Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lilix
23. júl 2009

slib taze mas aj mangela nemca?

slibby
23. júl 2009

no my manzelia este niesme, ale uz sme spolu vyse sest rokov, a je to nemec

janirea
23. júl 2009

slibby, tak to som prekvapena s tym holandskom,,,a hlavne je dolezite, aby pre maleho bolo dobre prostredie

lilix
23. júl 2009

slib a ucis maleho aj slovensky?

slibby
23. júl 2009

samozrejme, ze ucim maleho aj po sleovensky, ved to by bolo uplne blbe aby vlastnej babke, tete a sesternici s bratrancom nerozumel 😖 . Aj ked teraz viacej zacina nemecke slovicka, ale ked on toho este vela nenahovori ale aj tak

janirea
23. júl 2009

bude mat aspon dve rodne reči 🙂 a to sa mu zíde,,,na male deturence sa to lahsie nalepi

janirea
23. júl 2009

slibby a ako casto chodievate na slovensko? ja som bola v hamburgu,,,ale to len na tri mesiace,,,a aj zostali z toho 3 mesiace 😀 ,,ale vlastne to je jedno, kde najdes toho dobreho muzicka

slibby
23. júl 2009

momentalne chodim na slovensko strasne nepravidelne, naposledy som bola minuly rok v aprili ☹ ale dufam ze sa teraz v septembri dostanem domov. No ja som toho mojho spoznala az ked som tu uz bola 3 roky

sabik
23. júl 2009

babule a planujete niektora aj studovat popri tehotenstve a babatku? ja som teraz skoncila prvy rocnik VS externe a uprimne trosicku mam obavu z toho, ako to vsetko zvladnem.. Ak mate nejake skusenosti, dajte vediet, pre povzbudenie.. 😉 🙂

slibby
23. júl 2009

ahoj sabik, ja som vlastne este stale studentka a to na dennom studiu, ktore vobec nie je lahke 😝 . Ked clovek chce da sa zvladnut vsetko 😉 Ja som momentalne skolu prerusila uz druhy rok, ale ja tu nemam nikoho nablizku z rodiny kto by sa mi postaral o maleho, ale teraz od oktobra ide maly do jasli tak znova pokracujem dalej, ale pokial mas podporu rodiny tak sa to da zvladnut aj ked to nie je jednoduche 😉

sabik
23. júl 2009

Ahoj slibby, tak denne studium, to je este viac zatazujuce.. Tak drzim palce! 🙂 No, ak by sa nam podarilo otehotniet, tak sa najviac budem spoliehat na manzela, tak snad bude obrneny obrovskou davkou trpezlivosti a bude pomahat.. 😉 😀

slibby
23. júl 2009

no noja polovicka sa cini dost co sa maleho tyka, ale ked on cez tyzden tiez robi od rana do vecera, tak v tom mi bohuzial moc nepomoze

sophie1981
23. júl 2009

caute.....to je hic... 😎 😝

ja som sla do Anglicka na jeden rok....ostala som tam 4 ale neodolala som vratit sa domov...predsa, doma je doma.....tam v Londyne bolo super...stale sa tam nieco dialo, kopec playgroupov a inych hovadin pre decka.....ale zase tu rano vyoadnem do lesa, kde je klud, zelen, zdravy vzduch, poobede pride babka, zabavi katku...rano bavi dedko.....a katka ich miluje....keby som bola tam, ukratila by som ju o to caro starych rodicov...je uzasne ich sledovaty...uz sa tesia na dalsie bobo...sestra caka v septembri.....a dufam, ze na rok porodim ja,... 😀 .

slibby
23. júl 2009

sophie ti prajem aby ti to vyslo, ono je to aj krasne ked rodina tskto pomoze. u nas co mam buducu svokru tak ta s malym nevie nic zacat okrem toho ze ho vzdy vynervuje 😠 . stale mu bere hracky a strka mu do ruk len to co mu ona kupila a jeho to vobec nezaujima ☹ a potom maly vzdy leti za mnou s velkym placom

sophie1981
23. júl 2009

slibby.....inac svokra...nooo, u nas...Katka stale place ked k nim prideme....sa ich booji, maju jeden zlozvyk...ich dedo bol nahluchly, tak skoro cely cas museli kricat aby ich pocul....no a ostalo im to aj 5 rokov po jeho smrti.....takze si vies predstavit......dojdeme tam, samozrejme Katka spinka v aute.....hned sa k nej dovali svokra aj so svagrinami, zacnu jojkat, achkat aka je narastena, ona sa zobudi a je koniec pohody.....place a place a place, nechce ist k nikomu, len mne na rukach, oni sa potom jeduju, ze nechce byt pri nich, svokra ju vola zarevanaa rozmaznana...uznaj 4 mesacne deculo, co ma nenormalne rozculuje 🙄 😠 ......staci ze len vojdeme do predsiene a hned place, lebo vie kde je........ale zato v zahrade ked sme len my dve tak sa vytesuje s kvietockov a rastliniek,........verim, ze to prejde ked podrastie, ale uz ma nebavi v kuse ich napominat nech nekricia a nech si ju nepohadzuju z ruk do ruk, ze ja som s nou zvacsa sama, ze na to nieje zvyknute.....no ale este im to nedoslo...... ☹

janirea
23. júl 2009

je tu este niekto?
baby, ja este nemam taketo skusenosti, ale ked vidim ako sa moja svokra neskutocne "tlaci" do tvaricky nasej netere,,,a ta vzdy zacne plakat a place a place,,,,a tiez jej to akosi nejak nedochadza, ze asi bude nieco na tom,,,vzdy len hovori, ze zase je urevana a zla. No zbohom rodina, ked takto to bude aj s mojim dietatom,,,asi ho vezmem a pojdem kade lahsie,,,,ako to zvladate?,,,,,ja by som nevydrzala, ked by sa mojmu dietatu vkuse niekto pretrcal a ked mu to evidentne nie je prijemne a nie je na to zvyknute,,,

janirea
23. júl 2009

sophie,,,tak, nech to vsetko vyjde,,,rodicia budu mat kooopu vnuceniec 🙂
inak aj ja by som asi chcela deti skor po sebe,,,,,nooo, aj ked este je cas nad tym uvazovat, kedze sa chystame na prve 😅 ,,,

janirea
23. júl 2009

tak idem aj ja do hajan,,,majte sa

slibby
24. júl 2009

dobre ranko!
no so svokrou som to poriesila tak, ze tam idem raz za dva mesiace na jeden den v podstate, to ja mojmu zlaticku neurobim aby to musel znasat castejsie

sophie1981
25. júl 2009

ahojte...de sceee???? 😕

ja som vas vcera zanedbavala, ale boli sme s katkou cely den mimo domu, sli sme ku kamoske na zahradu, decka sa vyclapkali vo vodicke a my sme sa vykecavali...super den.....dnes uz sobota, tak manzel s dedom idu na stavbu a my sa asi budeme nudit, kedze pocasie je nie moc super...mala uz spinka hodinu co je nezvyk...asi dospava vcerajsok...

k tym svokram..ale v skutku, pokial sa jedna len o navsetvu, vypit kavu posediet a ist domov kazda svojou cestou, mame so svokrou dobry vztah.....aj ked myslim, ze mohol by byt aj lepsi, ale so svokrami to uz tak byva,...ved predsa koly mne ju opustil jej jediny syn..... 😀 😀 😀 ..urcita rivalita tam musi byt.... 😉 ...nech nieje nuda... 😅

miru.j
25. júl 2009

Halooooooooo?

miru.j
25. júl 2009

Je tu niekto?????.........Sophi????Si tu?

