• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začíname snažilkovat od leta 2009. Kto sa pridá?

26. augusta 2009 
Ahojte,
my tomu uz tiez davame volny priebeh, ale tiez sa bojim ked vidim a citam kolko je bab snaziliek a nemozu otehotniet aj 10 rokov.
8. mar 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, tiez mam obavy ale myslim, ze sa netreba bat dopredu..akurat sme sa dnes bavili s polovickou,ze sme zvedavi ako rychlo sa nam to podari :slight_smile:
uvidite, ze pride leto a my budeme porovnavat priznaky tehotenstva a radovat sa z dvoch ciarok :slight_smile:
8. mar 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak....ale ja verim ze nám sa podarí otehotniet velmi skoro :wink:
8. mar 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flyangel - drzim palce, ja mam este HAK na jeden mesiac takze este chvilku nam to nehrozi ale potom tomu tiez nechame volny priebeh :slight_smile:
8. mar 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeem...aj vam drzim palceky...dober hak a potom sup na mimi
8. mar 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flyangel a ako dlho sa uz nechranite?
8. mar 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak aj ja by som sa rada k vam pridala.Vo februari som mala mimmomaternicove a teraz mi doktor vcera povedal,ze mam cysty na vajecnikoch tak mi oporucil Hak na 3 mesiace a potom sa mozme zacat snazit o druhe mimi takze mi to tiez vychadza na leto.Len dufam,ze po tych 3 mesiacoch to bude vsetko dobre a naozaj sa nam to mimi podari :wink:
11. mar 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak aj my by sme chceli snz po lete 09 :slight_smile:
16. mar 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja by som sa tiez chcela pridat. Snazilkovat sa chceme od augusta 2009 - uz na letnej dovolenke :grinning: HAK som vysadila pred mesiacom a teraz cakam na mrchu, ktora tu mala byt v nedelu... si asi musim zvyknut, ze to uz nebude chodit presne ako hodinky....ale vsak do leta sa to snad da do poriadku :sunglasses:
17. mar 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja ked som vysadilHAK tak kazdych 50 dni ju mam ale je to super ,len nikdy neviem kedy pride :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa mam na co tesit :unamused: este stale nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aspom usetris :grinning:
18. mar 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xi xi, tak to je fakt vyhoda :grinning:
19. mar 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj ja by som sa k vam chcela pridat. Snazit sa chceme tiez od leta. Tak sa tu snazim dopatrat ci hak vysadit uz teraz alebo az v lete? Tiez som mala problemy s nepravidelnym cyklom tak neviem.
19. mar 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj supi, tak na to je vela nazorov, ale ja som sa rozhodla dat si cyklus do poriadku pred zacatim snazenia a ako vidim urobila som dobre, lebo mrcha neprisla "nacas" a to som predtym branim HAK mala pravidelny cyklus. Na druhej strane vraj prvy-druhy mesiac po dobrati HAK je najvacsia sanca otehotniet... tak si vyber :sunglasses:
19. mar 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som prestala brat HAK vo feberuari a otehotnela som v maji :slight_smile:
19. mar 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: ahojte,no aj sa praveze este len chystam zacat brat hak na 3 mesiace a potom vraj mozme hned zacat so snazenim doki povedal :wink: uz sa neviem dockat leta :dizzy_face:
19. mar 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejako nam to nejde s tym pisanim :confounded:
20. mar 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiez pozeram,ze tu stale nikoho :confused: :frowning2:
20. mar 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi je to este daleko ale mne sa ani nezda ja uz sa velmi tesim :slight_smile:
22. mar 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim, ze to ubehne hrozne rychlo a bude tu leto :sunglasses: no a tiez sa na to hrozne tesim :sunglasses:
23. mar 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja etse nieco musim schudnut prestat fajcit :unamused: a zacat brat kyselinu listovú a vitaminky :sunglasses:
23. mar 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
lindda pozerám že ty už dajake tie skusenosti s mimiskom maš. tak sa spýtam, kedy treba začať s tou kyselinou a hlavne aku, lebo niekde tu som čitala že to nepredávajú navolno... a čo ten babyplan? aj to treba?
23. mar 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som brala iba vitaminy tusim calibrum a kyselinu listovu normalne voln epredajnu a to je vsetko :slight_smile: a podarilo sa hned na supu :grinning:
23. mar 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ako dlho si to brala pred tým ako ste sa začali snažiť?že kedy s tým začať...?
24. mar 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zacinam v maji brat a aj minule tuhu som to tak brala iba 2-3 mes pre tehu
28. mar 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak dávno som tu nebola. U nás nič nového, v apríli idem na preventívku tak sa poradím s lekárom. Ja HAK uz urcitu dobu neberiem, ale snazime sa davat si pozor. *Naplno zacneme snazilkovat v junu. P"otom sem budem chodit urcite castejsie. Tiez mam v plane si kupit vitaminy, ale pockam co povie lekar.

Priznam sa, ze uz by som mala strasne rada malinke babo. Tuzim potom moc a moc a tak si radsej ani necitam tie nestastne pripeky, lebo na to ani nechcem pomyaliet ze co ak sa ani nam nezadari.
29. mar 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejako sa to fakt nehybe halooo
6. apr 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky snazilky. Aj my sa snažime otehotniet ale akoso to ešte nejde.. tak cakame..
7. apr 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja sa k Vam pridavam. my sa s drahym beriame v oktobri, ale rada by som so snazenim zacala tak v septembri, a bola by som rada keby na svadbe uz bolo babo v brusku.
asi pred rokom som prestala s HAK, zdravotne problemy, ale stale nemam menzes pravidelny. trochu sa obavam ze budem mat problem s otehotnenim, este k tomu mam lieky na stitnu zlazu, ale len slabe. a HAK som musela prestat uzivat kvoli zvysenej zrazanlivosti krvy.
8. apr 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok