Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
9. jún 2009

Babula este mi doktor nepovedal co to bude,asi nabuduce to mi bude robit take vacsie utz...a inak v 16tt uz su pohlavne organy celkom vyvinute,ale neviem ci ti povedia co to bude...

babula
9. jún 2009

no ved uvidíme, nechame sa prekvapit...

pointka
9. jún 2009

Petka vo stvrtok idem na kontrolu, aj mi vyberie stehy. No som zvedava. Vcera vecer mi bolo trosku vselijak, ale to len take naznaky. To je fajn ze sa vyspite 🙂 dufam, ze aj nasa bude taka dobrunka 🙂

veam
9. jún 2009

Ale vraj doktori neradi takto skoro hovoria pohlavie,radsej povedia ze je male zle otocene,aby sa nahodou nezmylili 😀

mauzos
9. jún 2009

peti male su rozkosne, ake ksichtiky vedia struhat 🙂 A vidim, ze asi vsetkym babatkam je najlepsie s tatinom v posteli. Aj nasi tak radi spia cez den 😉

petkaerdal
9. jún 2009

tak daj vediet,co nove vo stvrtok,uz sa tesim na foto malej 😉

mau ,no je im dobre,to ked mi nechcu zaby zaspat,tak ich davam k nemu,tam hned zaspia,ale nechcem ich moc ucit,väcsinou su stale v postielke

ako chalani?

vierka
9. jún 2009

babula - tak zubara ti veru nezavidim 😖 ja som sa k tomu mojmu objednala na preventivku a objadnal ma na 26. septembra, ale to som este nevedela ze som tehu.. tak teraz neviem ci sa mam preobjednat a ako tehulka zubnika musim absolvovat aj skor, alebo ako to vlastne je 😒 to by som bola vlastne asi uz v nejakom 5 mesiaci ked tak dobre pocitam 😅

babulka - drzim palce, podla mna krvicka dopadne na jednotku 😀

petka - tak to je dobre, ze si odpocinies aj cez den ked baby spinkaju, niekedy je dobre ked si maminka pospi ked spinkaju aj baby cez den 😀
a neposles mi do IP nick na pokeci? aj ja by som chcela vidiet 😀

veam - no ja som zvedava co budete mat vy 😀

babula
9. jún 2009

vierka, no mne povedali, ze prvy zubar v 1.trimestri a druhy v 3.trimestri. ja zajtra koncim prvý trimester, tak stiham 😀 ale nie isla by som aj skôr ale bola som chora a potom som lezala, tak teraz to chcem mat za sebou ale keby mi chcel nieco robit tak sa objednam lebo sa musim psychicky pripravit...

babulka123
autor
9. jún 2009

ahojte.. no krvicka nedopadla dobre.. zapalove hodnoty mi idu stale hore.. len kedze ja sa vobec necitim chora, nic ma neboli .. tak mi dali sirokspektralne antibotika a uvidime o tt...
v zivote som nejedla tolko liekov co pocas tehu.. des..

babula
9. jún 2009

babulka to ma mrzi... ☹ ale velal bab mava nieco take a zevraj to byva vtedy, ked krpec tlaci na nejaky organ a ten moze mat problem a ty nemusis citit nic, ale dufam,ze ti to coskoro ustupi...drzim palce...

...tak ja idem k zubarovi az pondelok...zajtra ma vela ludi... 😉

pointka
9. jún 2009

babulka, a som pocas tehu uzivala 7 druhov antibiotik ☹
+ samozrejme dalsich x liekov a nie vitaminov.

neboj, bude to OK!

vierka
9. jún 2009

babula - to vazne este v prvom???? tak ja sa zajtra pre istotu opytam mojho dokiho co si o tom mysli, lebo ked to bude takto, tak to ma bude musiet zubnik este do mesaica zobrat 😒 a toho ja vaaaaazne nemusim 😲
no ty si sa jak moc musela modlit ked ides az v pondelok 😀

babulka - tak to nie je bohvie co, ale verim, ze tymi liecikmi sa to nepravi 😉

pointka
9. jún 2009

vierka, ja som bola u zubara iba raz v tretom trimestri a nikto na to nic nepovedal.

Petka, dam vediet 🙂 ja sa tesim na malu 🙂

mauzos
9. jún 2009

peti ja som citala v mojej mudrej knihe, ze babatko by nemalo byt cez den v postielke, ale niekde inde a ukladat do postielky sa ma az na nocny spanok, aby vedelo rozlisit den a noc. Sama som z toho bola prekvapena, ale zacala som to tak praktizovat, bud su vo velkej posteli, alebo v lehatku, alebo na gauci a odvtedy pekne spinkaju v noci. Oni uz su cez den viac hore ako spia, tak im stale dam hrazdicku alebo inu hracku, alebo sa s nimi rozpravam, stale ide telka alebo radio, tak uz to asi vedia pekne rozlisit. No mame uz veselo, treba sa im viac venovat, ale su zlati. No ved uvidis o dva mesiace 😀

babulka123
autor
9. jún 2009

ahojte pridala som nejake foto..

