Začíname snažilkovat od leta 2009. Kto sa pridá?

miskinadamko
28. dec 2008

v druhej polovici roku 2009 planujeme zacat snazilkovat na druhe babatko, tak budem rada ak sa ku mne niekto prida , kto ma podobne plany 😎 , ci uz planujete prve, druhe alebo tretie babatko 🙂

pegas174
20. máj 2009

ahoj magic08, vitaj. no jul je tu coby dub, ja si pockam az na ten september. to uz asi vsetky budete tehulky 😀 dufam, ze Vas potom coskoro dozeniem
vcera som na pro7 pozerala reportaz o najmladsich rodicoch v Nemecku. ona 13 rokov on 15 rokov, divne ze. ukazovali aj porod a ked to male vykuklo tak som bola z toho tak na makko, ze sa uz neviem dockat kedy budem uz tehulkovat 🙂

magic08
20. máj 2009

ahoj pegas, no aj ten cas do septembra ubehne ako voda 🙂 uvidis?
preco az do septembra idete cakat?
ja mam zasebou jeden potrat v marci 13. piatok 🙂 dobre nie?
no zatial som mala len 1 mensstruaciu, na buduci tyzden by mala prist dalsia a koncom juna tretia - dufam, no a potom uz zacneme naplno.

martinka211
20. máj 2009

ahojte 😉 magic aj my zacneme v juli...uz sa neviem dockat a snad sa nam skoro podari druhe babenko,ja som mala vo februari MMT ☹

lenka47
20. máj 2009

ahojte mozem sa aj ja pridat? my uz sice snazilkujeme od marca ale dufame ze to pride uz uz 🙂

martinka211
20. máj 2009

lenka tak mozno sa vam uz ja zadarilo 🙂

magic08
20. máj 2009

ahojte martinka a lenka
no ja som v marci mala MA, tak tiez uz dufam, ze to dalsie tehu uz dopadne dobre 🙂
ano lenka, mozno to vyslo 🙂

kaprik
20. máj 2009

Ahojte,
tak mi sa snazime asi mesiac, ale to skor len rozbiehame. Nemyslim si, ze sa nam to podari ihned. Teraz cakam na MS a mam pocit ze aj pride, lebo sa citim tak.

pegas174
20. máj 2009

magic my mame v oktobri svadbu, tak preto ten september, aby som nesla na svadbu s velkym bruchom

magic08
20. máj 2009

aaahaaaaaaa 🙂
tak gratulujem 🙂 nech vam vyjde pocasie a hlavne svadba podla predstav 🙂
nam tak strasne lialo vo svadobny den. a predtym a potom dni krasne slniecko a teplo, len na nasu svadbu lialo ako z krhli a bolo chaldno 🙂 my sme mali 4.10. min . roku

magic08
20. máj 2009

kaprik, nam to vyslo hned na 2 mesiac snazenia. druhu mrchu od zacatia som uz nedostala, bohuzial sme o babo prisli v 13 tt

kaprik
20. máj 2009

To mi le luto magic08!
Uvidime, tiez by som bola rada ak by to bolo cim skor. To preto lebo som to tolko odkladala a nechcem aby som si to musela vycitat. Ved aj to snazenie je krasne 🙂 a aj to cakanie, len nie sklamanie :(

magic08
20. máj 2009

no mozem potvrdit, mam to vsetko za sebou, krasne snazenie, potom sok a prekvapenie z // a potom to sklamanie.
No uz je to za nami a v juli zaciname opat snazit tak pevne dufam, ze tentokrat to vyjde zas bez problemov a uz to aj potiahneme do uspesneho konca.
Inak ja som mavala pocit, ze mrcha pride, predtym nez som zistila ze som tehotna 🙂 tak mozno aj vam to vyslo na 1x 🙂

kaprik
20. máj 2009

Ocakavam ju zajtra, tak neviem. Skor si myslim ze nie, lebo uz mam boleti klbov a to pred tym. Ale radsej sa milo prekvapim.
Uvidis ze aj vam sa to na druhy krat podari.

