Začíname snažilkovat od leta 2009. Kto sa pridá?

miskinadamko
28. dec 2008

v druhej polovici roku 2009 planujeme zacat snazilkovat na druhe babatko, tak budem rada ak sa ku mne niekto prida , kto ma podobne plany 😎 , ci uz planujete prve, druhe alebo tretie babatko 🙂

lindda
27. máj 2009

jasne to nemoze byt vitaminami aj mne sa dost meni hlavne na jar a jesen to je ine 🙂

kaprik
27. máj 2009

Dakujem z odpovede. Tak potom to bude asi len fakt nahoda ... 🙂 Inak ako? My ideme cez vikend prec na svadbu, tak tu par dni nepudem.

magic08
27. máj 2009

inak v pohode 🙂
cakam na mrsku, mala povodne dorazit dnes, no vidim to tak, ze sa opozdi ☹ nevydrzim cakat do jula ☹
este 2 mrchy dockat.
inak prijemny vikend, a super zabavu na svadbe zelam. Aj ja by som uz sla, no nas to caka az v auguste, tak sa tesime 🙂

hajdylca
28. máj 2009

caute, mozem pridat aj ja ? my sme s manzelom zacali snazit... no zatial neuspesne... dnes tiez cakam na MS, zrejme urcite pride, rano robila teh. test a zatial len jedna palicka... drzim palce aby sa Vam viacej a lepsie darilo 🙂

rubinka
28. máj 2009

Ahojte baby,chcem sa k vám pridať. My začíname snažilkovať od augusta. O júna by som si chcela zaobstarať calibrum babyplan. Aj vy beriete nejaké vitamínky? Ked áno, tak aké?

lenka47
28. máj 2009

ahojte, rubinka ja beriem Femibion 800 ale vraj je dobry aj ten babyplan a je aj lacnejsi, ja tiez rozmyslam ze ked doberiem balenie si kupim babyplan... 🙂

lindda
29. máj 2009

cafte je tu niektora ktora fajci ?? ja som nefajcila 6r a teraz uz pol roka opat fajcim musim prestat skrz snz 🙂 ale myslim,ze nebude problem teda dufam 😀 aj ja si idem kupit babyplan 10 teho na vyplatu

lucqa
29. máj 2009

rubinka, ja som pri Tomaskovi brala Calibrum bp a potom mami a teraz som si kupila Femibion 800, lebo som citala ze sa kyselina listova lepsie vstrebava, ale ked sa zadari, tak pokracovat chcem s Calibrum mami 🙂 Ja som z toho Femibionu stale hladna 😒

bettynka222
29. máj 2009

ahojte snazilky, my mame sice do zeptembra zakaz otehotniet, ale uz sme to dva mesiace dodrzali a teraz tomu nechavame volny priebeh, takze patrim aj k vam letnym, ale aj k septembrovym snazilkam 😀

kristi8584
1. jún 2009

ahojky, ja tiež sa chystám terz na vyplatku si zadovážiť kyselinu listovu a E vitamin, rozmýšlam aj nad tým babyplanom... noneviem sa rozhodnuť... ale kyselina sa odporuča tak 3 mesiace pred tým ako sa začneme snažiť, tak to tak teraz vychádza na jun...

zalia
2. jún 2009

Ahojte,
tak aj ja sa k vam pridavam 🙂 radi by sme to rozbehli v auguste, no uvidime ako sa zadari 🙂

magic08
2. jún 2009

ahojte, no tak prisiel ten cas... 🙂
zajtra by mala skoncit mrcha, začinam sa dopovat vitaminkami, v pondelok prehliadka u dr. a dufam, ze s pozehnanim pana dr. zaciname snazilkovat tento mesiac 🙂 tak drzte palce 😉

zalia
2. jún 2009

drzim palce 🙂

albi26
2. jún 2009

caute dievcence. Fu, ale ste sa rozbehli. Ja som si uz zadovazila kyselinu listovu, a zacala som ju papkat. I ked nie kazdy den, ale kazdy druhy-treti si teraz davam. Kupila som taku, kde su aj nejake B-vitaminy, tak snad to je fajn. No a muzikovi som naordinalo vitamin E povinne. A magic08, tiez drzim palce 😉

lucqa
2. jún 2009

magic08, nam to tento mesiac nevyslo, tak sa tiez posuvame na jun 🙂 a drzime vam palce 😉

supi
3. jún 2009

Ahojte pekne ste sa rozbehli, ja som uz po statniciach a dnes som si robila test a vyslli 2// 😵

kaprik
3. jún 2009

Ahojte,

no tak gratulujem supi k statniciam a aj k //.
My sme sa uplynule dni posnazili tiez (mala som plodne) tak uvidime, co z toho vykukne.

kristi8584
3. jún 2009

jej tak supi blahoželam k státniciam ale hlavne k //... uj aby sme taketo dobre spravy prinášali postupne všetky čo sme tu...