petkaerdal
9. jún 2009

mau 😕
tak ich mam teda nechavat na posteli cez den spinkat? aj by sa mi to viacej pacilo,lebo ich tak mozem stale bocinkavat,len som ich nechcela ucit pri nas byt moc...teda zacnem to tak robit asi
inak pomaly pozorujem,ze v noci mi lepsie prespia,ako cez den,cez den im dlhsie trva,kym zaspia

mau a co je pravdy na tom,ze v noci by mali spavat dietatka pri nejakom slabsiom svetle,ty svietis?

mauzos
9. jún 2009

babul takze uz pomaly kompletizujes vybavicku? pekne, mas to sikovne na tom stole. A pekne pupendo 🙂

peti pokial ich budes pravidelne vecer davat do postielky, tak by si nemali zvyknut na vasu postel ... budu vediet, ze v noci sa spinka v postielke.
my mame len taku led lampicku strcenu v zasuvke, ale to skor kvoli nam aby sme sa vedeli v noci zorientovat v izbe. Nepocula som o tom, ze by to babu chybalo 😉
uz kakate ok? este davas ten prasok? ako sa to vola?

babulka123
autor
9. jún 2009

hej hej .. ten stol sme tam nakoniec nechali povodne sme ho mali dat prec a mala som mat len tu komodu ale takto je to supeeeer... secko mam tam a tym padom viac miesta..

a pupendoooo rastie...

inak o tom spanku som aj ja pocula ze cez den je lepsie nech spi niekde inde ako v postielke ale v noci len v postielke aby si nejako naviklo na rytmus.. no som velice zvedava co z toho budem dodrziavat aj ja..

mauzos
9. jún 2009

aj nasi chalani o tom asi citali, lebo v postielke nebudu spinkat ani za svet cez den, ale inde nie je problem 😲

mauzos
9. jún 2009

baby neviete kde je ta tema, ze predam - kupim lieky? Raz ste to tu niektora spominala ...

mauzos
9. jún 2009

uz som to nasla 😉

denka28
9. jún 2009

caute,

petka, moj musel mat monitor dychania, cize vzdy bol v postielke a nemali sme problem, potom prisiel cas ked chcel spat len v kociku, ale to sme ho navykli naspat na postielku, lebo uz sa hadze hore dole a v kociku uz nemal miesto. a dlhy cas sme svietili aj my v noci.

mauzos ta tema je v snazilkach tusim.

mauzos
9. jún 2009

denka a preco ste museli pouzivat monitor dychu ak sa smiem spyat? Aj my ich pouzivame, ale len v noci. Cez den sa nejak nebojim.
a diky, uz som nasla tu temu 😉

denka28
9. jún 2009

mauzos, lebo bol predcasne narodeny a bez monitoru by nam ho ani nevydali. najlepsiavec co niekto kedy vymyslel. moj na nom spi vo dne v noci, a asi to potrva do jeho 18ky 🙂

mauzos
9. jún 2009

Ze do 18 😀 😀 Aj na internat si ho vezme so sebou 😀 😀
Ja si to tiez pochvalujem, inak by som nerobila nic ine, len chodila od postielky k postielke a kontrolovala, ci ziju.

denka28
9. jún 2009

no ved, ja som ho kontrolovala aj taktov kuse... hrozne daco 🙂 na intrak? Iste!! 😀

vierka
10. jún 2009

dobre ranko kocky 😀

tak mna caka dnes kontrola u dokiho, ideme si po akciu srdiecka dnes 😀 no ale k netu sa asi potom nedostanem skor nez o 18.00 vecer, tak vam potom napisem ako sme dopadli, ale ja verim, ze najsamlepsie na svete 😀

petka - aj moja sestra svietila pri malych v noci, mala len take male svetielko do zasuvky (inak to pouzivam aj ja ked manzo je na tyzdnovke a ja sa po tme sama bojim 😅 ) a pouzivala to viacmenej len preto, aby sa lepsie orientovala po izbe ked potrebujes sa nejako rychlo dostat k malym, alebo tak 😉

babulka - tak to mas uz riadnu vybavicku... ale ved treba mat uz vsetko pripravene 😀 a bandžorko je krasne 😵

mauzos - a ake zhanas lieky?

mauzos
10. jún 2009

ahojte 🙂
vierka praveze som objavila, ze mi nejake lieky ostali, tak by som ich niekomu darovala. Zial cast som vyhodila, uz boli po expiracii.
drzim na dnes palce, aby vsetko dopadlo na vybornu 😵

vierka
10. jún 2009

mauzos - dakujem za drzanie palcekov, dufam, ze aj fesaci drzia palce 🙂
no ja mam komplet vybavu na clee IVF kedze som si isla pre lieky a IVF sa nekonalo lebo som otehu prirodzene... tak este asi pockam par mesiacov, uvidim ako to zoberie poistovna a potom by som ich asi tiez ponukla dalej 🙂

babula
10. jún 2009

ahojte, vierka drzim palce a cakam na pozitívne správičky... 🙂

mici malý je uzasný... 🙂

babulka aj ja to mienim takto riesit stolom , zda sa mi to prakticke..