Začíname snažilkovat od leta 2009. Kto sa pridá?

miskinadamko
28. dec 2008

v druhej polovici roku 2009 planujeme zacat snazilkovat na druhe babatko, tak budem rada ak sa ku mne niekto prida , kto ma podobne plany 😎 , ci uz planujete prve, druhe alebo tretie babatko 🙂

kristi8584
11. máj 2009

Ahojte, no teda prehupli sme sa na 10 stranu...
lindda- ej obdobie vzdoru... nič sa neboj to prejde... to poznám aj dek ešte nie na vlastnom... tí moji experti v škole vedia dobre a dlho vzdorovať, ked mame isť pracovať... nie a nie...len by stále bunkre robili a skákali po matracoch...

kaprik
11. máj 2009

Na ako vidim, postupne sa zbierame. Sphie ja si myslim, ze september moze byt este v tejto teme. I ked pravdu povediac ta obdivujem, ze si sa rozhodla hned pre druhe. Asi to je ale aj dobre, ved budu spolu vyrastat.

d.d.
12. máj 2009

Ahojte 🙂

Rada sa k Vám pridám, my sa snažíme už skoro rok a pevne verím, že toto leto to vyjde 😉
S manželom sme skúsili 2 cykly IUI a teraz sa chystáme na IUF. Nikdy som si nemyslela, že by som mala mať problém s otehotnením, najprv som si to vyčítala a hľadalo som chybu v sebe, teraz našťastie sa snažím to brať tak, ako to príde a zmierila som sa s tým. A hovorím si, že niekto si musí dieťatko vybojovať 😀

Drží Vám všetkým palce

supi
12. máj 2009

Ahojte mam otazku, je mozne aby zena otehotnela na 6.den od zacatia menzesu, aj ked uz skoncil?
A ked je cca 32 dnovy cyklus tak ako sa vypocitaju tie plodne dny? deleno 2? a potom?

siskamiska
12. máj 2009

Ahojte, velmi rada sa k vam pridám. Ja som práve vysadila HAK, teraz dame 3 "ocistne" mesiace a sup sup do snazenia .))))

lindda
13. máj 2009

cafte no mali je jedos niekedy ani sam nevie, ze co chce ale ja uz to hadzem za hlavu ved vsetko raz prejde 😅 😀

lindda
13. máj 2009

sophie1981 jeej mame skoro rovneke deti 🙂 ake je mate vzdor 😝

lindda
13. máj 2009

kurnik teraz pozeram ze mas 2 mes fuha tak skoro sa ti chce ?? 😕

lindda
13. máj 2009

supi otehotniet moze stale 🙂 a je jedno ci mas plodne alebo nie 🙂

kaprik
13. máj 2009

Supi - tiež súhlasím s linddou, že otehotnieť môžeš kedykoľvek. Ale plodné dni vypočítaš tak, že si dĺžku cyklu vydelíš 2 a potom k tomu prirátaš a odrátaš 2 dni. V tvojom prípade 32/2=16, 16-2=14, 16+2=18. Teda plodné dni by si mala mať v 14-18 deň počítaného od začatia prvého dňa tvojej menštruácie.

Dúfam, že som ti napísala dobre, ale ak si do vyhľadávača dáš "kalendár na plodné dni", tak ti určite nájde aj taký on-line kalendár, kde zadáš prvý deň poslednej MS a dlžku cyklu a vyhodí ti to plodné dni.

lindda
13. máj 2009

Fiha tak ja mam cycle netusim kedy som plodna 😝 mam menzes tak kazdych 45-55 dni 😀

supi
14. máj 2009

Dakujem, tak som zvedava vcera som bola kupit testy. Na kolky den je asi test schopny rozpoznat tehotenstvo?

sophie1981
14. máj 2009

juj baby a vy uz testujete??/ 😀

lindda...nas obdobie vzdoru este len caka.....snad to prezijem pri dvoch detoch v skoro jeden cas.....ak nie, tak si aspon bude mohol manza najst mladsiu, krajsiu stihlejsiu....a mna zahrabu.... 😀 😀 😀 😀 a ci sa mi chce.....no chce.... 😀 😀 😀 ...doma kocik phil & teds tak musim vyskusat ako sa budu vozit dve decka naraz.... 😀 ....

sophie1981
14. máj 2009

lindda...ty mas super cyklus.....usetris na vloztenkach.....kedze ja musim raz tolko co ty.... 😝

pegas174
14. máj 2009

ahojte, ja tiez chcem zacat tak v septembri. ale uz sa nemozem dockat 🙂

pegas174
14. máj 2009

jej supi, pozeram ze chodis na UK soc. praca. ja som ju skoncila v r. 2004 a podla mna to bola jedna velka flakarina.

madeline
14. máj 2009

ahojky? som chvilu v tejto teme nebola a uz je tu kopa novych cakateliek na snazilkovanie 😀

kristi8584
14. máj 2009

Ahojky, no k tomu cyklu- ehm ten moj bol tak divoký počas školy a nebrania hak že až, ja nie že 28dní a le 2-3 mesiace nič... tak som zvedava čo bude po vysadení... no vtedajší doktor mi vravel že to všetko mam zo stresu a tak...

supi
14. máj 2009

pegas, plne suhlasim 😀 tak dufam ze na statniciach neviletim

lindda
15. máj 2009

No ja som celkom rada ze to mam tak raz za dva mes ale boli ma dost brucho ale mam menzes iba 3 dni hihi 🙂
Vzdor je strasny horsi nez koliky u mimi 😀

supi
15. máj 2009

tak som si dnes robila test a nic ☹

sophie1981
15. máj 2009

supi...ten dalsi uz vyjde,..... 😉 ...

linda...my sme koliky nastastie este nemali...tuk-tuk-tuk......takze je dost pravdepodobne ze aj vzdor sa nam vyhne??? 😀 😀 😅

lindda
15. máj 2009

supi nezufaj este si ich aj 10x budes robit 😉
sophie netes sa to ma tak 99% deti,ze by si az tolko stastia mala 😀

pegas174
15. máj 2009

supi ved si len na zaciatku, a leto este ani nezacalo

sophie1981
15. máj 2009

linda.......ako moja mama vravi, ked je stastie unavene aj na hlupaka sadne.....a ja som ti popri tehotenstve chytila tehu demenciu a hnusoba drzi sa ma doteraz.....tak mozno nasadne na mna hlupanu.... 😀 😀 😀 ....to by bol zivot..... 😀 😀 .....

pozeram ze vsetko ste zapadniarky...to len ja z vychodu??? 😕

sophie1981
15. máj 2009

na pobavenie.... 😉

http://szm.com/tmp/5ee9b286fcfc2c740e1ce895755f...

takze uz mate v tom jasno, co???..... 😀 ...alenka je favoritka..... 😀

lindda
16. máj 2009

alenka a jej babicka 😀 😀 😀

lindda
17. máj 2009

dobry den vsetky ako je des krasne teda v BA 🙂 uz sa tesim von s malym konecne sa dobre vybeha vcera bolo hnusne 😒 tak teda vsetkym krasnu nedelu a dobru chut k obediku pa

sophie1981
17. máj 2009

cau linda....aj u nas na vychode bolo dnes krasne...dokonca aj vcera sa dalo...sme si pogrilovali na stavbe co to porobili.....a dnes sme sa napchavali a oslavovali prve sv. prijimanie, manzelovho bratranca....tak sme sa vyvalovali vonpod slnecnikom skoro cele poobedie..... 😉

magic08
20. máj 2009

Ahojte 🙂
mozem sa k vam pridat?
tiez planujeme začat so snazilkovanim od júla 2009