Začíname snažilkovat od leta 2009. Kto sa pridá?

miskinadamko
28. dec 2008

v druhej polovici roku 2009 planujeme zacat snazilkovat na druhe babatko, tak budem rada ak sa ku mne niekto prida , kto ma podobne plany 😎 , ci uz planujete prve, druhe alebo tretie babatko 🙂

matulik284
8. mar 2009

Ahojte,
my tomu uz tiez davame volny priebeh, ale tiez sa bojim ked vidim a citam kolko je bab snaziliek a nemozu otehotniet aj 10 rokov.

lucinka4
8. mar 2009

kocky, tiez mam obavy ale myslim, ze sa netreba bat dopredu..akurat sme sa dnes bavili s polovickou,ze sme zvedavi ako rychlo sa nam to podari 🙂
uvidite, ze pride leto a my budeme porovnavat priznaky tehotenstva a radovat sa z dvoch ciarok 🙂

flyangel
8. mar 2009

tak tak....ale ja verim ze nám sa podarí otehotniet velmi skoro 😉

lucinka4
8. mar 2009

flyangel - drzim palce, ja mam este HAK na jeden mesiac takze este chvilku nam to nehrozi ale potom tomu tiez nechame volny priebeh 🙂

flyangel
8. mar 2009

dakujeem...aj vam drzim palceky...dober hak a potom sup na mimi

matulik284
8. mar 2009

flyangel a ako dlho sa uz nechranite?

martinka211
11. mar 2009

Ahojte,tak aj ja by som sa rada k vam pridala.Vo februari som mala mimmomaternicove a teraz mi doktor vcera povedal,ze mam cysty na vajecnikoch tak mi oporucil Hak na 3 mesiace a potom sa mozme zacat snazit o druhe mimi takze mi to tiez vychadza na leto.Len dufam,ze po tych 3 mesiacoch to bude vsetko dobre a naozaj sa nam to mimi podari 😉

lindda
16. mar 2009

Ahojte, tak aj my by sme chceli snz po lete 09 🙂

madeline
17. mar 2009

Ahojte, tak ja by som sa tiez chcela pridat. Snazilkovat sa chceme od augusta 2009 - uz na letnej dovolenke 😀 HAK som vysadila pred mesiacom a teraz cakam na mrchu, ktora tu mala byt v nedelu... si asi musim zvyknut, ze to uz nebude chodit presne ako hodinky....ale vsak do leta sa to snad da do poriadku 😎

lindda
18. mar 2009

No ja ked som vysadilHAK tak kazdych 50 dni ju mam ale je to super ,len nikdy neviem kedy pride 😝

madeline
18. mar 2009

tak to sa mam na co tesit 😒 este stale nic 😝

lindda
18. mar 2009

ved aspom usetris 😀

madeline
19. mar 2009

xi xi, tak to je fakt vyhoda 😀

supi
19. mar 2009

Ahojte, aj ja by som sa k vam chcela pridat. Snazit sa chceme tiez od leta. Tak sa tu snazim dopatrat ci hak vysadit uz teraz alebo az v lete? Tiez som mala problemy s nepravidelnym cyklom tak neviem.

madeline
19. mar 2009

ahoj supi, tak na to je vela nazorov, ale ja som sa rozhodla dat si cyklus do poriadku pred zacatim snazenia a ako vidim urobila som dobre, lebo mrcha neprisla "nacas" a to som predtym branim HAK mala pravidelny cyklus. Na druhej strane vraj prvy-druhy mesiac po dobrati HAK je najvacsia sanca otehotniet... tak si vyber 😎

lindda
19. mar 2009

Ja som prestala brat HAK vo feberuari a otehotnela som v maji 🙂

martinka211
19. mar 2009

😵 ahojte,no aj sa praveze este len chystam zacat brat hak na 3 mesiace a potom vraj mozme hned zacat so snazenim doki povedal 😉 uz sa neviem dockat leta 😵

lindda
20. mar 2009

nejako nam to nejde s tym pisanim 😖

martinka211
20. mar 2009

no ja tiez pozeram,ze tu stale nikoho 😕 ☹

lindda
22. mar 2009

Asi je to este daleko ale mne sa ani nezda ja uz sa velmi tesim 🙂

madeline
23. mar 2009

ja si myslim, ze to ubehne hrozne rychlo a bude tu leto 😎 no a tiez sa na to hrozne tesim 😎

lindda
23. mar 2009

Ja etse nieco musim schudnut prestat fajcit 😒 a zacat brat kyselinu listovú a vitaminky 😎

kristi8584
23. mar 2009

Ahojky,
lindda pozerám že ty už dajake tie skusenosti s mimiskom maš. tak sa spýtam, kedy treba začať s tou kyselinou a hlavne aku, lebo niekde tu som čitala že to nepredávajú navolno... a čo ten babyplan? aj to treba?

lindda
23. mar 2009

Ja som brala iba vitaminy tusim calibrum a kyselinu listovu normalne voln epredajnu a to je vsetko 🙂 a podarilo sa hned na supu 😀

kristi8584
24. mar 2009

no a ako dlho si to brala pred tým ako ste sa začali snažiť?že kedy s tým začať...?

lindda
28. mar 2009

ja zacinam v maji brat a aj minule tuhu som to tak brala iba 2-3 mes pre tehu

kaprik
29. mar 2009

Ahojte,
tak dávno som tu nebola. U nás nič nového, v apríli idem na preventívku tak sa poradím s lekárom. Ja HAK uz urcitu dobu neberiem, ale snazime sa davat si pozor. *Naplno zacneme snazilkovat v junu. P"otom sem budem chodit urcite castejsie. Tiez mam v plane si kupit vitaminy, ale pockam co povie lekar.

Priznam sa, ze uz by som mala strasne rada malinke babo. Tuzim potom moc a moc a tak si radsej ani necitam tie nestastne pripeky, lebo na to ani nechcem pomyaliet ze co ak sa ani nam nezadari.

lindda
6. apr 2009

nejako sa to fakt nehybe halooo

sonija256
7. apr 2009

Ahojte vsetky snazilky. Aj my sa snažime otehotniet ale akoso to ešte nejde.. tak cakame..

pegas174
8. apr 2009

ahojte, ja sa k Vam pridavam. my sa s drahym beriame v oktobri, ale rada by som so snazenim zacala tak v septembri, a bola by som rada keby na svadbe uz bolo babo v brusku.
asi pred rokom som prestala s HAK, zdravotne problemy, ale stale nemam menzes pravidelny. trochu sa obavam ze budem mat problem s otehotnenim, este k tomu mam lieky na stitnu zlazu, ale len slabe. a HAK som musela prestat uzivat kvoli zvysenej zrazanlivosti krvy.