• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
b.bardy a kedy cakas/necakas?
7. nov 2009 o 19:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
,,no ja by som aj merala,,,,ale ked dni idu pomaly :grinning: ,,,,som nejaka nazhavena ,,,,som zvedava, ze dokedy mi to vydrzi :grinning:
7. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som cakala dnes...ale mozem cakat az do buduceho tyzdna..lebo po vysadeni tabletiek mi to chodi ako chce
7. nov 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim palce, nech nepride
7. nov 2009 o 19:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem..ale nic by sa nestalo...svadbu mame naplanovanu az na sepember ale keby tak nevadi
7. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehotne nevesty su pekne,,, :slight_smile: a este krajsie su aj svadobne foto s mimčom
kamoska by tak chcela, ze svadbu a krstiny v jeden den
7. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, ked ste uz spomenuli svadbu, tak vas mozno od merania BT trosku rozptylim. Pridavam odkaz na nase svadobne foto, uz som ich tu slubila a konecne som ich dala na mojusvadbu.

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=517285&vReferer=/photos/dijefcatko

Chystam sa aj ja merat tento mesiac, ale nakoniec si to mozno rozmyslim. Bojim sa, ze ked sa na to budem takto sustredit, natruc to nevyjde!
7. nov 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Velmi pekny parik.Krasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. nov 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, ďakujeme! :slight_smile:
7. nov 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoré ránko dnešná teplotka: http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3605476& a mrca sa zatiaľ neozvala ale ešte sa môže objaviť.
8. nov 2009 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. nov 2009 o 07:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, jeeej dijefcatko prekrasna nevesta, krasne fotky. aj ja uz chceeeeeeeeeeeem :confused: :dizzy_face:
baby dajte nam hlas prosim vas..
http://www.staropramen.sk/fotosutaz/image.php?page=2&gallery_id=5&image_id=215
nezabudnite scitat ten lahky priklad. dakujeme.
8. nov 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ab8d3 je to normalne ze uz na 8 den som tak dole? a uz som zacala aj spinit :(
8. nov 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My uz mame 2 krasne deticky.V prvom rade si chceme uzit ich aj tak je to teraz tazke ved Vanesska ma rok aj daco a Philipko ma 4 mesiace cize Vanesska aj ziarli aj dakedy robi zle takze je to uz teraz narocne.Aj presto si ich uzivam.Mozna tak za 2 roky dalsie.Sex uz mavam ale s ochranov.Aj tak Philipko bol necakany ale nebranila som sa.
8. nov 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meruska je mozne ze sa ti zahniezduje vajko ked si tak dole a spinis, takze este vyckaj
8. nov 2009 o 09:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja sa citim ako na mrchu :( moze byt ze mam tak kratku, len 8 dnovu lutearnu fazu?
8. nov 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meruska viem ze su aj baby ktore maju kratku lutealnu fazu a to je potom horsie s otehotnenim, lebo vajko sa nestihne velmi zahniezdit, ale tvoj pripad to urcite nebude
8. nov 2009 o 09:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to moj prvy graf, a hned toto :( je mi do placu, ja nechem mat problemy
8. nov 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meruska pri zahniezdeni sa mozes citit na mrchu, to som tu citala, ze pisali baby..
8. nov 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meruska neblazni, urcite je to len uhniezdovanie, nemysli hned na zle veci, musis byt v pohode, lebo aj psychika robi vela
8. nov 2009 o 09:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa snazim byt v pohode, aj manzel ma ukludnuje ze nech pockam do zajtra...
8. nov 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite to bude ok
8. nov 2009 o 09:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verim verim verim ...ja chcem velmi miminko
8. nov 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, ja sa oficialne snazilkujem od augusta, ale kedze stale nic, mozem sa k vam pripojit? Dufam ze nam to tento mesiac vyjde (crossed fingers). Bojujeme s jednou cystou a asi endometriozou, a ak sa nam to teraz nepodari..nas doktorka posle na laparku. Tak tichucko dufame ze nam to vyjde. :sweat_smile:
8. nov 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucuriedka jasne ze mozes

co inac porabate? moj muzik aj so susedom sli s detickami von, tak ja mam volno
8. nov 2009 o 10:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my mame neskore rano... ranajky len predchvilkou dojedene, este sme si s manzikom pozreli serial a postupne sa chystame svokre na obedik. Po obede bohuzial musim este nieco do roboty spravit, ale to az po prechadzke... vyzera to ze na 1 minutu aj vyslo slniecko, tak to treba vyuzit :wink:
8. nov 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas svietilo od rana az doteraz a zacina sa teraz nejako zatahovat, ale dnes mi muzik slubil, ze budem cely den pekne na gauciku lezat pod perinkou pri telke a on sa postara aj o maleho aj o obed, tak zatial sa mu to dari :slight_smile:
8. nov 2009 o 10:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej aka pohoda, papucova kultura.. to zboznujem!!! evitka, mas super manzelika :sunglasses:
8. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v poslednom case sa velmi snazi, tak hadam mu to vydrzi
8. nov 2009 o 11:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne foto, dufam , ze aj nam to bude tak ladit a inak este nedosla....
8. nov 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok