Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

kuspitka
9. nov 2009

cukruska este nie este stale vyberame.Kamila alebo Stanka

cukruska1920
9. nov 2009

tak potom pockajte kym sa narodi a ktore meno sa jej bude hodit to jej date 😉

kuspitka
9. nov 2009

cukruska to inak asi aj tam bude.uz byvate v nitre?

evitkamalicka
9. nov 2009

cukrus kto vie, mozno ze ani jednu celu neminiem

cukruska1920
9. nov 2009

ee....az od januara...ale v robote som uz dala vypoved takze mi plynie dvojmesacna....a netusim co budem robit v nitre...dufam ze si nieco najdem 😒

evit...no ved jasnacka 😉

kuspitka
9. nov 2009

cukruska najdes si neboj.
dobre idem moja potom napis ako si dopadla.
papa

evitkamalicka
9. nov 2009

cukrus a preco sa stahujete do Nitry?

cukruska1920
9. nov 2009

evit...kvoli mne...nevieme ako to bude prebiehat ked budem tehotna a ked som bola naposledy tak muz bol v blave a ja u nasich a bolo to zle ze sme neboli pri sebe ked som ho potrebovala...tak mamina navrhla nech prideme do nitry uz teraz.. lebo sme chceli prist az ked by som bola tehotna...

evitkamalicka
9. nov 2009

a muzik bude dochadzat do roboty alebo ako?

cukruska1920
9. nov 2009

nie...on uz robotu ma... takze uz len ja... ale bola by som radsej keby si ju nestihnem najst 😀

evitkamalicka
9. nov 2009

tak to je super, ze muzik uz ma a ty dufam nebudes potrebovat uz

cukruska1920
9. nov 2009

tak ja som chcela mat robotu hlavne kvoli tomu aby som dostavala pnku lebo bez penazi neni bohvie co... ale bola som si nieco zistit v socialnej poistovni kedze si platim dobrovolne nemocenske tak uz nebude vadit ked budem nezamestnana 😉

evitkamalicka
9. nov 2009

a kedy sa teda zacnete snazit? po novom roku?

cukruska1920
9. nov 2009

no uvidim kedy budu vysledky... co zistia a podla toho.. ale ja by som chcela po januarovej mrche

evitkamalicka
9. nov 2009

neviem preco, ale mam taky pocit ze nezistia nic, niekedy mi to tak pripada ako keby ich ani nezaujimalo preco sa toto deje

cukruska1920
9. nov 2009

evit...jezis to ani nehovor... v tom pripade sa uz o babo ani pokusat nebudem

dijefcatko
9. nov 2009

Ahojte, vy ste teda rýchle, píšete ako dračice! 😉 Ja som dnes začala merať a som už veľmi zvedavá, či bude ovulka alebo nie. Myslím, že väčšinou ju mám (teda podľa hlienu), ale s PCO to dokopy nejde, takže neviem, fakt som strašne zvedavá!

evitkamalicka
9. nov 2009

cukrus ja som to nemyslela zle, len mi to proste tak pripada

lilix
9. nov 2009

idem vas aspon pozdravit .. ahojte

evitkamalicka
9. nov 2009

lilix, dijefcatko ahoj

slavulilienka
9. nov 2009

čafte babule... 😉

dijefcatko
9. nov 2009

lilix ahoj, už sem chodíš veľmi málo, nechce sa ti? Ja nakuknem každý deň, ale máme tu také šikovné babuľky, že nestíham čítať! 🙂 Ale supeeer, aspoň to tu žije a je super vedieť, že toľko báb má spoločný cieľ. Takže už teraz navrhujem pre budúcnosť "bruškaté" stretnutie! 😉

slavulilienka
9. nov 2009

To je za počasie čo? A ešte k tomu som včera dostala mrchu.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ja už chcem //.

evitkamalicka
9. nov 2009

slavu no tak aspon mozes zacat merat pekne od zaciatku

dijefcatko
9. nov 2009

No, mne včera manžel vysvetlil, že optimizmus plodí úspech a hlavne bábätká 😉 Takže sme odštartovali prvý oficiálny mesiac snaženia a ja kašlem na všetky svoje problémy a som rozhodnutá, že sa to podarí! Ak nie na prvý šup, tak druhý, či tretí, či desiaty... A kto verí babským poverám, do okna si treba dať ružolín, vraj je to kameň plodnosti 🙂

evitkamalicka
9. nov 2009

dijefcatko presne tak, treba mysliet pozitivne, problemy zahodit za hlavu a sup sup do snazilkovania 🙂

lilix
9. nov 2009

slavulienkaaa moja mrzi nas to, vitaj v klube krvavych. ja som si porevala ked mrcha prisla. taka bezmocnost ma prepadla, take zufalstvo ako este nikdy!!! tebe ma aspon kto povedat mama..
ale mrcha raz skonci a nasleduje co? snazenieeeee. 😅
dijefcatko, malo malo, tiez to tu nestiham citat, tak sa ani nezapajam. a chodim aj do inej temy.

dijefcatko
9. nov 2009

lilix a kolko sa uz snazite?

slavulilienka
9. nov 2009

evit..tak áno...budem merať, len čo skončí mrcha....tento mesiac ma fakt vytrápila...už som si robila nádeje, no a dopadlo to ako vždy... 😒 nevadí...budeme skúšať kým sa to nepodarí...., ale rozhodla som sa bez clostilu aj Duphastonu...nič, skrátka žiadne hormóny...aj tak mi bolo po nich zle, tak nech je to malé počaté z lásky, nie z plánovaného sexu, na ktorý sme aj tak nie moc sústredený, lebo obaja myslíme len na to či sa to podarí....
Tak dúfam, že mi tie teplotky k tomu nejako pomôžu...

lilix, dík za povzbudenie....dúfam, že bude pod stromčekom o jeden darček navyše...u nás všetkých snažiliek.. 😉

dijefcatko a Tebe prajem tiež úspešné snažilkovanie... 😉

lilix
9. nov 2009

my od maja 2008. ale s mensimi prestavkami.
slavka ja prave naopak, skusim dupaston. nebrala som ho, hoci mam doma predpisane 3 balenia. mam na to nervy, ale co uz. od 11 dna cyklu do 25 dna. nesmiem zabudnut. ale uz neviem kolko tabletiek.. fuha, sak nastudujem.