Začíname snažilkovat od leta 2009. Kto sa pridá?

miskinadamko
28. dec 2008

v druhej polovici roku 2009 planujeme zacat snazilkovat na druhe babatko, tak budem rada ak sa ku mne niekto prida , kto ma podobne plany 😎 , ci uz planujete prve, druhe alebo tretie babatko 🙂

lindda
9. jún 2009

cafte tak ja som chora boli ma hrdlo sopel a nemam hlas a aby nestacilo este som ja sikulka vcera spadla s plastovej stolicka a mam asi prst zlomeny super tyzden 😅
supi velka gratulacia // 😀

kristi8584
9. jún 2009

Ahojky,
lindda nič si z toho narob aj ja som na tom presne rovnako- teda čo sa tej choroby týka- kašlem ako starý hrniec, soplím a citim sa že čisto k.o.
ale našťastie som celý týždeň doma... tak sa trošku preliečim...

lindda
9. jún 2009

No ja uz iba sepkam ani na maleho nerevem 😀 slak to traf davam si calciovy sirup podla mna sa vyraba s ropy 😅 😅 to je hnus ale dufam, ze zaberie. Prst nema zlomeny iby silno udrety tak fas atotol vyradena z prevadzky 😀

lindda
10. jún 2009

krasne ranecko 🙂 mam hlas ako barova spevacka uzas 😅 😅 ako sa mate pracujete na // ked tak malo chodite na MK

vll
10. jún 2009

Ahojte, aj ja už mám po štátniciach. S manželom sme sa začili snažiť v máji. Prvý pokus nevišiel, tak snáď na druhý sa zadarí.

kristi8584
10. jún 2009

Ahojky,
no my ešte nie, až po 5 septembri... uf kto ma dovtedy vydržať, to vy už budete dávno s //...
linduš no ako je ti dnes mne o nič lepšie... a maš pravdu kalciový sirup je čistý bordel, ja som ho mala ked mi v marci - aprili odišiel hlas s týchto mojich expetov v triede...a brala som ho skoro celý mesiac... beee...

magic08
10. jún 2009

ahojte babenky,
tak som bola u lekara na kontrolu, vysetrenie dopadlo na vybornu, vsetko ej v poriadku maternica tiez, ale doki mi povedal, ze by sme mali pockat s otehu az do septembra, ze mi skôr neradi otehotniet. nechapem, vsetko v poriadku a aj tak nemozem? ☹

lindda
11. jún 2009

ak je vsetko ok preco by si mala cakat nechapem ???

magic08
11. jún 2009

ja som mala MA kvoli parcialnej mole a to sa vraj moze zvrtnut do rakoviny. Lenze u mna podla testov je riziko ze sa to zvrtne minimalne az nulove. ale ze aj minimalne riziko je riziko a ze nemam pokusat. ☹ 😢
tak teraz neviem, ci kaslat na odporucanie lekara alebo nie

rubinka
16. jún 2009

Ahojte no ja beriem zatial po jednej tabletke z listovky + vitamín E a manzel tak isto. Ale co ma teraz zacalo trapit, to je mykoza. Baby nieco ucinne nepoznate? Lebo lieky ci uz vaginalne alebo kremy, to vsetko zabralo len na cas. Teraz papam aj probiotika, myslite ze to moze pomoct? A moze mykoza znemoznit otehotnenie?

jana3
22. jún 2009

nejako nam to tu mrzne...

tea333
7. júl 2009

ahoj baby, je tu niekto este??
snad sa teraz cez leto tolko snazite ze ani nestihate chodit na konika??

ianitka
7. júl 2009

Tea333 - pridavam sa ak mozem...

tea333
8. júl 2009

ianitka ahoj,
som rada ze tu niekto je,ja som aj v teme snaziliek od jula,tam to zije 😀
odkedy snazilkujes? ja este len budem o par dni

silvikaa
8. júl 2009

Ahoj kocky, mozem sa pridat? aj my sa s manzelom chceme zacat snazit o druhe mimi. trosku mam aj obavy, ze pri prvom som otehotnela na prvy krat a co ak to teraz nepojde tak lahko? no neviem, vravi sa, ze vobec to nemusi ist ako pri prvom, ved uvidime. kazdopadne hor sa do prace 🙂

tea333
8. júl 2009

neviem aka je statistika silvikaa, ale snad to nie je take zle 😒
my ideme snazilkovat prvykrat,tak ani neviem co a ako robit, ale snad pomoze ked sa budem snazit pouzit gravitaciu 😀
myslim ze to vzdy chce cas,ale ved mas doma mimi z ktoreho sa mozes medzicasom tesit,ja mam doma 2psov a 2macicky 😀 tak sa vybijam na nich

ludka_r
8. júl 2009

Ahojte....
My s priateľom tiež uvažujeme o druhom dieťatku.. Zatiaľ ešte nesnažilkujeme, ale to sa zmení tak po svadbe, ktkoru máme o tri týždne 😀 Tak som zvedavá, ako sa nám to podarí... Pri prvom dieťati som otehotnela po troch mesiacoch a boli to veru pre mna strašné muky 😖 Pevne dúfam, že tentoraz to bude skôr.. Už som sa ozbrojila aj vitamínmy, tak dúfam, že zaberú.... 😅

ianitka
8. júl 2009

tei.333.. zaciname cca mesiac...

albi26
9. júl 2009

caute babule. Som si myslela, ze uz ste do toho vsetky vhupli rovnymi nohami, a uz ste hadam aj tehu, tak ste si nasli ine temy? 🙂 Noo, my zacneme asi az v septembri intenzivne snazilkovat.

rubinka
9. júl 2009

Caute, no konecne ste sa vratili, uz som si myslela ze tato tema zanikne. My zaciname v auguste, tak drzte palceky nech to vyjde na prvy sup 😀 😔

albi26
9. júl 2009

rubinka, tak zacinate chvilku pred nami 🙂 budem vam drzat paste silnooooo 🙂

tea333
9. júl 2009

baby zajtra zaciname snazenie, uz sa tesiiim 😀
snad tato tema rychlo ozije a bude tu vela tehu

lucqa
10. júl 2009

ahojte, my sa snazime sice uz 2 mesiace, ale zatial to nevyslo, tak pokracujeme dalej v snazilkovani 🙂

ianitka
10. júl 2009

Tak baby krasne leto, plne pohodoveho a hlavne uspesneho snazenia...

lolada
10. júl 2009

Ahojte, my sme sa tiez chystali snazit od jula, no mam zdravotne problemy, tak sme to museli odlozit ☹

lindda
24. aug 2009

Nejako nam to tu zamlklo ?? skoda nie ?

lindda
25. aug 2009

halo co ste prestali snz 😀

lindda
26. aug 2009

😕