir zatial neposobi..hehehe

mauzos
22. apr 2010

Jani az teraz som si vsimla, ako bleskovo som ti odpovedala 😀
Babul blond je blond 😉

janula13
22. apr 2010

no jo co mam ja hovorit, ja som blond a este aj s melirom 😀 pridala som foto, to este zvladam 😀 mau dik 😉

mauzos
22. apr 2010

Jani super fotky 😵

janula13
22. apr 2010

mau dakujem, a super tvoje komentare...hihi ze dudlikova party🙂

petkaerdal
23. apr 2010

Ahojte kocky,
nejak nestiham uz ani net v poslednej dobe,bude to asi väcsim bytom,stale mam co robit 😀
dva dni mi Aylin hnackovala a potom aj ja ,aj som grckala ,asi nejaky virus,ja som uz fit,Aylin sem tam este prezenie 😖

zachvilku tu mame dalsich oslavencov,tvojka,aj bude nejaka party?

petkaerdal
23. apr 2010

dala som na FB par fotiek bytu,tak mrknite 🙂

vierka
25. apr 2010

ahojte baby 😀

my sme cely vikend preflakali po vonku, bolo krasne a bez tatinka doma co budeme... mastartovali sme auto a behali sme po rodine a maly spal kade take po zahradach a tak sa mu pacilo 😵

mau - aj ja som za blondinku, tak som si ten kalendarik pekne skopirovala stadialto 😀 dakujem za typ, urcite z toho nieco vyskusam, co som len tak zbezne pozerala vyzera to tam dobre - ale nam to este chvilu potrva kym prejdeme na takuto stravu 😀

janulka - tak ty mas dvoch loptosov, tak to treba aj tatinka na vypomoc... ja som sa toho bala, najprv chodil manzo na 5 dni prec a vikendy bol doma a potom zacal 10 dni prec a doma je potom 4 dni... a vies co, da sa to zvladat, sice niekedy je psycho den, ale potom sa to vynahradi dobrym dnom a tak to ide... a ake hracky si malym objednala??? ako tak citam, tak uz su pokusy o chodenie, tak super, nech sa chlapcom dari nadalej a za chvilu nebudes robit nic ine len ich nahanat 😀

mici - tak diky za typ, tak si to veru zacnem uzivat, kto vie dokedy to potrva 😀 prve zubky a potom ked sa maly zmeni na takzvane "diskotekove dieta" ze mu ani spanok nebude chybat, tak amen gloria 😀 😀 😀

petulka - tak vy takto marodujete??? ja vsade na okolo pocuvam, ze maju ludia hnacky, tak asi je nieco vo vzduchu a dufam, ze nas to obide, vy sa drzte a zelam skore uzdravenie Aylin... a idem juknut na FB ci tam este tie fotecky bytiku najdem 😉

janula13
27. apr 2010

ozaj baule uz ste niektora na 1 spanku denne?teda vase deti 😀