Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

slavulilienka
9. nov 2009

lilix...no ja sa zajtra chystám do centra za svojou dokynou...poradiť sa ....no ak mi povie, že to mám ešte aspoň jeden mesiac vydržať, tak sa asi nechám ukecať..., ale skúsim jej nanútiť svoj názor... 😀 uvidím čo povie...ja som počas užívania duphyho fest nervná....nechutí mi po ňom vôbec jesť....skrátka mi nerobí dobre...a užívala som ho 2x1 počas desiatich dní...tak skús takto ak chceš...ja som včera kúpila drahému ďalšiu dávku vitamínov, tak by som chcela, či by mu neurobili ďalší spermiogram...aby sme vedeli či sa to lepší...ja by som mu kúpila aj ten Profertil, ale je riadne drahý a keďže momentálne zarába len on, tak asi nie....segru mám v Írsku, tak som jej dala zistiť ceny tam, volala mi že taký tam nemajú, ale majú niečo presne s tým zložením a je to o polovicu lacnejšie...., tak uvidíme čo povedia v Care na to spermio.

lilix
9. nov 2009

my tiez nemame dobre spg. a moj papa iba vitaminy, E, D, zinok, selen.. a vypustil lecitin.
mne sa teraz nechce zase behat po doktoroch. od jari sa po statniciach, promociach do toho opat vrhnem. 🙄

janirea
9. nov 2009

ahojteeeee,,baby, to co toto,,,ja nestiham citaaat 😀
konecne mam aj ja chvilku

,,ja mam trochu obavu, ze co mi povie moja dokyna, ked pojdem na kontrolu,,,chystam sa tento piatok,,,asi,,,
mrcha je na ustupe, tak by som to chcela este stihnut pred ovulkou

A ako tak citam aj tu na konikovi,,,,lekari sa nad prvym potratom absolutne nepozastavuju,,,,vraj len nahoda,,,"dalsia do statistiky",,,,jooj, tak zacinam byt nervna z toho,,,no ale co uz,,,asi je to tak,, 😒

janirea
9. nov 2009

cukruska,,,ja si davam budik, aby som presne merala BT,,,,,no ale ako napriklad dnes som to pokaslala,,,isla som spat o pol druhej v noci,,,,,a merala o dve hodky neskor,,,,a ani dlzka spanku nebola dostatocna,,,,takze dnes tu teplotku beriem trochu s rezervou,,,,,,ale od zajtra sa uz polepsim 😅

edita84
9. nov 2009

cukruska mna zobudí manžel alebo malá takže nemám šancu zaspať 😅

evitkamalicka
9. nov 2009

jani mne pri prvom potrate nikto nerobil ziadne vysetrenia, brali to tak ze stava sa

janirea
9. nov 2009

evit,,,ja cakam taku istu reakciu,,,ale rozmyslam, ze ak mi bude kazat cakat a fakt bude to len take subjektivne, ze "malo by sa cakat" a nebude na to nejaky zdravotny dovod, tak cakat asi nebudem,,,,, 😅

lumimi
9. nov 2009

achjo, babulky, vypila som si svoje magnesium a mam chut pozriet na nete kolko stoja kočíky 🙂

lilix
9. nov 2009

oni by to nestihali vysetrovat pri takom mnozstve potratov. a aj tak by na nic neprisli.. 😕
ved evit ty si tomu prikladom, ze to bola nahoda, lebo po druhe to bolo v poriadku, nie?
proste to babo nebolo zdrave, tak to priroda sama vypudila.
ale ked sa to uz zopakuje, tak to uz nie je nahoda..

janirea
9. nov 2009

ano lilix, mas pravdu,,,,aj ked je to krute,,,aloe je to tak,,,aj ja to tak musim brat,,,,,a beriem aj tu nahodu radsej

edita84
9. nov 2009

lumi ja ich už sledujem od kedy sa snažilkujeme a mám už aj vyťaza 😀
a mám jednu kamošku ktorá musela ísť na potrat a po ňom 4 mesiace už bola znova tehu a teraz má 8 mesačnú slečnu

janirea
9. nov 2009

ja chodim obzerat zatial len do obchodu 😀 ,,,,ale ako ja vyberiem, to neviem,,,,niektore mate uz aspon skusenosti s kocikmi 🙂

lumimi
9. nov 2009

edit - daj tip.

edita84
9. nov 2009

baby point jet picasso tuto značku som mala aj pri malej ale breaker no to bolo hebedo ale kvalitné takže značka ostáva len typ je iný a potom ešte x lander je pekný

lumimi
9. nov 2009

práve som kukla na aukro.sk - asi kupim tam teda potom neskor (dúfamž že za nejakých 8 mesiacov 🙂)
maju tam aj nové a su o polovicu lacnejšie než nainých stránkach - ale potom aj obchody skuknem... bojim sa ale teraz vyberat - aby som to nahdou nezakríkla.
ale mám isté požiadavky - tak podla toho budem vyberat

edita84
9. nov 2009

aj ja sa bojím však sa potom uvidí ja ho iste kúpim u nás v baby shope lebo lubim vidieť a držať v ruke čo kupujem

lumimi
9. nov 2009

x lander som pozerala aj ja - ten sa mi páči ale chcem trojkolesový 🙂

mamuschka
9. nov 2009

ahojte baby.
mozem sa k vam pridat? aj my planujeme babo cim skor. sice uz na nom pracujeme par mesiacov, ale zatial sa nedari. dufam, ze do konca roka budu na testiku dve // 🙂

lumimi
9. nov 2009

mamuschka - pridaj sa. my niektoré ale máme vyšie ambície. // chceme už na vianoce 🙂

janirea
9. nov 2009

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_kociky_X-LANDER...
aj tu sa daju celkom dobre kuknut kociky

janirea
9. nov 2009

mamuschka,,,ahoj a vitaj 🙂
tak nech sa podari !

kedy ne-cakas mrchu?

lilix
9. nov 2009

no babule vy teda pisete.. clovek sa iba nadychne a hen ho!
jasne mamuschka vitaj.
zatial sa to tu // velmi nehemzi..
ja som to asi zakrikla, lebo ked sme sa zacali snazit, som kupila nejake babatkovske vecicky a uz roka pol nic a nic.

janirea
9. nov 2009

lilix,,,tomu never,,,podari sa a hotovo 🙂

mamuschka
9. nov 2009

dakujem za privitanie.
mrchu cakam cim skor. bola som pred 2 tyzdnami u dr. a predpisal mi clostylbegyt na vyvolanie ovulky. tak sa mrchy neviem dockat. lenze u mna to s mrchou nie je take lahke, niekedy nemam aj dva mesiace. 😠

lumimi
9. nov 2009

jasne že podarí - ja som dala kamaratke malu detsku botičku - LEN jednu - a o mesiac už mali zamiesené 🙂

lumimi
9. nov 2009

prosím, vás, neviem či ste z BA, ale ak sa tam trochu vyznáte - neviete mi poradit nejaký obchod s kostýmkami? (nejakými slušnými?)

slavulilienka
9. nov 2009

vitaj mamuschka....vitaj medzi snažilkami...a veľa zdaru.. 😉

janirea
9. nov 2009

lumi,,,ja ti neporadim,,,ked nemusim, tak nejdem do BA 🙂
chystas oblecko na obhajoby, ci nejaka oslava? 🙂

evitkamalicka
9. nov 2009

jani ja som necakala

lilix
9. nov 2009

ja neviem o nicom, skus vygooglit