magic08
20. máj 2009

no to dufam, dakujem 🙂
inak ja som si vtedy urobila test v den ked som mala dostat mrchu a nedosla a si predstav ze vysiel pozitivny

kaprik
20. máj 2009

Ja pockam do vikendu a potom ak nepride, tak si spravim test. Som trpezliva.

magic08
20. máj 2009

tak zelam pozitivny test 🙂

kaprik
20. máj 2009

Neboj, ja sa vam urcite ozvem.

magic08
20. máj 2009

tak o tom nepochybujem hi-hi 😀
drzim palce
na ja sa lucim, pridem neskôr, teraz idem uz domov.
papa zatial 🙂

sophie1981
20. máj 2009

baby, hlavu hore...bude dobre......len treba snazilkovat...ja mam za sebou 2xMA.......prvy v roku 2002......14tt, druhy v r. 2004...5tt.......a na treti krat nam to vyslo........mame dcerku.... 😵 .....a dufam ze sa nam v septembri zadari njeaky ten bracek alebo sestricka...... 😉 ....

lenka47
20. máj 2009

to by bolo super keby nam to vyslo uz tento mesiac 🙂
kaprik tak dufam ze nepride ms ale pozitivny testik 🙂

pegas174
21. máj 2009

magic no ja dufam ze pocasie na svadbu sa na vydri, vlastne mam taky pocit ze bude krasne.
uz sa neviem dockat toho septembra. snad nam to vyjde hned na zaciatku, aby som Vam mohla pisat ako rastieme 🙂
tak drzim vsetkym palceky, kaprik urcite daj info ako to dopadlo

magic08
21. máj 2009

no budem drzat palce, nech vam to pocasie vyjde 🙂
aj to babo v septembri 🙂
doteraz ste sa nesnazili vobec?

kaprik
21. máj 2009

Ahojte,

takze mrcha prisla - testik sa tento mesiac nekona 😒 . Ale aspon to je dobre, ze mi chodi pravidelne a nie tak ako to opisujete niektore.

magic08
21. máj 2009

tak to ma mrzi

nabuduce to urcite vyjde, treba verit

pegas174
21. máj 2009

diky magic, snad to pocko bude dobre.
zatial sme sa nesnazili, ale uz to nie je ako kedysi ze sme si davali 100% pozor, teraz uz len 95%. takze ak by sa nieco stalo tak sa potesime
kaprik neboj, ono to pride ked to ma. Ja mavam mrchu odkedy som vysadila HAK uuplne nepravidelne, takze nikdy neviem kedy pride

lucqa
21. máj 2009

ahojte, ja sa k vam pridam tiez, aj ked my sme zacali uz tento mesiac, ale neverim tomu, ze to vyjde hned, takze mozno sa posunieme tiez az na jun alebo jul 🙂

lindda
22. máj 2009

Cfate tak uz sa nam to blizi ja este pockam mes a potom na dovolenke nam to dufam, pojde sup sup 😀

lindda
23. máj 2009

cafte nejo to tu redne halooooooooo 😕

kaprik
25. máj 2009

Ahojte,
tak naozaj tu je daako hlucho.

Ja sa chcem spytat niektorej z Vas ci sa im estalo nieco podobe ako mne. MS mavam pravidelnu - prvy den aj bolestivu (HAK uz neberiem dlho), ale odkedy beriem vitaminiky calibrum BP, tak mam prve dva dni slabu - potom 2-3 dni silnu a strasne bolestivu no a potom este 2 dni slabu. Neviem ci na to mozu mat vplyv tie vitaminy. Nestalo sa to aj Vám?????

magic08
27. máj 2009

ahoj kaprik,
nemyslim, ze je to vplyvom vitaminov ktore beries. menstruacny cyklus a menstruacia ako taka sa meni pocas zivota. Ja by som tom osobne nepripisovala nejaky velky vyznam. Ak by si vsak mala velke bolesti tak urcite navstiv lekara. Ten sa na to pozrie a zisti pricinu ak nejaka je.