miru.j
25. júl 2009

☹ Nikto tu dnes nieje 😕

sophie1981
25. júl 2009

miru....tu som..... 😀 ....boli sme na stavbe, varili gulasik v kotliku, mala spinkala v retro kociku, ktory miluje a pokosili sme travu, co-to posusili.......klasikus sobota...teraz uz drobec spinka a ja balim veci, zajtra ideme na navstevu do PL.....pozriet znamych....sa tesim, konecne niekam vypadneme,,,,aj ked len na jeden nie, ale ked neprsi aspon kvapka nie???....ty ako este marodujes??? 🙂

charlize
25. júl 2009

Ahojte kocky, mozem sa pridat? 🙂

Sme s priatelom 3 roky a uz dlho sa bavime o babatku, skoncili sme teraz Bc. a na druhy stupen sme sa rozhodli ist obaja externe. Popri Bc. sme pracovali, zacali spolu byvat, zrekonstruovali byt po mojej babicke a buduci rok chceme svadbu 🙂 Ale babo by mohlo prist aj skor ako po svadbe ... preto sme sa rozhodli, teda priatel schvalil, lebo ja po babatku nesmierne tuzim uz roky, ze sa zacneme asi snazilkovat na jesen. V pondelok sa idem prihlasit do socialnej poistovne na DNP a uvidime.

Tak mi dajte vediet, ci k vam mozem zacat pisat, budem rada. Vsetky vas zdravim 🙂

sophie1981
25. júl 2009

baby, ja este nespim..... 😀 ...uz ani nepamatam, kedy som v tuto hodinu konikovala....naposledy ako tehula.... 😀 ale oplati sa spat ked madam o pol hodku bude pricicnuta na mne??? 😕

charlize, jasne pridaj sa a vitam ta.....verim, ze sa vam podari vsetko ako chcete.... 😉 ...a bude svadba vesela.... 😀 ...my mame buduci mesiac vyrocie.....8. 😝

albi26
26. júl 2009

Ahojte babenky.
My sa s muzickom chceme zacat snazit tiez na jesen, ten september-oktober bolo by fajn, najst tu nejake spriaznene dusicky, s ktorymi budeme navzajom prechadzat tym krasnym obdobim tehulkovania. Teda, pevne verim, ze sa nam to podari, a budem drzat palce vsetkym vam, nech si coskoro vytvorime temu mamicky 2010 🙂 Teda, ak sa k vam mozem pridat aj ja?

charlize
26. júl 2009

Albi, tak sa pridame naraz 😀 Sophie, dakujem za privitanie, ja nechcem byt prehnane optimisticka, ale verim, ze cim skor sa zacneme snazit, tym lepsie. Moji rodicia na mna cakali 5 rokov, verim, ze u nas to tak dlho nebude, ale predsalen som chcela byt mlada mamicka, tak nejdem cakat do 30tky 😀

Uz sa baby aj nejako pripravujete na jesen? Ja som HAK vysadila v januari (lebo som dufala, ze na jesen by sme mohli zacat) a teraz zacnem trochu cvicit, aby som mala kondicku... mno a rozmyslam nad nejakymi vitaminmi, a od zajtra sa idem prihlasit do Soc poistovne, aby mi vznikol narok na MD. Este rozmyslam nad meranim BT, ale mam pocit, ze viem, kedy mam ovulku, tak neviem. Krasnu nedelu prajem 🙂

Sophie, aj ty sa ides snazilkovat na jesen?

sophie1981
27. júl 2009

caute, zasa pondelok..... 😀 ......predpokladam, ze vacsinu z vas uz pracuje....a zanedbava konika.... 🙄

vitam noveho clena rodiny.....nech sa dari.....ja osobne nic special nemienim robit, nejake pripravy a ritualy....nech to pride ako to ma a kedy to ma.....

charlize a kolko mas rokov??

a ano aj my chceme snazilkovat od jesene..... 😉

lilix
27. júl 2009

ahojte. som to tu trosken flakala.
😕 🙂 vitajte babky.. charlize a kolko mas rokov?