Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
5. nov 2009

slavu ahojky, nevadi aspon si sa dobre vyspala

slavulilienka
5. nov 2009

no to áno, ale čo roboty mohlo byť spravenej.....ale tá počká no nie? Inak Jani , dnes som si ráno merala teplotu o 06.45, bola rovných 37, len to akosi neviem zapísať do toho grafu na FF, pomôžeš mi? 😉

janirea
5. nov 2009

ja som rada, ze mi aspon toto funguje,,,,len nech tu ovulku vyznaci,,,
,,inak zacina ma pobolievat podbrusko,,,,sa bojim aj tesit, ze by to uz mohla byt mrcha,,,,mozno to cervene vino pomohlo,,,,,,ale este nepredbieham radsej

slavulilienka
5. nov 2009

Jóóój teraz čítam, som zistila , že som žiadosť o radu poslala Tebe jani....no a pritom som ju chcela adresovať evitke... 😀 jój by som sa mala prebrať trošku.. 😒

takže evit, helfneš mi s tým grafom?

jani a ako , nebolo Ti z vínka blbo? Ja viem, že si ho nevypila veľa, ale predsa , keď človek nie je zvyknutý...., teda ja osobne tiež nepijem skoro vôbec, ale už keď sa z toho nedá nijako vykľučkovať, tak si dám, ale vôbec mi to nechutí... 🤐

evitkamalicka
5. nov 2009

slavu musis kliknut na Data potom enter data, vyberies datum, temperature tam napises teplotu, time tam napises cas merania a AM

slavulilienka
5. nov 2009

takto nejako by to malo vypadať?
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

janirea
5. nov 2009

ahoj slavi,,,no si si riadne schrupla 😀 ,,ale v pohodicke,,,to sa aj mne stava, ze este 20 minut a zobudim sa na obed 😅
slavi musis dat link priamo na tvoj grafik lebo takto ho nevidiet,,,,,ja som sa nakoniec na FF nedostala, zacala som robit graf na nemeckej stranke,,,ale evitka ti helfne presne, ze co kde vybrat,,,,a dostanes sa do toho 😉 ,,,evit je profíčka 🙂

joj slavi, to vino,,,,noooo, dala som si,,,aj ked asi tak, ze do radsej malych poharov, aby sa mi nezdalo vela,,,a fakt som ho pila len kvoli tej mrche,,,,moj m mi vravel, ze co sa ksichtim, ze je dobre,,,,,,,a potom som zaspala pri telke, ako keby som dostala mechom po hlave,,,,,no hroza,,,,,

slavulilienka
5. nov 2009

😀 😀 😀 Ty si hrča jani.... 😀 ale vidíš ako sa Ti dobre spalo? 😀 jóój dobre si ma pobavila...

evitkamalicka
5. nov 2009

slavu a ked chces, aby sme ten graf videli musis ist na My Home Page a az ten link sem dat 😉

janirea
5. nov 2009

babyyyyyyyyyyyyyyyyyy,,,,prisla mrchaaaaaaaaa ,,,,tesim sa,,,,aj ked ma brucho zacina dobre boliet,,,,ale nech si len boli,,,,,,prva mrcha,,,konecne

evitkamalicka
5. nov 2009

jani supeeeeeeeer tak uz potom mozte snazilkovat 😵

slavulilienka
5. nov 2009

okiš...skúsim to...a gratulujem k mrche...aj keď neobvyklá gratulácia.... 😉 tak nech rýchlo ubehne, nach môžete snažilkovať..

janirea
5. nov 2009

dakujem,,,
neobvykla to je pravda,,,,ale tuto velmi potrebujem, aby uz dalsia mozno neprisla na dlhsiiiiiii cas,,aspon 9 mesiacov 🙂

evitkamalicka
5. nov 2009

jani drzim palciska, aby to hned vyslo 😵

slavulilienka
5. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6 takto? jóój aká som blbá čo? 😒

evitkamalicka
5. nov 2009

ano takto, ale nemas dobre nastaveny cyklus, lebo dnes by si mala mat ako prvy den a nie az na konci, cize si musis nastavit najprv datum zaciatku cyklu cize musis ist do cycle a start a new cycle a tam si dat novy cyklus s datumom kedy si merala a znova zapisat

evitkamalicka
5. nov 2009

jaaaj pockaj, ja som si az teraz vsimla ze ty si mala mrchu predtym a zacala si merat az dnes, tak potom je to ok 😅

evitkamalicka
5. nov 2009

tak akurat dosli kvapky

slavulilienka
5. nov 2009

pomóóóc ja to asi neviem....evit a kebyže Ti dám prihlasovacie meno a heslo ...neurobíš mi to? please???? ☹

evitkamalicka
5. nov 2009

urobim

evitkamalicka
5. nov 2009

jani pocuj, na tych kvapkach sa pise ze 20 minut pred jedlom, to ich musim brat len vtedy alebo mozem hocikedy aj ked sa nechystam jest potom?

slavulilienka
5. nov 2009

jóój fááájna si...cmuk 😉 toš Ti posielam na Internú poštu údaje...jo? Ja som myslela, že to mám dobre, keď mám koniec cyklu...hmm. 😒

evitkamalicka
5. nov 2009

slavu ale ked si dnes naozaj 27 den cyklu tak to mas dobre, neoplati sa merat na konci cyklu, radsej pockaj na novy a zacni potom od zaciatku

slavulilienka
5. nov 2009

ahááááááá, no veď to sa mi nezdalo...som myslela, že to je jedno od ktorého dňa meriaš, že si to vyznačí od toho dňa, nie od začiatku cyklu....no dobře....tak začnem až na začiatku..., no a meria sa aj keď je mrcha? 😒

evitkamalicka
5. nov 2009

ja som cez mrchu nemerala ked som merala v suske, ale tento cyklus meriam v ustach tak meriam aj cez mrchu

evitkamalicka
5. nov 2009

inak cez mrchu nemusis merat

slavulilienka
5. nov 2009

oká, tak asi až po mrche...inak som už začala slabučko špiniť, takže rátam tak do dvoch dní....no presná ako vždy...mrcha jedna mrchavá!
Babiky idem ja off, bo mi trá niečo navariť mužíčkovi, aby mal čo papať keď príde z práce...skočím tu znovu k večeru ak sa bude dať...tak pekný dník prajem všetkým snažilkám. 🙂

janirea
5. nov 2009

uz som tu,,,,doniesli nam nabytok do kanclu,,,tak sa mi nedalo pisat

evit,,,,ja si tie kvapky davam rano nalačno,,,,a jem az o take 2 hodky v robote,,,ani ja nedodrziavam tych 20 minut,,,,ono skor je to asi preto, aby sa vstrebali a potom papat, ak si hladna

ja budem asi musiet tiez z grafu vyhodit predosle merania a necham tam len tu dnesnu teplotu,,,co povies evitka?,,,asi by bolo tak lepsie.
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

evitkamalicka
5. nov 2009

lepsie by bolo keby si to tam mala od zaciatku mrchy, cize od dnes

janirea
5. nov 2009

tak to aj spravim,,,,
jooj, nestiham dnes velmi,,,,pridem nakuknut asi az vecer,,,,ahojte zatial