Začíname snažilkovat od leta 2009. Kto sa pridá?

miskinadamko
28. dec 2008

v druhej polovici roku 2009 planujeme zacat snazilkovat na druhe babatko, tak budem rada ak sa ku mne niekto prida , kto ma podobne plany 😎 , ci uz planujete prve, druhe alebo tretie babatko 🙂

rihanna
29. dec 2008

Ahoj, my se berem v srpnu 2009, takže asi hned po nebo chvíli před svatbou se "tomu" nebudem bránit 😀 Jo a bude to tedy snaha o první mimčo 😉

silvia1983
29. dec 2008

ahojte, sme na tom podobne 🙂 my sa snazime uz teraz a cakame co a ako 🙂

rihanna
29. dec 2008

Jak to myslíš "podobně"? To je přinejmenším půlroční rozdíl, kdyby se ti zadařilo 😀

rihanna
29. dec 2008

To tu nikdo není na pokec??? ☹

miskinadamko
autor
29. dec 2008

ahojte hlasim saa 😀 , silvi a ako dlho sa uz snazite? rihanna srpen je august? 😕 😀 , my tiez planujeme tak cez letne prazdniny zacat, ale tiez neviem kedy bude vysledok ajkeby som bola rada aby cim skor 🙂

rihanna
29. dec 2008

A August je srpen??? 😀 😀 Né..to si dělám legraci. Jasně, že jo 😉

No já v červnu (jún 😀 ) končím školu a pak už je to ve hvězdách 🙂

miskinadamko
autor
29. dec 2008

tak mozno budeme spolu aj tehulkovat 😵 jooj, to ti zavidim, ja som este len druhacka 😕 🙄 , preto chceme zacat az v druhej polke. r.2009 aby som mala cas aj na ucenie na bc,mam denne studium lebo nemame externe na nasom odbore, ale mgr sa uz da externe,tak to by uz nemal byt problem tie dalsie 2 roky s dvoma detmi 😕 😅 😀

rihanna
29. dec 2008

Taky jsem ráda, že už budu mít školu za sebou, ale zase jsem hodně řešila práci...Te´d jsme ale usoudili, že je to jedno, necháme tomu volný průběh a když se zadaří hned, vůbec nám to nebude vadit a praxe bude mnohem méně důležitá 🙂 V první řadě miminko 😉

To by bylo fakt supr 😵 😵 Ale víš jak to je, některé věci se nemají moc plánovat...No kdo ví..třeba se pak sejdem v nějakém společném termínu 😉

Zatím můžem jen snít a krátit si ten půlrok 🙂 Ty jsi už vdaná nebo tě to taky teprv čeká? Jinak jaká se vám líbí jména?? 🙂

anajko
29. dec 2008

Ahojte, aj ja by som chcela v lete 2009 zacat snazilkovat. Uz iba presvdcit manzela 😎 Ale uz ho pomaly spracuvam.

rihanna
30. dec 2008

Ahoj anajko, tak další.... supr! 😉 Manžel by chtěl ještě počkat? Necítí se zatím na taťku? 😀

miskinadamko
autor
30. dec 2008

Ahojte, tak uz sa nam to tu pomaly rozbieha 🙂 ,rihanna my s tými menami este zatial nic neriesime, lebo aj pri malom sme mali vybratých vela mien , nevedeli sme si vybrat alepotom asi nejakých 3-4 mesiace pred porodom sme si boli uz viacmenej isty. teraz to nejako neriesim, uvidime podla pohlavia, potom zase zacneme nanovo 😀 ,anajko vitam ta medzi nami, predpokladam ze prve babatko planujete?

bobatko
30. dec 2008

ahojte mi zacneme hadam o nieco skor asi tak v aprili kedze skor nesmieme /lebo som po kyrete/ ale aj tak by som sa rada ku vam pridala. 🙂

miskinadamko
autor
30. dec 2008

bobatko budeme velmi radi 🙂 , ty si z to priamo? ja som rodila maleho v to, tak potom poskytnem info 😀

bobatko
30. dec 2008

ja som z krnce to je pri To.
a pacilo sa ti??
ja som povodom z Pe sem som sa privydala ale je to len kusok tak ako keby som bola aj s tadialto.

anajko
30. dec 2008

Noo, manzel by este chcel pockat, aj ked neviem na co, myslim, ze uz je dost velky 😀 - v lete bude mat 31

miskinadamko
autor
30. dec 2008

anajko tak to si myslim ze je akurat aby bol tatinom 😉
bobatko pacilo ale aj nepacilo,bola som max.spokojna s doktorom a sestrickami kt. sa staraju o mamicky ale tie co sa staraju o deti 😖 , ved je tu aj tema porodnica to tak tam si precitaj, vsetky sme sa zhodli na tom istom

bobatko
31. dec 2008

moj manzel ma 25 a uz 3 roky sa snazime a nevieme sa dockat.
on strasne zboznuje deti a ja tiez.
Anajko a preco chce tvoj manzel este cakat? boji sa niecoho? aj ja som toho nazoru ze uz by z neho bol urcite dobry tatino. ale kazdy je iny a mozno sa na to este tak moc neciti skus sa s nim porozpravat a napis ako si dopadla. dufam ze pozitivne.