zalia
3. jún 2009

supi, supeeer, tak ty uz tehulkujes 🙂

viete mi niekto poradit ako mam uzivat tu kyselinu listovu? ked je to s jedlom, to znamena, ze sa naranajkujem a potom ju zapijem vodou ci ako?

albi26
3. jún 2009

caute. Supi, to je vybornee, blahozelam. Presne ako pises kristi, snad postupne budeme pribudat. Drzme si palce vsetky navzajom 🙂 A kaprik, drzim palce aby sa z toho vykluli take iste //

pegas174
4. jún 2009

supi no super, takze si prva tehulka, tak nech to dobre dopadne.
baby povedzte mi, brali ste par mesiacov pre snazilkovanim nejake vitaminky, ak ano tak ake? je to potrebne? na co su vobec dobre? diky

kaprik
4. jún 2009

Pegas, ja beriem calibrum baby plan. Lekar nmi sice povedal ze nie je nutne brat vitaminy, hlavne aby som sa snazila zdravo zit a radsej nefajcit (to ja vobec takze mna sa to netyka). Ale po precitani clankov na fore som sa rozhodla, ze uskodit mi to urcite neuskodi. Takto si to kompeznujem aspon, lebo ja vobec nedodrzujem spravnu zivotospravu - malo pijem, papam malo ovocia, tak pre istotu. Byby tu spomínanú kysleinu listovu samostatne - uvidim. Este podkam ten mesiac a ked nsa nic neudeja tak skusim len to.

lucqa
4. jún 2009

ahojte, tu je nieco o tom preco treba kyselinu listovu papat dopredu 🙂
http://www.femibion.sk/index.php?pid=kyselina

kristi8584
4. jún 2009

kyselina listová je prevencia proti razštepom babatka a podporuje zdravy ras, a najskor spravne uchytenie vajička v maternici...,take soim sa ja dočítala, ečko je na podporu plodnosti....

rubinka
4. jún 2009

Ahojte baby tak som zašla dnes do lekárne, že si aj ja kúpim ten babyplan ale lekarnička mi povedala,že ona by mi radila radšej brať len čisto kyselinu listovu, že tie ostatné vitamíny su len biznis, že aj jej tak lekárka povedala, ked čakala dieta. Tak som si dala teda poradiť. Nechcem do seba zbytočne dávať chémiu. A ešte som kúpila vitamín E 200, taký klasický. Ten by mal napomôcť plodnosti partnera alebo ako? Kto z nás dvoch by ho mal brať?

supi
5. jún 2009

Ahojte, aj mne to povedali ze staci brat len listovku ze babyplan su zbytocne vyhodene prachy takze som brala a beriem tu listovku a B12. Ale neviete nakodou kolko na mnozstvo sa toho ma brat, listovka 1 tabletka ma 400 mcg tak ja berim 3 ale neviem ci to nieje vela bo na krabicke je davkovanie 1 denne ale niekde som tusim citala ze pocas snazenia a v 1. mesiacoch sa moze az 1200 mg. A to oznacenie mcg to su miligramy mg?

pegas174
5. jún 2009

tak aj sa si asi kupim tu listovku. ja som ju brala v tabletkach kvoli zvysenej zrazanlivosti krvy.

jana3
5. jún 2009

Aj mna by to davkovanie zaujimalo... Zatial beriem len tak obcasne, cca dvakrat do tyzdna...

lubkabb
6. jún 2009

Ahojte snažilky...môžem sa aj ja ku vám pridať? Ja som mala MA koncom apríla. ☹ Už som sa z toho ako tak spamätala, ale smutno mi je stále. Malo to byť naše prvé vytúžené bábätko. Lekár mi povedal, že by sme mali nechať prejsť aspoň 2 cykly. Prvá menštruácia mi prišla predvčerom...som sa jej veľmi potešila. Ale je len taká slabunká, akú som mávala predtým len ku koncu. Ale bruško ma zato riadne pobolieva. Máte niektorá podobnú skúsenosť s MS? Je to normálne? Takže ak to pôjde podľa plánu a druhá príde začiatkom júla, tak sa môžme v lete snažiť zasa 🙂 . Ale priznávam, že sa aj veľmi bojím, že by sa to mohlo opakovať.

kristi8584
8. jún 2009

Ahojky,

no aj ja som teda len na listovke.... ale ja si davam iba jednu tabletku... mam viac? na obale je sice napisane 1 až 2 tablety, no zas nechcem to preháňať... či...?a pišu ýže neprekračovať dennu dávku, tak? a čo sa týka Ečka tak naordinovala som to drahému, ale podla toho čo som si tam prečítala by to možno nezaškodilo ani mne, bo tam pišu že podporuje imunitu- a tu ja mam slabučku...