miskinadamko
autor
31. dec 2008

babulky prajem vam krasny silvester a dufam ze v roku 2009 budeme uz vsetky tehu 😀 🙂

bobatko
1. jan 2009

ahojte baby prajem vam vsetko to najlepsie v novom roku a na ten buduci rok si uz budeme pisat len o detickack pod nasim srdieckom.
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

didusa.risulo
1. jan 2009

ahojte tak mysnazilkujeme tiez ale zatial kratko, cheme druhe babatko 🙂
vela stastia 😉

miskinadamko
autor
1. jan 2009

ahoj didusa, aj my chceme druhe babatko, ale planujeme zacat az niekedy v lete 🙂 , dufam ze nam to vide, nakolko mame zimne januarove babatko, tak teraz by sme chceli jarne alebo letne, a najlepsie dievcatko, kedze uz chlapceka mame 😅 🙂

elise
2. jan 2009

ahojte my sa pokúšame o druhé už druhý rok ale nevychádza to teraz už nesnažilkujeme lebo manžel príde vo februári o prácu - podnik kde pracuje na sk končí 😒 ale dúfame že do leta si prácu nájde a od leta ideme na naplno na druhé bábenko najlepšie na sestričku pre nášho lukaska 😀

anajko
2. jan 2009

urcite bude dobrym tatinom, on je zlaticko, no ale viete niektori chlapi sa neradi vzdavaju svojho pohodlia a chvilku im trva, kym sa na takyto velky krok odhodlaju. on vie, ze v lete 2009 by som chcela zacat snazilkovat, casto sa tom rozpravame, vsak to planujem uz skoro 2 roky (ja vsetko planujem, studovala som controlling 😀, ja zo to nemozem 😔 ) a planovala som tiez dovtedy byt, stabilnu pracu, min. 2-rocnu prax a ako bonus auto, ktore uz tiez vyzera nadejne. doteraz sa vsak k tomu nikdy jasne vyjadril, len sa pousmial a povedal, ze uvidime, alebo ze to je este daleko, alebo ked ma chcel natahovat, tak povedal, ze vsak teraz rodia zeny po 30dke, ze sa nemam podnahlat (je budem mat 26). avsak na Novy rok, ked sme si zelali vseto dobre do noveho roka, tak som mu povedala, ze ja by som si zelala v roku 2009 babetko a na moje prekvapenie povedal, ze to je dobry napad, ze sa popkusime 🙂 tak som z toho vytesena

anajko
2. jan 2009

a vy, co este nesnazilkujete, pripravujete sa uz nejak na to? Ja som v septembri vysadila HA, lebo ked som citala, ake maju niektore baby problemy otehotniet (resp. naskocit na normalny rezim po vysadeni),rozhodla som sa neriskovat a snazim sa tiez trosku zdravsie stravovat (aj ked to vzdy nejde) a zacala som cvicit, aby som mala trochu lepsiu kondicku.

petkaaa
2. jan 2009

ahojte, som tu nova, tak dufam, ze sa mozem pridat k vam do rozhovoru... 🙂 S priatelom by sme sa chceli zacat snazilkovat toto leto a uz sa na to obaja velmi tesime...

miskinadamko
autor
2. jan 2009

petka ahoj, vitame ta🙂
anajko ja hlavne musim schudnut, lebo maly bude mat zachvilku sice uz rok ale aj tak som velmi pocas tehotenstva pribrala, a vaha mi zostala, uz aj s malým som mala ku koncu tehotenstva problemy s tlakom tak nechcem riskovat ,aj ked viem ze aj niektore chude baby maju taketo problemy, ale urcite je to horsie z nadvahou, takze tak. apotom este nemozeme skor ani kvoli mojej skole.tazko sa mi studuje uz aj s jedným dietatomnie dvoma, mam totiz denne studium 🙄 .
elise ty si maleho rodila v piestanoch?
inak co sa tyka antikoncepcie ja neuzivam ale tiez som pocula ze moze po vysadeni potom trosku trvat kym sa to upravi

petkaaa
2. jan 2009

No ja mam skor opacny problem -mala by som asi trosku pribrat...len ked ono mi to vobec nejde. Uff, to Ta obdivujem, studovat denne s dietatom. Ak sa mozem spytat, kde studujes a kolky rocnik?
Ja som HAK vysadila cca pred polrokom, ale myslim ze som sa "upravila" hned 😀 😀 😀

rihanna
2. jan 2009

Ahojte, krásný nový rok přeji!!! 🙂

Já antikoncepci neberu, ale snažím se teď jíst zdravěji a cvičit chodím asi dva měsíce na pillates, což je výborné cvičení i pro budoucí maminky a tak 😉 Akorát jsem přemýšlela o nějakých viamínech a kys.listové, jenže zase někdo říká to a jiný ono, takže nevím, jestli je to doré 😕

petkaaa
2. jan 2009

ake vitaminy mas konkretne na mysli? ja som nad tym uz tiez uvazovala...ze by to mozno nebolo zle...

rihanna
2. jan 2009

Měla jsem na mysli např.Calibrum baby plan a určitě tu listovku! Akorát netuším, jestli na ni není moc brzo, aby to zase nebylo přehnané.. 😒 Jsem z těch informací poněkud zmatená 😖